Poprzedni temat
Następny temat
Drukuj temat
Strona 15 z 17 1 2 13 14 15 16 17
andegawen #3834964 29/04/2010 20:22
Dołączył: Dec 2003
Posty: 20,790
J
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
J Offline
Dołączył: Dec 2003
Posty: 20,790
ekstraklasa Polska za 51 zeta no no coraz lepiej blush
czas moze zwiekszyc haracz dla wyplacajacych polakow do 10%

Bonus: Unibet
jarko 33 #3835011 29/04/2010 20:36
Dołączył: Aug 2001
Posty: 24,061
K
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
K Offline
Dołączył: Aug 2001
Posty: 24,061
myślałem że tylko u mnie system się zwiesił smile
po zmianie kursu przyładowałem za 20,61 zł

To nawet nie śmieszne a żałosne

jarko 33 #3835179 29/04/2010 21:39
Dołączył: Jan 2002
Posty: 2,046
Pooh-Bah
Pooh-Bah
Dołączył: Jan 2002
Posty: 2,046
[quote=jarko 33]ekstraklasa Polska za 51 zeta no no coraz lepiej blush
czas moze zwiekszyc haracz dla wyplacajacych polakow do 10% [/quote

no to szaleja ze stawkami smile

pettersen #3836029 30/04/2010 02:46
Dołączył: Jun 2002
Posty: 2,416
Pooh-Bah
Pooh-Bah
Dołączył: Jun 2002
Posty: 2,416
Originally Posted by pettersen
Panie Banik,


jaka jest maksymalna stawka na zaklad prezydencki?

Na poważnych kandydatów stawki wahają się między 1-2 tys pln Większe kwoty można wysłać do akceptacji i dużym prawdopodobieństwem zostaną one przyjęte.

Co do Ekstraklasy, powyższy przypadek jest ekstrymalny gdzie Tobet przyjął zakłady za znaczne kwoty. Dopiero po odblokowaniu systemu przez głównego bukmachera i mocnej korekcie kursu właściwe limity zostały przywrócone ( na Ekstraklasę 5-10tys pln i wyżej poprzez indywidualną akceptację )

Banik #3836554 30/04/2010 05:52
Dołączył: Dec 2003
Posty: 20,790
J
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
J Offline
Dołączył: Dec 2003
Posty: 20,790
Originally Posted by Banik
Co do Ekstraklasy, powyższy przypadek jest ekstrymalny gdzie Tobet przyjął zakłady za znaczne kwoty. Dopiero po odblokowaniu systemu przez głównego bukmachera i mocnej korekcie kursu właściwe limity zostały przywrócone ( na Ekstraklasę 5-10tys pln i wyżej poprzez indywidualną akceptację )
a swistak siedzi i zawija w sreberka smile

jarko 33 #3836571 30/04/2010 06:01
Dołączył: Feb 2010
Posty: 45
K
newbie
newbie
K Offline
Dołączył: Feb 2010
Posty: 45
tak samo jak ktos zarobil fortunie na zakladach ze trenerem wisly bedzie kasperczak
bardzo prosze by tu pisac prawde bo po to jest te forum albo w ogole nic nie pisac

Banik #3836847 30/04/2010 15:36
Dołączył: Apr 2010
Posty: 2,547
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Apr 2010
Posty: 2,547
Originally Posted by Banik
Co do Ekstraklasy, powyższy przypadek jest ekstrymalny gdzie Tobet przyjął zakłady za znaczne kwoty. Dopiero po odblokowaniu systemu przez głównego bukmachera i mocnej korekcie kursu właściwe limity zostały przywrócone ( na Ekstraklasę 5-10tys pln i wyżej poprzez indywidualną akceptację )

To chyba nie na Piasta w najblizszej kolejce
20 zl laugh

andegawen #3838436 01/05/2010 14:36
Dołączył: Dec 2006
Posty: 754
T
old hand
old hand
T Offline
Dołączył: Dec 2006
Posty: 754
Szanowny Tobet, z jakiej okazji otrzymałem od was książkę? smile

Toni #3838463 01/05/2010 16:29
Dołączył: Sep 2009
Posty: 158
R
member
member
R Offline
Dołączył: Sep 2009
Posty: 158
Dostał ktoś te spiny za ligę europejską??

