Poprzedni temat
Następny temat
Drukuj temat
Strona 2 z 16 1 2 3 4 15 16
yaaho #3894401 26/05/2010 22:31
Dołączył: Nov 2004
Posty: 3,530
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Nov 2004
Posty: 3,530
oczywiscie kiepski buk, problemy z wyplatami i beznadziejny support

Bonus: Unibet
yaaho #3896205 27/05/2010 18:44
Dołączył: Nov 2000
Posty: 27,081
C
"I'll slip an extra shrimp on the barbie for you"
"I'll slip an extra shrimp on the barbie for you"
C Offline
Dołączył: Nov 2000
Posty: 27,081
Originally Posted by yaaho
KUERTEN. czytanie ze zrozumieniem to chyba nie jest Twoja najmocniejsza strona laugh

tak jak agr1 napisal... oplata jest pobierana tylko jak srodki sobie leza te pol roku, jak jest 0 i wplacisz to nic Ci nie pobiora, a siejesz zament i panikujesz w kazdym temacie z bukami, ktorzy pobieraja oplate za nieaktywnosc... tak jakby to byla najwazniejsza rzecz przy wyborze buka

Dokładnie. Ja mam tam w chwili obecnej zerowe saldo i jak wpłacę to nikt mi niczego nie będzie zabierał. smile

Dla mnie to najmniej ważna rzecz przy wyborze buka, czy będzie po 6 miesiącach nieaktywności pobierał kilka zeta prowizji co miesiąc bo wystarczy... wypłacić saldo i jest spox.

Ja i tak tak robię praktycznie z wszystkimi firmami tak więc w ogóle by mnie to w żaden sposób nie dotyczyło... wink

Conrad #3896211 27/05/2010 18:50
Dołączył: Mar 2007
Posty: 12,041
A
Knockin' On Heaven's Door
Knockin' On Heaven's Door
A Offline
Dołączył: Mar 2007
Posty: 12,041
Originally Posted by Conrad
Ja i tak tak robię praktycznie z wszystkimi firmami tak więc w ogóle by mnie to w żaden sposób nie dotyczyło... wink

Też tam gdzie nie gram mam zerowe saldo i żadnych opłat nie wołają tylko ślą co jakiś czas bonusy powrotne wink

AGASSI #3896399 27/05/2010 20:37
Dołączył: Apr 2010
Posty: 27
J
newbie
newbie
J Offline
Dołączył: Apr 2010
Posty: 27
Sprawdźcie konta , oferują bonus 50 % do 360zł, sensowne warunki

joker79 #3896610 27/05/2010 22:44
Dołączył: Nov 2004
Posty: 3,530
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Nov 2004
Posty: 3,530
sensowne warunki i pozniej brak mozliwosci wyplaty bo zlamales jakis tam punkt regulaminu kto da sie na to nabrac ?!

KUERTEN. #3896636 27/05/2010 22:55
Dołączył: Apr 2010
Posty: 27
J
newbie
newbie
J Offline
Dołączył: Apr 2010
Posty: 27
Nie wiem, ale na obrót nie ma minimalnego kursu, można grać "live" . Oby tylko nie zrobili jakiegoś syfu przy ewentualnej wypłacie.

joker79 #3896643 27/05/2010 22:57
Dołączył: Jun 2005
Posty: 25,342
Z
Łódzki Klub Sportowy
Łódzki Klub Sportowy
Z Offline
Dołączył: Jun 2005
Posty: 25,342
Syfu żadnego nie będzie a bonus tylko dla wybranych

Zulus #3897158 28/05/2010 01:12
Dołączył: Jun 2001
Posty: 2,434
V
V Offline
Dołączył: Jun 2001
Posty: 2,434
Moglby ktos wkleic warunki bonusu 50% do 360 zl - jaki obrot do wyplaty lub inne wymogi?

Zulus #3897168 28/05/2010 01:16
Dołączył: Nov 2004
Posty: 3,530
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Nov 2004
Posty: 3,530
Originally Posted by Zulus
Syfu żadnego nie będzie a bonus tylko dla wybranych

Zapewnisz to na 100%, jestes pracownikiem BWIN ?

Vito #3897227 28/05/2010 01:29
Dołączył: Apr 2010
Posty: 27
J
newbie
newbie
J Offline
Dołączył: Apr 2010
Posty: 27
Originally Posted by Vito
Moglby ktos wkleic warunki bonusu 50% do 360 zl - jaki obrot do wyplaty lub inne wymogi?

Dziękujemy za email.

