|
|
Dołączył: Dec 2004
Posty: 1,356
veteran
|
|
veteran
Dołączył: Dec 2004
Posty: 1,356 |
[color:"green"]Środa:[/color] [i] Colon - etap II
|
|
|
|
|
Dołączył: May 2005
Posty: 3,939
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: May 2005
Posty: 3,939 |
Fortaleza I
-- pzdr.bcn1899 *tots unit fem forca*
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2003
Posty: 1,438
veteran
|
|
veteran
Dołączył: Mar 2003
Posty: 1,438 |
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2003
Posty: 1,438
veteran
|
|
veteran
Dołączył: Mar 2003
Posty: 1,438 |
|
|
|
|
|
Dołączył: Sep 2005
Posty: 3,354
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Sep 2005
Posty: 3,354 |
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2003
Posty: 1,438
veteran
|
|
veteran
Dołączył: Mar 2003
Posty: 1,438 |
ŚRODA:
Colon II <img src="/ubbthreads/images/graemlins/stop.gif" alt="" /> Cesena I <img src="/ubbthreads/images/graemlins/stop.gif" alt="" /> Cruzeiro II <img src="/ubbthreads/images/graemlins/stop.gif" alt="" />
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2003
Posty: 1,438
veteran
|
|
veteran
Dołączył: Mar 2003
Posty: 1,438 |
|
|
|
|
|
Dołączył: Aug 2005
Posty: 1,531
veteran
|
|
veteran
Dołączył: Aug 2005
Posty: 1,531 |
kseroboj mozna wiedzieć ile masz rozpoczętych progresji ? Bo widze, że grasz dużo drużyn.
|
|
|
|
|
Dołączył: Feb 2005
Posty: 327
enthusiast
|
|
enthusiast
Dołączył: Feb 2005
Posty: 327 |
Dzisiaj usłyszałem ciekawe motto <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smirk.gif" alt="" /> W progresji da się zarobić tylko w długim okresie czasu.Im dłuższy ten okres tym większe prawdopodobieństwo bankructwa A powiedział to pan Zbysio z profka, wieloletni gracz progresji <img src="/ubbthreads/images/graemlins/grin.gif" alt="" />
|
|
|
|
|
Dołączył: Aug 2005
Posty: 1,531
veteran
|
|
veteran
Dołączył: Aug 2005
Posty: 1,531 |
Dzisiaj usłyszałem ciekawe motto <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smirk.gif" alt="" /> W progresji da się zarobić tylko w długim okresie czasu.Im dłuższy ten okres tym większe prawdopodobieństwo bankructwa A powiedział to pan Zbysio z profka, wieloletni gracz progresji <img src="/ubbthreads/images/graemlins/grin.gif" alt="" /> Święta słowa <img src="/ubbthreads/images/graemlins/grin.gif" alt="" /> POWAZNIE Im póżniej trafisz tym większy zysk -----> logiczne ( bo zwrot 100% ostatniej stawki) Im póżniej trafisz tym większe prawdopodobieństwo bankructwa ----> logiczne (bo moze Ci się skończyć kapitał na podwojenie) Pozdrow all <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wave.gif" alt="" />
|
|
|
|
|
Dołączył: May 2005
Posty: 3,939
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: May 2005
Posty: 3,939 |
w-end:
Rennes I Nancy I Tenerife II Chesterfield II Fortaleza II Sampdoria II Leeds III Jablonec IV Legia HT III troche zmiana trenera popsula mi plany <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wink.gif" alt="" /> Lillestrom IX
-- pzdr.bcn1899 *tots unit fem forca*
|
|
|
|
|
Dołączył: Apr 2005
Posty: 48
newbie
|
|
newbie
Dołączył: Apr 2005
Posty: 48 |
Poprzedni tydzień był suchy więc zrobiłem sobie małą przerwę, ale ileż można ;-)
Ten weekend:
10.09 Amkar (rosyjska) - 1 etap 10.09 Ruch Chorzów (2 polska) - 1 etap 10.09 Zagłębie Lubin (polska) - 1 etap 10.09 Jablonec (czeska) - 1 etap 10.09 Nancy (francuska) - 1 etap 10.09 Leeds (2 angielska) - 1 etap 11.09 Metalist (ukraińska) - 1 etap 12.09 Laval (2 francuska) - 1 etap
<img src="/ubbthreads/images/graemlins/whistleblower.gif" alt="" />
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2005
