|
|
Dołączył: Jan 2005
Posty: 26,258
antimadrista
|
|
antimadrista
Dołączył: Jan 2005
Posty: 26,258 |
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2005
Posty: 26,258
antimadrista
|
|
antimadrista
Dołączył: Jan 2005
Posty: 26,258 |
|
|
|
|
|
Dołączył: Oct 2005
Posty: 10,162
too much love will kill you 
|
|
too much love will kill you 
Dołączył: Oct 2005
Posty: 10,162 |
o dzieki Lupus, na PS tez lukam sobie, pzdr
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2005
Posty: 26,258
antimadrista
|
|
antimadrista
Dołączył: Jan 2005
Posty: 26,258 |
Generalnie takiej obrotu sprawy mozna sie bylo spodziewac. Mariusz niepotrzebnie sie z nim silowal i mocowal. To jest cholernie meczace. Zaraz potem kolanka zaczely wchodzic, lapki w dol, Mariusz sie zasapal dal sobie rzucic i dupa, uratowal go koniec rundy  Nie wiem tez dlaczego Pudziankowski chcial mu wejsc za plecy, trzeba bylo rywala przytrzymac z boku i pare razy oklepac, a nie pchac sie za niego. Parter Mariusza tragedia, ale ucieka tam by nie dostawac po mordzie. Niestety Silvia przeszdl do bocznej i pozamiatane, Mariusz zadnej obrony, nawet sie przed kolanem na zebra nie umial wybornic. Pelna dominacja i kontrola Silvi. To nie bedzie pewnie ostatnia walka Pudziana, on chyba juz skonczyl przygode ze strogman i sie wzial za cos co daje mu niesamowita kase. Jedyna opcja na jego walke jest skopac rywala, pierdyknac nim, i dobic, kazda inny przebieg walki to dla niego mniejsze szanse na wygrana. Pudzian ma spora mase, zerowe doswidczenie, techniki zadnej, za parter niech sie lepiej nie bierze, i szybko pada ze zmeczenia.
|
|
|
|
|
Dołączył: May 2004
Posty: 27,145
Blade Runner
|
|
Blade Runner
Dołączył: May 2004
Posty: 27,145 |
Innymi słowy, niech spróbuje swoich sił w sumo.
Tam walki często trwają po kilka sekund, a najważniejsza jest masa lub spryt.
|
|
|
|
|
Dołączył: Apr 2006
Posty: 26,275
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Apr 2006
Posty: 26,275 |
Bardzo sie ciesze , w koncu skonczy pierd... !!!! Niech sie skupi w koncu na jednej rzeczy ! Dobra lekcja dla niego.
Ale chcialem o czym innym... CO TO KUR.. BYLO ?????????
http://sport.wp.pl/kat,109318,title,Edyto-Gorniak-wroc,wid,12295034,wiadomosc.html
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2008
Posty: 4,249
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Dec 2008
Posty: 4,249 |
Pudzian sobie obrał przed walką taktykę na kopanie małych nóżek tyle że rywal umiejętnie to wyeliminował, po pierwszym ciosie gdzie Sylwia trochę odskoczył podchodził do do Pudziana na wyciągniętym do przodu tułowiu i jak Pudzian chciał dostać się do nóg automatycznie nabijał się na cios ręką. Potem nieskuteczne próby doprowadzenia Sylwii do parteru, rzucał mu się na nogi próbując powalić na ziemie i podczas klinczu został kilka razy dobrze trafiony zwłaszcza z kolana. Górę wzieło doświadczenie, Pudzian jak myśli dalej o tej dyscyplinie musiał by parę lat ćwiczyć poprawić kondyche i szybkość wyprowadzania mocnych ciosów bo w tych kwestiach jest lipa starcza na parę sekund (ale to akurat jest jego nawyk, jest strongmanem i już z przyzwyczajenia wkłada całą energie w jeden ruch) A za ten Hymn to powinni tej lasce mikrofon ...nie powiem co z nim zrobić 
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2004
Posty: 29,182
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jan 2004
Posty: 29,182 |
Innymi słowy, niech spróbuje swoich sił w sumo. Innymi slowy, niech da sobie spokoj z czyms, do czego sie nie nadaje. Smutne, niekwestionowany mistrz, ktory przez wiele lat wygrywal mistrzostwa strongmenow, jak chcial i z kim chcial, lezy na deskach z rozlozonymi nogami, jak wydymana qrwa, a przeciwnik robi z nim co chce.