Uprzejmie informujemy, że należy obrócić pięciokrotnie bonusem i raz wpłaconą kwotą, aby mógł Pan wypłacić pieniądze z konta zakładów. Może Pan zawrzeć za całą tę kwotę dowolną ilość zakładów za dowolną stawkę i o dowolnym kursie. Zakłady LIVE też wliczane są w obrót.

Tak mi odpisali

KUERTEN. #3897229 28/05/2010 01:29
Dołączył: Nov 2004
Posty: 3,530
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Nov 2004
Posty: 3,530
ok jak ktos bedzie mial problem z wyplata niech sie powola na ZULUSa z forum Mecz.pl (napewno pomoze [Linked Image] )

KUERTEN. #3897349 28/05/2010 02:08
Dołączył: Jun 2003
Posty: 25,529
H
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
H Offline
Dołączył: Jun 2003
Posty: 25,529
Originally Posted by KUERTEN.
ok jak ktos bedzie mial problem z wyplata niech sie powola na ZULUSa z forum Mecz.pl (napewno pomoze [Linked Image] )


moja mama pracuje w Bwin i mowi, ze nie bedzie

Takze zbieraj kasiore i wplacaj, bedzie mogla Cie skroic z kapuchy laugh

HAGIi #3899974 29/05/2010 03:57
Dołączył: Jan 2007
Posty: 695
G
addict
addict
G Offline
Dołączył: Jan 2007
Posty: 695
Czasami bwin potrafi nieźle wyruchać:

[Linked Image]

Średnia krajowa w plecy (nawet ponad).

Gandhi #3899984 29/05/2010 04:00
Dołączył: Aug 2005
Posty: 8,048
!
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
! Offline
Dołączył: Aug 2005
Posty: 8,048
ja juz dawno przestalem grac w bwin.
powody?:

krecz=zwrot (tenis) + niskie kursy na faworytow.

wyplata od 120zł!! smiech!!

problemy z anulowaniem zakladow (patrz post Gandhi'ego)

min wplata 40zł

dlugi czas wyplaty


!zari #3900005 29/05/2010 04:07
Dołączył: Apr 2005
Posty: 1,868
Pooh-Bah
Pooh-Bah
Dołączył: Apr 2005
Posty: 1,868
Gandhi, normalnie brak słów. Podali jakieś przyczyny anulowania? Może zagrałeś po strzelonej bramce, coś się stało o czym nie napisałeś?

maxxey #3900032 29/05/2010 04:13
Dołączył: Dec 2009
Posty: 38,692
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Dec 2009
Posty: 38,692
A czy nie wysłałeś po czasie,
bo widzę 19:04,19:03,19:00,
a mecze były o 19:00

akagi #3900060 29/05/2010 04:17
Dołączył: Jan 2007
Posty: 695
G
addict
addict
G Offline
Dołączył: Jan 2007
Posty: 695
Zakłady były na live.

Gandhi #3900069 29/05/2010 04:19
Dołączył: Dec 2009
Posty: 38,692
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Dec 2009
Posty: 38,692
To, sorry.

Gandhi #3900072 29/05/2010 04:20
Dołączył: Oct 2007
Posty: 123
J
member
member
J Offline
Dołączył: Oct 2007
Posty: 123
Dokładnie - ten Bwin jest wyjątkowo bezczelny. Ja na ten mecz Hartberg-Admira zagrałem tylko za 11 pln i wygrałbym zaledwie 5 pln, a dla mnie też anulowali ten zakład.
Cha, cha - pożałowali zwykłych 5 złotych !!!!!!!!!!!
Co za debile, schodzą na psy kompletnie.
Niedługo jak ktoś wygra 1 pln, to też mu anulują !!!!!

Jerzyk63 #3900095 29/05/2010 04:35
Dołączył: Jun 2001
Posty: 4,102
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Jun 2001
Posty: 4,102
Podciągneli to pewnie pod źle ustalone kursy ,no ale jak to he ,nie było aż tak ostrego zjazdu bo prof miał 1,5 i trzymał do końca gdzie na bf wymieniali po 1,3. Możliwe że po gwizdku azja poszła ostro w dół ale to chyba gandhi tylko wie.

Strona 2 z 16 1 2 3 4 15 16

Moderatorzy  rafal08 

Link skopiowany do schowka
Kto jest teraz online
9 zarejestrowanych użytkowników (burbon, Lukasz111, latajaca_holenderka, Sensei, rafal08, betowiec, kamel, wHiTe_StAr, forty), 2,749 gości, oraz 8 wyszukiwarek.
Key: Admin, Global Mod, Mod
Statystyki forum
Strona główna forum105
Tematy51,283
Posty5,833,470
Użytkownicy24,790
Najwięcej online13,128
Sep 24th, 2025
Powered by UBB.threads™ PHP Forum Software 8.0.1