|
|
Dołączył: May 2005
Posty: 17,991
Sparta Wrocław
|
|
Sparta Wrocław
Dołączył: May 2005
Posty: 17,991 |
takie pytanko  mam nowy telefon Nokie 6730 Przez przypadek usunąłem jakąś aplikacje która była w telefonie (tapety , wygaszacze) zresetowałem aby wrócić do ustawień fabrycznych ale nic to nie dało znajdę gdzieś w necie taką instalkę podstawową ? bo naprawdę dobre bajery poszły się eebać
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2000
Posty: 27,081
"I'll slip an extra shrimp on the barbie for you"
|
|
"I'll slip an extra shrimp on the barbie for you"
Dołączył: Nov 2000
Posty: 27,081 |
Jeśli chodzi o Nokię to wypuścili już telefon na 2 karty SIM?
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2009
Posty: 2,498
Viva Las Vegas!
|
|
Viva Las Vegas!
Dołączył: Dec 2009
Posty: 2,498 |
takie pytanko  mam nowy telefon Nokie 6730 Przez przypadek usunąłem jakąś aplikacje która była w telefonie (tapety , wygaszacze) zresetowałem aby wrócić do ustawień fabrycznych ale nic to nie dało znajdę gdzieś w necie taką instalkę podstawową ? bo naprawdę dobre bajery poszły się eebać poszukaj np. tutaj: http://pobierz.pl/mobile/telefony/nokia-6730-classic-871
|
|
|
|
|
Dołączył: Aug 2005
Posty: 8,048
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Aug 2005
Posty: 8,048 |
czy sa mapy (nokia maps) dla nokii e72, zeby glos byl w jezyku polskim ?
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2007
Posty: 2,727
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Dec 2007
Posty: 2,727 |
Witam, kompletnie nie znam się na telefonach takie coś np: http://allegro.pl/item1039256513_htc_spv_m3100_windows_mobile_6_5.html#galleryInteresuje mnie tani telefon z dostępem do internetu najlepiej wifi czy cos. Z tego telefonu chce wysyłać kupony przez internet i sprawdzać mejle. Nic więcej. Z góry dzięki.
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2005
Posty: 10,495
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Mar 2005
Posty: 10,495 |
Zalezy gdzie mieszkasz i gdzie zamierzac korzystac z netu. Podejrzewam, ze wiekszosc bedzie gdzies w jakims miescie wiec w telefonie pasuje miec conajmniej EDGE, a najlepiej HSDPA (zeby miec szybki net w tel). Wifi okaze sie zbedne. Hermes ujdzie (wyzej podany przez Ciebie Spv 3100), ale nie posiada HSDPA, a jedynie EDGE (jesli nie mieszkasz w duzym miescie to pewnie wystarczy). Jak dla mnie ma za maly wyswietlacz (2,8cala), jako plus fizyczna klawa qwerty.
Koniecznie wykup jakis pakiet na neta, w zaleznosci od operatora. Wystarczy 5mb na miesiac, do kilku kuponow i mejla.
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2008
Posty: 2,374
Pooh-Bah
|
|
Pooh-Bah
Dołączył: Dec 2008
Posty: 2,374 |
Polecam HTC Tytn II, sam posiadam, podobny do tego co pokazałeś ale uważam że o wiele lepszy 
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2006
Posty: 481
addict
|
|
addict
Dołączył: Nov 2006
Posty: 481 |
toshiba g900 znacznie lepsza do przegladania neta rozdzielczosc 400x800 tytn sie chowa
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2003
Posty: 3,297
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Dec 2003
Posty: 3,297 |
Do tej Toshiby to powinni plecak dodawać gratis. Cegła jakich mało - daj pan spokój...
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2005
Posty: 1,603
Pooh-Bah
|
|
Pooh-Bah
Dołączył: Dec 2005
Posty: 1,603 |
posiadam telefon nokia 6700 slide...moze mi ktos powiedziec jak uruchomic animowane tematy (np. zegar)? co nalezy (jesli w ogole) zainstalowac?
