Poprzedni temat
Następny temat
Drukuj temat
Strona 59 z 59 1 2 57 58 59
bombel #3836494 30/04/2010 05:25
Dołączył: Apr 2010
Posty: 20,173
A
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
A Offline
Dołączył: Apr 2010
Posty: 20,173
Originally Posted by bombel
Safina po 6-0 boks
laugh choćby skały srały, a i tak nie da rady, Agnes vamossss laugh

Bonus: Unibet
Azazel #3836496 30/04/2010 05:27
Dołączył: Apr 2002
Posty: 1,367
Z
veteran
veteran
Z Offline
Dołączył: Apr 2002
Posty: 1,367
ktos mi powiedzial ze poziom meczu safina-szavay na zalosnym poziomie ktos to potwierdza? W perspektywie jutrzejszego pojedynku z Peer

zenekk #3836502 30/04/2010 05:30
Dołączył: Apr 2002
Posty: 1,367
Z
veteran
veteran
Z Offline
Dołączył: Apr 2002
Posty: 1,367
do zorientowanych:Peer-Radwanska ktos ogladal? Jak prezentowala sie Peer?

Azazel #3836510 30/04/2010 05:33
Dołączył: Apr 2010
Posty: 20,173
A
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
A Offline
Dołączył: Apr 2010
Posty: 20,173
Originally Posted by Azazel77
Originally Posted by bombel
Safina po 6-0 boks
laugh choćby skały srały, a i tak nie da rady, Agnes vamossss laugh
chyba za chwilę będę bił pokłony

Azazel #3836524 30/04/2010 05:38
Dołączył: May 2005
Posty: 8,071
B
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
B Offline
Dołączył: May 2005
Posty: 8,071
hahahaha 6-0 piwo zniszczyja ja Safina hura izzzi nareszcie sie wstrzelilem w wta laugh

Azazel #3836525 30/04/2010 05:38
Dołączył: Jan 2006
Posty: 19,577
I
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
I Offline
Dołączył: Jan 2006
Posty: 19,577
Jankovic Henin hmmmmmmmm kusi mnie Janke zagrać ;>

Dołączył: Feb 2009
Posty: 19,488
N
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
N Offline
Dołączył: Feb 2009
Posty: 19,488
Originally Posted by NanekHKS
Halep + Ferrer + Cunego boks boks boks oby z tego byly jakies kasa

IZI kasa!!! piwo piwo piwo

ice18 #3836535 30/04/2010 05:40
Dołączył: Apr 2002
Posty: 1,367
Z
veteran
veteran
Z Offline
Dołączył: Apr 2002
Posty: 1,367
a Peer-Safina,ktos widzial wczoraj Peer w akcji? Wynikim 3 seta Safiny sie nie ma co sugerowac,Szavay chodzila po korcie i sie nie angazowala w gre kompletnie,nie wiem jak wygladalo to w pierwszym i drugim secie bo ich nie widzialem,moze ktos powiedziec cos wiecej na ich temat?

zenekk #3836540 30/04/2010 05:44
Dołączył: Apr 2010
Posty: 20,173
A
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
A Offline
Dołączył: Apr 2010
Posty: 20,173
Originally Posted by zenekk
do zorientowanych:Peer-Radwanska ktos ogladal? Jak prezentowala sie Peer?
solidnie ale bez reweli, to raczej agnieszka jest w średniej formie, myślałem że safina padnie kondycyjnie ale niestety, moja strata :(, i peer raczej nie będzie miała większych szans jak dinara się wstrzeli..

Azazel #3836550 30/04/2010 05:49
Dołączył: Jan 2006
Posty: 19,577
I
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
I Offline
Dołączył: Jan 2006
Posty: 19,577
a co powiecie o meczu Djoko Verdasco ?
Verdi widać zmęczony troche ostatnio pograł... lecz...
Apr 11 2010 Monte Carlo TMS (MON)
Clay, SF (6)Verdasco(12,4.26) d
(1)Djokovic(2,5.11) 6-2 6-2 $2.974
$1.496

Azazel #3836551 30/04/2010 05:49
Dołączył: Apr 2002
Posty: 1,367
Z
veteran
veteran
Z Offline
Dołączył: Apr 2002
Posty: 1,367
Originally Posted by Azazel77
solidnie ale bez reweli, to raczej agnieszka jest w średniej formie, myślałem że safina padnie kondycyjnie ale niestety, moja strata :(, i peer raczej nie będzie miała większych szans jak dinara się wstrzeli..

