Poprzedni temat
Następny temat
Drukuj temat
Strona 1 z 6 1 2 3 4 5 6
Dołączył: Oct 2002
Posty: 9,548
M
Didżej
Didżej
M Offline
Dołączył: Oct 2002
Posty: 9,548
Orginalnie napisał: Pawka
Quote
Witam !

W sobotę 6 sierpnia rozpoczynają się w Helsinkach 10 mistrzostwa świata w lekkiej atletyce, potrwają one do niedzieli 14 sierpnia. Z własnego doświadczenia wiem, że powinny one przynieść grającym sporo profitów i satysfakcji. Poniżej trochę przydatnych linków :

Tutaj [iaaf.org] - oficjalna strona mistrzostw

Tutaj [iaaf.org] - tegoroczna tabela wyników w poszczególnych konkurencjach

Tutaj [iaaf.org] - tegoroczne wyniki mitingów organizowanych prze IAAF

Pozdrawiam i życzę sukcesów Pawka z Kielc.

Bonus: Unibet
Dołączył: Dec 2003
Posty: 714
B
old hand
old hand
B Offline
Dołączył: Dec 2003
Posty: 714
Simpson- Williamson 1 1.65 10/10 unibet

Po tym co zobaczylem w polfinalach nie wyobrazam sobie innego roztrzygniecia.
Simpson wygral swoj polfinal bez wiekszych problemow.
Ostatnie 15m. wyraznie zwalnial.Czas w anormalnych warunkach(deszcz)45.53 Widac spore rezerwy .W eliminacjach w duzo lepszych warunkach mial 44.85(Wiliamson 45.97)Obaj wygrali swoje biegi eliminacyjne i raczej te czasy niewiele mowia
O ile Simpson w polfinale nie pokazal jeszcze pelni swoich mozliwosci to tego samego nie da sie powiedziec o Williamsonie. Czas 45.65 dal mu ledwo drugie miejsce.Po zacietej walce wygral z trzecim na mecie o 0.01s. bezposrednim awansem premiowane byly tylko dwa pierwsze miejsca.
Amerykanin swietnie biegal dwa miesiace temu tu jednak nie trafil z forma.
Wychodzi mi ze Simpson powinien byc lepszy o ok. 0.2s


A wracajac jeszcze do Pieczonkiny to w finale mozna ja grac w ciemno .Wcale nie dziwie sie ze nie startowala nigdzie poza rosja.Dwa latka mialaby z glowy. Te pryszcze nie pozostawiaja zludzen...

Dołączył: Jan 2005
Posty: 790
old hand
old hand
Dołączył: Jan 2005
Posty: 790

Ja sobie upatrzyłem Liu Xiaang Win kurs: 4,00 w Profie. Może tegoroczne wyniki mityngów nie przemawiają za Chińczykiem, ale jest najmocniejszy psychicznie z wielkiej 4 (Doucouré, Trammell , Johnson , Xiang Liu) Po wczorajszym zachowaniu po biegu sądze że dzisiaj pokaże klase. Kurs dla mnie przeszacowany.

Finałowa 8 (wyniki półfinałów)
1 Allen Johnson (USA) 13.23
2 Maurice Wignall (JAM) 13.24 + 0.01
3 Terence Trammell (USA) 13.31 + 0.08
4 Ladji Doucouré (FRA) 13.35 + 0.12
5 Dominique Arnold (USA) 13.39 + 0.16
5 Mateus Inocencio (BRA) 13.39 + 0.16
7 Xiang Liu (CHN) 13.42 + 0.19
8 Joel Brown (USA) 13.43 + 0.2

Paris Golden League 01/07
1 DOUCOURÉ ladji 13.02
2 Johnson Allen 13.04 + 0.02
3 Liu Xiang 13.06 + 0.04

Rome Golden League 08/07
1 Arnold Dominique (USA ) 13.11
2 Liu Xiang (CHN ) 13.24 0.13
3 Doucouré Ladji (FRA ) 13.29 0.18

