Sunderland 2 B..."> Sunderland 2 B...">
Poprzedni temat
Następny temat
Drukuj temat
Strona 7 z 13 1 2 5 6 7 8 9 12 13
Dołączył: Sep 2003
Posty: 1,432
K
veteran
veteran
K Offline
Dołączył: Sep 2003
Posty: 1,432


Bordeaux 2 <img src="/ubbthreads/images/graemlins/dollarsign.gif" alt="" />
Sunderland 2 <img src="/ubbthreads/images/graemlins/frown.gif" alt="" />

Burnley 1 <img src="/ubbthreads/images/graemlins/dollarsign.gif" alt="" />
Cardiff 1 <img src="/ubbthreads/images/graemlins/dollarsign.gif" alt="" />
Reading 1 <img src="/ubbthreads/images/graemlins/dollarsign.gif" alt="" />
Sheffield U. 1 <img src="/ubbthreads/images/graemlins/frown.gif" alt="" />
Nottingham 1 <img src="/ubbthreads/images/graemlins/frown.gif" alt="" />
Chesterfield 1 <img src="/ubbthreads/images/graemlins/frown.gif" alt="" />
Swansea 1 <img src="/ubbthreads/images/graemlins/frown.gif" alt="" />
Barnsley 1 <img src="/ubbthreads/images/graemlins/dollarsign.gif" alt="" />
Brentford 1 <img src="/ubbthreads/images/graemlins/dollarsign.gif" alt="" />
Oldham 1 <img src="/ubbthreads/images/graemlins/dollarsign.gif" alt="" />
Leyton 1 <img src="/ubbthreads/images/graemlins/dollarsign.gif" alt="" />
Peterborough 1 <img src="/ubbthreads/images/graemlins/dollarsign.gif" alt="" />
Bury 1 <img src="/ubbthreads/images/graemlins/dollarsign.gif" alt="" />
Mattersburg 1 <img src="/ubbthreads/images/graemlins/dollarsign.gif" alt="" />
Sonderjylland 1 <img src="/ubbthreads/images/graemlins/frown.gif" alt="" />
Monaco 1 <img src="/ubbthreads/images/graemlins/dollarsign.gif" alt="" />
Lens 1 <img src="/ubbthreads/images/graemlins/dollarsign.gif" alt="" />
Nancy 1 <img src="/ubbthreads/images/graemlins/frown.gif" alt="" />
Rennes 1 <img src="/ubbthreads/images/graemlins/frown.gif" alt="" />



No to niezle jak na poczatek.

Dzieki Grzech, i gratuluje tym co wytrzymali z Hacken, robilo sie goraco...

Bonus: Unibet
Dołączył: Apr 2005
Posty: 48
D
newbie
newbie
D Offline
Dołączył: Apr 2005
Posty: 48
Podsumowanie tygodnia:

22.08 Hacken (2 szwedzka) - 6 etap <img src="/ubbthreads/images/graemlins/frown.gif" alt="" />
24.08 Dagerfors (2 szwedzka) - 4 etap <img src="/ubbthreads/images/graemlins/frown.gif" alt="" />
24.08 FK Tonsberg (2 norweska) - 7 etap <img src="/ubbthreads/images/graemlins/frown.gif" alt="" />
26.08 Amiens (2 francuska) - 2 etap <img src="/ubbthreads/images/graemlins/confused.gif" alt="" />
26.08 Grenoble (2 francuska) - 1 etap <img src="/ubbthreads/images/graemlins/dollarsign.gif" alt="" /> <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wave.gif" alt="" />
28.08 Hacken (2 szwedzka) - 7 etap <img src="/ubbthreads/images/graemlins/dollarsign.gif" alt="" /> <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wave.gif" alt="" />
28.08 FK Tonsberg (2 norweska) - 8 etap <img src="/ubbthreads/images/graemlins/dollarsign.gif" alt="" /> <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wave.gif" alt="" />

Dołączył: Apr 2005
Posty: 48
D
newbie
newbie
D Offline
Dołączył: Apr 2005
Posty: 48
Podsumowanie miesiąca:

9 skończonych progresji:

