Poprzedni temat
Następny temat
Drukuj temat
Strona 10 z 13 1 2 8 9 10 11 12 13
Dołączył: Dec 2004
Posty: 1,356
veteran
veteran
Dołączył: Dec 2004
Posty: 1,356
[color:"green"]Środa:[/color]
[i] Colon
- etap II

Bonus: Unibet
Dołączył: May 2005
Posty: 3,939
B
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
B Offline
Dołączył: May 2005
Posty: 3,939
Fortaleza I

--
pzdr.bcn1899 *tots unit fem forca*

Dołączył: Mar 2003
Posty: 1,438
K
veteran
veteran
K Offline
Dołączył: Mar 2003
Posty: 1,438
ŚRODA:

Colon II
Cesena I

Dołączył: Mar 2003
Posty: 1,438
K
veteran
veteran
K Offline
Dołączył: Mar 2003
Posty: 1,438
ŚRODA:

Cruzeiro II

Dołączył: Sep 2005
Posty: 3,354
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Sep 2005
Posty: 3,354
Świt 1 poziom

Dołączył: Mar 2003
Posty: 1,438
K
veteran
veteran
K Offline
Dołączył: Mar 2003
Posty: 1,438
ŚRODA:

Colon II <img src="/ubbthreads/images/graemlins/stop.gif" alt="" />
Cesena I <img src="/ubbthreads/images/graemlins/stop.gif" alt="" />
Cruzeiro II <img src="/ubbthreads/images/graemlins/stop.gif" alt="" />

Dołączył: Mar 2003
Posty: 1,438
K
veteran
veteran
K Offline
Dołączył: Mar 2003
Posty: 1,438
CZWARTEK:

Alliansi II

Dołączył: Aug 2005
Posty: 1,531
C
veteran
veteran
C Offline
Dołączył: Aug 2005
Posty: 1,531
kseroboj mozna wiedzieć ile masz rozpoczętych progresji ?
Bo widze, że grasz dużo drużyn.

Dołączył: Feb 2005
Posty: 327
S
enthusiast
enthusiast
S Offline
Dołączył: Feb 2005
Posty: 327
Dzisiaj usłyszałem ciekawe motto <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smirk.gif" alt="" />

Quote
W progresji da się zarobić tylko w długim okresie czasu.Im dłuższy ten okres tym większe prawdopodobieństwo bankructwa

A powiedział to pan Zbysio z profka, wieloletni gracz progresji <img src="/ubbthreads/images/graemlins/grin.gif" alt="" />

Dołączył: Aug 2005
Posty: 1,531
C
veteran
veteran
C Offline
Dołączył: Aug 2005
Posty: 1,531
Quote
Dzisiaj usłyszałem ciekawe motto <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smirk.gif" alt="" />

Quote
W progresji da się zarobić tylko w długim okresie czasu.Im dłuższy ten okres tym większe prawdopodobieństwo bankructwa

A powiedział to pan Zbysio z profka, wieloletni gracz progresji <img src="/ubbthreads/images/graemlins/grin.gif" alt="" />

Święta słowa <img src="/ubbthreads/images/graemlins/grin.gif" alt="" /> POWAZNIE

Im póżniej trafisz tym większy zysk -----> logiczne ( bo zwrot 100% ostatniej stawki)

Im póżniej trafisz tym większe prawdopodobieństwo bankructwa ----> logiczne (bo moze Ci się skończyć kapitał na podwojenie)

Pozdrow all <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wave.gif" alt="" />

Dołączył: May 2005
Posty: 3,939
B
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
B Offline
Dołączył: May 2005
Posty: 3,939
w-end:

Rennes I
Nancy I
Tenerife II
Chesterfield II
Fortaleza II
Sampdoria II
Leeds III
Jablonec IV
Legia HT III troche zmiana trenera popsula mi plany <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wink.gif" alt="" />
Lillestrom IX

--
pzdr.bcn1899 *tots unit fem forca*

Dołączył: Mar 2005
Posty: 2,546
K
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
K Offline
Dołączył: Mar 2005
Posty: 2,546
Weekend 1 etap:

Rennes - Auxerre

Waregem - GB Antwerp

Szczegóły tutaj:
http://www.mecz.org/ubbthreads/show...5&page=0&vc=#Post1944085

Dołączył: Apr 2005
Posty: 48
D
newbie
newbie
D Offline
Dołączył: Apr 2005
Posty: 48
Poprzedni tydzień był suchy więc zrobiłem sobie małą przerwę, ale ileż można ;-)

Ten weekend:

10.09 Amkar (rosyjska) - 1 etap
10.09 Ruch Chorzów (2 polska) - 1 etap
10.09 Zagłębie Lubin (polska) - 1 etap
10.09 Jablonec (czeska) - 1 etap
10.09 Nancy (francuska) - 1 etap
10.09 Leeds (2 angielska) - 1 etap
11.09 Metalist (ukraińska) - 1 etap
12.09 Laval (2 francuska) - 1 etap

<img src="/ubbthreads/images/graemlins/whistleblower.gif" alt="" />

Dołączył: Mar 2005
Posty: 2,546
K
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
K Offline
Dołączył: Mar 2005
Posty: 2,546
Quote
Quote
...jednak na jednej utknąłem i już więcej nie grałem. Włożyłem w nią ponad 1000zł...

a na czym utknales, na jakim zespole? i na ktorym etapie?

