Poprzedni temat
Następny temat
Drukuj temat
Strona 2 z 24 1 2 3 4 23 24
Dołączył: Jan 2005
Posty: 26,258
L
antimadrista
antimadrista
L Offline
Dołączył: Jan 2005
Posty: 26,258
Originally Posted by Luc Nilis
jest szansa zobaczyc gdzies te walke ?

Zapytaj lupusa wink


http://www.mma-core.com/videos/_Mariusz_Pudzianowski_vs_Tim_Sylvia_Moosin?vid=10010938&tid=100

Bonus: Unibet
Dołączył: Jan 2005
Posty: 26,258
L
antimadrista
antimadrista
L Offline
Dołączył: Jan 2005
Posty: 26,258
Albo tutaj:


Dołączył: Oct 2005
Posty: 10,162
too much love will kill you
too much love will kill you
Dołączył: Oct 2005
Posty: 10,162
o dzieki Lupus, na PS tez lukam sobie, pzdr

Dołączył: Jan 2005
Posty: 26,258
L
antimadrista
antimadrista
L Offline
Dołączył: Jan 2005
Posty: 26,258
Generalnie takiej obrotu sprawy mozna sie bylo spodziewac.

Mariusz niepotrzebnie sie z nim silowal i mocowal. To jest cholernie meczace. Zaraz potem kolanka zaczely wchodzic, lapki w dol, Mariusz sie zasapal dal sobie rzucic i dupa, uratowal go koniec rundy wink
Nie wiem tez dlaczego Pudziankowski chcial mu wejsc za plecy, trzeba bylo rywala przytrzymac z boku i pare razy oklepac, a nie pchac sie za niego.

Parter Mariusza tragedia, ale ucieka tam by nie dostawac po mordzie. Niestety Silvia przeszdl do bocznej i pozamiatane, Mariusz zadnej obrony, nawet sie przed kolanem na zebra nie umial wybornic.
Pelna dominacja i kontrola Silvi.

To nie bedzie pewnie ostatnia walka Pudziana, on chyba juz skonczyl przygode ze strogman i sie wzial za cos co daje mu niesamowita kase.
Jedyna opcja na jego walke jest skopac rywala, pierdyknac nim, i dobic, kazda inny przebieg walki to dla niego mniejsze szanse na wygrana.
Pudzian ma spora mase, zerowe doswidczenie, techniki zadnej, za parter niech sie lepiej nie bierze, i szybko pada ze zmeczenia.

Dołączył: May 2004
Posty: 27,145
Blade Runner
Blade Runner
Dołączył: May 2004
Posty: 27,145
Innymi słowy, niech spróbuje swoich sił w sumo.

Tam walki często trwają po kilka sekund, a najważniejsza jest masa lub spryt.


Dołączył: Apr 2006
Posty: 26,275
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Apr 2006
Posty: 26,275
Bardzo sie ciesze , w koncu skonczy pierd... !!!! Niech sie skupi w koncu na jednej rzeczy ! Dobra lekcja dla niego.

Ale chcialem o czym innym... CO TO KUR.. BYLO ?????????

http://sport.wp.pl/kat,109318,title,Edyto-Gorniak-wroc,wid,12295034,wiadomosc.html


Dołączył: Dec 2008
Posty: 4,249
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Dec 2008
Posty: 4,249
Pudzian sobie obrał przed walką taktykę na kopanie małych nóżek tyle że rywal umiejętnie to wyeliminował, po pierwszym ciosie gdzie Sylwia trochę odskoczył podchodził do do Pudziana na wyciągniętym do przodu tułowiu i jak Pudzian chciał dostać się do nóg automatycznie nabijał się na cios ręką.
Potem nieskuteczne próby doprowadzenia Sylwii do parteru, rzucał mu się na nogi próbując powalić na ziemie i podczas klinczu został kilka razy dobrze trafiony zwłaszcza z kolana.
Górę wzieło doświadczenie, Pudzian jak myśli dalej o tej dyscyplinie musiał by parę lat ćwiczyć poprawić kondyche i szybkość wyprowadzania mocnych ciosów bo w tych kwestiach jest lipa starcza na parę sekund (ale to akurat jest jego nawyk, jest strongmanem i już z przyzwyczajenia wkłada całą energie w jeden ruch)

A za ten Hymn to powinni tej lasce mikrofon ...nie powiem co z nim zrobić laugh

Dołączył: Jan 2004
Posty: 29,182
A
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
A Offline
Dołączył: Jan 2004
Posty: 29,182
Originally Posted by Bzyku
Innymi słowy, niech spróbuje swoich sił w sumo.

