|
|
Dołączył: Jan 2008
Posty: 16,087
BKS Sparta
|
|
BKS Sparta
Dołączył: Jan 2008
Posty: 16,087 |
jak sie prezentowal wczoraj Monaco?
|
|
|
|
|
Dołączył: Apr 2006
Posty: 22,227
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Apr 2006
Posty: 22,227 |
dorzuce chyba POlonie Warszawe 1x i mamy ponad 2> jak juz koniecznie chcesz tem mecz grac to zagraj under 2,5 a nie 1x
|
|
|
|
|
Dołączył: Feb 2005
Posty: 23,488
ŁKS Łódź 
|
|
ŁKS Łódź 
Dołączył: Feb 2005
Posty: 23,488 |
W Ostravie jest live z 3 kortu? Bo tam od 10 miał grać Mendenez a nie ma go do tej pory.
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2008
Posty: 8,001
Spójnia Świdwin
|
|
Spójnia Świdwin
Dołączył: Mar 2008
Posty: 8,001 |
Halep dorzuć zamiast polskiej kopanej 
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2008
Posty: 16,087
BKS Sparta
|
|
BKS Sparta
Dołączył: Jan 2008
Posty: 16,087 |
czytam teraz ze patologie gral...
|
|
|
|
|
Dołączył: Feb 2002
Posty: 3,883
solus contra omnes
|
|
solus contra omnes
Dołączył: Feb 2002
Posty: 3,883 |
Halep dorzuć zamiast polskiej kopanej  o to to 
|
|
|
|
|
Dołączył: Apr 2006
Posty: 22,227
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Apr 2006
Posty: 22,227 |
panowie a potrafi ktos logicznie kurs na Melzera wyjasnic? przeciez on w Barcelonie b.ladnie pogrywal a Stasiek to jedna wielka niewiadoma
|
|
|
|
|
Dołączył: Feb 2005
Posty: 23,488
ŁKS Łódź 
|
|
ŁKS Łódź 
Dołączył: Feb 2005
Posty: 23,488 |
W Ostravie jest live z 3 kortu? Bo tam od 10 miał grać Mendenez a nie ma go do tej pory. Nikt nie wiem? To może chociaż ktoś zna wynik? 
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2008
Posty: 16,087
BKS Sparta
|
|
BKS Sparta
Dołączył: Jan 2008
Posty: 16,087 |
a moze jednak warto na Hanescu ?kto wczoraj ogladl Monaco? patologie podobno gral
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2006
Posty: 19,577
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jan 2006
Posty: 19,577 |
a Youzhnego nikt nie daje? 
|
|
|
|
|
Dołączył: Aug 2006
Posty: 7,352
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Aug 2006
Posty: 7,352 |
a moze jednak warto na Hanescu ?kto wczoraj ogladl Monaco? patologie podobno gral sam jesteś patologia,miał wygrać i wygrał mimo,że wielu wątpiło,Hanescu niezły na ziemi ale ten sezon słabszy niż ostatnio a Juan ten turniej lubi ,a ty sobie ryzykuj:)
|
|
|
|
|
Dołączył: Apr 2006
Posty: 22,227
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Apr 2006
Posty: 22,227 |
ja daje Miszke zamiast Monaco... mam tylko nadzieje ze zdrow jest...
Miszka,Djoko,Kuza,Peer i cos jeszcze bym dobral - wacham sie miedzy setem Melzera i +3,5 gema Beckera
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2008
Posty: 16,087
BKS Sparta
|
|
BKS Sparta
Dołączył: Jan 2008
Posty: 16,087 |
hahah ja przeczytalem tylko co inni piszą na forum a Monaco wg tego Pana zagral zle na maxa wiec kurs na Hanescu zachecajacy wczoraj siedzial mu serwis moze byc dobry meczyk:)
|
|
|
|
|
Dołączył: Apr 2006
Posty: 26,275
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Apr 2006
Posty: 26,275 |
a moze jednak warto na Hanescu ?kto wczoraj ogladl Monaco? patologie podobno gral sam jesteś patologia,miał wygrać i wygrał mimo,że wielu wątpiło,Hanescu niezły na ziemi ale ten sezon słabszy niż ostatnio a Juan ten turniej lubi ,a ty sobie ryzykuj:) monaco slabo gral
|
|
|
|
|
Dołączył: Apr 2006
Posty: 22,227
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Apr 2006
Posty: 22,227 |
a moze jednak warto na Hanescu ?kto wczoraj ogladl Monaco? patologie podobno gral sam jesteś patologia,miał wygrać i wygrał mimo,że wielu wątpiło,Hanescu niezły na ziemi ale ten sezon słabszy niż ostatnio a Juan ten turniej lubi ,a ty sobie ryzykuj:) musial wygrac - pojecie bardzo wzgledne, bo rywal nie musial przegrac  Monaco broni pkt ale czy to od razu oznacza ze obroni... absolutnie nie... ja osobiscie widzialem wczoraj koncowke pierwszego seta, od 5-5 byly 2 przelamania - serwis Hanescu ma mocny a zlamac Argentynczyka to nie jakies ekstremalne wyzwanie... poza tym bez urazy ale Andreev jest cieniem cienia
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2008
Posty: 16,087
BKS Sparta
|
|
BKS Sparta
Dołączył: Jan 2008
Posty: 16,087 |
,,Monaco gra ostatnio tragicznie, a przyczyną tego jest kontuzja nadgarstka z która zmaga się od jakiegoś czasu''.
|
|
|
|
|
Dołączył: Aug 2006
Posty: 7,352
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Aug 2006
Posty: 7,352 |
nawet jak słabo grał to wygrał w 2 setach a ruski nie jest jakimś ogórkiem na ziemi,co do Hanescu to rok temu zakończył na 1 rundzie w 2 setach z Troickim do tyłu,a rok temu zdecydowanie był w formie
|
|
|
|
|
Dołączył: Apr 2006
Posty: 22,227
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Apr 2006
Posty: 22,227 |
dobra pobrane Miszka Djoko Kuza Peer i set dla Melzera po 1,85 
|
|
|
|
|
Dołączył: Aug 2006
Posty: 7,352
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Aug 2006
Posty: 7,352 |
niech każdy gra to co uważa,wczoraj też była spora opozycja co do mojego typu na Monaco,a jak dla mnie to będzie taki sam mecz jak wczoraj,bo ruski tak jak i Hanescu są ostatnio bez formy,dlatego Monaco ma spokojnie szansę ,a jak ma kontuzję to by nie grał:)
|
|
|
|
|
Dołączył: Apr 2006
Posty: 22,227
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Apr 2006
Posty: 22,227 |
a propo Troickiego to widze ze buki z Holendra zrobily chyba przesadnego faworyta
|
|
|
Link skopiowany do schowka
|
|