|
|
Dołączył: Nov 2000
Posty: 27,081
"I'll slip an extra shrimp on the barbie for you"
|
|
"I'll slip an extra shrimp on the barbie for you"
Dołączył: Nov 2000
Posty: 27,081 |
Nie podali daty zakończenia promocji w mailu z 9 czerwca, choć powinni. Ty zaś zakładałeś, że jak nie podali to możesz sobie wpłacić także w trakcie trwania mundialu. Według mnie warto było się upewnić do kiedy jest ważna ta promocja, przecież wystarczy jeden mail do supportu by się upewnić na 100% przed dokonaniem wpłaty.
|
|
|
|
|
Dołączył: Aug 2003
Posty: 2,635
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Aug 2003
Posty: 2,635 |
Ten buk totalnie olał żużel.Jeżeli ktoś gra tą dyscyplinę to odradzam tą śmieszną firmę!!!
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2009
Posty: 4,968
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Dec 2009
Posty: 4,968 |
przyznaje smieszna firma : wplata min to 25 wyplata 50 i kazdy depozyt musi byc raz obrocony 
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2007
Posty: 560
addict
|
|
addict
Dołączył: Mar 2007
Posty: 560 |
tyks i tylko dlatego śmieszna, zaden argument, ale genaralnie zgadzam sie - smieszna 
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2000
Posty: 27,081
"I'll slip an extra shrimp on the barbie for you"
|
|
"I'll slip an extra shrimp on the barbie for you"
Dołączył: Nov 2000
Posty: 27,081 |
przyznaje smieszna firma : wplata min to 25 wyplata 50 i kazdy depozyt musi byc raz obrocony  W tym akurat niczego śmiesznego nie ma. Jeśli komuś przeszkadza wpłata 25zł czy wypłata 50zł to należy udać się do lokalnego totka by zamiast gałki lodów lub zeszytu na przyszły rok szkolny postawić sobie tasiemca za 2zł. Ile to jest 25zł... jakieś niecałe 6 Euro? I ktoś się tym podnieca?
|
|
|
|
|
Dołączył: Jul 2004
Posty: 9,577
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jul 2004
Posty: 9,577 |
Dziś zrobiłem wypłatę na mb i ok 9.30 rano i po ok godzinie już na mb kasa była, a to niedziela. Jak narazie nie narzekam na tego buka, ale pewnie dlatego, że mało tam gram i jeszcze mi żadnego limitu nie nałożyli, ale pewnie dlatego, że wcześniej trochę tam przegrałem  Jeśli chodzi o wypłaty na mb i ofertę na tenisa to dla mnie świetny buk. Zobaczymy jak z tymi limitami będzie.
|
|
|
|
|
Dołączył: Sep 2009
Posty: 486
addict
|
|
addict
Dołączył: Sep 2009
Posty: 486 |
Ja nie narzekam na betsafe, jeśli chodzi o drobnych graczy to nie ma problemu, wypłaty bankowe na konto 3 dni, poza tym support działa szybko i w moim wątpliwym przypadku w pewnym konkursie uwzględnili małą prośbę. Kursy też przyzwoite, nikogo nie zachęcam, ale jak widzę że ludzie początkujący wpłacają kasę do śmiesznych buków typu interwetten, czy innych np azjatów i szmelcu tego typu to mają alternatywę na plus
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2004
Posty: 1,668
Pooh-Bah
|
|
Pooh-Bah
Dołączył: Jan 2004
Posty: 1,668 |
Betsafe "zaszalal" i dla wybrancow losu rozdaje bonus reloaded do 40zl obrot x10  . Tak wiec sprawdzcie maile.
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2006
Posty: 3,778
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Nov 2006
Posty: 3,778 |
a jaki kurs chcą do obrotu?
