"> ">
Poprzedni temat
Następny temat
Drukuj temat
Strona 4 z 5 1 2 3 4 5
#382234 10/08/2005 21:23
Dołączył: Jul 2005
Posty: 854
W
old hand
old hand
W Offline
Dołączył: Jul 2005
Posty: 854
jest jeszcze jakas promocja? jesli jest to jaka i do kiedy? da sie jeszcze zalapac? <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wink.gif" alt="" />

Bonus: Unibet
#382235 11/08/2005 06:31
Dołączył: May 2005
Posty: 398
M
enthusiast
enthusiast
M Offline
Dołączył: May 2005
Posty: 398
mi czat sie nie otworzy da sie w jakis inny sposob przelac ta kase?...

#382236 11/08/2005 07:08
Dołączył: May 2005
Posty: 398
M
enthusiast
enthusiast
M Offline
Dołączył: May 2005
Posty: 398
Mam jeszcze takie pytanie zlecialem wyplate 140$ na moje konto w moneybookers... jak trzeba dlugo czekac zeby te pieniadze zostaly przelane??? jak przelewalem to pisalo mi ze przelew zostal zrealizowany ale na koncie mam dalej 170 $... Kiedy odejma mi z konta?

#382237 11/08/2005 07:16
Dołączył: Nov 2004
Posty: 7,331
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Nov 2004
Posty: 7,331
a zrobiles obrot?

#382238 11/08/2005 07:25
Dołączył: May 2005
Posty: 398
M
enthusiast
enthusiast
M Offline
Dołączył: May 2005
Posty: 398
Quote
a zrobiles obrot?

tak zrobilem..:) na kasynie reszte bo wczesniej gralem mlb

#382239 11/08/2005 07:41
Dołączył: Jan 2004
Posty: 4,183
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Jan 2004
Posty: 4,183
Quote
Quote
a zrobiles obrot?

tak zrobilem..:) na kasynie reszte bo wczesniej gralem mlb

jezeli dostales 50% w promocji to obrot ma byc zrobiony tylko na zakladah sportowyh

#382240 11/08/2005 07:46
Dołączył: May 2005
Posty: 398
M
enthusiast
enthusiast
M Offline
Dołączył: May 2005
Posty: 398
Quote
Quote
Quote
a zrobiles obrot?

tak zrobilem..:) na kasynie reszte bo wczesniej gralem mlb

jezeli dostales 50% w promocji to obrot ma byc zrobiony tylko na zakladah sportowyh

ale nie ja dostalem ten bonus... 50$

#382241 11/08/2005 07:57
Dołączył: Feb 2005
Posty: 327
S
enthusiast
enthusiast
S Offline
Dołączył: Feb 2005
Posty: 327
to obróc go 15 razy na zakładach sportowych <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wink.gif" alt="" />

#382242 11/08/2005 08:00
Dołączył: Nov 2004
Posty: 7,331
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Nov 2004
Posty: 7,331
sprzedam konto bo nie mam czasu na zabawe....
stan 127$
pozostalo do obrotu 390$

powazne oferty na priv

#382243 11/08/2005 10:11
Dołączył: Jul 2005
Posty: 854
W
old hand
old hand
W Offline
Dołączył: Jul 2005
Posty: 854
jest jeszcze to promo?

#382244 11/08/2005 10:41
Dołączył: Nov 2004
Posty: 7,331
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Nov 2004
Posty: 7,331
nie ma

#382245 11/08/2005 11:05
Dołączył: May 2005
Posty: 398
M
enthusiast
enthusiast
M Offline
Dołączył: May 2005
Posty: 398
kazow a gdzie mozna sprawdzic jaki ma sie obrot bo ja jush sie chyba w tym pogubilem i nie wiem czy zrobilem ten obrot..:)

#382246 11/08/2005 11:08
Dołączył: Nov 2004
Posty: 7,331
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Nov 2004
Posty: 7,331
klikasz na takie cos "wagered..." i zliczasz jak miales obrot do tej pory



wloczykij przeczysc skrzynke

#382247 11/08/2005 11:13
Dołączył: May 2005
Posty: 398
M
enthusiast
enthusiast
M Offline
Dołączył: May 2005
Posty: 398
Quote
klikasz na takie cos "wagered..." i zliczasz jak miales obrot do tej pory



wloczykij przeczysc skrzynke

dzieki... <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wave.gif" alt="" />

