|
|
Dołączył: Aug 2005
Posty: 13
stranger
|
|
stranger
Dołączył: Aug 2005
Posty: 13 |
Na następny:
15.08 Dagerfors (2 szwedzka) - 2 etap 17.08 FK Tonsberg (2 norweska) - 6 etap Mógłbyś mi powiedzieć co to za mecz FK Tonsberga 17.08 bo chciałbym go obstawić, ale na Expekcie i na STS-ach jego nie ma. Może się pomyliłeś.
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2003
Posty: 1,438
veteran
|
|
veteran
Dołączył: Mar 2003
Posty: 1,438 |
NIEDZIELA:
HACKEN etap 6 <img src="/ubbthreads/images/graemlins/frown.gif" alt="" /> MOLDE etap 5 <img src="/ubbthreads/images/graemlins/frown.gif" alt="" /> ALLIANSI etap 3 ten mecz był zablokowany w sts KOOTEEPEE etap 3 <img src="/ubbthreads/images/graemlins/frown.gif" alt="" /> VASCO DA GAMA etap 1 <img src="/ubbthreads/images/graemlins/frown.gif" alt="" /> MONACO etap 1 <img src="/ubbthreads/images/graemlins/frown.gif" alt="" /> NEWCASTLE etap 1 <img src="/ubbthreads/images/graemlins/frown.gif" alt="" /> MARSEILLE etap 1 <img src="/ubbthreads/images/graemlins/dollarsign.gif" alt="" />
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2003
Posty: 1,438
veteran
|
|
veteran
Dołączył: Mar 2003
Posty: 1,438 |
PONIEDZIAŁEK:
OEREBRO etap 3 <img src="/ubbthreads/images/graemlins/frown.gif" alt="" /> FROLUNDA etap 2 <img src="/ubbthreads/images/graemlins/frown.gif" alt="" /> REIMS etap 2 <img src="/ubbthreads/images/graemlins/frown.gif" alt="" /> DAGERFORS etap 1 <img src="/ubbthreads/images/graemlins/frown.gif" alt="" />
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2003
Posty: 1,438
veteran
|
|
veteran
Dołączył: Mar 2003
Posty: 1,438 |
ja natomiast gram za 2, 5 lub 10 zł. zalezy od druzyny i ligi.potem podwajam stawke. na wysokim etapie(6-7) czasami zmniejszam stawke.
ja tez nie widze tego meczu w ofercie.
|
|
|
|
|
Dołączył: Jul 2005
Posty: 1,220
a.k.a. "Klajd Frog"
|
|
a.k.a. "Klajd Frog"
Dołączył: Jul 2005
Posty: 1,220 |
http://www.soccervista.com/TeamsNoDraw.php <-- tutaj sa wszystkie ligi <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" /> Pozdro <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wave.gif" alt="" />
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2003
Posty: 1,438
veteran
|
|
veteran
Dołączył: Mar 2003
Posty: 1,438 |
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2004
Posty: 392
enthusiast
|
|
enthusiast
Dołączył: Nov 2004
Posty: 392 |
Ale ta strona jest ostro nieaktualna.
|
|
|
|
|
Dołączył: Jul 2004
Posty: 1,622
Pooh-Bah
|
|
Pooh-Bah
Dołączył: Jul 2004
Posty: 1,622 |
Grał ktoś progresje z dużymi stawkami w betandwin??? Wie ktoś o ich limitach? jak takowe wogule są? <img src="/ubbthreads/images/graemlins/confused.gif" alt="" />
|
|
|
|
|
Dołączył: Aug 2005
Posty: 46
newbie
|
|
newbie
Dołączył: Aug 2005
Posty: 46 |
Witam Prowadzecały czas progresje na remis Frolundy oraz Tonsberg i zastanawiam sie jescze nad hackenem chyba warto ma teraz dosyć dobre mecze na X tylko nie wiem czy 8 kolejek to nie za mało co o tym sądzicie !
