|
|
Dołączył: Dec 2003
Posty: 20,790
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Dec 2003
Posty: 20,790 |
ekstraklasa Polska za 51 zeta no no coraz lepiej  czas moze zwiekszyc haracz dla wyplacajacych polakow do 10%
|
|
|
|
|
Dołączył: Aug 2001
Posty: 24,061
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Aug 2001
Posty: 24,061 |
myślałem że tylko u mnie system się zwiesił  po zmianie kursu przyładowałem za 20,61 zł To nawet nie śmieszne a żałosne
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2002
Posty: 2,046
Pooh-Bah
|
|
Pooh-Bah
Dołączył: Jan 2002
Posty: 2,046 |
[quote=jarko 33]ekstraklasa Polska za 51 zeta no no coraz lepiej  czas moze zwiekszyc haracz dla wyplacajacych polakow do 10% [/quote no to szaleja ze stawkami 
|
|
|
|
|
Dołączył: Jun 2002
Posty: 2,416
Pooh-Bah
|
|
Pooh-Bah
Dołączył: Jun 2002
Posty: 2,416 |
Panie Banik,
jaka jest maksymalna stawka na zaklad prezydencki? Na poważnych kandydatów stawki wahają się między 1-2 tys pln Większe kwoty można wysłać do akceptacji i dużym prawdopodobieństwem zostaną one przyjęte. Co do Ekstraklasy, powyższy przypadek jest ekstrymalny gdzie Tobet przyjął zakłady za znaczne kwoty. Dopiero po odblokowaniu systemu przez głównego bukmachera i mocnej korekcie kursu właściwe limity zostały przywrócone ( na Ekstraklasę 5-10tys pln i wyżej poprzez indywidualną akceptację )
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2003
Posty: 20,790
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Dec 2003
Posty: 20,790 |
Co do Ekstraklasy, powyższy przypadek jest ekstrymalny gdzie Tobet przyjął zakłady za znaczne kwoty. Dopiero po odblokowaniu systemu przez głównego bukmachera i mocnej korekcie kursu właściwe limity zostały przywrócone ( na Ekstraklasę 5-10tys pln i wyżej poprzez indywidualną akceptację ) a swistak siedzi i zawija w sreberka 
|
|
|
|
|
Dołączył: Feb 2010
Posty: 45
newbie
|
|
newbie
Dołączył: Feb 2010
Posty: 45 |
tak samo jak ktos zarobil fortunie na zakladach ze trenerem wisly bedzie kasperczak bardzo prosze by tu pisac prawde bo po to jest te forum albo w ogole nic nie pisac
|
|
|
|
|
Dołączył: Apr 2010
Posty: 2,547
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Apr 2010
Posty: 2,547 |
Co do Ekstraklasy, powyższy przypadek jest ekstrymalny gdzie Tobet przyjął zakłady za znaczne kwoty. Dopiero po odblokowaniu systemu przez głównego bukmachera i mocnej korekcie kursu właściwe limity zostały przywrócone ( na Ekstraklasę 5-10tys pln i wyżej poprzez indywidualną akceptację ) To chyba nie na Piasta w najblizszej kolejce 20 zl 
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2006
Posty: 754
old hand
|
|
old hand
Dołączył: Dec 2006
Posty: 754 |
Szanowny Tobet, z jakiej okazji otrzymałem od was książkę? 
|
|
|
|
|
Dołączył: Sep 2009
Posty: 158
member
|
|
member
Dołączył: Sep 2009
Posty: 158 |
Dostał ktoś te spiny za ligę europejską??
|
|
|
|
|
Dołączył: Jun 2005
Posty: 25,342
Łódzki Klub Sportowy
|
|
Łódzki Klub Sportowy
Dołączył: Jun 2005
Posty: 25,342 |
Szanowny Tobet, z jakiej okazji otrzymałem od was książkę?  może to był słownik ortograficzny? 