Najpierw grałem na remisy Sunderlandu. W pewnym momencie klub ten miał mecze, w których moim zdaniem nie mogło być remisu i postanowiłem odczekać kilka kolejek a w tym czasie bilans meczy Sunderlandu to X,1,1,X. Postanowiłem przenieść progresję na Aston Villę. Grałem 5 razy, potem raz nie zagrałem gdyż nie mogło być remisu i ... wszedł remis. Następnie zagrałem i nie trafiłem i na kolejnym etapie trafiłem remis ale nie trafiłem pewniaka dostawionego do remisu.

Aston Villa - Charlton X 3,20 <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wink.gif" alt="" />
Everton - MU X2 1,21 <img src="/ubbthreads/images/graemlins/mad.gif" alt="" />
Ogólnie w tą progresję włożyłem 928zł w 12 etapów progresji. ( Wcześniej podałem, że ponad 1000 zł jednak teraz podliczyłem wszystko raz jeszcze i wyszło 928zł)

Dołączył: Mar 2003
Posty: 1,438
K
veteran
veteran
K Offline
Dołączył: Mar 2003
Posty: 1,438
Aktualnie gram 46 progresji. Stawki mam zróżnicowane.

Dołączył: Mar 2003
Posty: 1,438
K
veteran
veteran
K Offline
Dołączył: Mar 2003
Posty: 1,438
CZWARTEK:

Alliansi II <img src="/ubbthreads/images/graemlins/stop.gif" alt="" />

nie zagrałem tego meczu bo był zablokowany, ale na szczescie nie bylo remisu.

Dołączył: Mar 2005
Posty: 2,546
K
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
K Offline
Dołączył: Mar 2005
Posty: 2,546
Quote
Aktualnie gram 46 progresji. Stawki mam zróżnicowane.

A możesz zdradzić ile aktualnie masz zainwestowanej kasy w te 46 progresji.

Dołączył: Jul 2005
Posty: 1,220
jpl Offline
a.k.a. "Klajd Frog"
a.k.a. "Klajd Frog"
Dołączył: Jul 2005
Posty: 1,220
Quote
Najpierw grałem na remisy Sunderlandu. W pewnym momencie klub ten miał mecze, w których moim zdaniem nie mogło być remisu i postanowiłem odczekać kilka kolejek a w tym czasie bilans meczy Sunderlandu to X,1,1,X. Postanowiłem przenieść progresję na Aston Villę. Grałem 5 razy, potem raz nie zagrałem gdyż nie mogło być remisu i ... wszedł remis.

Ogólnie w tą progresję włożyłem 928zł w 12 etapów progresji. ( Wcześniej podałem, że ponad 1000 zł jednak teraz podliczyłem wszystko raz jeszcze i wyszło 928zł)

KIDD wlasnie cala zabawa polega na tym ze nie mozna odpuszczac sobie zadnego meczu "bo tutaj napewno nie padnie remis". To niestety jeden z wiekszych bledow w progresjiX gdy gra sie na jedna druzyne.

Pozdro <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wave.gif" alt="" />

Dołączył: Aug 2005
Posty: 1,531
C
veteran
veteran
C Offline
Dołączył: Aug 2005
Posty: 1,531
Moje gry.

WIGAN Etap 1 (3,25) sobota
LIVERPOOL Etap 1 (3,25) sobota
Jablonec Etap 1 (3,05) sobota
OFI Crete Etap 1 (3,10) niedziela

No własnie kresoboj'u ile masz zainwestowanej kasy w te mecze ? Ja pamiętam kiedyś wekend w którym musiałem postawić na remisy 2000 zł. (ok. 19 meczy) z tego weszło 4 ...ale po wekendzie miałem ok. 3.300 zł <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wave.gif" alt="" /> ...bo weszło kilka ale grubych progresji <img src="/ubbthreads/images/graemlins/Hurrra.gif" alt="" />

Udanego wekendu.

Dołączył: Mar 2003
Posty: 1,438
K
veteran
veteran
K Offline
Dołączył: Mar 2003
Posty: 1,438
w tym momencie 1843zl

PIĄTEK:

Trier III
Valenciennes III
Grenoble I

Strona 10 z 13 1 2 8 9 10 11 12 13

Link skopiowany do schowka
Kto jest teraz online
5 zarejestrowanych użytkowników (Lukasz111, forty, rafal08, aker, betowiec), 1,073 gości, oraz 7 wyszukiwarek.
Key: Admin, Global Mod, Mod
Statystyki forum
Strona główna forum105
Tematy51,285
Posty5,835,201
Użytkownicy24,790
Najwięcej online13,128
Sep 24th, 2025
Powered by UBB.threads™ PHP Forum Software 8.0.1