|
|
|
|
|
Dołączył: May 2003
Posty: 5,138
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: May 2003
Posty: 5,138 |
Czy jest jakaś strona z porownaniami ofert roznych sieci ? Interesuja mnie jakies promocje abonamentowe
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2006
Posty: 2,107
Felietonista
|
|
Felietonista
Dołączył: Jan 2006
Posty: 2,107 |
witam,sorki ze wtym tremacie ale nie chcialem zakladac specjalnie nowego. Wytlumaczcie laikowi jak najtaniej korzystac z neta w telefonie, bo wszedlem dzisiaj na troszke i mi cala karte wrypalo, wiem ze jest google,ale tam wszystko jakos tak po fachowemu, cos wyczytalem ze chyba najlepiej przez tego symbiana, chodzi mi glownie o korzystanie ze stron bukow i jakis live czasem, z gory dziekuje za rady. Pozdrawiam
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2006
Posty: 2,107
Felietonista
|
|
Felietonista
Dołączył: Jan 2006
Posty: 2,107 |
witam,sorki ze wtym tremacie ale nie chcialem zakladac specjalnie nowego. Wytlumaczcie laikowi jak najtaniej korzystac z neta w telefonie, bo wszedlem dzisiaj na troszke i mi cala karte wrypalo, wiem ze jest google,ale tam wszystko jakos tak po fachowemu, cos wyczytalem ze chyba najlepiej przez tego symbiana, chodzi mi glownie o korzystanie ze stron bukow i jakis live czasem, z gory dziekuje za rady. Pozdrawiam
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2005
Posty: 10,495
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Mar 2005
Posty: 10,495 |
Symbian to system i nie ma nic do rzeczy. Rozchodzi sie o pakiety internetowe - a te zaleza od operatora (zalezy jakiego posiadasz, najtaniej ma gaduair i play). Wykupujesz pakiet np. 5mb za 5zł w orange, instalujesz na telefonie przegladarke opera mini i smigasz po necie jak na kompie. Twoj telefon najlepiej zeby mial jak najwiekszy wyswietlacz i najlepiej dotykowy ekran, powinien posiadac conajmniej EDGE (zeby internet dzialal w miare szybko), a mile widziane HSDPA.
Przykladowo w sieci GaduAir po doladowaniu za 20zł dostajesz 20mb internetu za friko. Taniutkie tez maja pakiety (sto razy taniej niz w orange).
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2005
Posty: 6,311
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Nov 2005
Posty: 6,311 |
Przy okazji zwróć uwagę na zaokrąglenia pakietów przy rozłączaniu połączenia, na to czy operator rozróżnia sesje przychodzące i wychodzące (podwójne pakiety) i sprawdź ustawienia opery mini (wyłączenie obrazków itp.). Na strony wchodź przez ich "mobilne" odpowiedniki (np. m.onet.pl, m.livesports.pl itp.).
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2006
Posty: 2,107
Felietonista
|
|
Felietonista
Dołączył: Jan 2006
Posty: 2,107 |
Dzieki wielkie panowie za pomoc, dzisiaj z tym sobie powalcze, jeszcze jedno glupie pytanko: na dlugo taki pakiet wystarczy, ? uzywal raczej bede tylko do obstawienia meczyku, czasem jakis live i czasem oczywiscie przewidywania typerow i pewki z forum zobaczyc,hehe. Pozdrawiam
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2005
Posty: 10,495
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Mar 2005
Posty: 10,495 |
To juz zalezy jak bedziesz korzystal i u jakiego operatora wykupisz pakiet (niektorzy licza co 100kb a niektorzy co 1kb, jedni licza same pobrane dane, a inni pobrane + wyslane). Jak wylaczysz w przegladarce telefonu obrazki i w miare mozliwosci bedziesz uzywal stron w wersji mobilnej to znaczaco ograniczy zuzycie danych.
Ja przykladowo miesiecznie zuzywam ok 10mb, ale ja w GaduAir mam naliczanie co 1kb i 10mb dostaje gratis po doladowaniu za 10zł.
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2006
Posty: 4,718
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Mar 2006
Posty: 4,718 |
Korzysta ktoś może z sieci Sami Swoi, albo zna kogoś kto korzysta ? otóż mam doładowanie za 20pln, leży w moim portfelu już od pół roku i czeka na swojego szczęśliwca. KOD oddaję za 15pln, szczegóły na PRIV lub gadu: 5309012.
Pozdrawiam, Janusz
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2004
Posty: 8,807
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Nov 2004
Posty: 8,807 |
ile srednio trzyma bateria w Iphone 3GS gdyby uzywac go tylko jako telefon? ktos uzywa?
|
|
|
Link skopiowany do schowka
|
|