|
|
|
|
|
Dołączył: Feb 2005
Posty: 13
stranger
|
|
stranger
Dołączył: Feb 2005
Posty: 13 |
Grał ktoś progresje z dużymi stawkami w betandwin??? Wie ktoś o ich limitach? jak takowe wogule są? <img src="/ubbthreads/images/graemlins/confused.gif" alt="" /> Ostatnia stawka powyżej 900 zł, blokady nie napotkałem. analogicznie w expekcie i unibecie. Wyżej na szczęście na razie nie musiałem grać. Marek
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2004
Posty: 2,796
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Dec 2004
Posty: 2,796 |
O ile mnie wzrok nie myli to CAEN ma 10 spotkań bez X <img src="/ubbthreads/images/graemlins/cool.gif" alt="" /> Pozdr <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wave.gif" alt="" />
|
|
|
|
|
Dołączył: Apr 2005
Posty: 48
newbie
|
|
newbie
Dołączył: Apr 2005
Posty: 48 |
Na następny:
15.08 Dagerfors (2 szwedzka) - 2 etap 17.08 FK Tonsberg (2 norweska) - 6 etap Mógłbyś mi powiedzieć co to za mecz FK Tonsberga 17.08 bo chciałbym go obstawić, ale na Expekcie i na STS-ach jego nie ma. Może się pomyliłeś. 17.08 Skeid : FK Tonsberg Przynajmniej tak jest na tej rozpisce --> http://soccerway.com/national/norway/first-division
|
|
|
|
|
Dołączył: Aug 2005
Posty: 46
newbie
|
|
newbie
Dołączył: Aug 2005
Posty: 46 |
No właśnie ja również chciałem postawić na tonsberg i nie wiem co robic jezeli gra jutro ?? Napewno nie tylko ja mam taki przypadek !
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2003
Posty: 1,438
veteran
|
|
veteran
Dołączył: Mar 2003
Posty: 1,438 |
WTOREK:
GRENOBLE etap 4 <img src="/ubbthreads/images/graemlins/frown.gif" alt="" />
|
|
|
|
|
Dołączył: May 2005
Posty: 3,939
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: May 2005
Posty: 3,939 |
...mam jakies problemy z netem, czy ktos z Was moze mi napisac kiedy gra Vastra najblizszy mecz?...
-- pzdr.bcn1899 *tots unit fem forca*
|
|
|
|
|
Dołączył: Apr 2005
Posty: 40
newbie
|
|
newbie
Dołączył: Apr 2005
Posty: 40 |
Jezeli chodi o Frolunde to gra 20.08 o 16:00 z Atvidabergs siemka
|
|
|
|
|
Dołączył: Aug 2005
Posty: 46
newbie
|
|
newbie
Dołączył: Aug 2005
Posty: 46 |
To nie wiem gra dzisaij ten Tonsberg czy nie ??? I dlaczego nie da się go nigdzie obstawić ?
|
|
|
|
|
Dołączył: Feb 2005
Posty: 13
stranger
|
|
stranger
Dołączył: Feb 2005
Posty: 13 |
za BET EXPLOREREM:
Skeid - Tonsberg FK 17.08.2005 - 18:30
Bookmakers: 12 1 0 2 Archive odds Bet24 2.85 3.64 2.10 2.85 3.64 2.10 bet365 2.79 3.50 2.20 2.79 3.50 2.20 Chance 3.10 3.30 2.05 3.10 3.30 2.05 Formula 2.70 3.30 2.20 2.70 3.30 2.20 Fortuna 3.00 3.20 2.15 3.00 3.20 2.15 Gamebookers 3.10 3.40 2.00 3.10 3.40 2.00 Nike 2.85 3.20 2.15 2.80 3.25 2.10 NordicBet 3.35 3.55 1.95 3.35 3.55 1.95 Olympic Sports 3.15 3.45 2.05 3.15 3.45 2.05 Pinnacle Sports 3.15 3.45 2.05 3.15 3.45 2.05 Profesjonal 2.97 3.15 2.13 2.97 3.15 2.13 Victory Tip 3.05 3.20 2.00 3.05 3.20 2.00
Niestety póki co w expekcie, unibecie i b&w nic nie ma.
Pozdr
Marek
|
|
|
|
|
Dołączył: May 2005
Posty: 286
enthusiast
|
|
enthusiast
Dołączył: May 2005
Posty: 286 |
Skeid - Tonsberg FK 17.08.2005 - 18:30 mecz prawdopodobnie przelozony na 24.08
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2004
Posty: 1,356
veteran
|
|
veteran
Dołączył: Dec 2004
Posty: 1,356 |
[b][color:"red"]Jeśli ktoś ma czas i chęci pomóc przy tworzeniu bazy danych bardzo przydatnej do grania progresji na remis, zapraszam na moje gg [/color][color:"blue"]6942632.[/color]
[i]Pozdrawiam <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wink.gif" alt="" />
|
|
|
Link skopiowany do schowka