|
|
Dołączył: Nov 2004
Posty: 3,530
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Nov 2004
Posty: 3,530 |
oczywiscie kiepski buk, problemy z wyplatami i beznadziejny support
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2000
Posty: 27,081
"I'll slip an extra shrimp on the barbie for you"
|
|
"I'll slip an extra shrimp on the barbie for you"
Dołączył: Nov 2000
Posty: 27,081 |
KUERTEN. czytanie ze zrozumieniem to chyba nie jest Twoja najmocniejsza strona tak jak agr1 napisal... oplata jest pobierana tylko jak srodki sobie leza te pol roku, jak jest 0 i wplacisz to nic Ci nie pobiora, a siejesz zament i panikujesz w kazdym temacie z bukami, ktorzy pobieraja oplate za nieaktywnosc... tak jakby to byla najwazniejsza rzecz przy wyborze buka Dokładnie. Ja mam tam w chwili obecnej zerowe saldo i jak wpłacę to nikt mi niczego nie będzie zabierał.  Dla mnie to najmniej ważna rzecz przy wyborze buka, czy będzie po 6 miesiącach nieaktywności pobierał kilka zeta prowizji co miesiąc bo wystarczy... wypłacić saldo i jest spox. Ja i tak tak robię praktycznie z wszystkimi firmami tak więc w ogóle by mnie to w żaden sposób nie dotyczyło... 
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2007
Posty: 12,041
Knockin' On Heaven's Door
|
|
Knockin' On Heaven's Door
Dołączył: Mar 2007
Posty: 12,041 |
Ja i tak tak robię praktycznie z wszystkimi firmami tak więc w ogóle by mnie to w żaden sposób nie dotyczyło...  Też tam gdzie nie gram mam zerowe saldo i żadnych opłat nie wołają tylko ślą co jakiś czas bonusy powrotne 
|
|
|
|
|
Dołączył: Apr 2010
Posty: 27
newbie
|
|
newbie
Dołączył: Apr 2010
Posty: 27 |
Sprawdźcie konta , oferują bonus 50 % do 360zł, sensowne warunki
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2004
Posty: 3,530
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Nov 2004
Posty: 3,530 |
sensowne warunki i pozniej brak mozliwosci wyplaty bo zlamales jakis tam punkt regulaminu kto da sie na to nabrac ?!
|
|
|
|
|
Dołączył: Apr 2010
Posty: 27
newbie
|
|
newbie
Dołączył: Apr 2010
Posty: 27 |
Nie wiem, ale na obrót nie ma minimalnego kursu, można grać "live" . Oby tylko nie zrobili jakiegoś syfu przy ewentualnej wypłacie.
|
|
|
|
|
Dołączył: Jun 2005
Posty: 25,342
Łódzki Klub Sportowy
|
|
Łódzki Klub Sportowy
Dołączył: Jun 2005
Posty: 25,342 |
Syfu żadnego nie będzie a bonus tylko dla wybranych
|
|
|
|
|
Dołączył: Jun 2001
Posty: 2,434
|
|
Dołączył: Jun 2001
Posty: 2,434 |
Moglby ktos wkleic warunki bonusu 50% do 360 zl - jaki obrot do wyplaty lub inne wymogi?
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2004
Posty: 3,530
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Nov 2004
Posty: 3,530 |
Syfu żadnego nie będzie a bonus tylko dla wybranych Zapewnisz to na 100%, jestes pracownikiem BWIN ?
|
|
|
|
|
Dołączył: Apr 2010
Posty: 27
newbie
|
|
newbie
Dołączył: Apr 2010
Posty: 27 |
Moglby ktos wkleic warunki bonusu 50% do 360 zl - jaki obrot do wyplaty lub inne wymogi? Dziękujemy za email. Uprzejmie informujemy, że należy obrócić pięciokrotnie bonusem i raz wpłaconą kwotą, aby mógł Pan wypłacić pieniądze z konta zakładów. Może Pan zawrzeć za całą tę kwotę dowolną ilość zakładów za dowolną stawkę i o dowolnym kursie. Zakłady LIVE też wliczane są w obrót. Tak mi odpisali
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2004
Posty: 3,530
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Nov 2004
Posty: 3,530 |
ok jak ktos bedzie mial problem z wyplata niech sie powola na ZULUSa z forum Mecz.pl (napewno pomoze [ Linked Image] )
|
|
|
|
|
Dołączył: Jun 2003
Posty: 25,529
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jun 2003
Posty: 25,529 |
ok jak ktos bedzie mial problem z wyplata niech sie powola na ZULUSa z forum Mecz.pl (napewno pomoze [ Linked Image] ) moja mama pracuje w Bwin i mowi, ze nie bedzie Takze zbieraj kasiore i wplacaj, bedzie mogla Cie skroic z kapuchy 
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2007
Posty: 695
addict
|
|
addict
Dołączył: Jan 2007
Posty: 695 |
Czasami bwin potrafi nieźle wyruchać: [ Linked Image] Średnia krajowa w plecy (nawet ponad).
|
|
|
|
|
Dołączył: Aug 2005
Posty: 8,048
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Aug 2005
Posty: 8,048 |
ja juz dawno przestalem grac w bwin. powody?:
krecz=zwrot (tenis) + niskie kursy na faworytow.
wyplata od 120zł!! smiech!!
problemy z anulowaniem zakladow (patrz post Gandhi'ego)
min wplata 40zł
dlugi czas wyplaty
|
|
|
|
|
Dołączył: Apr 2005
Posty: 1,868
Pooh-Bah
|
|
Pooh-Bah
Dołączył: Apr 2005
Posty: 1,868 |
Gandhi, normalnie brak słów. Podali jakieś przyczyny anulowania? Może zagrałeś po strzelonej bramce, coś się stało o czym nie napisałeś?
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2009
Posty: 38,692
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Dec 2009
Posty: 38,692 |
A czy nie wysłałeś po czasie, bo widzę 19:04,19:03,19:00, a mecze były o 19:00
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2007
Posty: 695
addict
|
|
addict
Dołączył: Jan 2007
Posty: 695 |
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2009
Posty: 38,692
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Dec 2009
Posty: 38,692 |
|
|
|
|
|
Dołączył: Oct 2007
Posty: 123
member
|
|
member
Dołączył: Oct 2007
Posty: 123 |
Dokładnie - ten Bwin jest wyjątkowo bezczelny. Ja na ten mecz Hartberg-Admira zagrałem tylko za 11 pln i wygrałbym zaledwie 5 pln, a dla mnie też anulowali ten zakład. Cha, cha - pożałowali zwykłych 5 złotych !!!!!!!!!!! Co za debile, schodzą na psy kompletnie. Niedługo jak ktoś wygra 1 pln, to też mu anulują !!!!!
|
|
|
|
|
Dołączył: Jun 2001
Posty: 4,102
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jun 2001
Posty: 4,102 |
Podciągneli to pewnie pod źle ustalone kursy ,no ale jak to he ,nie było aż tak ostrego zjazdu bo prof miał 1,5 i trzymał do końca gdzie na bf wymieniali po 1,3. Możliwe że po gwizdku azja poszła ostro w dół ale to chyba gandhi tylko wie.
|
|
|
Link skopiowany do schowka
|
|