Poprzedni temat
Następny temat
Drukuj temat
Strona 3 z 13 1 2 3 4 5 12 13
Dołączył: Aug 2005
Posty: 13
K
stranger
stranger
K Offline
Dołączył: Aug 2005
Posty: 13
Quote
Na następny:

15.08 Dagerfors (2 szwedzka) - 2 etap
17.08 FK Tonsberg (2 norweska) - 6 etap

Mógłbyś mi powiedzieć co to za mecz FK Tonsberga 17.08 bo chciałbym go obstawić, ale na Expekcie i na STS-ach jego nie ma. Może się pomyliłeś.

Bonus: Unibet
Dołączył: Mar 2003
Posty: 1,438
K
veteran
veteran
K Offline
Dołączył: Mar 2003
Posty: 1,438
NIEDZIELA:

HACKEN etap 6 <img src="/ubbthreads/images/graemlins/frown.gif" alt="" />
MOLDE etap 5 <img src="/ubbthreads/images/graemlins/frown.gif" alt="" />
ALLIANSI etap 3 ten mecz był zablokowany w sts
KOOTEEPEE etap 3 <img src="/ubbthreads/images/graemlins/frown.gif" alt="" />
VASCO DA GAMA etap 1 <img src="/ubbthreads/images/graemlins/frown.gif" alt="" />
MONACO etap 1 <img src="/ubbthreads/images/graemlins/frown.gif" alt="" />
NEWCASTLE etap 1 <img src="/ubbthreads/images/graemlins/frown.gif" alt="" />
MARSEILLE etap 1 <img src="/ubbthreads/images/graemlins/dollarsign.gif" alt="" />

Dołączył: Mar 2003
Posty: 1,438
K
veteran
veteran
K Offline
Dołączył: Mar 2003
Posty: 1,438
PONIEDZIAŁEK:

OEREBRO etap 3 <img src="/ubbthreads/images/graemlins/frown.gif" alt="" />
FROLUNDA etap 2 <img src="/ubbthreads/images/graemlins/frown.gif" alt="" />
REIMS etap 2 <img src="/ubbthreads/images/graemlins/frown.gif" alt="" />
DAGERFORS etap 1 <img src="/ubbthreads/images/graemlins/frown.gif" alt="" />

Dołączył: Mar 2003
Posty: 1,438
K
veteran
veteran
K Offline
Dołączył: Mar 2003
Posty: 1,438
ja natomiast gram za 2, 5 lub 10 zł. zalezy od druzyny i ligi.potem podwajam stawke. na wysokim etapie(6-7) czasami zmniejszam stawke.

ja tez nie widze tego meczu w ofercie.

Dołączył: Jul 2005
Posty: 1,220
jpl Offline
a.k.a. "Klajd Frog"
a.k.a. "Klajd Frog"
Dołączył: Jul 2005
Posty: 1,220
Quote
Quote
PS. Niech ktoś poda jakąś stronę z aktualnymi statystykami drużyn bez X.

http://www.sigurica.com/stats.php?alat=streak&lng=4&op=6

Zaznaczam jednak, że niestety nie ma tu niektórych lig np. irlandzkiej

http://www.soccervista.com/TeamsNoDraw.php <-- tutaj sa wszystkie ligi <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />

Pozdro <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wave.gif" alt="" />

Dołączył: Mar 2003
Posty: 1,438
K
veteran
veteran
K Offline
Dołączył: Mar 2003
Posty: 1,438
WTOREK:

GRENOBLE etap 4

Dołączył: Nov 2004
Posty: 392
M
enthusiast
enthusiast
M Offline
Dołączył: Nov 2004
Posty: 392
Quote
http://www.soccervista.com/TeamsNoDraw.php <-- tutaj sa wszystkie ligi <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />Pozdro <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wave.gif" alt="" />

Ale ta strona jest ostro nieaktualna.

Dołączył: Jul 2004
Posty: 1,622
Pooh-Bah
Pooh-Bah
Dołączył: Jul 2004
Posty: 1,622
Grał ktoś progresje z dużymi stawkami w betandwin???
Wie ktoś o ich limitach? jak takowe wogule są? <img src="/ubbthreads/images/graemlins/confused.gif" alt="" />

Dołączył: Aug 2005
Posty: 46
R
newbie
newbie
R Offline
Dołączył: Aug 2005
Posty: 46
Witam Prowadzecały czas progresje na remis Frolundy oraz Tonsberg i zastanawiam sie jescze nad hackenem chyba warto ma teraz dosyć dobre mecze na X tylko nie wiem czy 8 kolejek to nie za mało co o tym sądzicie !

Dołączył: Feb 2005
Posty: 13
M
stranger
stranger
M Offline
Dołączył: Feb 2005
Posty: 13
Quote
Grał ktoś progresje z dużymi stawkami w betandwin???
Wie ktoś o ich limitach? jak takowe wogule są? <img src="/ubbthreads/images/graemlins/confused.gif" alt="" />

Ostatnia stawka powyżej 900 zł, blokady nie napotkałem. analogicznie w expekcie i unibecie. Wyżej na szczęście na razie nie musiałem grać.

