Poprzedni temat
Następny temat
Drukuj temat
Strona 10 z 12 1 2 8 9 10 11 12
SyKo #3672389 05/02/2010 00:23
Dołączył: Feb 2010
Posty: 7
S
stranger
stranger
S Offline
Dołączył: Feb 2010
Posty: 7
jak dawno?

Bonus: Unibet
sans #3672394 05/02/2010 00:26
Dołączył: Mar 2004
Posty: 910
S
old hand
old hand
S Offline
Dołączył: Mar 2004
Posty: 910
Originally Posted by sans
jak dawno?


Rok temu w Warszawie, w Balicach jeszcze wczesniej.

SyKo #3675237 06/02/2010 04:53
Dołączył: Feb 2010
Posty: 7
S
stranger
stranger
S Offline
Dołączył: Feb 2010
Posty: 7
troche lipa.

To moze doradzicie, mam 200€ i chce jak najmniej stracic na przewalutowaniach

sans #3679822 08/02/2010 06:30
Dołączył: Sep 2009
Posty: 16
B
stranger
stranger
B Offline
Dołączył: Sep 2009
Posty: 16
Witam!!!
Mam konto w EUR . Chciałbym wpłacić kasę do buka z konta NT. Jak długo idzie wypłata od buka do NT ale na konto a nie na kartę Mastercard którą już otrzymałem po weryfikacji . Jak wyglądają opłaty przy wypłacie z bankomatu oraz przelew na konto bankowe ?

brave83 #3687721 11/02/2010 06:58
Dołączył: May 2005
Posty: 13,213
P
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
P Offline
Dołączył: May 2005
Posty: 13,213
Wita orientuje sie ktos czy mozna wplacic kase na swoje konto w neteller karta debetowa z delfinkiem (mbank) bo nie mam pojecia jak wplacic na Netka swoje srodki szybko ..

P!T3R #3690926 12/02/2010 20:46
Dołączył: Dec 2006
Posty: 1,261
veteran
veteran
Dołączył: Dec 2006
Posty: 1,261
Czy mogę się coś dowiedzieć o karcie do netellera ? Wypłata normalnie w każdym bankomacie ? Długo się czeka na jej wydanie ?

P!T3R #3691147 12/02/2010 22:19
Dołączył: May 2005
Posty: 13,213
P
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
P Offline
Dołączył: May 2005
Posty: 13,213
Originally Posted by P!T3R
Wita orientuje sie ktos czy mozna wplacic kase na swoje konto w neteller karta debetowa z delfinkiem (mbank) bo nie mam pojecia jak wplacic na Netka swoje srodki szybko ..
up

P!T3R #3696302 14/02/2010 23:24
Dołączył: May 2005
Posty: 13,213
P
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
P Offline
Dołączył: May 2005
Posty: 13,213
naprawde nikt nigdy nie wplacal kasy przez mbank albo jakims innym sposobem ???????

P!T3R #3724254 26/02/2010 17:11
Dołączył: Nov 2009
Posty: 1,335
veteran
veteran
Dołączył: Nov 2009
Posty: 1,335
Sans - Przewalutowania to nie aż tak wielki problem. Te ich standardowe 3% jest na upartego do przeżycia. Czasem jest opcja wyboru waluty w jakiej ma być rozliczana transakcja (niektóre bankomaty, niektóre sklepy), ale jak nie Mastercard ze strony Netka, to kto inny przewalutuje, więc podobnie to chyba wychodzi.

mercyfulek - ja czekałem 2 tygodnie na kartę. Wypłacałem bez żadnych problemów w każdym bankomacie do tej pory. Nie miałem też problemów z innymi transakcjami. Nawet paypala mam podpiętego pod kartę netka i subskrybuje tak różne różności.

P!T3R - ja zrobiłem na początek wpłatę kartą ze złotą rybką mbanku i kasa była od razu na koncie Netka. W przypadku delfinka będzie tak samo.

brave83 - Wypłata z Betfair to około 12 godzin. To co masz na koncie Netka masz też automatycznie na karcie. Przelewu nie robiłem, więc nie wiem jak to wygląda. Wypłata z bankomatu dość drogo - w moim przypadku 4 Eurosy.

Pawcias #3724258 26/02/2010 17:15
Dołączył: Sep 2003
Posty: 5,812
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Sep 2003
Posty: 5,812
Originally Posted by Pawcias
Czasem jest opcja wyboru waluty w jakiej ma być rozliczana transakcja (niektóre bankomaty, niektóre sklepy)
Wykonanie transakcji w euro wychodzi de facto drożej (widełki banku większe niż widełki Netellera - przynajmniej w BZWBK).

Dołączył: Nov 2009
Posty: 1,335
veteran
veteran
Dołączył: Nov 2009
Posty: 1,335
Zgadza się, więc tak czy siak tracimy na przewalutowaniu.