1 poziom - 3
2 poziom - 0
3 poziom - 2
4 poziom - 0
5 poziom - 1
6 poziom - 0
7 poziom - 2
8 poziom - 1

Dołączył: Dec 2004
Posty: 1,356
veteran
veteran
Dołączył: Dec 2004
Posty: 1,356
Piątek, sobota, niedziela, poniedziałek:

Jablonec - III etap[color:"purple"] > (sobota)[/color] <img src="/ubbthreads/images/graemlins/mad.gif" alt="" />
Bordeaux - II etap[color:"purple"] > (sobota) [/color] <img src="/ubbthreads/images/graemlins/dollarsign.gif" alt="" /> <img src="/ubbthreads/images/graemlins/grin.gif" alt="" />
Most - II etap[color:"purple"] > (sobota)[/color] <img src="/ubbthreads/images/graemlins/mad.gif" alt="" />
Monaco - II etap[color:"blue"] > (niedziela)[/color] <img src="/ubbthreads/images/graemlins/dollarsign.gif" alt="" /> <img src="/ubbthreads/images/graemlins/grin.gif" alt="" />
Nancy - I etap[color:"purple"] > (sobota)[/color] <img src="/ubbthreads/images/graemlins/mad.gif" alt="" />
Grenoble - I etap[color:"red"] > (piątek)[/color] <img src="/ubbthreads/images/graemlins/dollarsign.gif" alt="" /> <img src="/ubbthreads/images/graemlins/grin.gif" alt="" />
[i]Colon - I etap [color:"blue"]> (niedziela)[/color] <img src="/ubbthreads/images/graemlins/mad.gif" alt="" />
Lillestrom - I etap [color:"blue"]> (niedziela)[/color] <img src="/ubbthreads/images/graemlins/mad.gif" alt="" />
[/i]

Dr33d - Amiens, które gramy o remis walczy jutro <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wink.gif" alt="" />

Amiens - I etap[color:"green"] > (poniedziałek)[/color]

Nie mam pojęcia co się dzieje z ligą czeską. <img src="/ubbthreads/images/graemlins/confused.gif" alt="" /> Rozegrali tam 30 spotkań, w których padły...2 remisy! <img src="/ubbthreads/images/graemlins/shocked.gif" alt="" /> Daje to "wyśmienitą" średnią procentową: 6.7% <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smirk.gif" alt="" />

Dołączył: Mar 2003
Posty: 1,438
K
veteran
veteran
K Offline
Dołączył: Mar 2003
Posty: 1,438
NIEDZIELA:

HACKEN etap 8 <img src="/ubbthreads/images/graemlins/dollarsign.gif" alt="" />
LILLESTROM etap 7 <img src="/ubbthreads/images/graemlins/stop.gif" alt="" />
MOLDE etap 6 <img src="/ubbthreads/images/graemlins/stop.gif" alt="" />
OEREBRO etap 6 <img src="/ubbthreads/images/graemlins/stop.gif" alt="" />
TONSBERG etap 5 <img src="/ubbthreads/images/graemlins/dollarsign.gif" alt="" />
MONACO etap 3 <img src="/ubbthreads/images/graemlins/dollarsign.gif" alt="" />
FREIBURG etap 2 <img src="/ubbthreads/images/graemlins/stop.gif" alt="" />
TRIER etap 2 <img src="/ubbthreads/images/graemlins/stop.gif" alt="" />
JABLONEC etap 2 <img src="/ubbthreads/images/graemlins/stop.gif" alt="" />
LENS HT etap 1 <img src="/ubbthreads/images/graemlins/dollarsign.gif" alt="" />
ASCOLI etap 1 <img src="/ubbthreads/images/graemlins/dollarsign.gif" alt="" />
CELTA VIGO etap 1 <img src="/ubbthreads/images/graemlins/stop.gif" alt="" />
CRUZEIRO etap 1 <img src="/ubbthreads/images/graemlins/stop.gif" alt="" />
LENS etap 1 <img src="/ubbthreads/images/graemlins/dollarsign.gif" alt="" />
LEGIA HT etap 1 <img src="/ubbthreads/images/graemlins/stop.gif" alt="" />
LEGIA etap 1 <img src="/ubbthreads/images/graemlins/dollarsign.gif" alt="" />
SUNDSVALL etap 1 <img src="/ubbthreads/images/graemlins/stop.gif" alt="" />
COLON etap 1 <img src="/ubbthreads/images/graemlins/stop.gif" alt="" />
LYON etap 1 <img src="/ubbthreads/images/graemlins/stop.gif" alt="" />

