|
|
Dołączył: Nov 2004
Posty: 17,060
podwórkowy attaché
|
|
podwórkowy attaché
Dołączył: Nov 2004
Posty: 17,060 |
chyba czas na rewolucje na naszym podwórku i zmianę warty rozdającego karty, ciekawe co zrobi teraz Cupiał? Wycofa się czy jeszcze będzie topił kasę na czymś co nie przynosi zysku?
Podobno w Białymstoku znalazł się sponsor strategiczny który chciałby wyłożyć sporą kasę, ale na razie nic więcej nie wiadomo kto to, więc pewnie po finale PP coś więcej będzie wiadomo.
|
|
|
|
|
Dołączył: May 2005
Posty: 5,199
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: May 2005
Posty: 5,199 |
Lech zdobył gola po kontrze w akcji w której powinien być rzut wolny dla Ruchu, a Arboleda powinien dostać czerwoną kartę za faul na Piechu, który wychodził sam na sam z bramkarzem... Sędzia puścił akcję nie widząc ewidentnego faulu... Bywa 
|
|
|
|
|
Dołączył: Jul 2009
Posty: 82,199
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jul 2009
Posty: 82,199 |
unirea po overa 0,5 ! @3,00
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2005
Posty: 30,622
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Dec 2005
Posty: 30,622 |
mamy 3 rozne wersje  : 4metr 8 i 10 wydawalo mi sie, ze blizej  powiedzmy 6 metrow 
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2009
Posty: 1,018
old hand
|
|
old hand
Dołączył: Jan 2009
Posty: 1,018 |
jutro nagłówek w fakcie: "Mariusz Jop zatrzymany przez prokuraturę w związku z zarzutami korupcyjnymi" brawo mariusek !
|
|
|
|
|
Dołączył: May 2009
Posty: 7,829
a.k.a. "coolbet"
|
|
a.k.a. "coolbet"
Dołączył: May 2009
Posty: 7,829 |
mamy 3 rozne wersje  : 4metr 8 i 10  mi sie wydawalo ze Dzopik nie stal w polu bramkowym 
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2008
Posty: 19,128
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Dec 2008
Posty: 19,128 |
ale kurva JAK JOP glowkowal  gosc przeciez NABIEGAL DO PRZODU a wjebal kantem glowy pile DO TYLU  to jest nie do wiary
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2007
Posty: 8,985
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jan 2007
Posty: 8,985 |
Ruch Chorzów - Lech Poznań 2:1 (0:0) Bramka: Michał Pulkowski (46) - Robert Lewandowski (69), Siergiej Kriwiec (90) Żółte kartki: Ruch Chorzów: Krzysztof Nykiel, Rafał Grodzicki, Gabor Straka, Grzegorz Baran. Lech Poznań: Seweryn Gancarczyk, Tomasz Bandrowski, Siergiej Kriwiec, Jakub Wilk. Sędzia: Paweł Gil (Lublin). Widzów 10 000. Onet.pl 
|
|
|
|
|
Dołączył: Jul 2005
Posty: 10,831
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jul 2005
Posty: 10,831 |
Lech zdobył gola po kontrze w akcji w której powinien być rzut wolny dla Ruchu, a Arboleda powinien dostać czerwoną kartę za faul na Piechu, który wychodził sam na sam z bramkarzem... Sędzia puścił akcję nie widząc ewidentnego faulu... Bywa  stronniczy jestes
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2009
Posty: 10,315
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jan 2009
Posty: 10,315 |
Dzięki Panowie  Do Wisły nic nie mam ale panu kasperczakowi bardzo dobrze, wracaj pan do murzynów 
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2009
Posty: 45,726 Likes: 5
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jan 2009
Posty: 45,726 Likes: 5 |
Ja jako kibic Legii Warszawa,
składam gratulacje kibicom Lecha Poznań,
za zdobycie Mistrzostwa Polski. a ja dorzucę od siebie że pilnujcie się w następnym sezonie bo My teraz mistrza bierzemy!!! 
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2009
Posty: 1,018
old hand
|
|
old hand
Dołączył: Jan 2009
Posty: 1,018 |
mamy 3 rozne wersje  : 4metr 8 i 10 wydawalo mi sie, ze blizej  powiedzmy 6 metrow  wyliczmy średnią  7.3m 
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2009
Posty: 39,683
Krecik
|
|
Krecik
Dołączył: Jan 2009
Posty: 39,683 |
Lech zdobył gola po kontrze w akcji w której powinien być rzut wolny dla Ruchu, a Arboleda powinien dostać czerwoną kartę za faul na Piechu, który wychodził sam na sam z bramkarzem... Sędzia puścił akcję nie widząc ewidentnego faulu... Bywa  stronniczy jestes komentator też mówił, więc niekoniecznie. Ja sytuacji nie widziałem, ale jaka to różnica. Będziecie przed Legią i tak
|
|
|
|
|
Dołączył: Apr 2004
Posty: 30,165
Na pełnejjj kurrr...
|
|
Na pełnejjj kurrr...
Dołączył: Apr 2004
Posty: 30,165 |
10 000 w Chorzowie... WOW w koncu im sie udalo 
|
|
|
|
|
Dołączył: May 2005
Posty: 5,199
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: May 2005
Posty: 5,199 |
Lech zdobył gola po kontrze w akcji w której powinien być rzut wolny dla Ruchu, a Arboleda powinien dostać czerwoną kartę za faul na Piechu, który wychodził sam na sam z bramkarzem... Sędzia puścił akcję nie widząc ewidentnego faulu... Bywa  stronniczy jestes Całe studio Canal+ też??
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2006
Posty: 3,518
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Nov 2006
Posty: 3,518 |
w Krakowie dzisiaj bedzie gorąco  juz policja jezdzi jakby Barack Obama przyjechal 
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2006
Posty: 3,005
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Mar 2006
Posty: 3,005 |
na starym wlasnie zaczela sie zbiorka podpisow zeby dla jopa dac honorowe obywatelstwo POZNANIAAAA :))
|
|
|
|
|
Dołączył: May 2004
Posty: 27,145
Blade Runner
|
|
Blade Runner
Dołączył: May 2004
Posty: 27,145 |
ale kurva JAK JOP glowkowal  gosc przeciez NABIEGAL DO PRZODU a wjebal kantem glowy pile DO TYLU  to jest nie do wiary Jak się ma kwadratowy łeb to wszystko jest możliwe.
|
|
|
|
|
Dołączył: May 2009
Posty: 7,829
a.k.a. "coolbet"
|
|
a.k.a. "coolbet"
Dołączył: May 2009
Posty: 7,829 |
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2009
Posty: 1,018
old hand
|
|
old hand
Dołączył: Jan 2009
Posty: 1,018 |
najśmieszniejsze jest to, że on miał dziś nie grać  pokazał się trenerowi !
|
|
|
Link skopiowany do schowka
|
|