|
|
Dołączył: Jan 2004
Posty: 4,183
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jan 2004
Posty: 4,183 |
Jak mozna wyczytac w temacie bonusy bez depozytu mozna wytargac 50$ za free. nizej sa warunki jakie trzeba spelnic by muc wyplcic jakakolwiek kase od nich
This Promo account comes with a 15x rollover for you to play in the Sportsbook only and the maximum payout of $200. Payouts less transaction fees will be made via Neteller or Western Union only. Casino and Horse action are not eligible towards your rollover requirements. Only one promotional account per household or IP address.
stwierdzenia, pytania odnosnie Richcosport umieszczac w tym temacie
|
|
|
|
|
Dołączył: Aug 2005
Posty: 84
journeyman
|
|
journeyman
Dołączył: Aug 2005
Posty: 84 |
Moim zdaniem ten bonus jest nie realny 15 razy obrócić trzeba a tam sama oferta mlb i nfl czyli musi 15 razy po 50 $ postawic zeby wypłacić cokolwiek ja dziś poastawiłem 50$ na red sox boston w mlb.
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2004
Posty: 4,183
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jan 2004
Posty: 4,183 |
Moim zdaniem ten bonus jest nie realny 15 razy obrócić trzeba a tam sama oferta mlb i nfl czyli musi 15 razy po 50 $ postawic zeby wypłacić cokolwiek ja dziś poastawiłem 50$ na red sox boston w mlb. pozyjemy zobaczymy
|
|
|
|
|
Dołączył: May 2005
Posty: 398
enthusiast
|
|
enthusiast
Dołączył: May 2005
Posty: 398 |
ale mi nie wchodzi ten czat mozna sie upomniec o to 50$ droga mailowa jak tak to podajcie na jakiego maila trzeba do nich napisac...:)
|
|
|
|
|
Dołączył: May 2005
Posty: 398
enthusiast
|
|
enthusiast
Dołączył: May 2005
Posty: 398 |
oki jush znalazlem mam kolejna probe gdzie wpisac ten kod co mi dali zeby na konto przyszlo 50$????
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2004
Posty: 8,049
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Dec 2004
Posty: 8,049 |
numer podajesz gościowi z live chatu on cie sprawdza czy jesteś rzeczywiście zarejestrowany i dopisuje ci 50$
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2004
Posty: 8,049
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Dec 2004
Posty: 8,049 |
czy ktoś z was wie jak się tam przelicza stawki?
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2005
Posty: 4,933
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jan 2005
Posty: 4,933 |
hmmm mi przychodzi jeden sposob na mysl jak to wyciagnac tylko pozostaje jedno pytanie, czy oni sa wyplacalni ?
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2004
Posty: 89
journeyman
|
|
journeyman
Dołączył: Mar 2004
Posty: 89 |
e ludzie powiedzcie czy to trzeba 15 razy obrocic cala stawka 50$ czy mozna sobie grac 150 razy po 5 dolcow?
|
|
|
|
|
Dołączył: Jun 2005
Posty: 5
stranger
|
|
stranger
Dołączył: Jun 2005
Posty: 5 |
Witam! a czy moglby ktos mi pomóc i powiedziec jak tam obstawiac ?? i faktycznie ile razy trzeba obrocic to 50 $ ?
|
|
|
|
|
Dołączył: Jul 2005
Posty: 4
stranger
|
|
stranger
Dołączył: Jul 2005
Posty: 4 |
Co mam zrobic bo ten live chat nie chce mi sie wczytac...jakies pomysly?:)maila pisalem ale cisza od wielu godzin...
|
|
|
|
|
Dołączył: May 2005
Posty: 398
enthusiast
|
|
enthusiast
Dołączył: May 2005
Posty: 398 |
Co mam zrobic bo ten live chat nie chce mi sie wczytac...jakies pomysly?:)maila pisalem ale cisza od wielu godzin... U mnie to samo...:(
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2004
Posty: 4,183
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jan 2004
Posty: 4,183 |
no ja juz 25$ przylozylem na Seattle +2 w WNBA po kursie -110 
|
|
|
|
|
Dołączył: Jun 2005
Posty: 5
stranger
|
|
stranger
Dołączył: Jun 2005
Posty: 5 |
blacky82 a mozesz powiedziec o co w tym biega?
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2004
Posty: 4,183
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jan 2004
Posty: 4,183 |
blacky82 a mozesz powiedziec o co w tym biega? znaczy w czym bo nie rozumiem?
