|
|
Dołączył: Nov 2004
Posty: 392
enthusiast
|
|
enthusiast
Dołączył: Nov 2004
Posty: 392 |
A ja gram dziś tylko:
Washington D.C. United - CD Chivas USA (I poziom)
Myslałem trochę o PSG ale poczekam jeszcze tydzień, bo dziś ich przeciwnik jest osłabiony.
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2004
Posty: 392
enthusiast
|
|
enthusiast
Dołączył: Nov 2004
Posty: 392 |
Już sobie zagrałem Chivas. Bet24 (szczerze odradzam) już drugi raz z rzędu nie wystawił ich w swojej ofercie. Podobnie jak i całego MLS. Więc progresje rozpocznę od nastepnej kolejki, u innego bukmachera.
A jutro może się skuszę na ten Hacken .
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2004
Posty: 1,356
veteran
|
|
veteran
Dołączył: Dec 2004
Posty: 1,356 |
Na sobotę tylko: Toulouse - etap III <img src="/ubbthreads/images/graemlins/mad.gif" alt="" />
Myślałem jeszcze nad Monaco i Bordeaux, ale prawdopodobnie sobie jeszcze kolejeczkę odpuszczę. Monaco i Bordeaux odpuszczam <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smirk.gif" alt="" />
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2003
Posty: 1,438
veteran
|
|
veteran
Dołączył: Mar 2003
Posty: 1,438 |
SOBOTA:
LILLESTROM etap 6 <img src="/ubbthreads/images/graemlins/frown.gif" alt="" /> IFK GOTEBORG etap 5 <img src="/ubbthreads/images/graemlins/dollarsign.gif" alt="" /> FREDERIKSTAD etap 4 <img src="/ubbthreads/images/graemlins/dollarsign.gif" alt="" /> ARSENAL S. etap 2 <img src="/ubbthreads/images/graemlins/dollarsign.gif" alt="" /> BORDEAUX etap 3 <img src="/ubbthreads/images/graemlins/frown.gif" alt="" /> HAMBURG etap 2 <img src="/ubbthreads/images/graemlins/frown.gif" alt="" /> PSG etap 2 <img src="/ubbthreads/images/graemlins/frown.gif" alt="" /> TONSBERG etap 2 <img src="/ubbthreads/images/graemlins/frown.gif" alt="" /> SHEFFIELD U. etap 1 <img src="/ubbthreads/images/graemlins/frown.gif" alt="" /> TOULOUSE etap 2 <img src="/ubbthreads/images/graemlins/frown.gif" alt="" /> NANTES etap 1 <img src="/ubbthreads/images/graemlins/frown.gif" alt="" />
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2003
Posty: 1,438
veteran
|
|
veteran
Dołączył: Mar 2003
Posty: 1,438 |
NIEDZIELA:
HACKEN etap 6 MOLDE etap 5 ALLIANSI etap 3 KOOTEEPEE etap 3 VASCO DA GAMA etap 1 MONACO etap 1 NEWCASTLE etap 1 MARSEILLE etap 1
|
|
|
|
|
Dołączył: Apr 2005
Posty: 88
journeyman
|
|
journeyman
Dołączył: Apr 2005
Posty: 88 |
Witam po przerwie!!
Moje progresje na dzisiaj: Molde poziom VI Monaco poziom I Hacken poziom I KooTeePee poziom I
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2004
Posty: 1,356
veteran
|
|
veteran
Dołączył: Dec 2004
Posty: 1,356 |
Niedziela: -> Jablonec - etap I -> Lanus - etap I
[i]Jablonec w ostatnich trzech sezonach miał 40% remisów (36/90). Co roku jest ligowym średniakiem, plasuje się w środkowych częściach tabeli. Jego najdłuższa seria bez X w poprzednich trzech sezonach to 6 spotkań (licząc serie łączone). Obecnie zespół ten nie zremisował od 6 pojedynków i ma dość sprzyjający terminarz.
