|
|
Dołączył: Feb 2010
Posty: 7
stranger
|
|
stranger
Dołączył: Feb 2010
Posty: 7 |
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2004
Posty: 910
old hand
|
|
old hand
Dołączył: Mar 2004
Posty: 910 |
Rok temu w Warszawie, w Balicach jeszcze wczesniej.
|
|
|
|
|
Dołączył: Feb 2010
Posty: 7
stranger
|
|
stranger
Dołączył: Feb 2010
Posty: 7 |
troche lipa.
To moze doradzicie, mam 200€ i chce jak najmniej stracic na przewalutowaniach
|
|
|
|
|
Dołączył: Sep 2009
Posty: 16
stranger
|
|
stranger
Dołączył: Sep 2009
Posty: 16 |
Witam!!! Mam konto w EUR . Chciałbym wpłacić kasę do buka z konta NT. Jak długo idzie wypłata od buka do NT ale na konto a nie na kartę Mastercard którą już otrzymałem po weryfikacji . Jak wyglądają opłaty przy wypłacie z bankomatu oraz przelew na konto bankowe ?
|
|
|
|
|
Dołączył: May 2005
Posty: 13,213
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: May 2005
Posty: 13,213 |
Wita orientuje sie ktos czy mozna wplacic kase na swoje konto w neteller karta debetowa z delfinkiem (mbank) bo nie mam pojecia jak wplacic na Netka swoje srodki szybko ..
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2006
Posty: 1,261
veteran
|
|
veteran
Dołączył: Dec 2006
Posty: 1,261 |
Czy mogę się coś dowiedzieć o karcie do netellera ? Wypłata normalnie w każdym bankomacie ? Długo się czeka na jej wydanie ?
|
|
|
|
|
Dołączył: May 2005
Posty: 13,213
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: May 2005
Posty: 13,213 |
Wita orientuje sie ktos czy mozna wplacic kase na swoje konto w neteller karta debetowa z delfinkiem (mbank) bo nie mam pojecia jak wplacic na Netka swoje srodki szybko .. up
|
|
|
|
|
Dołączył: May 2005
Posty: 13,213
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: May 2005
Posty: 13,213 |
naprawde nikt nigdy nie wplacal kasy przez mbank albo jakims innym sposobem ???????
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2009
Posty: 1,335
veteran
|
|
veteran
Dołączył: Nov 2009
Posty: 1,335 |
Sans - Przewalutowania to nie aż tak wielki problem. Te ich standardowe 3% jest na upartego do przeżycia. Czasem jest opcja wyboru waluty w jakiej ma być rozliczana transakcja (niektóre bankomaty, niektóre sklepy), ale jak nie Mastercard ze strony Netka, to kto inny przewalutuje, więc podobnie to chyba wychodzi.
mercyfulek - ja czekałem 2 tygodnie na kartę. Wypłacałem bez żadnych problemów w każdym bankomacie do tej pory. Nie miałem też problemów z innymi transakcjami. Nawet paypala mam podpiętego pod kartę netka i subskrybuje tak różne różności.
P!T3R - ja zrobiłem na początek wpłatę kartą ze złotą rybką mbanku i kasa była od razu na koncie Netka. W przypadku delfinka będzie tak samo.
brave83 - Wypłata z Betfair to około 12 godzin. To co masz na koncie Netka masz też automatycznie na karcie. Przelewu nie robiłem, więc nie wiem jak to wygląda. Wypłata z bankomatu dość drogo - w moim przypadku 4 Eurosy.
|
|
|
|
|
Dołączył: Sep 2003
Posty: 5,812
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Sep 2003
Posty: 5,812 |
Czasem jest opcja wyboru waluty w jakiej ma być rozliczana transakcja (niektóre bankomaty, niektóre sklepy) Wykonanie transakcji w euro wychodzi de facto drożej (widełki banku większe niż widełki Netellera - przynajmniej w BZWBK).
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2009
Posty: 1,335
veteran
|
|
veteran
Dołączył: Nov 2009
Posty: 1,335 |
Zgadza się, więc tak czy siak tracimy na przewalutowaniu.
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2007
Posty: 560
addict
|
|
addict
Dołączył: Mar 2007
Posty: 560 |
Dzis rozpoczalem moja przygode z karta Neteller i mam pewne problemy. Przy wplacie do Betfair w/w karta (tak wiem, ze moge to zrobic bezposrednio przez Neteller, chcialem jednak ja wyprobowac) zostaje ona odrzucana (przy innych bukach, ktore maja wylacznie metody wplaty karta tez. Czy mial ktos takie problemy? Karta jest aktywowana. Prosze o opinie i komentarze. Dzieki.
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2009
Posty: 1,335
veteran
|
|
veteran
Dołączył: Nov 2009
Posty: 1,335 |
Nie wiem, nigdy do głowy by mi nie przyszło by robić wpłatę do buka w ten sposób. Jeśli chodzi o problemy z tą kartą, to jak na razie tylko raz nie przeszła mi transakcja, kiedy chciałem w kinie kupić colę i popcorn w zestawie pod Avatara, ale karty mBanku też wtedy odrzucało. Słyszałem, że zdarzały się problemy z kartą w hotelach i na lotniskach. W płatnościach internetowych nie zauważyłem problemów.
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2006
Posty: 112
member
|
|
member
Dołączył: Nov 2006
Posty: 112 |
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2001
Posty: 37,765
sottocapo
|
|
sottocapo
Dołączył: Nov 2001
Posty: 37,765 |
|
|
|
|
|
Dołączył: May 2003
Posty: 5,138
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: May 2003
Posty: 5,138 |
kiedy te mendy podniesli prowizje za transfer p2p ? 1.9% teraz a wczesniej chyba 0,85%. Zdzierstwo !! Nawet nie poinformowali
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2004
Posty: 910
old hand
|
|
old hand
Dołączył: Mar 2004
Posty: 910 |
Od 15 kwietnia sa wieksze prowizje. Informaowali w mailach - przynajmniej mnie  Wczesniej bylo 1% - max 10 $ , teraz 1.9 % bez zadnego max.
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2000
Posty: 27,081
"I'll slip an extra shrimp on the barbie for you"
|
|
"I'll slip an extra shrimp on the barbie for you"
Dołączył: Nov 2000
Posty: 27,081 |
Czy mając kartę Netellera w EUR i wypłacając w bankomacie w jednym z krajów strefy Euro możemy wyciągnąć za jednym razem 750 Euro, czy ze względu na prowizję od wypłaty (4 Euro) trzeba podać mniejszą kwotę?
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2003
Posty: 801
old hand
|
|
old hand
Dołączył: Mar 2003
Posty: 801 |
można 750 EUR , prowizje odliczają oddzielnie czyli na koncie musi być 754 eur ...
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2000
Posty: 27,081
"I'll slip an extra shrimp on the barbie for you"
|
|
"I'll slip an extra shrimp on the barbie for you"
Dołączył: Nov 2000
Posty: 27,081 |
Dzięki za info.  Jeszcze tylko się spytam o dzienny limit, nie pamiętam czy chodziło o nową kartę NT czy tą starą (Globe Wallet), ale w którejś z nich trzeba było odczekać min. 24 godziny zanim się zresetował limit od wypłat w bankomatach. Czyli jak ktoś wypłacał o 17:00 to następnego dnia o 16:30 nie mógł jeszcze wypłacić ponownie za całość limitu. Czy to dotyczyło starej czy nowej karty?
|
|
|
Link skopiowany do schowka