Poprzedni temat
Następny temat
Drukuj temat
Strona 11 z 21 1 2 9 10 11 12 13 20 21
Bullet #3952871 22/06/2010 05:05
Dołączył: Nov 2000
Posty: 27,081
C
"I'll slip an extra shrimp on the barbie for you"
"I'll slip an extra shrimp on the barbie for you"
C Offline
Dołączył: Nov 2000
Posty: 27,081
Nie podali daty zakończenia promocji w mailu z 9 czerwca, choć powinni. Ty zaś zakładałeś, że jak nie podali to możesz sobie wpłacić także w trakcie trwania mundialu. Według mnie warto było się upewnić do kiedy jest ważna ta promocja, przecież wystarczy jeden mail do supportu by się upewnić na 100% przed dokonaniem wpłaty.

Bonus: Unibet
Conrad #3972016 29/06/2010 03:48
Dołączył: Aug 2003
Posty: 2,635
ivo Offline
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Aug 2003
Posty: 2,635
Ten buk totalnie olał żużel.Jeżeli ktoś gra tą dyscyplinę to odradzam tą śmieszną firmę!!!

ivo #3979135 02/07/2010 18:32
Dołączył: Dec 2009
Posty: 4,968
T
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
T Offline
Dołączył: Dec 2009
Posty: 4,968
przyznaje smieszna firma : wplata min to 25 wyplata 50 i kazdy depozyt musi byc raz obrocony laugh

tyks #3979196 02/07/2010 19:32
Dołączył: Mar 2007
Posty: 560
S
addict
addict
S Offline
Dołączył: Mar 2007
Posty: 560
tyks i tylko dlatego śmieszna, zaden argument, ale genaralnie zgadzam sie - smieszna wink

tyks #3981023 03/07/2010 13:18
Dołączył: Nov 2000
Posty: 27,081
C
"I'll slip an extra shrimp on the barbie for you"
"I'll slip an extra shrimp on the barbie for you"
C Offline
Dołączył: Nov 2000
Posty: 27,081
Originally Posted by tyks
przyznaje smieszna firma : wplata min to 25 wyplata 50 i kazdy depozyt musi byc raz obrocony laugh

W tym akurat niczego śmiesznego nie ma. Jeśli komuś przeszkadza wpłata 25zł czy wypłata 50zł to należy udać się do lokalnego totka by zamiast gałki lodów lub zeszytu na przyszły rok szkolny postawić sobie tasiemca za 2zł.

Ile to jest 25zł... jakieś niecałe 6 Euro? I ktoś się tym podnieca?

Furmi #3996247 11/07/2010 18:21
Dołączył: Jul 2004
Posty: 9,577
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Jul 2004
Posty: 9,577
Dziś zrobiłem wypłatę na mb i ok 9.30 rano i po ok godzinie już na mb kasa była, a to niedziela. Jak narazie nie narzekam na tego buka, ale pewnie dlatego, że mało tam gram i jeszcze mi żadnego limitu nie nałożyli, ale pewnie dlatego, że wcześniej trochę tam przegrałem wink

Jeśli chodzi o wypłaty na mb i ofertę na tenisa to dla mnie świetny buk. Zobaczymy jak z tymi limitami będzie.

adingh #4015711 22/07/2010 15:03
Dołączył: Sep 2009
Posty: 486
J
addict
addict
J Offline
Dołączył: Sep 2009
Posty: 486
Ja nie narzekam na betsafe, jeśli chodzi o drobnych graczy to nie ma problemu, wypłaty bankowe na konto 3 dni, poza tym support działa szybko i w moim wątpliwym przypadku w pewnym konkursie uwzględnili małą prośbę. Kursy też przyzwoite, nikogo nie zachęcam, ale jak widzę że ludzie początkujący wpłacają kasę do śmiesznych buków typu interwetten, czy innych np azjatów i szmelcu tego typu to mają alternatywę na plus

jonesss #4059221 12/08/2010 23:48
Dołączył: Jan 2004
Posty: 1,668
S
Pooh-Bah
Pooh-Bah
S Offline
Dołączył: Jan 2004
Posty: 1,668
Betsafe "zaszalal" i dla wybrancow losu rozdaje bonus reloaded do 40zl obrot x10 wink.

Tak wiec sprawdzcie maile.

Seoman #4059650 13/08/2010 02:12
Dołączył: Nov 2006
Posty: 3,778
J
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
J Offline
Dołączył: Nov 2006
Posty: 3,778
a jaki kurs chcą do obrotu?

john #4059672 13/08/2010 02:20
Dołączył: Jan 2004
Posty: 1,668
S
Pooh-Bah
Pooh-Bah
S Offline
Dołączył: Jan 2004
Posty: 1,668
W mailu przyslali takie cos:

Przepisy i warunki

1. Ta oferta jest ważna wyłącznie dla klientów z Polski, którzy otrzymali ten mail na swoją skrzynkę mailową.

2. Z oferty można skorzystać tylko jeden raz, a maksymalna kwota bonusu wynosi 40 złotych, oczywiście możesz dokonać wpłaty w wyższej wysokości, ale maksymalna kwota bonusu wynosi 40 złotych.