|
|
|
|
|
Dołączył: Jun 2002
Posty: 2,416
Pooh-Bah
|
|
Pooh-Bah
Dołączył: Jun 2002
Posty: 2,416 |
|
|
|
|
|
Dołączył: Jun 2005
Posty: 25,342
Łódzki Klub Sportowy
|
|
Łódzki Klub Sportowy
Dołączył: Jun 2005
Posty: 25,342 |
2 wypłata na konto bankowe w miesiącu jest darmowa czy pobierają coś?
|
|
|
|
|
Dołączył: Sep 2009
Posty: 158
member
|
|
member
Dołączył: Sep 2009
Posty: 158 |
Wszystko darmo 
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2006
Posty: 754
old hand
|
|
old hand
Dołączył: Dec 2006
Posty: 754 |
Szanowny Tobet, z jakiej okazji otrzymałem od was książkę?  może to był słownik ortograficzny?  A ja nie potrzebuje, dostałem książkę - Historia Hazardu. A ty tez dostales? Pajacowanie w weekend? czy jak stracic dwie jedyni w weekend?
|
|
|
|
|
Dołączył: Jun 2005
Posty: 25,342
Łódzki Klub Sportowy
|
|
Łódzki Klub Sportowy
Dołączył: Jun 2005
Posty: 25,342 |
Mnie nie kochają i ja nie dostałem 
|
|
|
|
|
Dołączył: Jun 2005
Posty: 25,342
Łódzki Klub Sportowy
|
|
Łódzki Klub Sportowy
Dołączył: Jun 2005
Posty: 25,342 |
Wszystko darmo  tak pytam bo na mb bodajże 2% zabierają ale dzięki za odpowiedź 
|
|
|
|
|
Dołączył: Sep 2009
Posty: 158
member
|
|
member
Dołączył: Sep 2009
Posty: 158 |
No Tobet się nie popisuje przy promocji co mieli dać za ligę europejską. Spiny miały być w piątek. Spinów oczywiście nie ma a odpowiedź supportu jest taka że dział kasyna będzie w pracy w poniedziałek i dopiero wtedy coś mogą zrobić. Jak dla mnie sytuacja żenująca jeśli jakaś firma chce być solidna i wiarygodna. Tobet 
|
|
|
|
|
Dołączył: Sep 2009
Posty: 16
stranger
|
|
stranger
Dołączył: Sep 2009
Posty: 16 |
Banik jak wygląda sprawa z wypłatą na konto bankowe ? Czy jeśli zlecę to zostanie ona zrealizowana od razu ? Oraz czy jeśli mam konto w WBK to kaska przyjdzie szybciej bo z tego co zauważyłem to posiadacie tam konto.Dzięki za odp.
|
|
|
|
|
Dołączył: May 2007
Posty: 6,719
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: May 2007
Posty: 6,719 |
No Tobet się nie popisuje przy promocji co mieli dać za ligę europejską. Spiny miały być w piątek. Spinów oczywiście nie ma a odpowiedź supportu jest taka że dział kasyna będzie w pracy w poniedziałek i dopiero wtedy coś mogą zrobić. Jak dla mnie sytuacja żenująca jeśli jakaś firma chce być solidna i wiarygodna. Tobet  mialem identyczna sytuacje i po paru czatach z Pania Marta (jak zwykle troche nieogarniajaca tematu) dostalem maila, ze daja mi 5 euro bonusu w kasynie w zamian za te spiny
|
|
|
|
|
Dołączył: Jun 2002
Posty: 2,416
Pooh-Bah
|
|
Pooh-Bah
Dołączył: Jun 2002
Posty: 2,416 |
Wypłaty na konto maksymalnie do 5 dni roboczych. Z reguły 1-2dni. Co do spinów były przyznawane bodajże we wtorek , jeśli nie dostałeś napisz na priv.
|
|
|
Link skopiowany do schowka