(środa)"> (środa)">
Poprzedni temat
Następny temat
Drukuj temat
Strona 8 z 13 1 2 6 7 8 9 10 12 13
Dołączył: Dec 2004
Posty: 1,356
veteran
veteran
Dołączył: Dec 2004
Posty: 1,356
[i]HJK - I etap [color:"green"][b]> (środa)

Bonus: Unibet
Dołączył: Mar 2003
Posty: 1,438
K
veteran
veteran
K Offline
Dołączył: Mar 2003
Posty: 1,438
ŚRODA:

DEGERFORS etap 4 <img src="/ubbthreads/images/graemlins/dollarsign.gif" alt="" />
BROMMAPOJKARNA etap 1 <img src="/ubbthreads/images/graemlins/dollarsign.gif" alt="" />

Dołączył: Mar 2003
Posty: 1,438
K
veteran
veteran
K Offline
Dołączył: Mar 2003
Posty: 1,438
Środa:

HJK etap 1
JARO etap 1

Dołączył: Mar 2003
Posty: 1,438
K
veteran
veteran
K Offline
Dołączył: Mar 2003
Posty: 1,438
A to moje statystyki:

1. poziom - 23
2. poziom - 8
3. poziom - 7
4. poziom - 7
5. poziom - 5
6. poziom - 2
7. poziom - 2
8. poziom - 2

Dołączył: May 2005
Posty: 3,939
B
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
B Offline
Dołączył: May 2005
Posty: 3,939
18 trafionych na I etapie
15 trafionych na II etapie
2 trafionych na III etapie
2 trafionych na V etapie
1 trafionych na VI etapie
2 trafionych na VII etapie
1 trafionych na VIII etapie
1 trafionych na X etapie
2 rozpisanych/wycofanych

--
pzdr.bcn1899 *tots unit fem forca*

Dołączył: Apr 2005
Posty: 40
R
newbie
newbie
R Offline
Dołączył: Apr 2005
Posty: 40
moje doświadczenia są skromne ale może sie przyda
7 trafionych na I etapie
1 trafina na II etapie
1 trafiona na III etapie
2 trafione na IV etapie
1 trafioona na V etapie

Dołączył: Aug 2005
Posty: 1,531
C
veteran
veteran
C Offline
Dołączył: Aug 2005
Posty: 1,531
Moje doświadczenia na temat progresji są bardzo duże. I także bardzo wiele progresji zakończyłem może ok. 200 <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wave.gif" alt="" />.
Narazie kilka typów ... reszta będzie z francuskiej.

GRY <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smokin.gif" alt="" />
WIGAN Etap 1 (3,25) sobota
LIVERPOOL Etap 1 (3,25) sobota
OFI Crete Etap 1 (3,10) niedziela

ps.
Pewnie zaraz zostanę zjechany,że jestem nowy i ukończyłem 200 progresji <img src="/ubbthreads/images/graemlins/ooo.gif" alt="" />

Dołączył: Aug 2005
Posty: 3,612
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Aug 2005
Posty: 3,612
Witam!
Na początek chciałbym podziękować osobom które udostępniły mi swoje dane dotyczące etapów na których kończyli do tej pory progresje na "x". Panowie , wielkie <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wave.gif" alt="" /> dla Was! Bez tych danych niewiele bym zdziałał. A tak jak na razie opracowywanie tego sposobu o którym pisałem, idzie bardzo pomyślnie. Przede mną jeszcze sporo przeliczeń i eksperymentów, ale jeste bardzo dobrej myśli co do efektu końcowego. Niestety póki co musze zrobić sobie chwilowy (gdzieś dwutygodniowy) rozbrat z zakłądami i wszystkim co z tym związane... Powód? Sejsa poprawkowa... Kto się o to otarł ten wie jak wątpliwa to przyjemność... <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smirk.gif" alt="" /> Kiedy już ten Uczelniany koszmar dobiegnie końca, to dokończe dopracowywanie szczegółów, a efektami podzielę się z Wami w tym temacie, albo na priv... to się jeszcze zobaczy <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wink.gif" alt="" />
Jesli ktoś mógłby jeszcze dostarczyć swoich danych dotyczących progresji (tzn. ile progresji skończyło się na którym etapie) to byłbym bardzo wdzięczyny. Im wiecej danych, tym bardziej wiarygodny i rzetelny będzie końcowy efekt prowadzonych przeze mnie "badań"

Dziękuje Wam za współprace i pomoc!
Pozdrówka dla wszystkich i życzę samych remisów <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wink.gif" alt="" />

Dołączył: Jul 2004
Posty: 1,622
Pooh-Bah
Pooh-Bah
Dołączył: Jul 2004
Posty: 1,622
Moje statystyki to
I poziom - 8 trafionych
II poziom - 2 trafione
V poziom - 1 trafiona

Gram od lipca...na pomysł gry progresją remisową, wpadłem podpatrując "kseroboja". <img src="/ubbthreads/images/graemlins/Piwko_1.gif" alt="" />

Dołączył: Dec 2004
Posty: 1,356
veteran
veteran
Dołączył: Dec 2004
Posty: 1,356
HJK - I etap [color:"green"]> (środa) <img src="/ubbthreads/images/graemlins/mad.gif" alt="" /> [/color]

KooTeePee 5:3 HJK
Po wyniku tej konfrontacji możnaby sądzić, że piłkarze Veikkausliigi myślą o zbliżającym się sezonie hokejowym <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" /> <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wink.gif" alt="" />

Dołączył: Mar 2005
Posty: 2,546
K
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
K Offline
Dołączył: Mar 2005
Posty: 2,546
Ja na progesję remisową grałem dawno temu - skończylem 15 takich progresji, jednak na jednej utknąłem i już więcej nie grałem. Włożyłem w nią ponad 1000zł i nie wiem co mam robić dalej. Stało się to już pół roku temu i od tego czasu nie grałem na remisy. Jednak mam ochotę zacząć od nowa.