3. Z oferty może skorzystać tylko jedno konto gracza na domostwo.

4. Depozyty przez Moneybookers są wyłączone z tej oferty.

5. Bonus musi być obrócony minimum 10 krotnie, zanim będzie nim można dowolnie dysponować.

6. Ta oferta jest ważna do niedzieli, 15 Sierpnia, do 23:59.


Z teg regulaminu wynika ze nie ma minimum.

john #4059712 13/08/2010 02:31
Dołączył: Nov 2001
Posty: 37,765
O
oli Offline
sottocapo
sottocapo
O Offline
Dołączył: Nov 2001
Posty: 37,765
Originally Posted by john
a jaki kurs chcą do obrotu?

musi być jedno zdarzenie o kursie 1.5

oli #4059713 13/08/2010 02:32
Dołączył: Nov 2001
Posty: 37,765
O
oli Offline
sottocapo
sottocapo
O Offline
Dołączył: Nov 2001
Posty: 37,765
Tak przynajmniej twierdzi Pan Grzegorz z Live Chatu.

oli #4061283 13/08/2010 20:35
Dołączył: Aug 2010
Posty: 98
F
journeyman
journeyman
F Offline
Dołączył: Aug 2010
Posty: 98
troche przesadzaja z weryfikacja ja rozumiem jeden dokument a po co im az dwa ?

Flamengo #4061319 13/08/2010 21:04
Dołączył: Aug 2009
Posty: 1,424
G
veteran
veteran
G Offline
Dołączył: Aug 2009
Posty: 1,424
Skoro w betsafe przesadzają to zapraszam do Betway albo Canbet laugh
Przed chwilą pisałem o tym w odpowiednim temacie:
A propo Canbeta: "Oczekują zdjęcia prawa jazdy przyłożonego do twarzy. Gdy już to zostało wysłane to oczekują potwierdzenia zameldowania z urzędu! Paranoja. Chcieli też rachunek w celu zweryfikowania aktualności adresu to najpierw nie pasowało im, że jednej krawędzi nie było widać, potem, że nie jest w kolorze, a teraz to już sami nie wiedzą. Nie wiem, czy nie będą chcieli ode mnie próbki DNA..."

Dołączył: Mar 2006
Posty: 275
K
enthusiast
enthusiast
K Offline
Dołączył: Mar 2006
Posty: 275
działa wam strona betsafe? mi od wczoraj siadła i nic nie ma nie mzna wejść

Dołączył: Jun 2006
Posty: 19,492
tkliwy nihilista
tkliwy nihilista
Dołączył: Jun 2006
Posty: 19,492
Originally Posted by Komentator
działa wam strona betsafe? mi od wczoraj siadła i nic nie ma nie mzna wejść
działa

Dołączył: Mar 2006
Posty: 275
K
enthusiast
enthusiast
K Offline
Dołączył: Mar 2006
Posty: 275
to dziwne bo ja probouje z explorera i z mozzili i nic

Dołączył: Aug 2006
Posty: 3,484
W
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
W Offline
Dołączył: Aug 2006
Posty: 3,484
mi tez nie dziala, podobnie jak nba .com, masz net w upc?

weed #4063181 14/08/2010 18:57
Dołączył: Oct 2003
Posty: 3,839
K
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
K Offline
Dołączył: Oct 2003
Posty: 3,839
ja tez mialem problemu, po wyczyszczeniu z "ciasteczek" smiaga...

Dołączył: Aug 2006
Posty: 3,484
W
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
W Offline
Dołączył: Aug 2006
Posty: 3,484
u mnie nic to nie daje, w sieci sa jakies braki, nie moge wejsc na betfaira, betsafa, nba. unibet smiga, czasami pojawia sie komunikat polaczenie zostalo zresetowane, jak u komentatora jest tak od wczoraj, net w upc.

Strona 11 z 21 1 2 9 10 11 12 13 20 21

Moderatorzy  rafal08 

Link skopiowany do schowka
Kto jest teraz online
11 zarejestrowanych użytkowników (alfa, rymoholik, latajaca_holenderka, Sensei, rafal08, burbon, aker, betowiec, $-man, bukma, poozon), 2,370 gości, oraz 6 wyszukiwarek.
Key: Admin, Global Mod, Mod
Statystyki forum
Strona główna forum105
Tematy51,284
Posty5,834,098
Użytkownicy24,790
Najwięcej online13,128
Sep 24th, 2025
Powered by UBB.threads™ PHP Forum Software 8.0.1