|
|
Dołączył: Dec 2004
Posty: 1,356
veteran
|
|
veteran
Dołączył: Dec 2004
Posty: 1,356 |
[i]HJK - I etap [color:"green"][b]> (środa)
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2003
Posty: 1,438
veteran
|
|
veteran
Dołączył: Mar 2003
Posty: 1,438 |
ŚRODA:
DEGERFORS etap 4 <img src="/ubbthreads/images/graemlins/dollarsign.gif" alt="" /> BROMMAPOJKARNA etap 1 <img src="/ubbthreads/images/graemlins/dollarsign.gif" alt="" />
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2003
Posty: 1,438
veteran
|
|
veteran
Dołączył: Mar 2003
Posty: 1,438 |
Środa:
HJK etap 1 JARO etap 1
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2003
Posty: 1,438
veteran
|
|
veteran
Dołączył: Mar 2003
Posty: 1,438 |
A to moje statystyki:
1. poziom - 23 2. poziom - 8 3. poziom - 7 4. poziom - 7 5. poziom - 5 6. poziom - 2 7. poziom - 2 8. poziom - 2
|
|
|
|
|
Dołączył: May 2005
Posty: 3,939
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: May 2005
Posty: 3,939 |
18 trafionych na I etapie 15 trafionych na II etapie 2 trafionych na III etapie 2 trafionych na V etapie 1 trafionych na VI etapie 2 trafionych na VII etapie 1 trafionych na VIII etapie 1 trafionych na X etapie 2 rozpisanych/wycofanych
-- pzdr.bcn1899 *tots unit fem forca*
|
|
|
|
|
Dołączył: Apr 2005
Posty: 40
newbie
|
|
newbie
Dołączył: Apr 2005
Posty: 40 |
moje doświadczenia są skromne ale może sie przyda 7 trafionych na I etapie 1 trafina na II etapie 1 trafiona na III etapie 2 trafione na IV etapie 1 trafioona na V etapie
|
|
|
|
|
Dołączył: Aug 2005
Posty: 1,531
veteran
|
|
veteran
Dołączył: Aug 2005
Posty: 1,531 |
Moje doświadczenia na temat progresji są bardzo duże. I także bardzo wiele progresji zakończyłem może ok. 200 <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wave.gif" alt="" />. Narazie kilka typów ... reszta będzie z francuskiej.
GRY <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smokin.gif" alt="" /> WIGAN Etap 1 (3,25) sobota LIVERPOOL Etap 1 (3,25) sobota OFI Crete Etap 1 (3,10) niedziela
ps. Pewnie zaraz zostanę zjechany,że jestem nowy i ukończyłem 200 progresji <img src="/ubbthreads/images/graemlins/ooo.gif" alt="" />
|
|
|
|
|
Dołączył: Aug 2005
Posty: 3,612
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Aug 2005
Posty: 3,612 |
Witam! Na początek chciałbym podziękować osobom które udostępniły mi swoje dane dotyczące etapów na których kończyli do tej pory progresje na "x". Panowie , wielkie <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wave.gif" alt="" /> dla Was! Bez tych danych niewiele bym zdziałał. A tak jak na razie opracowywanie tego sposobu o którym pisałem, idzie bardzo pomyślnie. Przede mną jeszcze sporo przeliczeń i eksperymentów, ale jeste bardzo dobrej myśli co do efektu końcowego. Niestety póki co musze zrobić sobie chwilowy (gdzieś dwutygodniowy) rozbrat z zakłądami i wszystkim co z tym związane... Powód? Sejsa poprawkowa... Kto się o to otarł ten wie jak wątpliwa to przyjemność... <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smirk.gif" alt="" /> Kiedy już ten Uczelniany koszmar dobiegnie końca, to dokończe dopracowywanie szczegółów, a efektami podzielę się z Wami w tym temacie, albo na priv... to się jeszcze zobaczy <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wink.gif" alt="" /> Jesli ktoś mógłby jeszcze dostarczyć swoich danych dotyczących progresji (tzn. ile progresji skończyło się na którym etapie) to byłbym bardzo wdzięczyny. Im wiecej danych, tym bardziej wiarygodny i rzetelny będzie końcowy efekt prowadzonych przeze mnie "badań"
Dziękuje Wam za współprace i pomoc! Pozdrówka dla wszystkich i życzę samych remisów <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wink.gif" alt="" />
|
|
|
|
|
Dołączył: Jul 2004
Posty: 1,622
Pooh-Bah
|
|
Pooh-Bah
Dołączył: Jul 2004
Posty: 1,622 |
Moje statystyki to I poziom - 8 trafionych II poziom - 2 trafione V poziom - 1 trafiona
Gram od lipca...na pomysł gry progresją remisową, wpadłem podpatrując "kseroboja". <img src="/ubbthreads/images/graemlins/Piwko_1.gif" alt="" />
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2004
Posty: 1,356
veteran
|
|
veteran
Dołączył: Dec 2004
Posty: 1,356 |
HJK - I etap [color:"green"]> (środa) <img src="/ubbthreads/images/graemlins/mad.gif" alt="" /> [/color]
KooTeePee 5:3 HJK Po wyniku tej konfrontacji możnaby sądzić, że piłkarze Veikkausliigi myślą o zbliżającym się sezonie hokejowym <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" /> <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wink.gif" alt="" />
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2005
Posty: 2,546
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Mar 2005
Posty: 2,546 |
Ja na progesję remisową grałem dawno temu - skończylem 15 takich progresji, jednak na jednej utknąłem i już więcej nie grałem. Włożyłem w nią ponad 1000zł i nie wiem co mam robić dalej. Stało się to już pół roku temu i od tego czasu nie grałem na remisy. Jednak mam ochotę zacząć od nowa.
