|
|
Dołączył: May 2005
Posty: 3,939
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: May 2005
Posty: 3,939 |
BK Hacken IX
-- pzdr.bcn1899 *tots unit fem forca*
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2004
Posty: 1,356
veteran
|
|
veteran
Dołączył: Dec 2004
Posty: 1,356 |
Poniedziałek: => Most - I etap
|
|
|
|
|
Dołączył: Jul 2005
Posty: 44
newbie
|
|
newbie
Dołączył: Jul 2005
Posty: 44 |
Hacken - 8. poziom <img src="/ubbthreads/images/graemlins/frown.gif" alt="" /> Frolunda - 3. poziom <img src="/ubbthreads/images/graemlins/dollarsign.gif" alt="" /> FK Jablonec - 2. poziom <img src="/ubbthreads/images/graemlins/frown.gif" alt="" /> Dynamo Moskwa - 4. poziom <img src="/ubbthreads/images/graemlins/frown.gif" alt="" />
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2004
Posty: 1,356
veteran
|
|
veteran
Dołączył: Dec 2004
Posty: 1,356 |
Poniedziałek: Most - I etap <img src="/ubbthreads/images/graemlins/mad.gif" alt="" />
|
|
|
|
|
Dołączył: Jul 2005
Posty: 1,220
a.k.a. "Klajd Frog"
|
|
a.k.a. "Klajd Frog"
Dołączył: Jul 2005
Posty: 1,220 |
wspolczucie naprawde <img src="/ubbthreads/images/graemlins/frown.gif" alt="" /> ehh... PS. jesli to nie problem, mozna wiedziec od jakiej stawki zaczynales ? I czy konsekwentnie dajesz mnoznik x2 ?
|
|
|
|
|
Dołączył: May 2005
Posty: 3,939
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: May 2005
Posty: 3,939 |
wspolczucie naprawde <img src="/ubbthreads/images/graemlins/frown.gif" alt="" /> ehh... PS. jesli to nie problem, mozna wiedziec od jakiej stawki zaczynales ? I czy konsekwentnie dajesz mnoznik x2 ? hehe, nie ma sie co lamac, ot teraz bedzie Hacken X <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wink.gif" alt="" /> ma to ten plus, ze juz nawet moja Zona siedzi ze mna przy livescorze te progresje zaczynalem od 4zl, ale poniewaz nie stosuje sztywnego mnoznika w ogole to nie specjalnie ma to przelozenie na kwote, ktora wydalem na IX etap i na kwote, ktora juz planuje na etap X btw, mam nadzieje, ze Hacken mnie nie skaleczy, ale ciagle nie moge sie zdecydowac czy poziom graniczny powinien byc brany pod uwage czy nie w progresji, na razie wiekszosc argumentow w glowie przemawia za "nie", a jak bedzie - zobaczymy -- pzdr.bcn1899 *tots unit fem forca*
|
|
|
|
|
Dołączył: Jul 2005
Posty: 1,220
a.k.a. "Klajd Frog"
|
|
a.k.a. "Klajd Frog"
Dołączył: Jul 2005
Posty: 1,220 |
Hehe to chyba ze tak <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" /> Ja max doszlem do 8 etapu przy stawce poczatkowej 20 zl i "sztywnym" mnozniku x2. Na szczescie na 8 sie skonczylo "hepiendem" <img src="/ubbthreads/images/graemlins/ooo.gif" alt="" />
Btw: gral ktos Japonska lige ? Nie mialem czasu narazie sprawdzic dokladnie tej ligi ale na pierwszy rzut oka japonce sporo remisuja, przynajmniej w tym sezonie. Wiecej nie wiem co i jak <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wink.gif" alt="" /> Ma ktos jakies doswiadczenia z ta liga ? <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />
Pozdro <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wave.gif" alt="" />
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2003
Posty: 1,438
veteran
|
|
veteran
Dołączył: Mar 2003
Posty: 1,438 |
PONIEDZIAŁEK:
HACKEN etap 7 <img src="/ubbthreads/images/graemlins/stop.gif" alt="" /> VALENCIENNES etap 1 <img src="/ubbthreads/images/graemlins/stop.gif" alt="" /> U. LEIRA etap 1 <img src="/ubbthreads/images/graemlins/stop.gif" alt="" />
|
|
|
|
|
Dołączył: Apr 2005
Posty: 88
journeyman
|
|
journeyman
Dołączył: Apr 2005
Posty: 88 |
Na dzisiaj skromnie: Rubin poziom II
A wieczorem kibicujemy Wisle!
|
|
|
|
|
Dołączył: Apr 2005
Posty: 88
journeyman
|
|
journeyman
Dołączył: Apr 2005
Posty: 88 |
Ehhh chyba jednak oszukuja na betexplorer bo meczyku nie ma w ofercie. Trudno!