Lanus w ostatnich trzech sezonach miał procent remisów na poziomie 36.8%. Najdłuższa seria bez X tej ekipy to 7 meczów. Obecnie seria ta wynosi 5 pojedynków bez podziału punktów.
|
|
|
|
|
Dołączył: May 2005
Posty: 3,939
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: May 2005
Posty: 3,939 |
Hacken VIII
-- pzdr.bcn1899 *tots unit fem forca*
|
|
|
|
|
Dołączył: Apr 2005
Posty: 48
newbie
|
|
newbie
Dołączył: Apr 2005
Posty: 48 |
Podsumowanie tygodnia:
08.08 Hacken (szwedzka) - 4 etap <img src="/ubbthreads/images/graemlins/frown.gif" alt="" /> 10.08 FK Tonsberg (2 norweska) - 4 etap <img src="/ubbthreads/images/graemlins/frown.gif" alt="" /> 13.08 Frederikstad (norweska) - 7 etap <img src="/ubbthreads/images/graemlins/dollarsign.gif" alt="" /> <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wave.gif" alt="" /> 13.08 Nantes (francuska) - 2 etap <img src="/ubbthreads/images/graemlins/frown.gif" alt="" /> 13.08 FK Tonsberg (2 norweska) - 5 etap <img src="/ubbthreads/images/graemlins/frown.gif" alt="" /> 14.08 KooTeePee (fińska) - 2 etap <img src="/ubbthreads/images/graemlins/frown.gif" alt="" /> 14.08 Hacken (szwedzka) - 5 etap <img src="/ubbthreads/images/graemlins/frown.gif" alt="" />
Srednio ale to co najważniejsze to weszło ^_^
|
|
|
|
|
Dołączył: Apr 2005
Posty: 48
newbie
|
|
newbie
Dołączył: Apr 2005
Posty: 48 |
Na następny:
15.08 Dagerfors (2 szwedzka) - 2 etap 17.08 FK Tonsberg (2 norweska) - 6 etap 20.08 Nantes (francuska) - 3 etap 20.08 Dagerfors (2 szwedzka) - 3 etap (jak nie wejdzie w poniedziałek) 21.08 KooTeePee (fińska) - 3 etap 21.08 FK Tonsberg (2 norweska) - 7 etap (jak nie wejdzie we środę) 22.08 Hacken (szwedzka) - 6 etap
|
|
|
|
|
Dołączył: Aug 2005
Posty: 13
stranger
|
|
stranger
Dołączył: Aug 2005
Posty: 13 |
Widzę że większość z was gra przynajmniej jednym zespołem na 5-7 etapie, to wymaga dużego wkładu finansowego. Czy moglibyscie napisać od jakiej kwoty zaczynacie, ja osobiście zaczynam od 5 zł.
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2004
Posty: 1,356
veteran
|
|
veteran
Dołączył: Dec 2004
Posty: 1,356 |
Niedziela: -> Jablonec - etap I <img src="/ubbthreads/images/graemlins/mad.gif" alt="" /> -> Lanus - etap I <img src="/ubbthreads/images/graemlins/grin.gif" alt="" /> <img src="/ubbthreads/images/graemlins/dollarsign.gif" alt="" />
|
|
|
|
|
Dołączył: Aug 2005
Posty: 13
stranger
|
|
stranger
Dołączył: Aug 2005
Posty: 13 |
A i jeszcze jedno. Czy gracie w necie czy w realu? Ja gram w Expekcie, dopiero rozpoczynam, ale słyszałem że w internetowych bukmacherach często robią limity. A co będzie jeśli dojde np. do 7 etapu?
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2004
Posty: 39
newbie
|
|
newbie
Dołączył: Mar 2004
Posty: 39 |
Borzymy City w Expekcie z tego co mi wiadomo nie ma limitów . POZDRAWIAM I DUŻO X !!!!