Toni #3838638 01/05/2010 18:36
Dołączył: Jun 2005
Posty: 25,342
Z
Łódzki Klub Sportowy
Łódzki Klub Sportowy
Z Offline
Dołączył: Jun 2005
Posty: 25,342
Originally Posted by Toni
Szanowny Tobet, z jakiej okazji otrzymałem od was książkę? smile

może to był słownik ortograficzny? laugh

Zulus #3838682 01/05/2010 19:08
Dołączył: Jun 2002
Posty: 2,416
Pooh-Bah
Pooh-Bah
Dołączył: Jun 2002
Posty: 2,416
Kursy na MP i na utrzymanie w Ekstraklasie:

http://www.tobet.com/selection?cmd=choose&category_id=8540

Banik #3838793 01/05/2010 20:09
Dołączył: Jun 2005
Posty: 25,342
Z
Łódzki Klub Sportowy
Łódzki Klub Sportowy
Z Offline
Dołączył: Jun 2005
Posty: 25,342
2 wypłata na konto bankowe w miesiącu jest darmowa czy pobierają coś?

Zulus #3838795 01/05/2010 20:10
Dołączył: Sep 2009
Posty: 158
R
member
member
R Offline
Dołączył: Sep 2009
Posty: 158
Wszystko darmo smile

Zulus #3838797 01/05/2010 20:10
Dołączył: Dec 2006
Posty: 754
T
old hand
old hand
T Offline
Dołączył: Dec 2006
Posty: 754
Originally Posted by Zulus
Originally Posted by Toni
Szanowny Tobet, z jakiej okazji otrzymałem od was książkę? smile

może to był słownik ortograficzny? laugh

A ja nie potrzebuje, dostałem książkę - Historia Hazardu. A ty tez dostales? Pajacowanie w weekend? czy jak stracic dwie jedyni w weekend?

Toni #3838811 01/05/2010 20:18
Dołączył: Jun 2005
Posty: 25,342
Z
Łódzki Klub Sportowy
Łódzki Klub Sportowy
Z Offline
Dołączył: Jun 2005
Posty: 25,342
Mnie nie kochają i ja nie dostałem blush

Dołączył: Jun 2005
Posty: 25,342
Z
Łódzki Klub Sportowy
Łódzki Klub Sportowy
Z Offline
Dołączył: Jun 2005
Posty: 25,342
Originally Posted by rododendron
Wszystko darmo smile

tak pytam bo na mb bodajże 2% zabierają ale dzięki za odpowiedź smile

Zulus #3839932 02/05/2010 06:37
Dołączył: Sep 2009
Posty: 158
R
member
member
R Offline
Dołączył: Sep 2009
Posty: 158
No Tobet się nie popisuje przy promocji co mieli dać za ligę europejską. Spiny miały być w piątek. Spinów oczywiście nie ma a odpowiedź supportu jest taka że dział kasyna będzie w pracy w poniedziałek i dopiero wtedy coś mogą zrobić. Jak dla mnie sytuacja żenująca jeśli jakaś firma chce być solidna i wiarygodna.

Tobet stop

Dołączył: Sep 2009
Posty: 16
B
stranger
stranger
B Offline
Dołączył: Sep 2009
Posty: 16
Banik jak wygląda sprawa z wypłatą na konto bankowe ? Czy jeśli zlecę to zostanie ona zrealizowana od razu ? Oraz czy jeśli mam konto w WBK to kaska przyjdzie szybciej bo z tego co zauważyłem to posiadacie tam konto.Dzięki za odp.

Dołączył: May 2007
Posty: 6,719
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: May 2007
Posty: 6,719
Originally Posted by rododendron
No Tobet się nie popisuje przy promocji co mieli dać za ligę europejską. Spiny miały być w piątek. Spinów oczywiście nie ma a odpowiedź supportu jest taka że dział kasyna będzie w pracy w poniedziałek i dopiero wtedy coś mogą zrobić. Jak dla mnie sytuacja żenująca jeśli jakaś firma chce być solidna i wiarygodna.

Tobet stop

mialem identyczna sytuacje i po paru czatach z Pania Marta (jak zwykle troche nieogarniajaca tematu) dostalem maila, ze daja mi 5 euro bonusu w kasynie w zamian za te spiny

brave83 #3847606 06/05/2010 06:53
Dołączył: Jun 2002
Posty: 2,416
Pooh-Bah
Pooh-Bah
Dołączył: Jun 2002
Posty: 2,416
Wypłaty na konto maksymalnie do 5 dni roboczych. Z reguły 1-2dni.
Co do spinów były przyznawane bodajże we wtorek , jeśli nie dostałeś napisz na priv.

Strona 15 z 17 1 2 13 14 15 16 17

Moderatorzy  rafal08 

Link skopiowany do schowka
Kto jest teraz online
9 zarejestrowanych użytkowników (Sensei, $-man, Lukasz111, burbon, rafal08, latajaca_holenderka, Akhu, rymoholik, betowiec), 2,663 gości, oraz 6 wyszukiwarek.
Key: Admin, Global Mod, Mod
Statystyki forum
Strona główna forum105
Tematy51,284
Posty5,834,413
Użytkownicy24,790
Najwięcej online13,128
Sep 24th, 2025
Powered by UBB.threads™ PHP Forum Software 8.0.1