Poprzedni temat
Następny temat
Drukuj temat
Strona 5 z 13 1 2 3 4 5 6 7 12 13
Dołączył: May 2005
Posty: 3,939
B
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
B Offline
Dołączył: May 2005
Posty: 3,939
BK Hacken IX

--
pzdr.bcn1899 *tots unit fem forca*

Bonus: Unibet
Dołączył: Dec 2004
Posty: 1,356
veteran
veteran
Dołączył: Dec 2004
Posty: 1,356
Poniedziałek:
=> Most - I etap

Dołączył: Jul 2005
Posty: 44
_
newbie
newbie
_ Offline
Dołączył: Jul 2005
Posty: 44
Hacken - 8. poziom <img src="/ubbthreads/images/graemlins/frown.gif" alt="" />
Frolunda - 3. poziom <img src="/ubbthreads/images/graemlins/dollarsign.gif" alt="" />
FK Jablonec - 2. poziom <img src="/ubbthreads/images/graemlins/frown.gif" alt="" />
Dynamo Moskwa - 4. poziom <img src="/ubbthreads/images/graemlins/frown.gif" alt="" />

Dołączył: Dec 2004
Posty: 1,356
veteran
veteran
Dołączył: Dec 2004
Posty: 1,356
Poniedziałek:
Most - I etap <img src="/ubbthreads/images/graemlins/mad.gif" alt="" />

Dołączył: Jul 2005
Posty: 1,220
jpl Offline
a.k.a. "Klajd Frog"
a.k.a. "Klajd Frog"
Dołączył: Jul 2005
Posty: 1,220
Quote
BK Hacken IX

wspolczucie naprawde <img src="/ubbthreads/images/graemlins/frown.gif" alt="" /> ehh...

PS. jesli to nie problem, mozna wiedziec od jakiej stawki zaczynales ? I czy konsekwentnie dajesz mnoznik x2 ?

Dołączył: May 2005
Posty: 3,939
B
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
B Offline
Dołączył: May 2005
Posty: 3,939
Quote
Quote
BK Hacken IX

wspolczucie naprawde <img src="/ubbthreads/images/graemlins/frown.gif" alt="" /> ehh...

PS. jesli to nie problem, mozna wiedziec od jakiej stawki zaczynales ? I czy konsekwentnie dajesz mnoznik x2 ?

hehe, nie ma sie co lamac, ot teraz bedzie Hacken X <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wink.gif" alt="" /> ma to ten plus, ze juz nawet moja Zona siedzi ze mna przy livescorze

te progresje zaczynalem od 4zl, ale poniewaz nie stosuje sztywnego mnoznika w ogole to nie specjalnie ma to przelozenie na kwote, ktora wydalem na IX etap i na kwote, ktora juz planuje na etap X

btw, mam nadzieje, ze Hacken mnie nie skaleczy, ale ciagle nie moge sie zdecydowac czy poziom graniczny powinien byc brany pod uwage czy nie w progresji, na razie wiekszosc argumentow w glowie przemawia za "nie", a jak bedzie - zobaczymy

--
pzdr.bcn1899 *tots unit fem forca*

Dołączył: Jul 2005
Posty: 1,220
jpl Offline
a.k.a. "Klajd Frog"
a.k.a. "Klajd Frog"
Dołączył: Jul 2005
Posty: 1,220
Hehe to chyba ze tak <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" /> Ja max doszlem do 8 etapu przy stawce poczatkowej 20 zl i "sztywnym" mnozniku x2. Na szczescie na 8 sie skonczylo "hepiendem" <img src="/ubbthreads/images/graemlins/ooo.gif" alt="" />

Btw: gral ktos Japonska lige ? Nie mialem czasu narazie sprawdzic dokladnie tej ligi ale na pierwszy rzut oka japonce sporo remisuja, przynajmniej w tym sezonie. Wiecej nie wiem co i jak <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wink.gif" alt="" /> Ma ktos jakies doswiadczenia z ta liga ? <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />

Pozdro <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wave.gif" alt="" />

Dołączył: Mar 2003
Posty: 1,438
K
veteran
veteran
K Offline
Dołączył: Mar 2003
Posty: 1,438
PONIEDZIAŁEK:

HACKEN etap 7 <img src="/ubbthreads/images/graemlins/stop.gif" alt="" />
VALENCIENNES etap 1 <img src="/ubbthreads/images/graemlins/stop.gif" alt="" />
U. LEIRA etap 1 <img src="/ubbthreads/images/graemlins/stop.gif" alt="" />

Dołączył: Apr 2005
Posty: 88
M
journeyman
journeyman
M Offline
Dołączył: Apr 2005
Posty: 88
Na dzisiaj skromnie:
Rubin poziom II

A wieczorem kibicujemy Wisle!

Dołączył: Apr 2005
Posty: 88
M
journeyman
journeyman
M Offline
Dołączył: Apr 2005
Posty: 88
Ehhh chyba jednak oszukuja na betexplorer bo meczyku nie ma w ofercie. Trudno!

