|
|
Dołączył: Sep 2006
Posty: 5,101
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Sep 2006
Posty: 5,101 |
Mila brama 
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2005
Posty: 1,664
Pooh-Bah
|
|
Pooh-Bah
Dołączył: Jan 2005
Posty: 1,664 |
|
|
|
|
|
Dołączył: Jul 2009
Posty: 82,199
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jul 2009
Posty: 82,199 |
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2005
Posty: 1,322
veteran
|
|
veteran
Dołączył: Jan 2005
Posty: 1,322 |
poszło na wisełke To by było cos pieknego swiętowac mistrza po wygranych derbach tylko czy policja jest na to gotowa 
|
|
|
|
|
Dołączył: Jul 2006
Posty: 6,503
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jul 2006
Posty: 6,503 |
śląsk 111111111111111111111, jeszcze jedna 
|
|
|
|
|
Dołączył: Aug 2006
Posty: 3,853
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Aug 2006
Posty: 3,853 |
W Bialym 4 zolte kartki.....po gola mi Jaga tam...kurcze a najpierw chcialem under zagrac....
|
|
|
|
|
Dołączył: Apr 2010
Posty: 2,547
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Apr 2010
Posty: 2,547 |
11 Polonia Warszawa29 33 12 Śląsk Wrocław 29 31 13 Cracovia Kraków 29 31 14 Arka Gdynia 29 29 15 Odra Wodzisław 29 29 16 Piast Gliwice 29 27
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2004
Posty: 17,060
podwórkowy attaché
|
|
podwórkowy attaché
Dołączył: Nov 2004
Posty: 17,060 |
jakoś nie widzę iż Lec zdoła wygrać dziś w Chorzowie
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2005
Posty: 30,622
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Dec 2005
Posty: 30,622 |
Szkoda.
Znów Wisła będzie się kompromitować z jakimiś amatorami z Estonii czy innej Gruzji. Lech chociaż dawał nadzieję na przejście pierwszej rundy przedprzedprzedprzedwstępnej. Teraz ta nadzieja idzie się dymać. Ciekawe z kim by Twoja Pogoń przegrała w 1 rundzie kwalifikacji jakby Nie Daj Boze zdobyli PP... podejrzewam, ze Bzyku nie jest jakims tam pseudo "fanatykiem" i patrzy trzezwo na polska pilke, ktora w tej chwili jest dnem 
|
|
|
|
|
Dołączył: May 2006
Posty: 21,516
AVE LAZIO
|
|
AVE LAZIO
Dołączył: May 2006
Posty: 21,516 |
kurva jak pomysle ze Lobodzinski zarabia tu 100tys zl na miesiac to... tak grają w tej lidze a później dziwimy się,że Azery lepsze lub inne  ale 100 tys zlotych na miesiac to jest nie do pomyslenia.. WOJCIECH LOBODZINSKI.. kto kurva konstruowal ten kontrakt.. przeciez zwyklego smiertelnika to krew moze zalac powiem tyle nie obraźliwie trzeba było grać w piłkę i może byś miał szansę bo mnie w********* jak ktoś powie ile on zarabia itp ja nie patrzę na kieszeń
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2004
Posty: 17,060
podwórkowy attaché
|
|
podwórkowy attaché
Dołączył: Nov 2004
Posty: 17,060 |
Śląsk na 1-1 , Odra walcz 
|
|
|
|
|
Dołączył: Jul 2006
Posty: 6,503
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jul 2006
Posty: 6,503 |
|
|
|
|
|
Dołączył: May 2006
Posty: 21,516
AVE LAZIO
|
|
AVE LAZIO
Dołączył: May 2006
Posty: 21,516 |
jakoś nie widzę iż Lec zdoła wygrać dziś w Chorzowie chyba to 22 lata miną bez zwycięstwa na Chorzowie ?
|
|
|
|
|
Dołączył: Aug 2006
Posty: 3,853
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Aug 2006
Posty: 3,853 |
No Probierz sie troche wkurzyl...na boisko zaraz Franek z Brunem wejdzie...
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2004
Posty: 17,060
podwórkowy attaché
|
|
podwórkowy attaché
Dołączył: Nov 2004
Posty: 17,060 |
W Białymstoku na boisko ma wejść Frankowski
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2008
Posty: 19,128
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Dec 2008
Posty: 19,128 |
kurva jak pomysle ze Lobodzinski zarabia tu 100tys zl na miesiac to... tak grają w tej lidze a później dziwimy się,że Azery lepsze lub inne  ale 100 tys zlotych na miesiac to jest nie do pomyslenia.. WOJCIECH LOBODZINSKI.. kto kurva konstruowal ten kontrakt.. przeciez zwyklego smiertelnika to krew moze zalac powiem tyle nie obraźliwie trzeba było grać w piłkę i może byś miał szansę bo mnie w********* jak ktoś powie ile on zarabia itp ja nie patrzę na kieszeń gralem Bezdomny gralem  trudno Ciebie to nie razi, mnie wkurvia bardzo, bo Lobodzinski jest drewnem maksymalnym, tylko improwizuje, tak jak powiedzialem chcialbym tylko wiedziec kto kurva konstruowal dla niego ten kontrakt, bo juz w samej polskiej lidze jest duzo pilkarzy ktorzy sa duzo lepsi a o pensji Lobodzinskiego to moga tylko pomarzyc  koniec tematu.
|
|
|
|
|
Dołączył: Jul 2009
Posty: 82,199
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jul 2009
Posty: 82,199 |
|
|
|
|
|
Dołączył: Sep 2004
Posty: 23,725
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Sep 2004
Posty: 23,725 |
jakoś nie widzę iż Lec zdoła wygrać dziś w Chorzowie chyba to 22 lata miną bez zwycięstwa na Chorzowie ? Na Cichej. Na Śląskim wygrali rok temu, ale w sumie to tez nie w lidze.
|
|
|
|
|
Dołączył: May 2004
Posty: 27,145
Blade Runner
|
|
Blade Runner
Dołączył: May 2004
Posty: 27,145 |
Ciekawe z kim by Twoja Pogoń przegrała w 1 rundzie kwalifikacji jakby Nie Daj Boze zdobyli PP... To żeś porównał. Tylko, że Pogoń jak zapewne zauważyłeś nie zdobywa co roku mistrzostwa, nie ma piłkarzy którym płaci setki tysięcy złotych rocznie i tutaj nikt nie łudzi się, że w tym roku w końcu podbijemy Ligę Mistrzów. bez Lewego i być może Peszko to będzie jak nie LEvadia to Terek czy Tyraspol, te nazwy pyry znają dobrze  Owszem, ale w Lechu akurat pokazują, że potrafią zrobić dobre transfery, więc całkiem możliwe, że kasę z Lewego dobrze zainwestują w kogoś dobrego, a nie przejedzą lub też będą sponsorować jakichś pseudopiłkarzy (W Wiśle i Legii tak robią).
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2004
Posty: 17,060
podwórkowy attaché
|
|
podwórkowy attaché
Dołączył: Nov 2004
Posty: 17,060 |
jakoś nie widzę iż Lec zdoła wygrać dziś w Chorzowie chyba to 22 lata miną bez zwycięstwa na Chorzowie ? raczej tak, po za tym Wisła remis w derbach a w ostatniej zapewni mistrzostwo przed własną publiką
|
|
|
Link skopiowany do schowka
|
|