Innymi slowy, niech da sobie spokoj z czyms, do czego sie nie nadaje.

Smutne, niekwestionowany mistrz, ktory przez wiele lat wygrywal mistrzostwa strongmenow, jak chcial i z kim chcial, lezy na deskach z rozlozonymi nogami, jak wydymana qrwa, a przeciwnik robi z nim co chce.


Dołączył: Jan 2005
Posty: 26,258
L
antimadrista
antimadrista
L Offline
Dołączył: Jan 2005
Posty: 26,258
Po prostu pod wzgledem finansowym jest to widocznie bardzo oplacalne smile

Dołączył: Jul 2007
Posty: 3,046
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Jul 2007
Posty: 3,046
Nie wiem jak inni oglądający tą walkę ale mnie się wydawało że w drugiej rundzie Pudzian się poprostu przewrócił na matę bo zabrakło mu powietrza w płucach nawet Sylvia był zaskoczony i przez parę sekund kopał leżącego tongue

Dołączył: Jan 2005
Posty: 5,322
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Jan 2005
Posty: 5,322
Originally Posted by Bzyku
Originally Posted by Tetfol
Czy to koniec Pudziana w MMA myślę, że nie. Ale mariusz musi po prostu postawić juz tylko na MMA a nie tak jak on to robi tu strongmeni tam MMA a w międzyczasie jakieś kabarety na Polsacie.


Lepiej niech to będzie koniec. Gość trenuje to chyba prawie rok. A nie widać u niego NIC. Żadnych podstaw. Nawet pomysłu na walkę nie ma.
Że siła to nie wszystko przekonał się nawet w walce z tym japończykiem, a teraz już czytelniejszej lekcji nie trzeba.

Dodatkowo jeszcze sam się rozmienia na drobne. Cała chwała i mit jaką sobie wypracował jako strongmen legła w gruzach. Bo jaki on teraz wielki siłacz? Jak dwumetrowego worka tłuszczu na dobrą sprawę przewrócić nie potrafi. A po minucie wysiłku prawie trzeba go reanimować.

Jak będzie dalej się w to pchał to w końcu dostanie do walki jakiegoś silnego boksera który zanim się przewróci to zrobi Pudzianowi z twarzy kotlety mielone.

Krytykujesz a nie docenisz tego, że odważył się stanąć z Timem w ringu pomimo wielkiej różnicy doświadczenia i umiejętności itd...nie bał się kompromitacji, która niestety miała miejsce. Nie potrafił go przewrócić bo Tim się tak ustawiał, że Pudzian nie potrafił go chwycić. To czy rozmienia się na drobne to jego sprawa, niech robi co chce zawsze możesz nie oglądać jego walk. Smutne czy nie smutne chłop dostarcza nam emocji a teraz z jego wypowiedzi widać, że nabrał pokory do tego sportu i widać nie brak mu wytrwałości w dalszych treningach.

Dołączył: Mar 2005
Posty: 10,495
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Mar 2005
Posty: 10,495

Dołączył: Feb 2006
Posty: 10,252
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Feb 2006
Posty: 10,252

pussy show,
kto jest większym fighterem: pudzian czy gołota?

Dołączył: May 2006
Posty: 21,516
AVE LAZIO
AVE LAZIO
Dołączył: May 2006
Posty: 21,516
Originally Posted by sHybki20
Originally Posted by Bzyku
Originally Posted by Tetfol
Czy to koniec Pudziana w MMA myślę, że nie. Ale mariusz musi po prostu postawić juz tylko na MMA a nie tak jak on to robi tu strongmeni tam MMA a w międzyczasie jakieś kabarety na Polsacie.