Dołączył: Mar 2003
Posty: 1,438
K
veteran
veteran
K Offline
Dołączył: Mar 2003
Posty: 1,438
WTOREK:

TRIER etap 1

Dołączył: Mar 2003
Posty: 1,438
K
veteran
veteran
K Offline
Dołączył: Mar 2003
Posty: 1,438
WTOREK:

TRIER etap 1 <img src="/ubbthreads/images/graemlins/stop.gif" alt="" />

Dołączył: Mar 2003
Posty: 1,438
K
veteran
veteran
K Offline
Dołączył: Mar 2003
Posty: 1,438
ŚRODA:

OEREBRO etap 5
TONSBERG etap 4
DEGERFORS etap 3
BLACKBURN etap 1

Dołączył: Aug 2005
Posty: 46
R
newbie
newbie
R Offline
Dołączył: Aug 2005
Posty: 46
66 Skeid 3 : 0 Tonsberg :/

Dołączył: Mar 2003
Posty: 1,438
K
veteran
veteran
K Offline
Dołączył: Mar 2003
Posty: 1,438
ŚRODA:

OEREBRO etap 5 <img src="/ubbthreads/images/graemlins/stop.gif" alt="" />
TONSBERG etap 4 <img src="/ubbthreads/images/graemlins/stop.gif" alt="" />
DEGERFORS etap 3 <img src="/ubbthreads/images/graemlins/stop.gif" alt="" />
BLACKBURN etap 1 <img src="/ubbthreads/images/graemlins/dollarsign.gif" alt="" />

Dołączył: Dec 2004
Posty: 1,356
veteran
veteran
Dołączył: Dec 2004
Posty: 1,356
Piątek, sobota, niedziela, poniedziałek:

[i]Jablonec - III etap[color:"purple"] > (sobota)[/color]
Bordeaux - II etap[color:"purple"] > (sobota) [/color]
Most - II etap[color:"purple"] > (sobota)[/color]
Monaco - II etap[color:"blue"] > (niedziela)[/color]
Nancy - I etap[color:"purple"] > (sobota)[/color]
Grenoble - I etap[color:"red"] > (piątek)[/color]
Amiens - I etap[color:"green"] > (poniedziałek)[/color]

Dołączył: Mar 2003
Posty: 1,438
K
veteran
veteran
K Offline
Dołączył: Mar 2003
Posty: 1,438
PIATEK:

GRENOBLE etap 6
KANSAS CITY etap 3
VALENCIENNES etap 2

Dołączył: May 2005
Posty: 3,939
B
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
B Offline
Dołączył: May 2005
Posty: 3,939
w-end:

BK Hacken X nie ukrywam, ze fajnie byloby to juz zakonczyc, zastanawiam sie czy to byl zly wybor czy zwykly pech kazdego progresowicza, hm?
Jablonec III
Leeds II faworytem w meczu z Norwich nie sa, ale tez Leeds jest innym zespolem niz w poprzednim sezonie, wiec czemu nie skonczyc tego na drugim etapie
Lens HT II
Legia HT II ciezko powiedziec w jakim stanie bedzie Legia po wycieczce do Szwajcarii, szansa jest, tylko, zeby Cracovia nie dala ciala...
Legia II
Bordeaux V
Pogon HT II
Pogon II
Amica II
Lillestrom VIII

--
pzdr.bcn1899 *tots unit fem forca*

Dołączył: Jul 2005
Posty: 1,220
jpl Offline
a.k.a. "Klajd Frog"
a.k.a. "Klajd Frog"
Dołączył: Jul 2005
Posty: 1,220
Quote
w-end:

BK Hacken X nie ukrywam, ze fajnie byloby to juz zakonczyc, zastanawiam sie czy to byl zly wybor czy zwykly pech kazdego progresowicza, hm?

Chyba to i to <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />. Jesli X etap masz teraz to znaczy ze wziales Hacken gdy miala serie 3-4 meczy bez remisu a w lidze z 21,97% remisow to troche ryzyko <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wink.gif" alt="" />

Zycze remisu Hacken <img src="/ubbthreads/images/graemlins/dollarsign.gif" alt="" />

Pozdro <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wave.gif" alt="" />

Dołączył: Aug 2005
Posty: 3,612
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Aug 2005
Posty: 3,612
Witam Wszystkich <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wave.gif" alt="" />
Właśnie mam zamiar spróbować "progresji na X". Przymierzałem sie do tego już w zeszłym sezonie, ale to co odwalali np. Wolfsburg i Schalke skutecznie mnie zniechęciło... <img src="/ubbthreads/images/graemlins/shocked.gif" alt="" /> W związku z tym mam do Was pytanie a za razem wielką prośbe. Czy może mi ktoś podać jakieś stronki, na których mógłbym znaleźć właśnie statystyki ile (procentowo) jest remisów w danej lidze (tzn. ile było np. w zeszłych sezonach), albo dane, ile meczów w ostatnich sezonach dana drużyna miała bez remisu z rzędu? Bardzo prosze o informacje <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wink.gif" alt="" />
Życze Wam wszyskim powodzenia i obiecuje, ze będę trzymał kciuki za remis Hacken <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wave.gif" alt="" />

Strona 5 z 13 1 2 3 4 5 6 7 12 13

Link skopiowany do schowka
Kto jest teraz online
10 zarejestrowanych użytkowników ($-man, rymoholik, latajaca_holenderka, Sensei, Lukasz111, rafal08, forty, 11kera11, aker, kamel), 899 gości, oraz 6 wyszukiwarek.
Key: Admin, Global Mod, Mod
Statystyki forum
Strona główna forum105
Tematy51,285
Posty5,834,985
Użytkownicy24,790
Najwięcej online13,128
Sep 24th, 2025
Powered by UBB.threads™ PHP Forum Software 8.0.1