no tylko ze na podstawie 3 seta moge stwierdzic,ze i ja bym konczyl pilki ktore Szavay safinie zagrywala w pol kortu,nie wiem jak wygladaly pierwsze 2 sety,ale Safina nic nie grala w 3 secie,poprostu uderzala niezle pilki ktore wczesniej rywalka jej grala w pol kortu,a w koncowce to juz nawet jej sie biegac nie chcialo

zenekk #3836570 30/04/2010 06:00
Dołączył: Apr 2010
Posty: 20,173
A
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
A Offline
Dołączył: Apr 2010
Posty: 20,173
Originally Posted by zenekk
Originally Posted by Azazel77
solidnie ale bez reweli, to raczej agnieszka jest w średniej formie, myślałem że safina padnie kondycyjnie ale niestety, moja strata :(, i peer raczej nie będzie miała większych szans jak dinara się wstrzeli..

no tylko ze na podstawie 3 seta moge stwierdzic,ze i ja bym konczyl pilki ktore Szavay safinie zagrywala w pol kortu,nie wiem jak wygladaly pierwsze 2 sety,ale Safina nic nie grala w 3 secie,poprostu uderzala niezle pilki ktore wczesniej rywalka jej grala w pol kortu,a w koncowce to juz nawet jej sie biegac nie chcialo
ale na początku spotkania to safina 3 metowe auty waliła jeden za drugim, peer jest solidna ale gra płaskie piłki i serwis kiepski.. a to woda na młyn dla Dinary, więc po walce 6:4 6:3 dla safiny, ja zmykam do żubrow na weekend i i westuje w trunki może black buschmil`s, albo jakoś tak, 100% trafień życzę piwo

Azazel #3836572 30/04/2010 06:01
Dołączył: May 2005
Posty: 8,071
B
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
B Offline
Dołączył: May 2005
Posty: 8,071
bolki set +1,5 @1.9 izzi piwo dobranoc

zenekk #3836576 30/04/2010 06:04
Dołączył: Jan 2009
Posty: 10,315
J
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
J Offline
Dołączył: Jan 2009
Posty: 10,315
YOSSI 2222222222222222222

Jimmy #3836581 30/04/2010 06:04
Dołączył: Jan 2009
Posty: 10,315
J
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
J Offline
Dołączył: Jan 2009
Posty: 10,315
Originally Posted by Jimmy
YOSSI 2222222222222222222
nie ten temat wink

Jimmy #3836588 30/04/2010 06:06
Dołączył: Nov 2007
Posty: 41,087
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Nov 2007
Posty: 41,087
Może ktoś opisać występu Djokovicia i Verdasco oraz Tsongi i Ferrera ?

Nie mam ost. czasu na oglądanie i śledzenie cyferek do 17 więc może ktoś pomoże przed jutrzejszym typowaniem smile

Dołączył: May 2007
Posty: 15,704
D
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
D Offline
Dołączył: May 2007
Posty: 15,704
Bolelli/Starace laugh :D::D laugh typowe wloskie pipki z 5:2* na 5:5* i nie wykorzystana meczowka laugh laugh laugh laugh laugh

Dołączył: May 2007
Posty: 15,704
D
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
D Offline
Dołączył: May 2007
Posty: 15,704
Starace niesamowicie sie dorobi na tym meczu laugh :D: laugh laugh przy stanie 5:2* kurs wynosil 11 na Knowles/Soares laugh

Dołączył: Aug 2009
Posty: 1,856
V
wiesniak
wiesniak
V Offline
Dołączył: Aug 2009
Posty: 1,856
Originally Posted by Drizzd91
Starace niesamowicie sie dorobi na tym meczu laugh :D: laugh laugh przy stanie 5:2* kurs wynosil 11 na Knowles/Soares laugh
troche na pewno na lay smile

Strona 59 z 59 1 2 57 58 59

Link skopiowany do schowka
Kto jest teraz online
6 zarejestrowanych użytkowników (rafal08, JelineK, latajaca_holenderka, Sensei, alfa, forty), 1,526 gości, oraz 6 wyszukiwarek.
Key: Admin, Global Mod, Mod
Statystyki forum
Strona główna forum105
Tematy51,284
Posty5,834,716
Użytkownicy24,790
Najwięcej online13,128
Sep 24th, 2025
Powered by UBB.threads™ PHP Forum Software 8.0.1