#382248 11/08/2005 14:44
Dołączył: Dec 2004
Posty: 8,049
W
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
W Offline
Dołączył: Dec 2004
Posty: 8,049
Quote
klikasz na takie cos "wagered..." i zliczasz jak miales obrot do tej pory



wloczykij przeczysc skrzynke
skrzynka przeczyszczona <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />

#382249 13/08/2005 13:48
Dołączył: Apr 2005
Posty: 892
R
old hand
old hand
R Offline
Dołączył: Apr 2005
Posty: 892
A ja chcciałem sie dowiedziec czy jak juz bede miał te 750$ na koncie i ten obórt 15 razy przez te 50$ to czy moge tylko max wypłacic 200$ a co z reszta czyli z 550$ ??????????????????????


I czy moge bezposrednio z tego buku przelac kase na moje konto w banku ????????????



Z góry dzieki za odpowiedz !!

#382250 13/08/2005 15:20
Dołączył: Nov 2004
Posty: 24,983
Likes: 2
W
Fundator
Fundator
W Offline
Dołączył: Nov 2004
Posty: 24,983
Likes: 2
Quote
A ja chcciałem sie dowiedziec czy jak juz bede miał te 750$ na koncie i ten obórt 15 razy przez te 50$ to czy moge tylko max wypłacic 200$ a co z reszta czyli z 550$ ??????????????????????


I czy moge bezposrednio z tego buku przelac kase na moje konto w banku ????????????



Z góry dzieki za odpowiedz !!

Jeśli mówisz o tym bonusie no deposit to resta kasy przepada,wypłacić można max 125$ tylko na Neteller albo Weastern Union

#382251 13/08/2005 15:41
Dołączył: Apr 2005
Posty: 892
R
old hand
old hand
R Offline
Dołączył: Apr 2005
Posty: 892
Ale ja mówie o 50$ na zakłądy tylko !!I tam trzeba obrócic 15 razy a ja mam juz 336$ i musze miec 750$ i wtedy podobno max moge wypłaić 200$ i teraz pytam czy moge to wypłacic odrazu do mojego banku czy musze sie bawic przez Moneybookers ??????



Z góry dzieki za odpowiedz !!

Pozdrawiam !!

#382252 13/08/2005 19:15
Dołączył: Jul 2005
Posty: 10
D
stranger
stranger
D Offline
Dołączył: Jul 2005
Posty: 10
dajcie linka na tą stronkę ????

#382253 14/08/2005 09:38
Dołączył: Apr 2005
Posty: 892
R
old hand
old hand
R Offline
Dołączył: Apr 2005
Posty: 892
www.wager.richcoastsports.com [wager.richcoastsports.com] to link to tego buka...



A tak przy okazji chce sie dowiedziec ile juz mam razy pomnozona ta kase i zrobie tutaj swoja notatke a jak ktos bedzie wiedział to niech pisze:


WON: 804 Fever -2½ (-110) risk 43 win 39 (WNBA) Score: 78-68

WON: 1 Manchester Utd (-133) risk 82 win 61 (Soccer) Score: 2-0

WON: 26 West Ham Utd (+135) risk 143 win 193 (Soccer) Score: 3-1

LOST : 29 Liverpool (+125) risk 136 win 170 (Soccer) Score: 0 0

I dzisiaj mam na koncie równo 200$ i zagrałem jeszcze takie zdarzenie:


34 Arsenal (-235) risk 200 win 85 (Soccer)


Po mojemu to obliczyłem ze mam juz 604 razy obórcony a musze miec 750 więc wystarycz jeszcze postawic jak mi wejdzie ten mecz Arsenalu za 146$ i nawet jak przegram to reszte kasy moge wypłacac tak ??????????


Z góry dzieki za odpowiedz !!


Pozdrawiam !!

Strona 4 z 5 1 2 3 4 5

Moderatorzy  rafal08 

Link skopiowany do schowka
Kto jest teraz online
3 zarejestrowanych użytkowników (betowiec, latajaca_holenderka, JelineK), 860 gości, oraz 6 wyszukiwarek.
Key: Admin, Global Mod, Mod
Statystyki forum
Strona główna forum105
Tematy51,285
Posty5,835,156
Użytkownicy24,790
Najwięcej online13,128
Sep 24th, 2025
Powered by UBB.threads™ PHP Forum Software 8.0.1