Oslo Golden League 29/07
1 Doucouré Ladji (FRA ) 13.00
2 Brown Joel (USA ) 13.22 0.22
3 Trammell Terence (USA ) 13.27 0.27

Dołączył: Jan 2003
Posty: 21,969
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Jan 2003
Posty: 21,969
Może ktoś napisac jakie były warunki podczas biegu Johnsona? Patrzac na czasy to tylko Doucouré i Amerykanin sie licza w wlace o złoto, ale wiadomo jesli znowu będzie stała woda na tartanie to wszystko jest możliwe.

Na Johnsona 3.5 w Profie.w BaW tez było z rana 3.5 ale zaraz zdjeli :/

Dołączył: Dec 2004
Posty: 7,747
G
Inwestor
Inwestor
G Offline
Dołączył: Dec 2004
Posty: 7,747
Prosze o podanie kursow z BAW na skok o tyczce pań, bardzo proszę.

Dołączył: Mar 2005
Posty: 2,450
Pooh-Bah
Pooh-Bah
Dołączył: Mar 2005
Posty: 2,450
Helsinki (FIN) - kobiety, Świat

Skok o tyczce K - 17:00 +1
Zwycięzca (zakłady są w każdym wypadku ważne)
Yelena Isinbayeva (RUS) 1.03
Inny/a atleta/ka 9.00

Dołączył: Dec 2004
Posty: 7,747
G
Inwestor
Inwestor
G Offline
Dołączył: Dec 2004
Posty: 7,747
Dzieki, a jest zaklad na pobicie rekordu swiata? moglby ktos wklieic? bardzo prosze...

Dołączył: May 2005
Posty: 4,203
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: May 2005
Posty: 4,203
w B&w NIE MA JUŻ TEGO ZAKĄŁDU JEST TYLKO W PROFIE KURS 1,55

Dołączył: Nov 2004
Posty: 10
P
stranger
stranger
P Offline
Dołączył: Nov 2004
Posty: 10
baw Tak - 2,7, nie - 1,35

Dołączył: May 2004
Posty: 11,946
O
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
O Offline
Dołączył: May 2004
Posty: 11,946
Quote
Simpson- Williamson 1 1.65 10/10 unibet

Po tym co zobaczylem w polfinalach nie wyobrazam sobie innego roztrzygniecia.
Simpson wygral swoj polfinal bez wiekszych problemow.
Ostatnie 15m. wyraznie zwalnial.Czas w anormalnych warunkach(deszcz)45.53 Widac spore rezerwy .W eliminacjach w duzo lepszych warunkach mial 44.85(Wiliamson 45.97)Obaj wygrali swoje biegi eliminacyjne i raczej te czasy niewiele mowia
O ile Simpson w polfinale nie pokazal jeszcze pelni swoich mozliwosci to tego samego nie da sie powiedziec o Williamsonie. Czas 45.65 dal mu ledwo drugie miejsce.Po zacietej walce wygral z trzecim na mecie o 0.01s. bezposrednim awansem premiowane byly tylko dwa pierwsze miejsca.
Amerykanin swietnie biegal dwa miesiace temu tu jednak nie trafil z forma.
Wychodzi mi ze Simpson powinien byc lepszy o ok. 0.2s


A wracajac jeszcze do Pieczonkiny to w finale mozna ja grac w ciemno .Wcale nie dziwie sie ze nie startowala nigdzie poza rosja.Dwa latka mialaby z glowy. Te pryszcze nie pozostawiaja zludzen...

======================

Simpsonik me gusta mucho <img src="/ubbthreads/images/graemlins/ooo.gif" alt="" />

Pieczonkina za @1.20 - biorąc pod uwagę jej POSTAĆ - w szerokim rozumieniu - granie tego to sadomasochizm .....