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2005
Posty: 26,258
antimadrista
|
|
antimadrista
Dołączył: Jan 2005
Posty: 26,258 |
Po prostu pod wzgledem finansowym jest to widocznie bardzo oplacalne 
|
|
|
|
|
Dołączył: Jul 2007
Posty: 3,046
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jul 2007
Posty: 3,046 |
Nie wiem jak inni oglądający tą walkę ale mnie się wydawało że w drugiej rundzie Pudzian się poprostu przewrócił na matę bo zabrakło mu powietrza w płucach nawet Sylvia był zaskoczony i przez parę sekund kopał leżącego 
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2005
Posty: 5,322
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jan 2005
Posty: 5,322 |
Czy to koniec Pudziana w MMA myślę, że nie. Ale mariusz musi po prostu postawić juz tylko na MMA a nie tak jak on to robi tu strongmeni tam MMA a w międzyczasie jakieś kabarety na Polsacie. Lepiej niech to będzie koniec. Gość trenuje to chyba prawie rok. A nie widać u niego NIC. Żadnych podstaw. Nawet pomysłu na walkę nie ma. Że siła to nie wszystko przekonał się nawet w walce z tym japończykiem, a teraz już czytelniejszej lekcji nie trzeba. Dodatkowo jeszcze sam się rozmienia na drobne. Cała chwała i mit jaką sobie wypracował jako strongmen legła w gruzach. Bo jaki on teraz wielki siłacz? Jak dwumetrowego worka tłuszczu na dobrą sprawę przewrócić nie potrafi. A po minucie wysiłku prawie trzeba go reanimować. Jak będzie dalej się w to pchał to w końcu dostanie do walki jakiegoś silnego boksera który zanim się przewróci to zrobi Pudzianowi z twarzy kotlety mielone. Krytykujesz a nie docenisz tego, że odważył się stanąć z Timem w ringu pomimo wielkiej różnicy doświadczenia i umiejętności itd...nie bał się kompromitacji, która niestety miała miejsce. Nie potrafił go przewrócić bo Tim się tak ustawiał, że Pudzian nie potrafił go chwycić. To czy rozmienia się na drobne to jego sprawa, niech robi co chce zawsze możesz nie oglądać jego walk. Smutne czy nie smutne chłop dostarcza nam emocji a teraz z jego wypowiedzi widać, że nabrał pokory do tego sportu i widać nie brak mu wytrwałości w dalszych treningach.
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2005
Posty: 10,495
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Mar 2005
Posty: 10,495 |
|
|
|
|
|
Dołączył: Feb 2006
Posty: 10,252
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Feb 2006
Posty: 10,252 |
pussy show, kto jest większym fighterem: pudzian czy gołota?
|
|
|
|
|
Dołączył: May 2006
Posty: 21,516
AVE LAZIO
|
|
AVE LAZIO
Dołączył: May 2006
Posty: 21,516 |
Czy to koniec Pudziana w MMA myślę, że nie. Ale mariusz musi po prostu postawić juz tylko na MMA a nie tak jak on to robi tu strongmeni tam MMA a w międzyczasie jakieś kabarety na Polsacie. Lepiej niech to będzie koniec. Gość trenuje to chyba prawie rok. A nie widać u niego NIC. Żadnych podstaw. Nawet pomysłu na walkę nie ma. Że siła to nie wszystko przekonał się nawet w walce z tym japończykiem, a teraz już czytelniejszej lekcji nie trzeba. Dodatkowo jeszcze sam się rozmienia na drobne. Cała chwała i mit jaką sobie wypracował jako strongmen legła w gruzach. Bo jaki on teraz wielki siłacz? Jak dwumetrowego worka tłuszczu na dobrą sprawę przewrócić nie potrafi. A po minucie wysiłku prawie trzeba go reanimować. Jak będzie dalej się w to pchał to w końcu dostanie do walki jakiegoś silnego boksera który zanim się przewróci to zrobi Pudzianowi z twarzy kotlety mielone. Krytykujesz a nie docenisz tego, że odważył się stanąć z Timem w ringu pomimo wielkiej różnicy doświadczenia i umiejętności itd...nie bał się kompromitacji, która niestety miała miejsce. Nie potrafił go przewrócić bo Tim się tak ustawiał, że Pudzian nie potrafił go chwycić. To czy rozmienia się na drobne to jego sprawa, niech robi co chce zawsze możesz nie oglądać jego walk. Smutne czy nie smutne chłop dostarcza nam emocji a teraz z jego wypowiedzi widać, że nabrał pokory do tego sportu i widać nie brak mu wytrwałości w dalszych treningach.  wyszedł by kasę dostać ktoś tu pisał o tym,że w kontrakcie 3 walki w MMA i na tym poprzestało ale czy czy będzie chciał startować  Rodacy wierzyli i kursy w dół  zaufali mu  a to jak się położył bez komentarza dla tych którzy postawili Silve gratulacje chłopaki 
|
|
|
|
|
Dołączył: May 2006
Posty: 21,516
AVE LAZIO
|
|
AVE LAZIO
Dołączył: May 2006
Posty: 21,516 |
pussy show, kto jest większym fighterem: pudzian czy gołota? remis 
|
|
|
|
|
Dołączył: Aug 2005
Posty: 14,266
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Aug 2005
Posty: 14,266 |
tak z ciekawosci spytam jakie kursy mozna bylo zlapac na Silvie?
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2005
Posty: 26,258
antimadrista
|
|
antimadrista
Dołączył: Jan 2005
Posty: 26,258 |
Rodacy wierzyli i kursy w dół  zaufali mu  Kto mu zaufal? 
|
|
|
|
|
Dołączył: May 2006
Posty: 21,516
AVE LAZIO
|
|
AVE LAZIO
Dołączył: May 2006
Posty: 21,516 |
tak z ciekawosci spytam jakie kursy mozna bylo zlapac na Silvie? na Pudziana ponad 2.2 było więc okolice 1.5
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2005
Posty: 10,495
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Mar 2005
Posty: 10,495 |
tak z ciekawosci spytam jakie kursy mozna bylo zlapac na Silvie? Max chyba bylo 1,52 w Tobecie.
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2004
Posty: 29,182
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jan 2004
Posty: 29,182 |
Rodacy wierzyli i kursy w dół  zaufali mu  Kto mu zaufal?  Bezdomniak chcial byc odrobine uszczypliwy, ale nie wyszlo 
|
|
|
Link skopiowany do schowka
|
|