Pawcias #3731393 02/03/2010 17:23
Dołączył: Mar 2007
Posty: 560
S
addict
addict
S Offline
Dołączył: Mar 2007
Posty: 560
Dzis rozpoczalem moja przygode z karta Neteller i mam pewne problemy. Przy wplacie do Betfair w/w karta (tak wiem, ze moge to zrobic bezposrednio przez Neteller, chcialem jednak ja wyprobowac) zostaje ona odrzucana (przy innych bukach, ktore maja wylacznie metody wplaty karta tez. Czy mial ktos takie problemy? Karta jest aktywowana. Prosze o opinie i komentarze. Dzieki.

szuwi1 #3735340 05/03/2010 00:14
Dołączył: Nov 2009
Posty: 1,335
veteran
veteran
Dołączył: Nov 2009
Posty: 1,335
Nie wiem, nigdy do głowy by mi nie przyszło by robić wpłatę do buka w ten sposób. Jeśli chodzi o problemy z tą kartą, to jak na razie tylko raz nie przeszła mi transakcja, kiedy chciałem w kinie kupić colę i popcorn w zestawie pod Avatara, ale karty mBanku też wtedy odrzucało. Słyszałem, że zdarzały się problemy z kartą w hotelach i na lotniskach. W płatnościach internetowych nie zauważyłem problemów.

Pawcias #3795596 09/04/2010 22:31
Dołączył: Nov 2006
Posty: 112
member
member
Dołączył: Nov 2006
Posty: 112
chodzi wam neteller ??

palkow #3795602 09/04/2010 22:34
Dołączył: Nov 2001
Posty: 37,765
O
oli Offline
sottocapo
sottocapo
O Offline
Dołączył: Nov 2001
Posty: 37,765
Chodzi.

oli #3815890 19/04/2010 22:53
Dołączył: May 2003
Posty: 5,138
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: May 2003
Posty: 5,138
kiedy te mendy podniesli prowizje za transfer p2p ? 1.9% teraz a wczesniej chyba 0,85%. Zdzierstwo !!
Nawet nie poinformowali

globus #3817111 20/04/2010 16:43
Dołączył: Mar 2004
Posty: 910
S
old hand
old hand
S Offline
Dołączył: Mar 2004
Posty: 910
Od 15 kwietnia sa wieksze prowizje. Informaowali w mailach - przynajmniej mnie wink Wczesniej bylo 1% - max 10 $ , teraz 1.9 % bez zadnego max.

SyKo #3833867 29/04/2010 03:18
Dołączył: Nov 2000
Posty: 27,081
C
"I'll slip an extra shrimp on the barbie for you"
"I'll slip an extra shrimp on the barbie for you"
C Offline
Dołączył: Nov 2000
Posty: 27,081
Czy mając kartę Netellera w EUR i wypłacając w bankomacie w jednym z krajów strefy Euro możemy wyciągnąć za jednym razem 750 Euro, czy ze względu na prowizję od wypłaty (4 Euro) trzeba podać mniejszą kwotę?

Conrad #3834464 29/04/2010 05:57
Dołączył: Mar 2003
Posty: 801
A
old hand
old hand
A Offline
Dołączył: Mar 2003
Posty: 801

można 750 EUR , prowizje odliczają oddzielnie czyli na koncie musi być 754 eur ...

Dołączył: Nov 2000
Posty: 27,081
C
"I'll slip an extra shrimp on the barbie for you"
"I'll slip an extra shrimp on the barbie for you"
C Offline
Dołączył: Nov 2000
Posty: 27,081
Dzięki za info. toast

Jeszcze tylko się spytam o dzienny limit, nie pamiętam czy chodziło o nową kartę NT czy tą starą (Globe Wallet), ale w którejś z nich trzeba było odczekać min. 24 godziny zanim się zresetował limit od wypłat w bankomatach. Czyli jak ktoś wypłacał o 17:00 to następnego dnia o 16:30 nie mógł jeszcze wypłacić ponownie za całość limitu.

Czy to dotyczyło starej czy nowej karty?

Strona 10 z 12 1 2 8 9 10 11 12

Moderatorzy  rafal08 

Link skopiowany do schowka
Kto jest teraz online
8 zarejestrowanych użytkowników ($-man, aker, latajaca_holenderka, rafal08, ANZELMO, alfa, JelineK, Sensei), 1,710 gości, oraz 6 wyszukiwarek.
Key: Admin, Global Mod, Mod
Statystyki forum
Strona główna forum105
Tematy51,284
Posty5,834,717
Użytkownicy24,790
Najwięcej online13,128
Sep 24th, 2025
Powered by UBB.threads™ PHP Forum Software 8.0.1