Dołączył: Mar 2003
Posty: 1,438
K
veteran
veteran
K Offline
Dołączył: Mar 2003
Posty: 1,438
PONIEDZIALEK:

SHEFFIELD U. etap 4
1860 MUNCHEN etap 2
AMIENS etap 1
LANDSKRONA etap 1
CHESTERFIELD etap 1
SWANSEA etap 1
SOUTHAMPTON etap 1
TRESTINA etap 1

Dołączył: Aug 2005
Posty: 3,612
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Aug 2005
Posty: 3,612
Witam!!!
Sytuacja jest taka. Ostatnio bardzo zainteresowałem się "progresją na x". Dzięki uprzejmości kolegów z tego tematu otrzymałem wszelkie niesbędne linki do stron z wszystkimi niezbędnymi statystykami. Jednka nie zacząłem gra w ten weekend bo... czekanie na "remis" jest dla mnie przerażajace!!! Albo mam do tego za małe "jajka", albo straszny cykor ze mnie. A tymczasem wybrałem sobie kilka drużyn, których nie zagrałem w realu, a jedynie chciałem przeprowadzić taką symulacje sam dla siebie jak to będzie wyglądało. I wyniki były zdumiewająco dobre! Na 6 drużyn które wybrałem aż 4 zremisowały w pierwszym etapie!, i teraz jestem już naprawdę bardzo "zapalony" do tego sposobu gry. Zanim jednak przystąpie do gry, chciałbym poprosić Was, zaprawionych w boju typerów, abyście podzielili się swoimi doświadczeniami. Chodzi o jakieś drobne wskazówki a nie elaboraty oczywiście <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wink.gif" alt="" /> Już kiedyś słyszałem o kolesiu (to był chłopak koleżanki mojej byłej dziewczyny...) których właśnie jechał progresja na x w piłce i baaaaardzo dobrze na tym wychodził. Nie rozmawiałem z nim osobiście, tylko ta moja "eks" przekazywała mi jak ta gra wygląda... i nic nie mogłem skumać co ona do mnie mówi... zresztą ona sama też nie wiedziała co mówi... <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" /> <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" /> <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" /> No wiec moje pytanko brzmi, czy nikt się jeszcze na tym nie "naciął"? Na którym etapie statystycznie kończy Wam się progresja? Raz na ile razy dochodzicie do etapu np.5-6? No bo jejka... nie wyobrażam sobie być na etapie np.8... (o wyższych nie wspomne...)
Z góry bardzo dziękuje za wszelkie uwagi i rady <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wave.gif" alt="" />

<img src="/ubbthreads/images/graemlins/Piwko_1.gif" alt="" />

PS: Gratuluje Tonsberga i Hacken <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wave.gif" alt="" /> Choć na nich nie grałem, to mocno trzymałem za te drużyny kciuki <img src="/ubbthreads/images/graemlins/Hurrra.gif" alt="" />

Dołączył: Sep 2003
Posty: 1,432
K
veteran
veteran
K Offline
Dołączył: Sep 2003
Posty: 1,432
Poniedzialek:

Sheffield U. - poziom 2
Chesterfield - poziom 2
Swansea - poziom 2

Southampton - poziom 1
Stoke - poziom 1
Port Vale - poziom 1
Tranmere - poziom 1
Barnet - poziom 1
Grimsby - poziom 1
Carlisle - poziom 1

Dołączył: Apr 2005
Posty: 48
D
newbie
newbie
D Offline
Dołączył: Apr 2005
Posty: 48
Quote
Dr33d - Amiens, które gramy o remis walczy jutro <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wink.gif" alt="" />
grzech oczywiście ma rację. Amiens - poniedziałek o 20.30
Soccerway.com coś daje ciała z terminami meczów ^_^