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2004
Posty: 392
enthusiast
|
|
enthusiast
Dołączył: Nov 2004
Posty: 392 |
Jeśeli gdzieś nam założą limity to gramy u innego bukmachera. Czasem też gramy u bukmacherów naziemnych (zwanych przez Ciebie realnymi).
|
|
|
|
|
Dołączył: May 2005
Posty: 3,939
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: May 2005
Posty: 3,939 |
Vastra VII
wczoraj jeszcze Jablonec I i Lanus I na podstawie postu grzecha
-- pzdr.bcn1899 *tots unit fem forca*
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2004
Posty: 392
enthusiast
|
|
enthusiast
Dołączył: Nov 2004
Posty: 392 |
Naczytałem się waszych postów i postanowiłem rozpocząć 3 progresje.
Vastra Frolunda 16 bez X Hacken 10 bez X CD Chivas USA 10 bez X
Mój terminarz:
Poniedziałek (dziś): 20:00 Vastra Frolunda - Degerfors (I poziom)
Sobota: 16:00 Atvidaberg - Vastra Frolunda
Poniedziałek (22/08/2005): 00:00 MetroStars - CD Chivas (I poziom) 19:00 Hacken - Hammarby (I poziom)
PS. Niech ktoś poda jakąś stronę z aktualnymi statystykami drużyn bez X.
Pozdrawiam
|
|
|
|
|
Dołączył: May 2005
Posty: 3,939
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: May 2005
Posty: 3,939 |
Widzę że większość z was gra przynajmniej jednym zespołem na 5-7 etapie, to wymaga dużego wkładu finansowego. Czy moglibyscie napisać od jakiej kwoty zaczynacie, ja osobiście zaczynam od 5 zł. ostatnio zaczynam bardzo roznie, inaczej progresje FT, inaczej HT, raz od malych kwot, a raz od wiekszych [wiekszych dla mnie], ale to co moze jest wazne to fakt, ze manipuluje kolejnymi stawkami, nie trzymam sie sztywno jednego mnoznika, patrze jaki jest mecz przede mna, jakie sa realne szanse na remis mojej druzyny i ustalam stawke, -- pzdr.bcn1899 *tots unit fem forca*
|
|
|
|
|
Dołączył: Apr 2005
Posty: 88
journeyman
|
|
journeyman
Dołączył: Apr 2005
Posty: 88 |
Widzę że większość z was gra przynajmniej jednym zespołem na 5-7 etapie, to wymaga dużego wkładu finansowego. Czy moglibyscie napisać od jakiej kwoty zaczynacie, ja osobiście zaczynam od 5 zł. Ja rowniez zawsze zaczynam od 5pln, natomiast kolejne poziomy uzalezniam od kursu na dane spotkanie, np. jest jest to 3,60 to wowczas stawke wymnazam o mniej niz x2 (a gdy 2,60 to wiecej niz x2).
|
|
|
|
|
Dołączył: Apr 2005
Posty: 48
newbie
|
|
newbie
Dołączył: Apr 2005
Posty: 48 |
Widzę że większość z was gra przynajmniej jednym zespołem na 5-7 etapie, to wymaga dużego wkładu finansowego. Czy moglibyscie napisać od jakiej kwoty zaczynacie, ja osobiście zaczynam od 5 zł. Jeśli o mnie chodzi to u mnie start to 4 zł. Najpierw stawkę mnożę x2 a po 4 kroku x1.62.(średni zysk na 1 mecz nie spada a liczba kroków się wydłuża). 10 kroków na 1 drużynę to razem ~1500 zł. PS. Niech ktoś poda jakąś stronę z aktualnymi statystykami drużyn bez X. http://www.sigurica.com/stats.php?alat=streak&lng=4&op=6Zaznaczam jednak, że niestety nie ma tu niektórych lig np. irlandzkiej
|
|
|
Link skopiowany do schowka