Marek

Dołączył: Dec 2004
Posty: 2,796
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Dec 2004
Posty: 2,796
O ile mnie wzrok nie myli to CAEN ma 10 spotkań bez X <img src="/ubbthreads/images/graemlins/cool.gif" alt="" />
Pozdr <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wave.gif" alt="" />

Dołączył: Apr 2005
Posty: 48
D
newbie
newbie
D Offline
Dołączył: Apr 2005
Posty: 48
Quote
Quote
Na następny:

15.08 Dagerfors (2 szwedzka) - 2 etap
17.08 FK Tonsberg (2 norweska) - 6 etap

Mógłbyś mi powiedzieć co to za mecz FK Tonsberga 17.08 bo chciałbym go obstawić, ale na Expekcie i na STS-ach jego nie ma. Może się pomyliłeś.

17.08 Skeid : FK Tonsberg
Przynajmniej tak jest na tej rozpisce --> http://soccerway.com/national/norway/first-division

Dołączył: Aug 2005
Posty: 46
R
newbie
newbie
R Offline
Dołączył: Aug 2005
Posty: 46
No właśnie ja również chciałem postawić na tonsberg i nie wiem co robic jezeli gra jutro ?? Napewno nie tylko ja mam taki przypadek !

Dołączył: Mar 2003
Posty: 1,438
K
veteran
veteran
K Offline
Dołączył: Mar 2003
Posty: 1,438
WTOREK:

GRENOBLE etap 4 <img src="/ubbthreads/images/graemlins/frown.gif" alt="" />

Dołączył: May 2005
Posty: 3,939
B
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
B Offline
Dołączył: May 2005
Posty: 3,939
...mam jakies problemy z netem, czy ktos z Was moze mi napisac kiedy gra Vastra najblizszy mecz?...

--
pzdr.bcn1899 *tots unit fem forca*

Dołączył: Apr 2005
Posty: 40
R
newbie
newbie
R Offline
Dołączył: Apr 2005
Posty: 40
Jezeli chodi o Frolunde to gra 20.08 o 16:00 z Atvidabergs siemka

Dołączył: Aug 2005
Posty: 46
R
newbie
newbie
R Offline
Dołączył: Aug 2005
Posty: 46
To nie wiem gra dzisaij ten Tonsberg czy nie ??? I dlaczego nie da się go nigdzie obstawić ?

Dołączył: Feb 2005
Posty: 13
M
stranger
stranger
M Offline
Dołączył: Feb 2005
Posty: 13
za BET EXPLOREREM:

Skeid - Tonsberg FK 17.08.2005 - 18:30

Bookmakers: 12 1 0 2 Archive odds
Bet24 2.85 3.64 2.10 2.85 3.64 2.10
bet365 2.79 3.50 2.20 2.79 3.50 2.20
Chance 3.10 3.30 2.05 3.10 3.30 2.05
Formula 2.70 3.30 2.20 2.70 3.30 2.20
Fortuna 3.00 3.20 2.15 3.00 3.20 2.15
Gamebookers 3.10 3.40 2.00 3.10 3.40 2.00
Nike 2.85 3.20 2.15 2.80 3.25 2.10
NordicBet 3.35 3.55 1.95 3.35 3.55 1.95
Olympic Sports 3.15 3.45 2.05 3.15 3.45 2.05
Pinnacle Sports 3.15 3.45 2.05 3.15 3.45 2.05
Profesjonal 2.97 3.15 2.13 2.97 3.15 2.13
Victory Tip 3.05 3.20 2.00 3.05 3.20 2.00

Niestety póki co w expekcie, unibecie i b&w nic nie ma.

Pozdr

Marek

Dołączył: May 2005
Posty: 286
O
enthusiast
enthusiast
O Offline
Dołączył: May 2005
Posty: 286
Quote
Skeid - Tonsberg FK 17.08.2005 - 18:30
mecz prawdopodobnie przelozony na 24.08

Dołączył: Dec 2004
Posty: 1,356
veteran
veteran
Dołączył: Dec 2004
Posty: 1,356
[b][color:"red"]Jeśli ktoś ma czas i chęci pomóc przy tworzeniu bazy danych bardzo przydatnej do grania progresji na remis, zapraszam na moje gg [/color][color:"blue"]6942632.[/color]

[i]Pozdrawiam <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wink.gif" alt="" />

Strona 3 z 13 1 2 3 4 5 12 13

Link skopiowany do schowka
Kto jest teraz online
7 zarejestrowanych użytkowników (rymoholik, latajaca_holenderka, Sensei, rafal08, forty, burbon, $-man), 1,955 gości, oraz 6 wyszukiwarek.
Key: Admin, Global Mod, Mod
Statystyki forum
Strona główna forum105
Tematy51,289
Posty5,835,364
Użytkownicy24,790
Najwięcej online13,128
Sep 24th, 2025
Powered by UBB.threads™ PHP Forum Software 8.0.1