Poprzedni temat
Następny temat
Drukuj temat
Strona 4 z 13 1 2 3 4 5 6 12 13
Dołączył: Apr 2005
Posty: 88
M
journeyman
journeyman
M Offline
Dołączył: Apr 2005
Posty: 88
Progresje na piatek:
KooTeePee poziom II
Grenoble poziom III

Pozdrawiam!

Bonus: Unibet
Dołączył: Mar 2003
Posty: 1,438
K
veteran
veteran
K Offline
Dołączył: Mar 2003
Posty: 1,438
PIATEK:

GRENOBLE etap 5
KOOTEEPEE etap 4
REIMS etap 3
KANSAS CITY etap 2

Dołączył: Aug 2005
Posty: 13
K
stranger
stranger
K Offline
Dołączył: Aug 2005
Posty: 13
sobota,niedziela,poniedziałek:

HACKEN etap 2 (40zł)
VASTRA etap 2 (30zł)
FK TONSBERG etap 1 (15zł)

Dołączył: Dec 2004
Posty: 1,356
veteran
veteran
Dołączył: Dec 2004
Posty: 1,356
Sobota:
Jablonec - II etap
Monaco - I etap
Bordeaux - I etap

Monaco i Bordeaux grają mecz między sobą <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wink.gif" alt="" />

Dołączył: May 2005
Posty: 3,939
B
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
B Offline
Dołączył: May 2005
Posty: 3,939
Jablonec II
Legia I
Legia HT I
Lens HT I
Bordeaux IV
Vastra Frolunda VIII

--
pzdr.bcn1899 *tots unit fem forca*

Dołączył: Jul 2005
Posty: 44
_
newbie
newbie
_ Offline
Dołączył: Jul 2005
Posty: 44
weekendowe progresje:

Hacken - 8. poziom
Frolunda - 3. poziom
FK Jablonec - 2. poziom
Dynamo Moskwa - 4. poziom

Dołączył: Mar 2003
Posty: 1,438
K
veteran
veteran
K Offline
Dołączył: Mar 2003
Posty: 1,438
PIATEK:

GRENOBLE etap 5 <img src="/ubbthreads/images/graemlins/frown.gif" alt="" />
KOOTEEPEE etap 4 <img src="/ubbthreads/images/graemlins/dollarsign.gif" alt="" />
REIMS etap 3 <img src="/ubbthreads/images/graemlins/dollarsign.gif" alt="" />
KANSAS CITY etap 2 <img src="/ubbthreads/images/graemlins/frown.gif" alt="" />

Dołączył: Mar 2003
Posty: 1,438
K
veteran
veteran
K Offline
Dołączył: Mar 2003
Posty: 1,438
SOBOTA:

BORDEAUX etap 4
FROLUNDA etap 3
NANTES etap 2
MONACO etap 2
SHEFFIELD U. etap 2
NEWCASTLE etap 2
DEGERFORS etap 2
DYNAMO M. etap 1
JABLONEC etap 1

Dołączył: May 2005
Posty: 3,939
B
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
B Offline
Dołączył: May 2005
Posty: 3,939
Leeds I

--
pzdr.bcn1899 *tots unit fem forca*

Dołączył: Nov 2004
Posty: 3,530
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Nov 2004
Posty: 3,530
No to Frolunda dzis piekny wynik !

Dołączył: May 2005
Posty: 479
addict
addict
Dołączył: May 2005
Posty: 479
Quote
No to Frolunda dzis piekny wynik !

Dokładnie tak <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />. Co ciekawe, w Admiralu kurs na remis Frolundy był najwyższy (3.50) z całej oferty na sobotnie spotkania 2 ligi szwedzkiej <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />.
No to jutro chyba jedziemy z osławionym tutaj Tonsbergiem <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />

Dołączył: Nov 2004
Posty: 392
M
enthusiast
enthusiast
M Offline
Dołączył: Nov 2004
Posty: 392
A w Unibecie dali zarobić na Västra Frölunda po kursie 3.75

Dołączył: Mar 2003
Posty: 1,438
K
veteran
veteran
K Offline
Dołączył: Mar 2003
Posty: 1,438
SOBOTA:

BORDEAUX etap 4 <img src="/ubbthreads/images/graemlins/frown.gif" alt="" />
FROLUNDA etap 3 <img src="/ubbthreads/images/graemlins/dollarsign.gif" alt="" />
NANTES etap 2 <img src="/ubbthreads/images/graemlins/dollarsign.gif" alt="" />
MONACO etap 2 <img src="/ubbthreads/images/graemlins/frown.gif" alt="" />
SHEFFIELD U. etap 2 <img src="/ubbthreads/images/graemlins/frown.gif" alt="" />
NEWCASTLE etap 2 <img src="/ubbthreads/images/graemlins/dollarsign.gif" alt="" />
DEGERFORS etap 2 <img src="/ubbthreads/images/graemlins/frown.gif" alt="" />
DYNAMO M. etap 1 <img src="/ubbthreads/images/graemlins/frown.gif" alt="" />
JABLONEC etap 1 <img src="/ubbthreads/images/graemlins/frown.gif" alt="" />

