Poprzedni temat
Następny temat
Drukuj temat
Strona 4 z 5 1 2 3 4 5
#38142 19/09/2002 14:04
Dołączył: Sep 2001
Posty: 430
S
addict
addict
S Offline
Dołączył: Sep 2001
Posty: 430
Witam . Czy moglby ktos przetlumaczyc ponizszy tekst na nasz ojczysty jezyk ???

wir haben die Überweisung am 13.09.2002 ausgeführt.
Eine Überweisung ins Ausland, kann bis zu 10 Tage dauern.
Mit freundlichen Grüßen

z gory wielkie dzieki

Bonus: Unibet
#38143 19/09/2002 14:06
Dołączył: Sep 2001
Posty: 430
S
addict
addict
S Offline
Dołączył: Sep 2001
Posty: 430
Witam . Czy moglby ktos przetlumaczyc ponizszy tekst na nasz ojczysty jezyk ???

wir haben die Überweisung am 13.09.2002 ausgeführt.
Eine Überweisung ins Ausland, kann bis zu 10 Tage dauern.
Mit freundlichen Grüßen

z gory wielkie dzieki

#38144 19/09/2002 14:07
Dołączył: Sep 2001
Posty: 430
S
addict
addict
S Offline
Dołączył: Sep 2001
Posty: 430
Witam . Czy moglby ktos przetlumaczyc ponizszy tekst na nasz ojczysty jezyk ???

wir haben die Überweisung am 13.09.2002 ausgeführt.
Eine Überweisung ins Ausland, kann bis zu 10 Tage dauern.
Mit freundlichen Grüßen

z gory wielkie dzieki

#38145 19/09/2002 14:09
Dołączył: Sep 2001
Posty: 430
S
addict
addict
S Offline
Dołączył: Sep 2001
Posty: 430
...łooooooooooo qrdeeeeeeeeeeeeeee

sory za zamieszanie ale cos mi komp nawalił

#38146 20/09/2002 02:49
Dołączył: Nov 2001
Posty: 828
T
old hand
old hand
T Offline
Dołączył: Nov 2001
Posty: 828
mi sie udalo okolo podajrze 80 euro <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" />

pozd <img src="/ubbthreads/images/graemlins/tongue.gif" alt="" />iwo:

#38147 20/09/2002 04:06
Dołączył: Dec 2001
Posty: 881
S
old hand
old hand
S Offline
Dołączył: Dec 2001
Posty: 881
Quote
Oryginalnie wysłał sawi:
[qb]Witam . Czy moglby ktos przetlumaczyc ponizszy tekst na nasz ojczysty jezyk ???

wir haben die Überweisung am 13.09.2002 ausgeführt.
Eine Überweisung ins Ausland, kann bis zu 10 Tage dauern.
Mit freundlichen Grüßen

z gory wielkie dzieki[/qb]
nie widze odzewu wiec przet...na bardziej zrozumialy.
we implemented the transfer to 13.09.2002. A transfer abroad, can last up to 10 days. Yours sincerely
BABEL

#38148 20/09/2002 13:39
Dołączył: Aug 2001
Posty: 1,178
G
old hand
old hand
G Offline
Dołączył: Aug 2001
Posty: 1,178
Kurde nie mogę znalezdz histori moich kuponów.

Ma takie coś Werren???

Pozdrawiam

#38149 20/09/2002 13:57
Dołączył: Oct 2001
Posty: 1,679
M
Pooh-Bah
Pooh-Bah
M Offline
Dołączył: Oct 2001
Posty: 1,679
w opcji "wettkonto" wybierasz "kontoauszug" i tam zjezdzasz nizej, wybierasz daty poczatkowa i koncowa i klikasz "weiter"

#38150 20/09/2002 14:14
Dołączył: Oct 2001
Posty: 2,155
Pooh-Bah
Pooh-Bah
Dołączył: Oct 2001
Posty: 2,155
Quote
Oryginalnie wysłał SoKoL:
[qb]nie widze odzewu wiec przet...na bardziej zrozumialy.
we implemented the transfer to 13.09.2002. A transfer abroad, can last up to 10 days. Yours sincerely
BABEL[/qb]
Chodzi o to, ze wyslali (podejrzewam, ze pieniadze) 13.09. Powinny do Ciebie dojsc w przeciagu 10 dni (czyli najpozniej dzis - chyba ze chodzi o 10 dni roboczych)

#38151 20/09/2002 16:47
Dołączył: Nov 2001
Posty: 1,540
G
veteran
veteran
G Offline
Dołączył: Nov 2001
Posty: 1,540
cze:

Jak mozna tam wplacic piniadze, to znaczy ile wynosi minimalna wplata i czy za przelwe biora jakas oplate , acha i jeszcze jedno jak ktos ma wyplaciec piniadze jezeli niema Prawo jazdy <img src="/ubbthreads/images/graemlins/confused.gif" alt="" />

Z gory dziekuje...