Nie gram klasyczną progresję remisową. Zawsze do remisu dokładam 1 lub 2 pewniaki. Największa moja wygrana to 1382zł: Newcastle-charlton X 3,20 De Graafschap-Feyenoord 2 1,60
Kupon zagrałem za 300zł, cała progresja wyniosła mnie 1050zł, więc do przodu bylem na niej 332zł.
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2003
Posty: 1,438
veteran
|
|
veteran
Dołączył: Mar 2003
Posty: 1,438 |
Środa:
HJK etap 1 <img src="/ubbthreads/images/graemlins/stop.gif" alt="" /> JARO etap 1 <img src="/ubbthreads/images/graemlins/stop.gif" alt="" />
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2003
Posty: 1,438
veteran
|
|
veteran
Dołączył: Mar 2003
Posty: 1,438 |
|
|
|
|
|
Dołączył: May 2005
Posty: 3,939
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: May 2005
Posty: 3,939 |
...jednak na jednej utknąłem i już więcej nie grałem. Włożyłem w nią ponad 1000zł... a na czym utknales, na jakim zespole? i na ktorym etapie? -- pzdr.bcn1899 *tots unit fem forca*
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2001
Posty: 473
addict
|
|
addict
Dołączył: Mar 2001
Posty: 473 |
To ja też sprobuje swoich sił <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />)
Etap I - Chesterfield
|
|
|
|
|
Dołączył: Jul 2005
Posty: 44
newbie
|
|
newbie
Dołączył: Jul 2005
Posty: 44 |
Podsumowanie (wtorek i czwartek):
Brommapojkarna - 1. poziom <img src="/ubbthreads/images/graemlins/dollarsign.gif" alt="" /> Degerfors - 1. poziom <img src="/ubbthreads/images/graemlins/dollarsign.gif" alt="" /> Lahti - 1. poziom <img src="/ubbthreads/images/graemlins/frown.gif" alt="" /> TP-47 - 1. poziom <img src="/ubbthreads/images/graemlins/dollarsign.gif" alt="" />
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2004
Posty: 392
enthusiast
|
|
enthusiast
Dołączył: Nov 2004
Posty: 392 |
[...]a na czym utknales, na jakim zespole? i na ktorym etapie? Największą porażką minionej wiosny było granie progresją na Espanyol. Nie pamiętam dokładnie ale zremisowali chyba swoje trzy pierwsze spotkania i później pociągnęli serią 29 spotkań bez X (chyba). Wiele osób sie na tym przejechało. BTW. Ktoś wcześniej pytał o techniki grania progresją na remis. Proponuje poczytać wcześniejsze odcinki tego tematu. Można się z tego wiele nauczyć. Pozdrawiam
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2004
Posty: 1,356
veteran
|
|
veteran
Dołączył: Dec 2004
Posty: 1,356 |
Ja to pamiętam dobrze, choć nie grałem tego progresją, ale postawiłem na remis jak...akurat padł <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" /> Dokładniej to było w sezonie 2003/2004. Espanyol zremisował dwa pierwsze mecze, później nie podzielił się punktami w 27 kolejnych pojedynkach. Udało się dopiero za 28 razem, bodajże u siebie z Sarragossą, bodajże 1:1 <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wink.gif" alt="" />
|
|
|
|
|
Dołączył: Apr 2005
Posty: 88
journeyman
|
|
journeyman
Dołączył: Apr 2005
Posty: 88 |
Weekendzik zapowiada sie dosyc biedniutki jesli chodzi o oferte ale mysle, ze warto zainteresowac sie Division Two, a konkretnie stawiam na Bristol Rovers (I poziom).
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2004
Posty: 2,961
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Dec 2004
Posty: 2,961 |
Witam wszystkich progresowiczów. Kiedyś próbowałem swoich sił w progresji X, ale efekty były różne. Statystyk nie prowadziłem. Najbardziej dawało mi w kość to, że mając otwartych kilka progresji wygrane finasowały pozostałe i w sumie nie mam czym się pochwalić. Ale nie o tym chciałem. Otóż zastanawiając sie nad doborem zespołów do progresji X pomyslałem, czy nie byłoby dobrze "uczepić się" jednej drużyny. Nie musi często remisować, wystarczy żeby nie była przesadnie bezkompromisowa. Co o tym sądzicie? Kolejny pomysł jaki mi przyszedł do głowy dotyczy powtarzalności długich serii bez remisów. W ub. sezonie np. Wolfsburg długo nie remisował, teraz już ma remis. Czy ktoś sprawdzał może powtarzalność takich serii w dłuższym okresie czasu. Czy są zespoły, które w ostatnich 2-3 latach miały dwie serie po kilkanascie meczów bez remisu? Zmierzam do tego, że może warto pograć na remisy zespołów, które takie długie serie mają już za sobą? Co o tym sądzą bardziej doświadczeni progresowicze?
|
|
|
Link skopiowany do schowka
|
|