[/quote]
Nie mam pojęcia co się dzieje z ligą czeską. <img src="/ubbthreads/images/graemlins/confused.gif" alt="" /> Rozegrali tam 30 spotkań, w których padły...2 remisy! <img src="/ubbthreads/images/graemlins/shocked.gif" alt="" /> Daje to "wyśmienitą" średnią procentową: 6.7% <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smirk.gif" alt="" />
[/quote]

Robi się druga Islandia ^_^ ale i tak chyba też się skuszę na Jablonec


rockeman: Progresja nie jest taka cudowna jak się wydaje (moje prywatne zdanie). Czasem zdarza się etap 10 i wyżej. Na tą zabawę trzeba mieć sporo pieniędzy lub bawić się od bardzo malutkich stawek. Wcześniej czy później zdarzy się zespół który Cię wykończy finansowo więc trzeba mieć jakiś próg graniczny i się tego trzymać. Jakby nie patrzeć to też jest gra dla cierpliwych ^_^ . Drużyny które kończyłem w 5 etapie i wyżej to jakieś 20% u mnie. Tak czy inaczej zachęcam bo można z tego coś wyciągnąć ale wielkich kokosów w krótkim czasie się nie spodziewaj i nie bierz do głowy ewentualnej porażki.
Pozdrawiam i sukcesów życzę. <img src="/ubbthreads/images/graemlins/dollarsign.gif" alt="" /> <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wave.gif" alt="" />

Dołączył: May 2005
Posty: 3,939
B
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
B Offline
Dołączył: May 2005
Posty: 3,939
@ rockeman

jestem zwolennikiem progresji i uwazam, ze mozna na niej ladnie i pewnie zarobic [poza logika kaza mi tak myslec moje wyniki, po kilku miesiacach grania moj zysk to 39,42% z hakiem, jak dla mnie ok*], ale zanim sie za to wezmiesz ja osobiscie namawiam cie do przemyslenia po stokroc tematu, zeby grac progresja trzeba zdawac sobie sprawe z kilku spraw: nerwy trzeba miec stalowe, emocje spadaja do zera [uparcie, czasem wbrew logice grasz to samo, az sie uda], trzeba miec zaplecze na skonczenie progresji, bo jestem rowniez zwolennikiem walki do konca, czyli do zakonczenia progresji bez wzgledu na wysokosc stawki, i trzeba byc czujnym i uwaznym - 2x umoczylem niemale pieniadze przez wlasne bledy - raz pomylilem daty i dzien pozniej wrocilem z dzialki a moj zespol wlasnie zremisowal na VIII etapie, raz moj mecz byl zablokowany w sieci [VII] a nie wiedzialem ze na ziemi mozna bylo to zagrac - oczywiscie padl remis

do tej pory, na w miare reprezentatywnej grupie gier moje wyniki sa nastepujace:

35,32% trafien na I etapie
31,25% na II
4,17% na III
4,17% na V
2,08% na VI
4,17% na VII
2,08% na VIII
2,08% na X
4,17% rozpisanych

* dlugo [jakies 3lata] gralem "zwyczajnie", ot wybor zdarzen na podstawie wiedzy wlasnej i analiz swoich i cudzych, perelki oczywiscie sie zdarzaly i wygrane byly wyzsze niz w pojedynczej progresji, ale tez nie raz wpadalem jak duren na meczach absolutnych pewniakow i topilem duzo, po tych trzech latach bylem na plusie, ale ow plus byl zdecydowanie nizszy od tego wypracowanego przez kilka miesiecy progresji, moze to kwestia szczescia i kiedys sie przejade, a moze jednak systemu...

znam wiele osob ktore graja, maja mniejsze lub wieksze sukcesy, ale choc maja wglad w mojego excela to nie decyduja sie na gre progresja, bo wiedza, ze to nie dla nich, takze namawiam cie do spokojnego przemyslenia, bo spalic sie mozna szybko

ot i takie jest moje zdanie

--
pzdr.bcn1899 *tots unit fem forca*

Dołączył: Dec 2004
Posty: 1,356
veteran
veteran
Dołączył: Dec 2004
Posty: 1,356
Amiens - I etap[color:"green"] > (poniedziałek)[/color] <img src="/ubbthreads/images/graemlins/dollarsign.gif" alt="" /> <img src="/ubbthreads/images/graemlins/grin.gif" alt="" />

