|
|
Dołączył: Nov 2004
Posty: 17,060
podwórkowy attaché
|
|
podwórkowy attaché
Dołączył: Nov 2004
Posty: 17,060 |
No faktycznie Jaga gra na remis chyba....myslalem ze przed wlasna publika cos pogra ,ale narazie kopanina,od sie do sie... Probierz zapowiadał iż teraz dla niego najważniejszy jest Puchar i woli oszczędzić najważniejszych piłkarzy by na finał mieć najsilniejszy skład
|
|
|
|
|
Dołączył: May 2006
Posty: 21,516
AVE LAZIO
|
|
AVE LAZIO
Dołączył: May 2006
Posty: 21,516 |
kurva jak pomysle ze Lobodzinski zarabia tu 100tys zl na miesiac to... tak grają w tej lidze a później dziwimy się,że Azery lepsze lub inne 
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2004
Posty: 2,165
Pooh-Bah
|
|
Pooh-Bah
Dołączył: Dec 2004
Posty: 2,165 |
Będzie nerwowo na ulicach Krakowa  ale chłopy z Craxy walczą  normalka kumpel z mojego miasta w UK z szalem i relację pełną mi zda w czwartek  po powrocie z Krakowa ja wroci bo znowu chmura ma pozamykac lotniska 
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2005
Posty: 1,664
Pooh-Bah
|
|
Pooh-Bah
Dołączył: Jan 2005
Posty: 1,664 |
walic multilige na jedynce jest studio s-13  to Śląsk-------->2 liga
|
|
|
|
|
Dołączył: Sep 2005
Posty: 13,989
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Sep 2005
Posty: 13,989 |
Lech wyścig do 9 roznych - @1.28 peffffka  Grajmy  mają 7 teraz  Grałem zaraz po bramce po 2.5 
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2005
Posty: 30,622
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Dec 2005
Posty: 30,622 |
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2004
Posty: 17,060
podwórkowy attaché
|
|
podwórkowy attaché
Dołączył: Nov 2004
Posty: 17,060 |
Odra 1  tak jak chciałem
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2004
Posty: 17,060
podwórkowy attaché
|
|
podwórkowy attaché
Dołączył: Nov 2004
Posty: 17,060 |
gra ale jakoś nie słyszałem nic ciekawego o nim w meczu
|
|
|
|
|
Dołączył: Jul 2009
Posty: 82,199
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jul 2009
Posty: 82,199 |
|
|
|
|
|
Dołączył: Apr 2010
Posty: 2,547
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Apr 2010
Posty: 2,547 |
jeszcze Krakowia niech pomoze Odrze przegrywajac z Wisłą i żegnamy śląsk
|
|
|
|
|
Dołączył: Jul 2005
Posty: 573
addict
|
|
addict
Dołączył: Jul 2005
Posty: 573 |
kurva jak pomysle ze Lobodzinski zarabia tu 100tys zl na miesiac to... ja sie dziwie że w Polsce znajdują sie tacy frajerzy płacący za taka chałturę piłkarska
|
|
|
|
|
Dołączył: Sep 2007
Posty: 3,246
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Sep 2007
Posty: 3,246 |
Odra 1  tak jak chciałem jeszcze jedną 
|
|
|
|
|
Dołączył: May 2004
Posty: 27,145
Blade Runner
|
|
Blade Runner
Dołączył: May 2004
Posty: 27,145 |
Szkoda.
Znów Wisła będzie się kompromitować z jakimiś amatorami z Estonii czy innej Gruzji. Lech chociaż dawał nadzieję na przejście pierwszej rundy przedprzedprzedprzedwstępnej. Teraz ta nadzieja idzie się dymać.
|
|
|
|
|
Dołączył: Aug 2005
Posty: 7,748
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Aug 2005
Posty: 7,748 |
jeszcze Krakowia niech pomoze Odrze przegrywajac z Wisłą i żegnamy śląsk Pasy jak przegraja sami moga poleciec  WISŁA 
|
|
|
|
|
Dołączył: May 2006
Posty: 21,516
AVE LAZIO
|
|
AVE LAZIO
Dołączył: May 2006
Posty: 21,516 |
Będzie nerwowo na ulicach Krakowa  ale chłopy z Craxy walczą  normalka kumpel z mojego miasta w UK z szalem i relację pełną mi zda w czwartek  po powrocie z Krakowa ja wroci bo znowu chmura ma pozamykac lotniska  dobrze,że ja póki co ja nie podróżuję lotami jedyny lot na wesele w lipcu lub sierpniu ale na Rzeszów a później DERBY RZYMU 
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2008
Posty: 19,128
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Dec 2008
Posty: 19,128 |
kurva jak pomysle ze Lobodzinski zarabia tu 100tys zl na miesiac to... tak grają w tej lidze a później dziwimy się,że Azery lepsze lub inne  ale 100 tys zlotych na miesiac to jest nie do pomyslenia.. WOJCIECH LOBODZINSKI.. kto kurva konstruowal ten kontrakt.. przeciez zwyklego smiertelnika to krew moze zalac
|
|
|
|
|
Dołączył: May 2004
Posty: 27,145
Blade Runner
|
|
Blade Runner
Dołączył: May 2004
Posty: 27,145 |
jeszcze Krakowia niech pomoze Odrze przegrywajac z Wisłą i żegnamy śląsk Ciekawe czy do Solorza dotarło już w jakie gówno się wpakował?
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2009
Posty: 39,683
Krecik
|
|
Krecik
Dołączył: Jan 2009
Posty: 39,683 |
Szkoda.
Znów Wisła będzie się kompromitować z jakimiś amatorami z Estonii czy innej Gruzji. Lech chociaż dawał nadzieję na przejście pierwszej rundy przedprzedprzedprzedwstępnej. Teraz ta nadzieja idzie się dymać. bez Lewego i być może Peszko to będzie jak nie LEvadia to Terek czy Tyraspol, te nazwy pyry znają dobrze 
|
|
|
|
|
Dołączył: Aug 2005
Posty: 7,748
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Aug 2005
Posty: 7,748 |
Szkoda.
Znów Wisła będzie się kompromitować z jakimiś amatorami z Estonii czy innej Gruzji. Lech chociaż dawał nadzieję na przejście pierwszej rundy przedprzedprzedprzedwstępnej. Teraz ta nadzieja idzie się dymać. Ciekawe z kim by Twoja Pogoń przegrała w 1 rundzie kwalifikacji jakby Nie Daj Boze zdobyli PP...
|
|
|
|
|
Dołączył: May 2006
Posty: 21,516
AVE LAZIO
|
|
AVE LAZIO
Dołączył: May 2006
Posty: 21,516 |
jeszcze Krakowia niech pomoze Odrze przegrywajac z Wisłą i żegnamy śląsk to za kim ty w PL jesteś anty Cracovia anty Śląsk L ?
|
|
|
Link skopiowany do schowka