Poprzedni temat
Następny temat
Drukuj temat
Strona 1 z 5 1 2 3 4 5
#382174 04/08/2005 15:54
Dołączył: Jan 2004
Posty: 4,183
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Jan 2004
Posty: 4,183

Jak mozna wyczytac w temacie bonusy bez depozytu mozna wytargac 50$ za free. nizej sa warunki jakie trzeba spelnic by muc wyplcic jakakolwiek kase od nich

This Promo account comes with a 15x rollover for you to play in the Sportsbook only and the maximum payout of $200. Payouts less transaction fees will be made via Neteller or Western Union only. Casino and Horse action are not eligible towards your rollover requirements. Only one promotional account per household or IP address.

stwierdzenia, pytania odnosnie Richcosport umieszczac w tym temacie

Bonus: Unibet
#382175 04/08/2005 16:20
Dołączył: Aug 2005
Posty: 84
D
journeyman
journeyman
D Offline
Dołączył: Aug 2005
Posty: 84
Moim zdaniem ten bonus jest nie realny 15 razy obrócić trzeba a tam sama oferta mlb i nfl czyli musi 15 razy po 50 $ postawic zeby wypłacić cokolwiek ja dziś poastawiłem 50$ na red sox boston w mlb.

#382176 04/08/2005 16:28
Dołączył: Jan 2004
Posty: 4,183
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Jan 2004
Posty: 4,183
Quote
Moim zdaniem ten bonus jest nie realny 15 razy obrócić trzeba a tam sama oferta mlb i nfl czyli musi 15 razy po 50 $ postawic zeby wypłacić cokolwiek ja dziś poastawiłem 50$ na red sox boston w mlb.

pozyjemy zobaczymy

#382177 04/08/2005 16:30
Dołączył: May 2005
Posty: 398
M
enthusiast
enthusiast
M Offline
Dołączył: May 2005
Posty: 398
ale mi nie wchodzi ten czat mozna sie upomniec o to 50$ droga mailowa jak tak to podajcie na jakiego maila trzeba do nich napisac...:)

#382178 04/08/2005 16:44
Dołączył: May 2005
Posty: 398
M
enthusiast
enthusiast
M Offline
Dołączył: May 2005
Posty: 398
oki jush znalazlem mam kolejna probe gdzie wpisac ten kod co mi dali zeby na konto przyszlo 50$????

#382179 04/08/2005 16:56
Dołączył: Dec 2004
Posty: 8,049
W
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
W Offline
Dołączył: Dec 2004
Posty: 8,049
numer podajesz gościowi z live chatu on cie sprawdza czy jesteś rzeczywiście zarejestrowany i dopisuje ci 50$

#382180 04/08/2005 16:59
Dołączył: Dec 2004
Posty: 8,049
W
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
W Offline
Dołączył: Dec 2004
Posty: 8,049
czy ktoś z was wie jak się tam przelicza stawki?

#382181 04/08/2005 17:12
Dołączył: Jan 2005
Posty: 4,933
D
D_M Offline
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
D Offline
Dołączył: Jan 2005
Posty: 4,933
hmmm mi przychodzi jeden sposob na mysl jak to wyciagnac tylko pozostaje jedno pytanie, czy oni sa wyplacalni ?

#382182 04/08/2005 18:31
Dołączył: Mar 2004
Posty: 89
L
journeyman
journeyman
L Offline
Dołączył: Mar 2004
Posty: 89
e ludzie powiedzcie czy to trzeba 15 razy obrocic cala stawka 50$ czy mozna sobie grac 150 razy po 5 dolcow?

#382183 04/08/2005 18:43
Dołączył: Jun 2005
Posty: 5
T
stranger
stranger
T Offline
Dołączył: Jun 2005
Posty: 5
Witam!
a czy moglby ktos mi pomóc i powiedziec jak tam obstawiac ??
i faktycznie ile razy trzeba obrocic to 50 $ ?

#382184 04/08/2005 19:01
Dołączył: Jul 2005
Posty: 4
Y
stranger
stranger
Y Offline
Dołączył: Jul 2005
Posty: 4
Co mam zrobic bo ten live chat nie chce mi sie wczytac...jakies pomysly?:)maila pisalem ale cisza od wielu godzin...

#382185 04/08/2005 19:18
Dołączył: May 2005
Posty: 398
M
enthusiast
enthusiast
M Offline
Dołączył: May 2005
Posty: 398
Quote
Co mam zrobic bo ten live chat nie chce mi sie wczytac...jakies pomysly?:)maila pisalem ale cisza od wielu godzin...
U mnie to samo...:(

#382186 04/08/2005 20:58
Dołączył: Jan 2004
Posty: 4,183
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Jan 2004
Posty: 4,183
no ja juz 25$ przylozylem na Seattle +2 w WNBA po kursie -110 laugh

#382187 04/08/2005 21:17
Dołączył: Jun 2005
Posty: 5
T
stranger
stranger
T Offline
Dołączył: Jun 2005
Posty: 5
blacky82 a mozesz powiedziec o co w tym biega?

#382188 04/08/2005 21:21
Dołączył: Jan 2004
Posty: 4,183
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Jan 2004
Posty: 4,183
Quote
blacky82 a mozesz powiedziec o co w tym biega?

znaczy w czym bo nie rozumiem?