Lepiej niech to będzie koniec. Gość trenuje to chyba prawie rok. A nie widać u niego NIC. Żadnych podstaw. Nawet pomysłu na walkę nie ma.
Że siła to nie wszystko przekonał się nawet w walce z tym japończykiem, a teraz już czytelniejszej lekcji nie trzeba.

Dodatkowo jeszcze sam się rozmienia na drobne. Cała chwała i mit jaką sobie wypracował jako strongmen legła w gruzach. Bo jaki on teraz wielki siłacz? Jak dwumetrowego worka tłuszczu na dobrą sprawę przewrócić nie potrafi. A po minucie wysiłku prawie trzeba go reanimować.

Jak będzie dalej się w to pchał to w końcu dostanie do walki jakiegoś silnego boksera który zanim się przewróci to zrobi Pudzianowi z twarzy kotlety mielone.

Krytykujesz a nie docenisz tego, że odważył się stanąć z Timem w ringu pomimo wielkiej różnicy doświadczenia i umiejętności itd...nie bał się kompromitacji, która niestety miała miejsce. Nie potrafił go przewrócić bo Tim się tak ustawiał, że Pudzian nie potrafił go chwycić. To czy rozmienia się na drobne to jego sprawa, niech robi co chce zawsze możesz nie oglądać jego walk. Smutne czy nie smutne chłop dostarcza nam emocji a teraz z jego wypowiedzi widać, że nabrał pokory do tego sportu i widać nie brak mu wytrwałości w dalszych treningach.


laugh

wyszedł by kasę dostać
ktoś tu pisał o tym,że w kontrakcie 3 walki w MMA
i na tym poprzestało
ale czy czy będzie chciał startować smirk

Rodacy wierzyli i kursy w dół laugh
zaufali mu boli

a to jak się położył bez komentarza


dla tych którzy postawili Silve gratulacje chłopaki toast




Dołączył: May 2006
Posty: 21,516
AVE LAZIO
AVE LAZIO
Dołączył: May 2006
Posty: 21,516
Originally Posted by mura
pussy show,
kto jest większym fighterem: pudzian czy gołota?


remis tongue

Dołączył: Aug 2005
Posty: 14,266
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Aug 2005
Posty: 14,266
tak z ciekawosci spytam jakie kursy mozna bylo zlapac na Silvie?

Dołączył: Jan 2005
Posty: 26,258
L
antimadrista
antimadrista
L Offline
Dołączył: Jan 2005
Posty: 26,258
Originally Posted by Bezdomny
Rodacy wierzyli i kursy w dół laugh
zaufali mu boli

Kto mu zaufal? ooo

Dołączył: May 2006
Posty: 21,516
AVE LAZIO
AVE LAZIO
Dołączył: May 2006
Posty: 21,516
Originally Posted by Dziabor
tak z ciekawosci spytam jakie kursy mozna bylo zlapac na Silvie?


na Pudziana ponad 2.2 było
więc okolice 1.5

Dołączył: Mar 2005
Posty: 10,495
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Mar 2005
Posty: 10,495
Originally Posted by Dziabor
tak z ciekawosci spytam jakie kursy mozna bylo zlapac na Silvie?


Max chyba bylo 1,52 w Tobecie.

Dołączył: Jan 2004
Posty: 29,182
A
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
A Offline
Dołączył: Jan 2004
Posty: 29,182
Originally Posted by lupus
Originally Posted by Bezdomny
Rodacy wierzyli i kursy w dół laugh
zaufali mu boli

Kto mu zaufal? ooo

Bezdomniak chcial byc odrobine uszczypliwy, ale nie wyszlo grin

Strona 2 z 24 1 2 3 4 23 24

Moderatorzy  Biszop, rafal08 

Link skopiowany do schowka
Kto jest teraz online
4 zarejestrowanych użytkowników (alfa, rafal08, latajaca_holenderka, ElNinho[mmdea]), 2,939 gości, oraz 9 wyszukiwarek.
Key: Admin, Global Mod, Mod
Statystyki forum
Strona główna forum105
Tematy51,283
Posty5,833,847
Użytkownicy24,790
Najwięcej online13,128
Sep 24th, 2025
Powered by UBB.threads™ PHP Forum Software 8.0.1