Simpson- Williamson 1 1.65 10/10 unibet
Po tym co zobaczylem w polfinalach nie wyobrazam sobie innego roztrzygniecia.
Simpson wygral swoj polfinal bez wiekszych problemow.
Ostatnie 15m. wyraznie zwalnial.Czas w anormalnych warunkach(deszcz)45.53 Widac spore rezerwy .W eliminacjach w duzo lepszych warunkach mial 44.85(Wiliamson 45.97)Obaj wygrali swoje biegi eliminacyjne i raczej te czasy niewiele mowia
O ile Simpson w polfinale nie pokazal jeszcze pelni swoich mozliwosci to tego samego nie da sie powiedziec o Williamsonie. Czas 45.65 dal mu ledwo drugie miejsce.Po zacietej walce wygral z trzecim na mecie o 0.01s. bezposrednim awansem premiowane byly tylko dwa pierwsze miejsca.
Amerykanin swietnie biegal dwa miesiace temu tu jednak nie trafil z forma.
Wychodzi mi ze Simpson powinien byc lepszy o ok. 0.2s
A wracajac jeszcze do Pieczonkiny to w finale mozna ja grac w ciemno .Wcale nie dziwie sie ze nie startowala nigdzie poza rosja.Dwa latka mialaby z glowy. Te pryszcze nie pozostawiaja zludzen...
======================
Simpsonik me gusta mucho <img src="/ubbthreads/images/graemlins/ooo.gif" alt="" />
Pieczonkina za @1.20 - biorąc pod uwagę jej POSTAĆ - w szerokim rozumieniu - granie tego to sadomasochizm .....
Po wczorajszym dniu dziecka dzisiaj bardzo mocno mnie kusi laluchna kanadyjska Crisik <img src="/ubbthreads/images/graemlins/ooo.gif" alt="" /> 1-2 za @2.0 - za drobne zagram go też na zwycięstwo ( rozkład kursów jak u Gatlinka jesterdej ) . A tak powaznie to szanse według mnie ma ogromne - na pudle to bank - dla mnie 1-2 prawie bank - damy 8/10 .
Teraz młocik <img src="/ubbthreads/images/graemlins/ooo.gif" alt="" />
Trudno jak cholera ale przy stawkach 3/10 takie laluchy widzę .
M.MONTEBRUM-K.SKOLIMOWSKA KL ( młot K ) 1,70 --- 1,90
Z francuzką Polka przegrała tylko w Paris 2003 ( miała gdzie....) - poza tym rzeźbi babę-chłopa przez całą swoją karierę- nie wierzę,żeby nie rzuciła 73m z hakiem - a to na french big baby na takich zawodach spokojnie powinno wystarczyć .
W profie Moreno z tą samą francuską - też powinno byćgładko i przyjemnie .
Seria srebrnych medali kubańczyków będzie trwać - to dopieprzymy Moreno 1-2 za @1.6 .
I jednak postawimy na Isinbajewą Kobiecego Młota <img src="/ubbthreads/images/graemlins/ooo.gif" alt="" /> - spełnia wszelkie warunki MARKETINGOWE - nie wiem skąd ją wytrzasneli i tak podrasowali - ale skazana po prostu kobiecina na sukces
M01 Lysenko 2.3 - nie się jej darzy
pozdrawiam