Po wczorajszym dniu dziecka dzisiaj bardzo mocno mnie kusi laluchna kanadyjska Crisik <img src="/ubbthreads/images/graemlins/ooo.gif" alt="" /> 1-2 za @2.0 - za drobne zagram go też na zwycięstwo ( rozkład kursów jak u Gatlinka jesterdej ) . A tak powaznie to szanse według mnie ma ogromne - na pudle to bank - dla mnie 1-2 prawie bank - damy 8/10 .

Teraz młocik <img src="/ubbthreads/images/graemlins/ooo.gif" alt="" />

Trudno jak cholera ale przy stawkach 3/10 takie laluchy widzę .
M.MONTEBRUM-K.SKOLIMOWSKA KL ( młot K ) 1,70 --- 1,90

Z francuzką Polka przegrała tylko w Paris 2003 ( miała gdzie....) - poza tym rzeźbi babę-chłopa przez całą swoją karierę- nie wierzę,żeby nie rzuciła 73m z hakiem - a to na french big baby na takich zawodach spokojnie powinno wystarczyć .

W profie Moreno z tą samą francuską - też powinno byćgładko i przyjemnie .

Seria srebrnych medali kubańczyków będzie trwać - to dopieprzymy Moreno 1-2 za @1.6 .
I jednak postawimy na Isinbajewą Kobiecego Młota <img src="/ubbthreads/images/graemlins/ooo.gif" alt="" /> - spełnia wszelkie warunki MARKETINGOWE - nie wiem skąd ją wytrzasneli i tak podrasowali - ale skazana po prostu kobiecina na sukces
M01 Lysenko 2.3 - nie się jej darzy

pozdrawiam

Dołączył: May 2003
Posty: 5,189
1
1
Dołączył: May 2003
Posty: 5,189
Johnson miał chyba najtrudniejsze warunki (wiatr -1.9 m/s w poprzednich 2-óch biegach prawie go nie było). Wczoraj około północy w BAW kurs na jego zwycięstwo wynosił 4.00 czyli o wiele za dużo. Ale płotki to specyficzna konkurencja gdzie potrzeba wiele szczęścia i perfekcyjnego startu. Może się zdarzyć tak jak wczoraj że ktoś będzie chciał ciągnąć płotek do mety (Hayes; jak wpadała na metę wyglądało to jak w reklamie Żywca -> prawie jak mistrz <img src="/ubbthreads/images/graemlins/grin.gif" alt="" />).

Co do pogody to rano świeciło słońce <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" /> Daj Boże aby było tak podczas bicia rekordu świata w skoku o tyczce, narazie decyzja o przełożeniu konkursu była jak najbardziej słuszna.

Dołączył: May 2003
Posty: 5,189
1
1
Dołączył: May 2003
Posty: 5,189
[color:"orange"]Narazie w Helsinkach jest Słońce i jest ciepło[/color] <img src="/ubbthreads/images/graemlins/cool.gif" alt="" /> <img src="/ubbthreads/images/graemlins/grin.gif" alt="" />

Dołączył: Feb 2004
Posty: 7,011
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Feb 2004
Posty: 7,011
ta pogoda i tak sie nie utrzyma na stałe a na rekord świata bym az tak nie liczył.

Dołączył: Feb 2004
Posty: 7,049
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Feb 2004
Posty: 7,049
a co sadzicie o 800m, Rashid Ramzi (BRN) jest mocny, ale czy rozegra to dobrze taktycznie? w biegu eliminacyjnym w pewnym momencie musial mocno pobiec gdyz zostal z tylu...

Dołączył: Feb 2004
Posty: 7,049
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Feb 2004
Posty: 7,049
..moj blad dzis dopiero semi finals...przepraszam

Dołączył: Jul 2002
Posty: 1,262
veteran
veteran
Dołączył: Jul 2002
Posty: 1,262
Tymczasem znowu deszcz

Dołączył: Feb 2004
Posty: 7,011
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Feb 2004
Posty: 7,011
z naziemnych najbardziej podoba mmi sie oferta profa.