#38152 20/09/2002 17:06
Dołączył: Nov 2001
Posty: 1,540
G
veteran
veteran
G Offline
Dołączył: Nov 2001
Posty: 1,540
Jezeli mozna to jeszcze jedno mam pytanie...

Jezeli konto wetten mam zalozone na swoje dane , to czy moge wyplacic piniadze na konto innej soby np: na konto inteligo SoKoLa <img src="/ubbthreads/images/graemlins/confused.gif" alt="" /> <img src="/ubbthreads/images/graemlins/confused.gif" alt="" />

#38153 21/09/2002 23:08
Dołączył: Jun 2002
Posty: 4,641
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Jun 2002
Posty: 4,641
Założyłem konto w Wetten i żadnej kaski nie ma. CZy to 10 Euro dostaje od razu czy po pewnym czasie

#38154 22/09/2002 00:36
A
Anonymous
Unregistered
Anonymous
Unregistered
A
Witam
ja mam to samo ,ale na stronie (w tym oknie odnosnie tej promocji) chyba jest napisane ,że naliczają do 24 h,ale dokładnie nie wiem

#38155 23/09/2002 21:30
Dołączył: Jun 2001
Posty: 709
D
old hand
old hand
D Offline
Dołączył: Jun 2001
Posty: 709
I ktoś już dostał kasę od nich bo dzisiaj poprosiłem o wypłatę i nie wiem czy czekać cierpliwie czy dać sobie spokój?

#38156 23/09/2002 21:42
Dołączył: Jun 2002
Posty: 4,641
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Jun 2002
Posty: 4,641
Hej Vanbasten masz już kaskę bo ja nadal nic

#38157 23/09/2002 22:16
Dołączył: Apr 2001
Posty: 820
B
old hand
old hand
B Offline
Dołączył: Apr 2001
Posty: 820
Quote
Oryginalnie wysłał Ballack:
[qb]Założyłem konto w Wetten i żadnej kaski nie ma. CZy to 10 Euro dostaje od razu czy po pewnym czasie[/qb]
Ja dostałem od razu <img src="/ubbthreads/images/graemlins/tongue.gif" alt="" />iwo:

#38158 23/09/2002 22:54
A
Anonymous
Unregistered
Anonymous
Unregistered
A
Do ballack
Mam już kasę,wpłynęła prawie dokładnie po 24 h

#38159 24/09/2002 13:04
Dołączył: Jun 2001
Posty: 709
D
old hand
old hand
D Offline
Dołączył: Jun 2001
Posty: 709
Kurde ich chyba powaliło wczoraj zagrałem taki kupon
0209 05 23.09.2002 21:00 Fulham FC Chelsea Handicap 0:1 1.45 gewonnen 0:0(0:0)

0480 05 21.09.2002 15:00 Zagl.Lubin Pol.Warschau Handicap 0:1 4.00 vor Abgabe 3:1(1:1)

0446 00 23.09.2002 22:30 V.Guimaraes FC Porto 2.15 gewonnen 0:2
I nie policzyli mi tego handicapu na Zagłębie
Co znaczy vor Abgage?

#38160 24/09/2002 13:50
Dołączył: Sep 2002
Posty: 360
A
enthusiast
enthusiast
A Offline
Dołączył: Sep 2002
Posty: 360
Nie wiem co ot znaczy ale ja mam gewonen!!

#38161 24/09/2002 16:27
A
Anonymous
Unregistered
Anonymous
Unregistered
A
ta sama sytuacja nie policzyki mi wygranego zakładu na Zagłębie. czy komuś zaliczyli wynik tego spotkania do wygranej. proszę o informację <img src="/ubbthreads/images/graemlins/confused.gif" alt="" />

Strona 4 z 5 1 2 3 4 5

Moderatorzy  rafal08 

Link skopiowany do schowka
Kto jest teraz online
6 zarejestrowanych użytkowników (betowiec, rafal08, aker, Sensei, forty, latajaca_holenderka), 2,141 gości, oraz 7 wyszukiwarek.
Key: Admin, Global Mod, Mod
Statystyki forum
Strona główna forum105
Tematy51,289
Posty5,835,503
Użytkownicy24,790
Najwięcej online13,128
Sep 24th, 2025
Powered by UBB.threads™ PHP Forum Software 8.0.1