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2003
Posty: 1,438
veteran
|
|
veteran
Dołączył: Mar 2003
Posty: 1,438 |
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2003
Posty: 1,438
veteran
|
|
veteran
Dołączył: Mar 2003
Posty: 1,438 |
WTOREK:
TRIER etap 1 <img src="/ubbthreads/images/graemlins/stop.gif" alt="" />
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2003
Posty: 1,438
veteran
|
|
veteran
Dołączył: Mar 2003
Posty: 1,438 |
ŚRODA:
OEREBRO etap 5 TONSBERG etap 4 DEGERFORS etap 3 BLACKBURN etap 1
|
|
|
|
|
Dołączył: Aug 2005
Posty: 46
newbie
|
|
newbie
Dołączył: Aug 2005
Posty: 46 |
66 Skeid 3 : 0 Tonsberg :/
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2003
Posty: 1,438
veteran
|
|
veteran
Dołączył: Mar 2003
Posty: 1,438 |
ŚRODA:
OEREBRO etap 5 <img src="/ubbthreads/images/graemlins/stop.gif" alt="" /> TONSBERG etap 4 <img src="/ubbthreads/images/graemlins/stop.gif" alt="" /> DEGERFORS etap 3 <img src="/ubbthreads/images/graemlins/stop.gif" alt="" /> BLACKBURN etap 1 <img src="/ubbthreads/images/graemlins/dollarsign.gif" alt="" />
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2004
Posty: 1,356
veteran
|
|
veteran
Dołączył: Dec 2004
Posty: 1,356 |
Piątek, sobota, niedziela, poniedziałek:
[i]Jablonec - III etap[color:"purple"] > (sobota)[/color] Bordeaux - II etap[color:"purple"] > (sobota) [/color] Most - II etap[color:"purple"] > (sobota)[/color] Monaco - II etap[color:"blue"] > (niedziela)[/color] Nancy - I etap[color:"purple"] > (sobota)[/color] Grenoble - I etap[color:"red"] > (piątek)[/color] Amiens - I etap[color:"green"] > (poniedziałek)[/color]
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2003
Posty: 1,438
veteran
|
|
veteran
Dołączył: Mar 2003
Posty: 1,438 |
PIATEK:
GRENOBLE etap 6 KANSAS CITY etap 3 VALENCIENNES etap 2
|
|
|
|
|
Dołączył: May 2005
Posty: 3,939
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: May 2005
Posty: 3,939 |
w-end:
BK Hacken X nie ukrywam, ze fajnie byloby to juz zakonczyc, zastanawiam sie czy to byl zly wybor czy zwykly pech kazdego progresowicza, hm? Jablonec III Leeds II faworytem w meczu z Norwich nie sa, ale tez Leeds jest innym zespolem niz w poprzednim sezonie, wiec czemu nie skonczyc tego na drugim etapie Lens HT II Legia HT II ciezko powiedziec w jakim stanie bedzie Legia po wycieczce do Szwajcarii, szansa jest, tylko, zeby Cracovia nie dala ciala... Legia II Bordeaux V Pogon HT II Pogon II Amica II Lillestrom VIII
-- pzdr.bcn1899 *tots unit fem forca*
|
|
|
|
|
Dołączył: Jul 2005
Posty: 1,220
a.k.a. "Klajd Frog"
|
|
a.k.a. "Klajd Frog"
Dołączył: Jul 2005
Posty: 1,220 |
w-end:
BK Hacken X nie ukrywam, ze fajnie byloby to juz zakonczyc, zastanawiam sie czy to byl zly wybor czy zwykly pech kazdego progresowicza, hm? Chyba to i to <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />. Jesli X etap masz teraz to znaczy ze wziales Hacken gdy miala serie 3-4 meczy bez remisu a w lidze z 21,97% remisow to troche ryzyko <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wink.gif" alt="" /> Zycze remisu Hacken <img src="/ubbthreads/images/graemlins/dollarsign.gif" alt="" /> Pozdro <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wave.gif" alt="" />
|
|
|
|
|
Dołączył: Aug 2005
Posty: 3,612
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Aug 2005
Posty: 3,612 |
Witam Wszystkich <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wave.gif" alt="" /> Właśnie mam zamiar spróbować "progresji na X". Przymierzałem sie do tego już w zeszłym sezonie, ale to co odwalali np. Wolfsburg i Schalke skutecznie mnie zniechęciło... <img src="/ubbthreads/images/graemlins/shocked.gif" alt="" /> W związku z tym mam do Was pytanie a za razem wielką prośbe. Czy może mi ktoś podać jakieś stronki, na których mógłbym znaleźć właśnie statystyki ile (procentowo) jest remisów w danej lidze (tzn. ile było np. w zeszłych sezonach), albo dane, ile meczów w ostatnich sezonach dana drużyna miała bez remisu z rzędu? Bardzo prosze o informacje <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wink.gif" alt="" /> Życze Wam wszyskim powodzenia i obiecuje, ze będę trzymał kciuki za remis Hacken <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wave.gif" alt="" />
|
|
|
Link skopiowany do schowka
|
|