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2004
Posty: 4,183
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jan 2004
Posty: 4,183 |
Jezeli chodzi ci o kursy to pozwole sobie skopiowac wyjasnienie z glownej strony mecz.pl
"Na świecie istnieją trzy sposoby prezentowania kursów bukmacherskich:
decimel fraction moneyline
1. Decimel:
np. 2.75 czy 1.40
Ten system znamy najlepiej ponieważ jest on powszechnie używany w Europie oraz Azji.
Jeśli pomnożymy stawkę X kurs to zobaczymy zwrot jaki otrzymamy od bukmachera w razie wygranej (czyli stawka + zysk).
Jeśli chcemy obliczyć tylko sam zysk, wystarczy odjąć 1 od kursu i wtedy pomnożyć.
Przykłady:
1. Stawka 100zł i typ po kursie 2.75
Zwrot od bukmachera w razie wygranej: mnożymy stawkę razy kurs. Czyli 100zł razy 2.75 = 275zł.
Zysk w razie wygranej: mnożymy stawkę razy kurs pomniejszony o 1. Czyli 100zł razy 1.75 = 175zł.
2. Stawka 100zł i typ po kursie 1.40
Zwrot od bukmachera w razie wygranej: mnożymy stawkę razy kurs. Czyli 100zł razy 1.40 = 140zł.
Zysk w razie wygranej: mnożymy stawkę razy kurs pomniejszony o 1. Czyli 100zł razy 0.40 = 40zł.
2. Fraction:
np. 7/4 czy 2/5
Głównie Brytyjczycy i Irlandczycy używają ten sposób prezentacji kursow.
Zysk obliczamy mnożąc stawkę X kurs.
Interesujące tutaj jest to, że bukmacherzy zawsze piszą 4/6 zamiast 2/3 (i 6/4 zamiast 3/2).
Przykłady:
1. Stawka 100zł i typ po kursie 7/4
Zysk w razie wygranej: mnożymy stawkę razy kurs. Czyli 100zł razy 7/4 = 175zł.
2. Stawka 100zł i typ po kursie 2/5
Zysk w razie wygranej: mnożymy stawkę razy kurs. Czyli 100zł razy 2/5 = 40zł.
3. Moneyline:
np. +225 czy -250 (czasami pisane +2.25 czy -2.50)
Ten system jest powszechnie używany w Ameryce Północnej.
Jeśli na początku jest 'plus', to tyle wygramy za każde postawione 100zł (lub jeśli pisane np. +2.00 , za każdą złotówkę).
Jeśli na początku jest 'minus', to tyle musimy postawić by wygrać 100 zł. (lub jeśli pisane np. -2.50 , by wygrać 1 złoty)
Przykłady:
1. Stawka 100zł i typ po kursie +175
Zysk w razie wygranej: Ponieważ kurs jest dodatni to mnożymy stawkę razy {kurs/100}. Czyli 100zł razy {175/100} = 175zł.
2. Stawka 100zł i typ po kursie -250
Zysk w razie wygranej: Ponieważ kurs jest ujemny to mnożymy stawkę razy {-100/kurs}. Czyli 100zł razy {-100/-250} = 40zł."
|
|
|
|
|
Dołączył: May 2005
Posty: 398
enthusiast
|
|
enthusiast
Dołączył: May 2005
Posty: 398 |
jest 50$..!!! dobrze sie zaczyna dzien..:D <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wave.gif" alt="" />
|
|
|
|
|
Dołączył: May 2005
Posty: 398
enthusiast
|
|
enthusiast
Dołączył: May 2005
Posty: 398 |
wiem ze trzeba obrocic go 15 razy ale czy zawsze trzeba stawiac minimalnie 50$... Wie ktos?..:)
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2004
Posty: 7,331
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Nov 2004
Posty: 7,331 |
heh na tym forum sprzedac mozna i kupic prawie wszystko...a ze nie mam teraz za duzo czasu to tak normalnie zapytam:
chcialby ktos odkupic moje konto w Ricoch ?
ostatni status: 86$ obrot bonusa: 50$
mysle ze z wyplata nie bedzie problemu (MB), jakby co sluze pomoca przy danych i dokumentach do wyplaty
a zmienic maila i dane konta chyba sie da bez problemu
jak ktos ma oferty za ile chce odkupic to na priv
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2004
Posty: 392
enthusiast
|
|
enthusiast
Dołączył: Nov 2004
Posty: 392 |
zmienic maila i dane konta chyba sie da bez problemu No właśnie ja mam problem z wymazaniem swoich danych. Mógłbyś mi podpowiedzieć gdzie są te ustawienia?
|
|
|
Link skopiowany do schowka