|
|
Dołączył: Sep 2001
Posty: 430
addict
|
|
addict
Dołączył: Sep 2001
Posty: 430 |
Witam . Czy moglby ktos przetlumaczyc ponizszy tekst na nasz ojczysty jezyk ???
wir haben die Überweisung am 13.09.2002 ausgeführt. Eine Überweisung ins Ausland, kann bis zu 10 Tage dauern. Mit freundlichen Grüßen
z gory wielkie dzieki
|
|
|
|
|
Dołączył: Sep 2001
Posty: 430
addict
|
|
addict
Dołączył: Sep 2001
Posty: 430 |
Witam . Czy moglby ktos przetlumaczyc ponizszy tekst na nasz ojczysty jezyk ???
wir haben die Überweisung am 13.09.2002 ausgeführt. Eine Überweisung ins Ausland, kann bis zu 10 Tage dauern. Mit freundlichen Grüßen
z gory wielkie dzieki
|
|
|
|
|
Dołączył: Sep 2001
Posty: 430
addict
|
|
addict
Dołączył: Sep 2001
Posty: 430 |
Witam . Czy moglby ktos przetlumaczyc ponizszy tekst na nasz ojczysty jezyk ???
wir haben die Überweisung am 13.09.2002 ausgeführt. Eine Überweisung ins Ausland, kann bis zu 10 Tage dauern. Mit freundlichen Grüßen
z gory wielkie dzieki
|
|
|
|
|
Dołączył: Sep 2001
Posty: 430
addict
|
|
addict
Dołączył: Sep 2001
Posty: 430 |
...łooooooooooo qrdeeeeeeeeeeeeeee
sory za zamieszanie ale cos mi komp nawalił
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2001
Posty: 828
old hand
|
|
old hand
Dołączył: Nov 2001
Posty: 828 |
mi sie udalo okolo podajrze 80 euro <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" />
pozd <img src="/ubbthreads/images/graemlins/tongue.gif" alt="" />iwo:
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2001
Posty: 881
old hand
|
|
old hand
Dołączył: Dec 2001
Posty: 881 |
Oryginalnie wysłał sawi: [qb]Witam . Czy moglby ktos przetlumaczyc ponizszy tekst na nasz ojczysty jezyk ???
wir haben die Überweisung am 13.09.2002 ausgeführt. Eine Überweisung ins Ausland, kann bis zu 10 Tage dauern. Mit freundlichen Grüßen
z gory wielkie dzieki[/qb] nie widze odzewu wiec przet...na bardziej zrozumialy. we implemented the transfer to 13.09.2002. A transfer abroad, can last up to 10 days. Yours sincerely BABEL
|
|
|
|
|
Dołączył: Aug 2001
Posty: 1,178
old hand
|
|
old hand
Dołączył: Aug 2001
Posty: 1,178 |
Kurde nie mogę znalezdz histori moich kuponów.
Ma takie coś Werren???
Pozdrawiam
|
|
|
|
|
Dołączył: Oct 2001
Posty: 1,679
Pooh-Bah
|
|
Pooh-Bah
Dołączył: Oct 2001
Posty: 1,679 |
w opcji "wettkonto" wybierasz "kontoauszug" i tam zjezdzasz nizej, wybierasz daty poczatkowa i koncowa i klikasz "weiter"
|
|
|
|
|
Dołączył: Oct 2001
Posty: 2,155
Pooh-Bah
|
|
Pooh-Bah
Dołączył: Oct 2001
Posty: 2,155 |
Oryginalnie wysłał SoKoL: [qb]nie widze odzewu wiec przet...na bardziej zrozumialy. we implemented the transfer to 13.09.2002. A transfer abroad, can last up to 10 days. Yours sincerely BABEL[/qb] Chodzi o to, ze wyslali (podejrzewam, ze pieniadze) 13.09. Powinny do Ciebie dojsc w przeciagu 10 dni (czyli najpozniej dzis - chyba ze chodzi o 10 dni roboczych)
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2001
Posty: 1,540
veteran
|
|
veteran
Dołączył: Nov 2001
Posty: 1,540 |
cze:
Jak mozna tam wplacic piniadze, to znaczy ile wynosi minimalna wplata i czy za przelwe biora jakas oplate , acha i jeszcze jedno jak ktos ma wyplaciec piniadze jezeli niema Prawo jazdy <img src="/ubbthreads/images/graemlins/confused.gif" alt="" />
Z gory dziekuje...
