Poprzedni temat
Następny temat
Drukuj temat
Strona 5 z 16 1 2 3 4 5 6 7 15 16
Dołączył: May 2005
Posty: 17,991
Sparta Wrocław
Sparta Wrocław
Dołączył: May 2005
Posty: 17,991
takie pytanko grin
mam nowy telefon Nokie 6730
Przez przypadek usunąłem jakąś aplikacje która była w telefonie (tapety , wygaszacze)
zresetowałem aby wrócić do ustawień fabrycznych ale nic to nie dało znajdę gdzieś w necie taką instalkę podstawową ? bo naprawdę dobre bajery poszły się eebać

Bonus: Unibet
Dołączył: Nov 2000
Posty: 27,081
C
"I'll slip an extra shrimp on the barbie for you"
"I'll slip an extra shrimp on the barbie for you"
C Offline
Dołączył: Nov 2000
Posty: 27,081
Jeśli chodzi o Nokię to wypuścili już telefon na 2 karty SIM?

Dołączył: Dec 2009
Posty: 2,498
C
Viva Las Vegas!
Viva Las Vegas!
C Offline
Dołączył: Dec 2009
Posty: 2,498
Originally Posted by buldog
takie pytanko grin
mam nowy telefon Nokie 6730
Przez przypadek usunąłem jakąś aplikacje która była w telefonie (tapety , wygaszacze)
zresetowałem aby wrócić do ustawień fabrycznych ale nic to nie dało znajdę gdzieś w necie taką instalkę podstawową ? bo naprawdę dobre bajery poszły się eebać

poszukaj np. tutaj:
http://pobierz.pl/mobile/telefony/nokia-6730-classic-871

Dołączył: Aug 2005
Posty: 8,048
!
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
! Offline
Dołączył: Aug 2005
Posty: 8,048
czy sa mapy (nokia maps) dla nokii e72, zeby glos byl w jezyku polskim ?

Dołączył: Dec 2007
Posty: 2,727
M
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
M Offline
Dołączył: Dec 2007
Posty: 2,727
Witam, kompletnie nie znam się na telefonach
takie coś np: http://allegro.pl/item1039256513_htc_spv_m3100_windows_mobile_6_5.html#gallery
Interesuje mnie tani telefon z dostępem do internetu najlepiej wifi czy cos. Z tego telefonu chce wysyłać kupony przez internet i sprawdzać mejle. Nic więcej. Z góry dzięki.

Dołączył: Mar 2005
Posty: 10,495
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Mar 2005
Posty: 10,495
Zalezy gdzie mieszkasz i gdzie zamierzac korzystac z netu.
Podejrzewam, ze wiekszosc bedzie gdzies w jakims miescie wiec w telefonie pasuje miec conajmniej EDGE, a najlepiej HSDPA (zeby miec szybki net w tel). Wifi okaze sie zbedne.
Hermes ujdzie (wyzej podany przez Ciebie Spv 3100), ale nie posiada HSDPA, a jedynie EDGE (jesli nie mieszkasz w duzym miescie to pewnie wystarczy).
Jak dla mnie ma za maly wyswietlacz (2,8cala), jako plus fizyczna klawa qwerty.

Koniecznie wykup jakis pakiet na neta, w zaleznosci od operatora.
Wystarczy 5mb na miesiac, do kilku kuponow i mejla.

Dołączył: Dec 2008
Posty: 2,374
S
Pooh-Bah
Pooh-Bah
S Offline
Dołączył: Dec 2008
Posty: 2,374
Originally Posted by muminek bez ogonka
Witam, kompletnie nie znam się na telefonach
takie coś np: http://allegro.pl/item1039256513_htc_spv_m3100_windows_mobile_6_5.html#gallery
Interesuje mnie tani telefon z dostępem do internetu najlepiej wifi czy cos. Z tego telefonu chce wysyłać kupony przez internet i sprawdzać mejle. Nic więcej. Z góry dzięki.


Polecam HTC Tytn II, sam posiadam, podobny do tego co pokazałeś ale uważam że o wiele lepszy smile

Dołączył: Nov 2006
Posty: 481
addict
addict
Dołączył: Nov 2006
Posty: 481
toshiba g900 znacznie lepsza do przegladania neta rozdzielczosc 400x800 tytn sie chowa

Dołączył: Dec 2003
Posty: 3,297
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Dec 2003
Posty: 3,297
Do tej Toshiby to powinni plecak dodawać gratis. Cegła jakich mało - daj pan spokój...

Dołączył: Dec 2007
Posty: 2,727
M
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
M Offline
Dołączył: Dec 2007
Posty: 2,727
mysle jutro zakupić cos takiego

http://allegro.pl/item1044659146_htc_g1_wyswietlacz_bez_zadnej_ryski_root.html#gallery

Prosilbym zebyby sie ktos wypowiedział bo moja wiedza na temat jest baaardzo uboga

a jeśli nie to byłbym wdzięczny jeśli ktoś zaproponowałby coś podobnego w podobnej cenie

Dołączył: Dec 2005
Posty: 1,603
oki Offline
Pooh-Bah
Pooh-Bah
Dołączył: Dec 2005
Posty: 1,603
posiadam telefon nokia 6700 slide...moze mi ktos powiedziec jak uruchomic animowane tematy (np. zegar)?
co nalezy (jesli w ogole) zainstalowac?