Dołączył: Sep 2003
Posty: 1,432
K
veteran
veteran
K Offline
Dołączył: Sep 2003
Posty: 1,432
Poniedzialek:

Sheffield U. - poziom 2 <img src="/ubbthreads/images/graemlins/stop.gif" alt="" />
Chesterfield - poziom 2 <img src="/ubbthreads/images/graemlins/stop.gif" alt="" />
Swansea - poziom 2 <img src="/ubbthreads/images/graemlins/stop.gif" alt="" />

Southampton - poziom 1 <img src="/ubbthreads/images/graemlins/dollarsign.gif" alt="" />
Stoke - poziom 1 <img src="/ubbthreads/images/graemlins/stop.gif" alt="" />
Port Vale - poziom 1 <img src="/ubbthreads/images/graemlins/dollarsign.gif" alt="" />
Tranmere - poziom 1 <img src="/ubbthreads/images/graemlins/stop.gif" alt="" />
Barnet - poziom 1 <img src="/ubbthreads/images/graemlins/stop.gif" alt="" />
Grimsby - poziom 1 <img src="/ubbthreads/images/graemlins/stop.gif" alt="" />
Carlisle - poziom 1
<img src="/ubbthreads/images/graemlins/dollarsign.gif" alt="" />

Dołączył: Mar 2003
Posty: 1,438
K
veteran
veteran
K Offline
Dołączył: Mar 2003
Posty: 1,438
PONIEDZIALEK:

SHEFFIELD U. etap 4 <img src="/ubbthreads/images/graemlins/stop.gif" alt="" />
1860 MUNCHEN etap 2 <img src="/ubbthreads/images/graemlins/dollarsign.gif" alt="" />
AMIENS etap 1 <img src="/ubbthreads/images/graemlins/dollarsign.gif" alt="" />
LANDSKRONA etap 1 <img src="/ubbthreads/images/graemlins/dollarsign.gif" alt="" />
CHESTERFIELD etap 1 <img src="/ubbthreads/images/graemlins/stop.gif" alt="" />
SWANSEA etap 1 <img src="/ubbthreads/images/graemlins/stop.gif" alt="" />
SOUTHAMPTON etap 1 <img src="/ubbthreads/images/graemlins/dollarsign.gif" alt="" />
TRESTINA etap 1 <img src="/ubbthreads/images/graemlins/dollarsign.gif" alt="" />

Dołączył: Jul 2005
Posty: 44
_
newbie
newbie
_ Offline
Dołączył: Jul 2005
Posty: 44
Wtorek i środa:

Brommapojkarna - 1. poziom
Degerfors - 1. poziom
Lahti - 1. poziom
TP-47 - 1. poziom

Dołączył: Jul 2004
Posty: 1,622
Pooh-Bah
Pooh-Bah
Dołączył: Jul 2004
Posty: 1,622
Quote
Lens etap 5
Pogoń etap 1
Lyon etap 1 (progresja na same wyjazdy)!


Lens <img src="/ubbthreads/images/graemlins/dollarsign.gif" alt="" /> <img src="/ubbthreads/images/graemlins/dollarsign.gif" alt="" /> <img src="/ubbthreads/images/graemlins/dollarsign.gif" alt="" />
Pogoń <img src="/ubbthreads/images/graemlins/dollarsign.gif" alt="" />
Lyon <img src="/ubbthreads/images/graemlins/frown.gif" alt="" />

Dołączył: Mar 2003
Posty: 1,438
K
veteran
veteran
K Offline
Dołączył: Mar 2003
Posty: 1,438
ŚRODA:

