|
|
Dołączył: Apr 2010
Posty: 20,173
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Apr 2010
Posty: 20,173 |
Safina po 6-0   choćby skały srały, a i tak nie da rady, Agnes vamossss 
|
|
|
|
|
Dołączył: Apr 2002
Posty: 1,367
veteran
|
|
veteran
Dołączył: Apr 2002
Posty: 1,367 |
ktos mi powiedzial ze poziom meczu safina-szavay na zalosnym poziomie ktos to potwierdza? W perspektywie jutrzejszego pojedynku z Peer
|
|
|
|
|
Dołączył: Apr 2002
Posty: 1,367
veteran
|
|
veteran
Dołączył: Apr 2002
Posty: 1,367 |
do zorientowanych:Peer-Radwanska ktos ogladal? Jak prezentowala sie Peer?
|
|
|
|
|
Dołączył: Apr 2010
Posty: 20,173
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Apr 2010
Posty: 20,173 |
Safina po 6-0   choćby skały srały, a i tak nie da rady, Agnes vamossss  chyba za chwilę będę bił pokłony
|
|
|
|
|
Dołączył: May 2005
Posty: 8,071
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: May 2005
Posty: 8,071 |
hahahaha 6-0  zniszczyja ja Safina  izzzi nareszcie sie wstrzelilem w wta 
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2006
Posty: 19,577
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jan 2006
Posty: 19,577 |
Jankovic Henin hmmmmmmmm kusi mnie Janke zagrać ;>
|
|
|
|
|
Dołączył: Feb 2009
Posty: 19,488
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Feb 2009
Posty: 19,488 |
|
|
|
|
|
Dołączył: Apr 2002
Posty: 1,367
veteran
|
|
veteran
Dołączył: Apr 2002
Posty: 1,367 |
a Peer-Safina,ktos widzial wczoraj Peer w akcji? Wynikim 3 seta Safiny sie nie ma co sugerowac,Szavay chodzila po korcie i sie nie angazowala w gre kompletnie,nie wiem jak wygladalo to w pierwszym i drugim secie bo ich nie widzialem,moze ktos powiedziec cos wiecej na ich temat?
|
|
|
|
|
Dołączył: Apr 2010
Posty: 20,173
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Apr 2010
Posty: 20,173 |
do zorientowanych:Peer-Radwanska ktos ogladal? Jak prezentowala sie Peer? solidnie ale bez reweli, to raczej agnieszka jest w średniej formie, myślałem że safina padnie kondycyjnie ale niestety, moja strata :(, i peer raczej nie będzie miała większych szans jak dinara się wstrzeli..
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2006
Posty: 19,577
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jan 2006
Posty: 19,577 |
a co powiecie o meczu Djoko Verdasco ? Verdi widać zmęczony troche ostatnio pograł... lecz... Apr 11 2010 Monte Carlo TMS (MON) Clay, SF (6)Verdasco(12,4.26) d (1)Djokovic(2,5.11) 6-2 6-2 $2.974 $1.496
|
|
|
|
|
Dołączył: Apr 2002
Posty: 1,367
veteran
|
|
veteran
Dołączył: Apr 2002
Posty: 1,367 |
solidnie ale bez reweli, to raczej agnieszka jest w średniej formie, myślałem że safina padnie kondycyjnie ale niestety, moja strata :(, i peer raczej nie będzie miała większych szans jak dinara się wstrzeli.. no tylko ze na podstawie 3 seta moge stwierdzic,ze i ja bym konczyl pilki ktore Szavay safinie zagrywala w pol kortu,nie wiem jak wygladaly pierwsze 2 sety,ale Safina nic nie grala w 3 secie,poprostu uderzala niezle pilki ktore wczesniej rywalka jej grala w pol kortu,a w koncowce to juz nawet jej sie biegac nie chcialo
|
|
|
|
|
Dołączył: Apr 2010
Posty: 20,173
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Apr 2010
Posty: 20,173 |
solidnie ale bez reweli, to raczej agnieszka jest w średniej formie, myślałem że safina padnie kondycyjnie ale niestety, moja strata :(, i peer raczej nie będzie miała większych szans jak dinara się wstrzeli.. no tylko ze na podstawie 3 seta moge stwierdzic,ze i ja bym konczyl pilki ktore Szavay safinie zagrywala w pol kortu,nie wiem jak wygladaly pierwsze 2 sety,ale Safina nic nie grala w 3 secie,poprostu uderzala niezle pilki ktore wczesniej rywalka jej grala w pol kortu,a w koncowce to juz nawet jej sie biegac nie chcialo ale na początku spotkania to safina 3 metowe auty waliła jeden za drugim, peer jest solidna ale gra płaskie piłki i serwis kiepski.. a to woda na młyn dla Dinary, więc po walce 6:4 6:3 dla safiny, ja zmykam do żubrow na weekend i i westuje w trunki może black buschmil`s, albo jakoś tak, 100% trafień życzę 
|
|
|
|
|
Dołączył: May 2005
Posty: 8,071
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: May 2005
Posty: 8,071 |
bolki set +1,5 @1.9 izzi  dobranoc
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2009
Posty: 10,315
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jan 2009
Posty: 10,315 |
YOSSI 2222222222222222222
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2009
Posty: 10,315
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jan 2009
Posty: 10,315 |
YOSSI 2222222222222222222 nie ten temat 
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2007
Posty: 41,087
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Nov 2007
Posty: 41,087 |
Może ktoś opisać występu Djokovicia i Verdasco oraz Tsongi i Ferrera ? Nie mam ost. czasu na oglądanie i śledzenie cyferek do 17 więc może ktoś pomoże przed jutrzejszym typowaniem 
|
|
|
|
|
Dołączył: May 2007
Posty: 15,704
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: May 2007
Posty: 15,704 |
|
|
|
|
|
Dołączył: May 2007
Posty: 15,704
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: May 2007
Posty: 15,704 |
Starace niesamowicie sie dorobi na tym meczu  :D:  przy stanie 5:2* kurs wynosil 11 na Knowles/Soares 
|
|
|
|
|
Dołączył: Aug 2009
Posty: 1,856
wiesniak
|
|
wiesniak
Dołączył: Aug 2009
Posty: 1,856 |
Starace niesamowicie sie dorobi na tym meczu  :D:  przy stanie 5:2* kurs wynosil 11 na Knowles/Soares  troche na pewno na lay 
|
|
|
Link skopiowany do schowka
|
|