Brandon Simpson Jamajka 1-3 kurs 1.80 czas półfinału najlepszy 45.53 ale czy da rade Jeremiemu Warinerowi ? Napewno na podium ma duze szanse.Licze po cichu że pokona Christophera Browna albo Darolda Williamsona.Wariner sie oszczedzał ale napewno nie postawie na jego zwyciestwo po kursie 1.5 nie w takich warunkach jakie panuja w Helsinkach.

Dołączył: Feb 2004
Posty: 7,011
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Feb 2004
Posty: 7,011
+ Christopher - Benjamin 1 1.35 9/10
Kanadyjczyk w półfinałach lepszy od Brytyjczyka aż o 0.19 sek.

Dołączył: Jan 2005
Posty: 790
old hand
old hand
Dołączył: Jan 2005
Posty: 790
Season of Allen JOHNSON
Date Competition Type Perf
25/06/2005 US Championships 110m hurdles 12"99
01/07/2005 Paris meeting 110m hurdles 13"04
29/05/2005 Hengelo meeting 110m hurdles 13"18
11/08/2005 World Championships 110m hurdles 13"23
29/07/2005 Oslo meeting 110m hurdles 13"34


Season of Xiang LIU
Date Competition Type Perf
05/07/2005 Lausanne meeting 110m hurdles 13"05
04/06/2005 Eugene meeting 110m hurdles 13"06
01/07/2005 Paris meeting 110m hurdles 13"06
07/05/2005 Osaka meeting 110m hurdles 13"12
08/07/2005 Rome meeting 110m hurdles 13"24
11/08/2005 World Championships 110m hurdles 13"42
10/08/2005 World Championships 110m hurdles 13"73


Season of Terrence TRAMMELL
Date Competition Type Perf
25/06/2005 US Championships 110m hurdles 13"02
05/07/2005 Lausanne meeting 110m hurdles 13"05
04/06/2005 Eugene meeting 110m hurdles 13"12
13/05/2005 Doha meeting 110m hurdles 13"18
29/07/2005 Oslo meeting 110m hurdles 13"27
01/07/2005 Paris meeting 110m hurdles 13"30
11/08/2005 World Championships 110m hurdles 13"31
08/07/2005 Rome meeting 110m hurdles 13"35
10/08/2005 World Championships 110m hurdles 13"80



Season of Ladji DOUCOURE
Date Competition Type Perf
15/07/2005 Championnats of France 110m hurdles 12"97 (RN
29/07/2005 Oslo meeting 110m hurdles 13"00
01/07/2005 Paris meeting 110m hurdles 13"02 (RN
19/06/2005 European Cup 110m hurdles 13"16
08/07/2005 Rome meeting 110m hurdles 13"29
11/08/2005 World Championships 110m hurdles 13"35
12/06/2005 Villeneuve d'Ascq meeting 110m hurdles 13"36
10/08/2005 World Championships 110m hurdles 13"86

Dołączył: Feb 2004
Posty: 7,011
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Feb 2004
Posty: 7,011
jesli chodzi o 110 m stawiam zdecydowanie na Allena Johnstona w parze z Terrence Trammellem.Tylko pytanie jaka bedzie 1-3.Doucoure Johnston a może nieobliczalny Chińczyk Liu?

Strona 1 z 6 1 2 3 4 5 6

Moderatorzy  Green Arrow, rafal08 

Link skopiowany do schowka
Kto jest teraz online
11 zarejestrowanych użytkowników (Sensei, latajaca_holenderka, alfa, burbon, rafal08, rymoholik, aker, betowiec, $-man, bukma, poozon), 2,348 gości, oraz 6 wyszukiwarek.
Key: Admin, Global Mod, Mod
Statystyki forum
Strona główna forum105
Tematy51,284
Posty5,834,088
Użytkownicy24,790
Najwięcej online13,128
Sep 24th, 2025
Powered by UBB.threads™ PHP Forum Software 8.0.1