Dołączył: May 2003
Posty: 5,138
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: May 2003
Posty: 5,138
Czy jest jakaś strona z porownaniami ofert roznych sieci ? Interesuja mnie jakies promocje abonamentowe

Dołączył: Jan 2006
Posty: 2,107
M
Felietonista
Felietonista
M Offline
Dołączył: Jan 2006
Posty: 2,107
witam,sorki ze wtym tremacie ale nie chcialem zakladac specjalnie nowego. Wytlumaczcie laikowi jak najtaniej korzystac z neta w telefonie, bo wszedlem dzisiaj na troszke i mi cala karte wrypalo, wiem ze jest google,ale tam wszystko jakos tak po fachowemu, cos wyczytalem ze chyba najlepiej przez tego symbiana, chodzi mi glownie o korzystanie ze stron bukow i jakis live czasem, z gory dziekuje za rady. Pozdrawiam

Dołączył: Jan 2006
Posty: 2,107
M
Felietonista
Felietonista
M Offline
Dołączył: Jan 2006
Posty: 2,107
witam,sorki ze wtym tremacie ale nie chcialem zakladac specjalnie nowego. Wytlumaczcie laikowi jak najtaniej korzystac z neta w telefonie, bo wszedlem dzisiaj na troszke i mi cala karte wrypalo, wiem ze jest google,ale tam wszystko jakos tak po fachowemu, cos wyczytalem ze chyba najlepiej przez tego symbiana, chodzi mi glownie o korzystanie ze stron bukow i jakis live czasem, z gory dziekuje za rady. Pozdrawiam

Dołączył: Mar 2005
Posty: 10,495
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Mar 2005
Posty: 10,495
Symbian to system i nie ma nic do rzeczy.
Rozchodzi sie o pakiety internetowe - a te zaleza od operatora (zalezy jakiego posiadasz, najtaniej ma gaduair i play).
Wykupujesz pakiet np. 5mb za 5zł w orange, instalujesz na telefonie przegladarke opera mini i smigasz po necie jak na kompie.
Twoj telefon najlepiej zeby mial jak najwiekszy wyswietlacz i najlepiej dotykowy ekran, powinien posiadac conajmniej EDGE (zeby internet dzialal w miare szybko), a mile widziane HSDPA.

Przykladowo w sieci GaduAir po doladowaniu za 20zł dostajesz 20mb internetu za friko.
Taniutkie tez maja pakiety (sto razy taniej niz w orange).

Dołączył: Nov 2005
Posty: 6,311
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Nov 2005
Posty: 6,311
Przy okazji zwróć uwagę na zaokrąglenia pakietów przy rozłączaniu połączenia, na to czy operator rozróżnia sesje przychodzące i wychodzące (podwójne pakiety) i sprawdź ustawienia opery mini (wyłączenie obrazków itp.). Na strony wchodź przez ich "mobilne" odpowiedniki (np. m.onet.pl, m.livesports.pl itp.).

Dołączył: Jan 2006
Posty: 2,107
M
Felietonista
Felietonista
M Offline
Dołączył: Jan 2006
Posty: 2,107
Dzieki wielkie panowie za pomoc, dzisiaj z tym sobie powalcze, jeszcze jedno glupie pytanko: na dlugo taki pakiet wystarczy, ? uzywal raczej bede tylko do obstawienia meczyku, czasem jakis live i czasem oczywiscie przewidywania typerow i pewki z forum zobaczyc,hehe. Pozdrawiam

Dołączył: Mar 2005
Posty: 10,495
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Mar 2005
Posty: 10,495
To juz zalezy jak bedziesz korzystal i u jakiego operatora wykupisz pakiet (niektorzy licza co 100kb a niektorzy co 1kb, jedni licza same pobrane dane, a inni pobrane + wyslane). Jak wylaczysz w przegladarce telefonu obrazki i w miare mozliwosci bedziesz uzywal stron w wersji mobilnej to znaczaco ograniczy zuzycie danych.

Ja przykladowo miesiecznie zuzywam ok 10mb, ale ja w GaduAir mam naliczanie co 1kb i 10mb dostaje gratis po doladowaniu za 10zł.

Dołączył: Mar 2006
Posty: 4,718
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Mar 2006
Posty: 4,718
Korzysta ktoś może z sieci Sami Swoi, albo zna kogoś kto korzysta ? otóż mam doładowanie za 20pln, leży w moim portfelu już od pół roku i czeka na swojego szczęśliwca. KOD oddaję za 15pln, szczegóły na PRIV lub gadu: 5309012.

Pozdrawiam,
Janusz

Dołączył: Nov 2004
Posty: 8,807
B
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
B Offline
Dołączył: Nov 2004
Posty: 8,807
ile srednio trzyma bateria w Iphone 3GS gdyby uzywac go tylko jako telefon? ktos uzywa?

Strona 5 z 16 1 2 3 4 5 6 7 15 16

Moderatorzy  Biszop, rafal08 

Link skopiowany do schowka
Kto jest teraz online
9 zarejestrowanych użytkowników (Sensei, alfa, forty, aker, rafal08, $-man, Lukasz111, latajaca_holenderka, bukma), 2,557 gości, oraz 7 wyszukiwarek.
Key: Admin, Global Mod, Mod
Statystyki forum
Strona główna forum105
Tematy51,284
Posty5,834,316
Użytkownicy24,790
Najwięcej online13,128
Sep 24th, 2025
Powered by UBB.threads™ PHP Forum Software 8.0.1