Dołączył: Mar 2003
Posty: 1,438
K
veteran
veteran
K Offline
Dołączył: Mar 2003
Posty: 1,438
NIEDZIELA:

OEREBRO etap 4
PSG etap 3
TONSBERG etap 3
TOULOUSE etap 3
VASCO DA GAMA etap 2
CHIVAS etap 1

Dołączył: Dec 2004
Posty: 1,356
veteran
veteran
Dołączył: Dec 2004
Posty: 1,356
Quote
Sobota:
Jablonec - II etap <img src="/ubbthreads/images/graemlins/mad.gif" alt="" />
Monaco - I etap <img src="/ubbthreads/images/graemlins/mad.gif" alt="" />
Bordeaux - I etap <img src="/ubbthreads/images/graemlins/mad.gif" alt="" />
Niedziela:
Toulouse - IV etap + ewentualnie jakieś dodatki <img src="/ubbthreads/images/graemlins/tongue.gif" alt="" />

Dołączył: May 2005
Posty: 3,939
B
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
B Offline
Dołączył: May 2005
Posty: 3,939
Amica I

[a wczoraj za Vastre x3.8 <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" />]

--
pzdr.bcn1899 *tots unit fem forca*

Dołączył: Apr 2005
Posty: 48
D
newbie
newbie
D Offline
Dołączył: Apr 2005
Posty: 48
Podsumowanie tygodnia:

15.08 Dagerfors (2 szwedzka) - 2 etap <img src="/ubbthreads/images/graemlins/frown.gif" alt="" />
17.08 FK Tonsberg (2 norweska) - 6 etap <img src="/ubbthreads/images/graemlins/confused.gif" alt="" /> (przełożony)
20.08 Nantes (francuska) - 3 etap <img src="/ubbthreads/images/graemlins/dollarsign.gif" alt="" /> <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wave.gif" alt="" />
20.08 Dagerfors (2 szwedzka) - 3 etap <img src="/ubbthreads/images/graemlins/frown.gif" alt="" />
21.08 KooTeePee (fińska) - 3 etap <img src="/ubbthreads/images/graemlins/dollarsign.gif" alt="" /> <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wave.gif" alt="" />
21.08 FK Tonsberg (2 norweska) - 6 etap <img src="/ubbthreads/images/graemlins/frown.gif" alt="" />

Dołączył: Apr 2005
Posty: 48
D
newbie
newbie
D Offline
Dołączył: Apr 2005
Posty: 48
Następny tydzień:

22.08 Hacken (2 szwedzka) - 6 etap
24.08 Dagerfors (2 szwedzka) - 4 etap
24.08 FK Tonsberg (2 norweska) - 7 etap
26.08 Amiens (2 francuska) - 2 etap
28.08 Hacken (2 szwedzka) (jeśli nie wejdzie w poniedziałek) - 7 etap
28.08 FK Tonsberg (2 norweska) (jeśli nie wejdzie we środę) - 8 etap

Dołączył: Dec 2004
Posty: 1,356
veteran
veteran
Dołączył: Dec 2004
Posty: 1,356
Niedziela:
Toulouse - IV etap <img src="/ubbthreads/images/graemlins/grin.gif" alt="" /> <img src="/ubbthreads/images/graemlins/dollarsign.gif" alt="" />

Dołączył: Mar 2003
Posty: 1,438
K
veteran
veteran
K Offline
Dołączył: Mar 2003
Posty: 1,438
NIEDZIELA:

OEREBRO etap 4 <img src="/ubbthreads/images/graemlins/stop.gif" alt="" />
PSG etap 3 <img src="/ubbthreads/images/graemlins/dollarsign.gif" alt="" />
TONSBERG etap 3 <img src="/ubbthreads/images/graemlins/stop.gif" alt="" />
TOULOUSE etap 3 <img src="/ubbthreads/images/graemlins/dollarsign.gif" alt="" />
VASCO DA GAMA etap 2 <img src="/ubbthreads/images/graemlins/dollarsign.gif" alt="" />
CHIVAS etap 1 <img src="/ubbthreads/images/graemlins/dollarsign.gif" alt="" />

Strona 4 z 13 1 2 3 4 5 6 12 13

Link skopiowany do schowka
Kto jest teraz online
8 zarejestrowanych użytkowników (burbon, $-man, latajaca_holenderka, aker, Sensei, Lukasz111, rymoholik, alfa), 1,017 gości, oraz 6 wyszukiwarek.
Key: Admin, Global Mod, Mod
Statystyki forum
Strona główna forum105
Tematy51,285
Posty5,835,154
Użytkownicy24,790
Najwięcej online13,128
Sep 24th, 2025
Powered by UBB.threads™ PHP Forum Software 8.0.1