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2004
Posty: 1,668
Pooh-Bah
|
|
Pooh-Bah
Dołączył: Jan 2004
Posty: 1,668 |
W mailu przyslali takie cos:
Przepisy i warunki
1. Ta oferta jest ważna wyłącznie dla klientów z Polski, którzy otrzymali ten mail na swoją skrzynkę mailową.
2. Z oferty można skorzystać tylko jeden raz, a maksymalna kwota bonusu wynosi 40 złotych, oczywiście możesz dokonać wpłaty w wyższej wysokości, ale maksymalna kwota bonusu wynosi 40 złotych.
3. Z oferty może skorzystać tylko jedno konto gracza na domostwo.
4. Depozyty przez Moneybookers są wyłączone z tej oferty.
5. Bonus musi być obrócony minimum 10 krotnie, zanim będzie nim można dowolnie dysponować.
6. Ta oferta jest ważna do niedzieli, 15 Sierpnia, do 23:59.
Z teg regulaminu wynika ze nie ma minimum.
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2001
Posty: 37,765
sottocapo
|
|
sottocapo
Dołączył: Nov 2001
Posty: 37,765 |
a jaki kurs chcą do obrotu? musi być jedno zdarzenie o kursie 1.5
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2001
Posty: 37,765
sottocapo
|
|
sottocapo
Dołączył: Nov 2001
Posty: 37,765 |
Tak przynajmniej twierdzi Pan Grzegorz z Live Chatu.
|
|
|
|
|
Dołączył: Aug 2010
Posty: 98
journeyman
|
|
journeyman
Dołączył: Aug 2010
Posty: 98 |
troche przesadzaja z weryfikacja ja rozumiem jeden dokument a po co im az dwa ?
|
|
|
|
|
Dołączył: Aug 2009
Posty: 1,424
veteran
|
|
veteran
Dołączył: Aug 2009
Posty: 1,424 |
Skoro w betsafe przesadzają to zapraszam do Betway albo Canbet  Przed chwilą pisałem o tym w odpowiednim temacie: A propo Canbeta: "Oczekują zdjęcia prawa jazdy przyłożonego do twarzy. Gdy już to zostało wysłane to oczekują potwierdzenia zameldowania z urzędu! Paranoja. Chcieli też rachunek w celu zweryfikowania aktualności adresu to najpierw nie pasowało im, że jednej krawędzi nie było widać, potem, że nie jest w kolorze, a teraz to już sami nie wiedzą. Nie wiem, czy nie będą chcieli ode mnie próbki DNA..."
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2006
Posty: 275
enthusiast
|
|
enthusiast
Dołączył: Mar 2006
Posty: 275 |
działa wam strona betsafe? mi od wczoraj siadła i nic nie ma nie mzna wejść
|
|
|
|
|
Dołączył: Jun 2006
Posty: 19,492
tkliwy nihilista
|
|
tkliwy nihilista
Dołączył: Jun 2006
Posty: 19,492 |
działa wam strona betsafe? mi od wczoraj siadła i nic nie ma nie mzna wejść działa
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2006
Posty: 275
enthusiast
|
|
enthusiast
Dołączył: Mar 2006
Posty: 275 |
to dziwne bo ja probouje z explorera i z mozzili i nic
|
|
|
|
|
Dołączył: Aug 2006
Posty: 3,484
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Aug 2006
Posty: 3,484 |
mi tez nie dziala, podobnie jak nba .com, masz net w upc?
|
|
|
|
|
Dołączył: Oct 2003
Posty: 3,839
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Oct 2003
Posty: 3,839 |
ja tez mialem problemu, po wyczyszczeniu z "ciasteczek" smiaga...
|
|
|
|
|
Dołączył: Aug 2006
Posty: 3,484
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Aug 2006
Posty: 3,484 |
u mnie nic to nie daje, w sieci sa jakies braki, nie moge wejsc na betfaira, betsafa, nba. unibet smiga, czasami pojawia sie komunikat polaczenie zostalo zresetowane, jak u komentatora jest tak od wczoraj, net w upc.
|
|
|
Link skopiowany do schowka
|
|