#382189 04/08/2005 21:26
Dołączył: Jan 2004
Posty: 4,183
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Jan 2004
Posty: 4,183
Jezeli chodzi ci o kursy to pozwole sobie skopiowac wyjasnienie z glownej strony mecz.pl

"Na świecie istnieją trzy sposoby prezentowania kursów bukmacherskich:

decimel
fraction
moneyline

1. Decimel:

np. 2.75 czy 1.40

Ten system znamy najlepiej ponieważ jest on powszechnie używany w Europie oraz Azji.

Jeśli pomnożymy stawkę X kurs to zobaczymy zwrot jaki otrzymamy od bukmachera w razie wygranej (czyli stawka + zysk).

Jeśli chcemy obliczyć tylko sam zysk, wystarczy odjąć 1 od kursu i wtedy pomnożyć.

Przykłady:

1. Stawka 100zł i typ po kursie 2.75

Zwrot od bukmachera w razie wygranej: mnożymy stawkę razy kurs. Czyli 100zł razy 2.75 = 275zł.

Zysk w razie wygranej: mnożymy stawkę razy kurs pomniejszony o 1. Czyli 100zł razy 1.75 = 175zł.

2. Stawka 100zł i typ po kursie 1.40

Zwrot od bukmachera w razie wygranej: mnożymy stawkę razy kurs. Czyli 100zł razy 1.40 = 140zł.

Zysk w razie wygranej: mnożymy stawkę razy kurs pomniejszony o 1. Czyli 100zł razy 0.40 = 40zł.



2. Fraction:

np. 7/4 czy 2/5

Głównie Brytyjczycy i Irlandczycy używają ten sposób prezentacji kursow.

Zysk obliczamy mnożąc stawkę X kurs.

Interesujące tutaj jest to, że bukmacherzy zawsze piszą 4/6 zamiast 2/3 (i 6/4 zamiast 3/2).

Przykłady:

1. Stawka 100zł i typ po kursie 7/4

Zysk w razie wygranej: mnożymy stawkę razy kurs. Czyli 100zł razy 7/4 = 175zł.

2. Stawka 100zł i typ po kursie 2/5

Zysk w razie wygranej: mnożymy stawkę razy kurs. Czyli 100zł razy 2/5 = 40zł.



3. Moneyline:

np. +225 czy -250 (czasami pisane +2.25 czy -2.50)

Ten system jest powszechnie używany w Ameryce Północnej.

Jeśli na początku jest 'plus', to tyle wygramy za każde postawione 100zł (lub jeśli pisane np. +2.00 , za każdą złotówkę).

Jeśli na początku jest 'minus', to tyle musimy postawić by wygrać 100 zł. (lub jeśli pisane np. -2.50 , by wygrać 1 złoty)

Przykłady:

1. Stawka 100zł i typ po kursie +175

Zysk w razie wygranej: Ponieważ kurs jest dodatni to mnożymy stawkę razy {kurs/100}. Czyli 100zł razy {175/100} = 175zł.

2. Stawka 100zł i typ po kursie -250

Zysk w razie wygranej: Ponieważ kurs jest ujemny to mnożymy stawkę razy {-100/kurs}. Czyli 100zł razy {-100/-250} = 40zł."

#382190 05/08/2005 06:08
Dołączył: May 2005
Posty: 398
M
enthusiast
enthusiast
M Offline
Dołączył: May 2005
Posty: 398
jest 50$..!!! dobrze sie zaczyna dzien..:D <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wave.gif" alt="" />

#382191 05/08/2005 06:11
Dołączył: May 2005
Posty: 398
M
enthusiast
enthusiast
M Offline
Dołączył: May 2005
Posty: 398
wiem ze trzeba obrocic go 15 razy ale czy zawsze trzeba stawiac minimalnie 50$... Wie ktos?..:)

#382192 05/08/2005 07:38
Dołączył: Nov 2004
Posty: 7,331
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Nov 2004
Posty: 7,331
heh na tym forum sprzedac mozna i kupic prawie wszystko...a ze nie mam teraz za duzo czasu to tak normalnie zapytam:

chcialby ktos odkupic moje konto w Ricoch ?

ostatni status: 86$
obrot bonusa: 50$

mysle ze z wyplata nie bedzie problemu (MB), jakby co sluze pomoca przy danych i dokumentach do wyplaty

a zmienic maila i dane konta chyba sie da bez problemu

jak ktos ma oferty za ile chce odkupic to na priv

#382193 05/08/2005 08:25
Dołączył: Nov 2004
Posty: 392
M
enthusiast
enthusiast
M Offline
Dołączył: Nov 2004
Posty: 392
Quote
zmienic maila i dane konta chyba sie da bez problemu

No właśnie ja mam problem z wymazaniem swoich danych. Mógłbyś mi podpowiedzieć gdzie są te ustawienia?

Strona 1 z 5 1 2 3 4 5

Moderatorzy  rafal08 

Link skopiowany do schowka
Kto jest teraz online
8 zarejestrowanych użytkowników (latajaca_holenderka, rymoholik, rafal08, Lukasz111, Sensei, forty, $-man, 11kera11), 754 gości, oraz 6 wyszukiwarek.
Key: Admin, Global Mod, Mod
Statystyki forum
Strona główna forum105
Tematy51,285
Posty5,835,005
Użytkownicy24,790
Najwięcej online13,128
Sep 24th, 2025
Powered by UBB.threads™ PHP Forum Software 8.0.1