Posty: 2,546
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Mar 2005
Posty: 2,546 |
...jednak na jednej utknąłem i już więcej nie grałem. Włożyłem w nią ponad 1000zł... a na czym utknales, na jakim zespole? i na ktorym etapie? Najpierw grałem na remisy Sunderlandu. W pewnym momencie klub ten miał mecze, w których moim zdaniem nie mogło być remisu i postanowiłem odczekać kilka kolejek a w tym czasie bilans meczy Sunderlandu to X,1,1,X. Postanowiłem przenieść progresję na Aston Villę. Grałem 5 razy, potem raz nie zagrałem gdyż nie mogło być remisu i ... wszedł remis. Następnie zagrałem i nie trafiłem i na kolejnym etapie trafiłem remis ale nie trafiłem pewniaka dostawionego do remisu. Aston Villa - Charlton X 3,20 <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wink.gif" alt="" /> Everton - MU X2 1,21 <img src="/ubbthreads/images/graemlins/mad.gif" alt="" /> Ogólnie w tą progresję włożyłem 928zł w 12 etapów progresji. ( Wcześniej podałem, że ponad 1000 zł jednak teraz podliczyłem wszystko raz jeszcze i wyszło 928zł)
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2003
Posty: 1,438
veteran
|
|
veteran
Dołączył: Mar 2003
Posty: 1,438 |
Aktualnie gram 46 progresji. Stawki mam zróżnicowane.
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2003
Posty: 1,438
veteran
|
|
veteran
Dołączył: Mar 2003
Posty: 1,438 |
CZWARTEK:
Alliansi II <img src="/ubbthreads/images/graemlins/stop.gif" alt="" />
nie zagrałem tego meczu bo był zablokowany, ale na szczescie nie bylo remisu.
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2005
Posty: 2,546
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Mar 2005
Posty: 2,546 |
Aktualnie gram 46 progresji. Stawki mam zróżnicowane. A możesz zdradzić ile aktualnie masz zainwestowanej kasy w te 46 progresji.
|
|
|
|
|
Dołączył: Jul 2005
Posty: 1,220
a.k.a. "Klajd Frog"
|
|
a.k.a. "Klajd Frog"
Dołączył: Jul 2005
Posty: 1,220 |
Najpierw grałem na remisy Sunderlandu. W pewnym momencie klub ten miał mecze, w których moim zdaniem nie mogło być remisu i postanowiłem odczekać kilka kolejek a w tym czasie bilans meczy Sunderlandu to X,1,1,X. Postanowiłem przenieść progresję na Aston Villę. Grałem 5 razy, potem raz nie zagrałem gdyż nie mogło być remisu i ... wszedł remis.
Ogólnie w tą progresję włożyłem 928zł w 12 etapów progresji. ( Wcześniej podałem, że ponad 1000 zł jednak teraz podliczyłem wszystko raz jeszcze i wyszło 928zł) KIDD wlasnie cala zabawa polega na tym ze nie mozna odpuszczac sobie zadnego meczu "bo tutaj napewno nie padnie remis". To niestety jeden z wiekszych bledow w progresjiX gdy gra sie na jedna druzyne. Pozdro <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wave.gif" alt="" />
|
|
|
|
|
Dołączył: Aug 2005
Posty: 1,531
veteran
|
|
veteran
Dołączył: Aug 2005
Posty: 1,531 |
Moje gry.
WIGAN Etap 1 (3,25) sobota LIVERPOOL Etap 1 (3,25) sobota Jablonec Etap 1 (3,05) sobota OFI Crete Etap 1 (3,10) niedziela
No własnie kresoboj'u ile masz zainwestowanej kasy w te mecze ? Ja pamiętam kiedyś wekend w którym musiałem postawić na remisy 2000 zł. (ok. 19 meczy) z tego weszło 4 ...ale po wekendzie miałem ok. 3.300 zł <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wave.gif" alt="" /> ...bo weszło kilka ale grubych progresji <img src="/ubbthreads/images/graemlins/Hurrra.gif" alt="" />
Udanego wekendu.
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2003
Posty: 1,438
veteran
|
|
veteran
Dołączył: Mar 2003
Posty: 1,438 |
w tym momencie 1843zl
PIĄTEK:
Trier III Valenciennes III Grenoble I
|
|
|
Link skopiowany do schowka
|
|