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2001
Posty: 1,540
veteran
|
|
veteran
Dołączył: Nov 2001
Posty: 1,540 |
Jezeli mozna to jeszcze jedno mam pytanie...
Jezeli konto wetten mam zalozone na swoje dane , to czy moge wyplacic piniadze na konto innej soby np: na konto inteligo SoKoLa <img src="/ubbthreads/images/graemlins/confused.gif" alt="" /> <img src="/ubbthreads/images/graemlins/confused.gif" alt="" />
|
|
|
|
|
Dołączył: Jun 2002
Posty: 4,641
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jun 2002
Posty: 4,641 |
Założyłem konto w Wetten i żadnej kaski nie ma. CZy to 10 Euro dostaje od razu czy po pewnym czasie
|
|
|
|
|
|
Anonymous
Unregistered
|
|
Anonymous
Unregistered
|
Witam ja mam to samo ,ale na stronie (w tym oknie odnosnie tej promocji) chyba jest napisane ,że naliczają do 24 h,ale dokładnie nie wiem
|
|
|
|
|
Dołączył: Jun 2001
Posty: 709
old hand
|
|
old hand
Dołączył: Jun 2001
Posty: 709 |
I ktoś już dostał kasę od nich bo dzisiaj poprosiłem o wypłatę i nie wiem czy czekać cierpliwie czy dać sobie spokój?
|
|
|
|
|
Dołączył: Jun 2002
Posty: 4,641
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jun 2002
Posty: 4,641 |
Hej Vanbasten masz już kaskę bo ja nadal nic
|
|
|
|
|
Dołączył: Apr 2001
Posty: 820
old hand
|
|
old hand
Dołączył: Apr 2001
Posty: 820 |
Oryginalnie wysłał Ballack: [qb]Założyłem konto w Wetten i żadnej kaski nie ma. CZy to 10 Euro dostaje od razu czy po pewnym czasie[/qb] Ja dostałem od razu <img src="/ubbthreads/images/graemlins/tongue.gif" alt="" />iwo:
|
|
|
|
|
|
Anonymous
Unregistered
|
|
Anonymous
Unregistered
|
Do ballack Mam już kasę,wpłynęła prawie dokładnie po 24 h
|
|
|
|
|
Dołączył: Jun 2001
Posty: 709
old hand
|
|
old hand
Dołączył: Jun 2001
Posty: 709 |
Kurde ich chyba powaliło wczoraj zagrałem taki kupon 0209 05 23.09.2002 21:00 Fulham FC Chelsea Handicap 0:1 1.45 gewonnen 0:0(0:0)
0480 05 21.09.2002 15:00 Zagl.Lubin Pol.Warschau Handicap 0:1 4.00 vor Abgabe 3:1(1:1)
0446 00 23.09.2002 22:30 V.Guimaraes FC Porto 2.15 gewonnen 0:2 I nie policzyli mi tego handicapu na Zagłębie Co znaczy vor Abgage?
|
|
|
|
|
Dołączył: Sep 2002
Posty: 360
enthusiast
|
|
enthusiast
Dołączył: Sep 2002
Posty: 360 |
Nie wiem co ot znaczy ale ja mam gewonen!!
|
|
|
|
|
|
Anonymous
Unregistered
|
|
Anonymous
Unregistered
|
ta sama sytuacja nie policzyki mi wygranego zakładu na Zagłębie. czy komuś zaliczyli wynik tego spotkania do wygranej. proszę o informację <img src="/ubbthreads/images/graemlins/confused.gif" alt="" />
|
|
|
Link skopiowany do schowka