DEGERFORS etap 4
BROMMAPOJKARNA etap 1

Dołączył: Aug 2005
Posty: 3,612
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Aug 2005
Posty: 3,612
bcn1899 i Dr33d - ogromne <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wave.gif" alt="" /> dla Was i wielkie dzięki, ze podzieliśliście się swoim doświadczeniem.
Ja sam jestem zwolennikiem progresji, ale bardziej jeśli chodzi o obstawianie przeanalizowanych spotkań, na czym w miare dobrze wychodze. Wczoraj jednak skusiłem się na rozpoczęcie trzech progresji na "X". Jejku, jak ciężko ogląda się livescore'a, kiedy kibicuje się... remisowi <img src="/ubbthreads/images/graemlins/grin.gif" alt="" /> A początke tak na dobrą sprawę zaliczyłem bardzo obiecująco, bo:
Landskrona <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wink.gif" alt="" /> I etap
Sheff UTD <img src="/ubbthreads/images/graemlins/frown.gif" alt="" /> I etap
Amiens <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wink.gif" alt="" /> I etap
... i oby to były dobre jeszcze leszego początki <img src="/ubbthreads/images/graemlins/grin.gif" alt="" /> Poza tym wpadłem na pomysł dochodowego a jednocześnie baaaardzo bezpiecznego sposobu grania na remisy. Taki cykor jak ja musiał wykombinować coś co nie przynosi strat <img src="/ubbthreads/images/graemlins/tongue.gif" alt="" /> Na razie wszystko jest w fazie obliczeń, przy których bezcenne były mi dane dostarczone przez bcn1899 <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wave.gif" alt="" /> I tutaj mam wielką prośbe do innych osób grających progresja, zwłasza jeśli to już trwa od dłuższego czasu. Może ma ktoś spisaną historie swojej gry? Tzn. chodzi mi jedynie o konkretne dane, tzn ile progresji zakończyło się na danym etapie. Bardzo bym prosił o taką informacje. Myśle, ze wpadłem na bardzo dobry pomysł, ale na razie nie chce zapeszać. Ale obiecuje, że podziele się swoim "odkryciem" (miejmy nadzieję) jeśli wszystko przebiegnie pomyślnie. Zresztą jeśli moja teoria się nie sprawdzi, to również napisze co mi chodziło po głowie <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />

Zyczy wszystkim miłego dnia i wielu remisów <img src="/ubbthreads/images/graemlins/Hurrra.gif" alt="" />
<img src="/ubbthreads/images/graemlins/Piwko_1.gif" alt="" />

Dołączył: May 2005
Posty: 3,939
B
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
B Offline
Dołączył: May 2005
Posty: 3,939
Degerfors IF I

--
pzdr.bcn1899 *tots unit fem forca*

Dołączył: Apr 2005
Posty: 48
D
newbie
newbie
D Offline
Dołączył: Apr 2005
Posty: 48
rockeman to dla Ciebie:

Moje doświadczenie "progresoremisowe" jest skromne (33 skończone progresje) ale może się to komuś przyda:

1 etap - 13 (39%)
2 etap - 6 (15%)
3 etap - 5 (15%)
4 etap - 2 (6%)
5 etap - 4 (12%)
6 etap - 0 (0%)
7 etap - 2 (6%)
8 etap - 1 (3%)

Pozdrawiam

Dołączył: Jul 2005
Posty: 44
_
newbie
newbie
_ Offline
Dołączył: Jul 2005
Posty: 44
Moje statystyki:

1. poziom - 9 progresji
2. poziom - 3 progresje
3. poziom - 3 progresje
4. poziom - 3 progresje
5. poziom - 2 progresje
6. poziom - 1 progresja
7. poziom - 1 progresja
8. poziom - 0 progresji
9. poziom - 1 progresja

w sumie - 23 zakończone progresje (+ trwające na poziomach: 1, 1, 3, 5, 6)

Strona 7 z 13 1 2 5 6 7 8 9 12 13

Link skopiowany do schowka
Kto jest teraz online
2 zarejestrowanych użytkowników (aker, rafal08), 1,520 gości, oraz 6 wyszukiwarek.
Key: Admin, Global Mod, Mod
Statystyki forum
Strona główna forum105
Tematy51,285
Posty5,834,870
Użytkownicy24,790
Najwięcej online13,128
Sep 24th, 2025
Powered by UBB.threads™ PHP Forum Software 8.0.1