Nie gram klasyczną progresję remisową. Zawsze do remisu dokładam 1 lub 2 pewniaki.
Największa moja wygrana to 1382zł:
Newcastle-charlton X 3,20
De Graafschap-Feyenoord 2 1,60

Kupon zagrałem za 300zł, cała progresja wyniosła mnie 1050zł, więc do przodu bylem na niej 332zł.

Dołączył: Mar 2003
Posty: 1,438
K
veteran
veteran
K Offline
Dołączył: Mar 2003
Posty: 1,438
Środa:

HJK etap 1 <img src="/ubbthreads/images/graemlins/stop.gif" alt="" />
JARO etap 1 <img src="/ubbthreads/images/graemlins/stop.gif" alt="" />

Dołączył: Mar 2003
Posty: 1,438
K
veteran
veteran
K Offline
Dołączył: Mar 2003
Posty: 1,438
CZWARTEK:

LAHTI etap 1

Dołączył: May 2005
Posty: 3,939
B
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
B Offline
Dołączył: May 2005
Posty: 3,939
Quote
...jednak na jednej utknąłem i już więcej nie grałem. Włożyłem w nią ponad 1000zł...

a na czym utknales, na jakim zespole? i na ktorym etapie?

--
pzdr.bcn1899 *tots unit fem forca*

Dołączył: Mar 2001
Posty: 473
B
addict
addict
B Offline
Dołączył: Mar 2001
Posty: 473
To ja też sprobuje swoich sił <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />)

Etap I - Chesterfield

Dołączył: Jul 2005
Posty: 44
_
newbie
newbie
_ Offline
Dołączył: Jul 2005
Posty: 44
Podsumowanie (wtorek i czwartek):

Brommapojkarna - 1. poziom <img src="/ubbthreads/images/graemlins/dollarsign.gif" alt="" />
Degerfors - 1. poziom <img src="/ubbthreads/images/graemlins/dollarsign.gif" alt="" />
Lahti - 1. poziom <img src="/ubbthreads/images/graemlins/frown.gif" alt="" />
TP-47 - 1. poziom <img src="/ubbthreads/images/graemlins/dollarsign.gif" alt="" />

Dołączył: Nov 2004
Posty: 392
M
enthusiast
enthusiast
M Offline
Dołączył: Nov 2004
Posty: 392
Quote
[...]a na czym utknales, na jakim zespole? i na ktorym etapie?

Największą porażką minionej wiosny było granie progresją na Espanyol. Nie pamiętam dokładnie ale zremisowali chyba swoje trzy pierwsze spotkania i później pociągnęli serią 29 spotkań bez X (chyba). Wiele osób sie na tym przejechało.

BTW. Ktoś wcześniej pytał o techniki grania progresją na remis. Proponuje poczytać wcześniejsze odcinki tego tematu. Można się z tego wiele nauczyć.

Pozdrawiam

Dołączył: Dec 2004
Posty: 1,356
veteran
veteran
Dołączył: Dec 2004
Posty: 1,356
Ja to pamiętam dobrze, choć nie grałem tego progresją, ale postawiłem na remis jak...akurat padł <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" />
Dokładniej to było w sezonie 2003/2004. Espanyol zremisował dwa pierwsze mecze, później nie podzielił się punktami w 27 kolejnych pojedynkach. Udało się dopiero za 28 razem, bodajże u siebie z Sarragossą, bodajże 1:1 <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wink.gif" alt="" />

Dołączył: Apr 2005
Posty: 88
M
journeyman
journeyman
M Offline
Dołączył: Apr 2005
Posty: 88
Weekendzik zapowiada sie dosyc biedniutki jesli chodzi o oferte ale mysle, ze warto zainteresowac sie Division Two, a konkretnie stawiam na Bristol Rovers (I poziom).

Dołączył: Dec 2004
Posty: 2,961
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Dec 2004
Posty: 2,961
Witam wszystkich progresowiczów.
Kiedyś próbowałem swoich sił w progresji X, ale
efekty były różne. Statystyk nie prowadziłem.
Najbardziej dawało mi w kość to, że mając otwartych kilka progresji wygrane finasowały pozostałe i w sumie nie mam czym się pochwalić.
Ale nie o tym chciałem. Otóż zastanawiając sie nad doborem zespołów do progresji X pomyslałem, czy nie byłoby dobrze "uczepić się" jednej drużyny. Nie musi często remisować, wystarczy żeby nie była przesadnie bezkompromisowa. Co o tym sądzicie?
Kolejny pomysł jaki mi przyszedł do głowy dotyczy powtarzalności długich serii bez remisów.
W ub. sezonie np. Wolfsburg długo nie remisował, teraz już ma remis. Czy ktoś sprawdzał może powtarzalność takich serii w dłuższym okresie czasu. Czy są zespoły, które w ostatnich 2-3 latach miały dwie serie po kilkanascie meczów bez remisu? Zmierzam do tego, że może warto pograć na remisy zespołów, które takie długie serie mają już za sobą?
Co o tym sądzą bardziej doświadczeni progresowicze?

Strona 8 z 13 1 2 6 7 8 9 10 12 13

Link skopiowany do schowka
Kto jest teraz online
1 zarejestrowanych użytkowników (latajaca_holenderka), 2,179 gości, oraz 6 wyszukiwarek.
Key: Admin, Global Mod, Mod
Statystyki forum
Strona główna forum105
Tematy51,284
Posty5,834,817
Użytkownicy24,790
Najwięcej online13,128
Sep 24th, 2025
Powered by UBB.threads™ PHP Forum Software 8.0.1