Poprzedni temat
Następny temat
Drukuj temat
Strona 4 z 6 1 2 3 4 5 6
Dołączył: Dec 2004
Posty: 8,416
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Dec 2004
Posty: 8,416
Czy Julia Pieczonkina zostanie zdyskwalifikowana?

Tak - 1.20
Nie - 4.00


Kontrujcie póki nie jest za późno!!! <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" />

Bonus: Unibet
Dołączył: Jun 2002
Posty: 1,031
N
old hand
old hand
N Offline
Dołączył: Jun 2002
Posty: 1,031
przyjmiesz mi za 1 000zl?:)

Dołączył: Dec 2004
Posty: 8,416
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Dec 2004
Posty: 8,416
Quote
przyjmiesz mi za 1 000zl?:)
No skoro Ruskie organizują walizkę to ja w to wchodzę! <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />


P.S. Mistrzostwa dobiegają ku końcowi więc nie poganiajcie nas na Quasi bo zbyt dużego zamętu i tak już nie narobimy.

Dołączył: Aug 2004
Posty: 3,824
N
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
N Offline
Dołączył: Aug 2004
Posty: 3,824
Dużą ofertę na skok wzwyż ma expekt.Jak myslicie czy skoczy 232 lub więcej?Mnie sie wydaje że tak-kurs 1.55

Dołączył: Aug 2004
Posty: 3,824
N
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
N Offline
Dołączył: Aug 2004
Posty: 3,824
Przepraszam,zapomnialem dopisać faworyt-Holm

Dołączył: Aug 2005
Posty: 193
U
member
member
U Offline
Dołączył: Aug 2005
Posty: 193
Spokojnie
to dla niego zadna wysokosc

Dołączył: Feb 2004
Posty: 14,919
P
Live fast, die young
Live fast, die young
P Offline
Dołączył: Feb 2004
Posty: 14,919
ja mam pytanie co znaczy w biegu przez plotki zle pokonac plotek? Czyzby piekna Julia przeskoczyla 3 plotki na raz? Warte podkreslenia jest to, ze to nie Polska zlozyla protest, przynajmniej mamy honor!!

Dołączył: Dec 2004
Posty: 8,416
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Dec 2004
Posty: 8,416
Po 1
Piękna to jest Yelena a nie Julia no ale o gustach się nie dyskutuje.

Po 2
Źle pokonany płtek oznacza w tym konkretnym przypadku płotek pokonany z boku.

Dołączył: Dec 2003
Posty: 714
B
old hand
old hand
B Offline
Dołączył: Dec 2003
Posty: 714
Ponoc protest zostal odrzucony i mam nadzieje ze na tym ta sprawa sie zakonczy.
Zupelnie niespodziewanie przez godzine mialem duzo wieksze emocje niz podczas samego biegu.
Nawet nie chce myslec co by bylo gdyby...Na pewno musialbym wymienic klawiature myszke ...a moze i monitor <img src="/ubbthreads/images/graemlins/grin.gif" alt="" />
Zawierajac kazdy zaklad oczywiscie licze sie z przegrana ale przegrana w taki sposob boli duzo bardziej.

Dołączył: Jun 2003
Posty: 6,411
Dołączył: Jun 2003
Posty: 6,411
no ja mam to samo bynio;] Najpierw urąbany kupon przez niesłuszne wykluczenie Pedersena. A teraz drugi - dający zwrot mialoby zajebac takie cos? Nie no troche powagi. Dodam jeszcze ze w tygodniu uwalilo mi Brann, ktore nie wykorzystalo 2 karnych w meczu...

Dołączył: Feb 2004
Posty: 14,919
P
Live fast, die young
Live fast, die young
P Offline
Dołączył: Feb 2004
Posty: 14,919
no przeciez piekna byla tu powiedziana z przekasem, a co do Jeleny to mi sie ona tez srednio podoba <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" /> i to nie tylko, ze pozbawila mnie kasiorki wczoraj <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" />. Co by nie mowic, wszystkie dziewczyny (plotkarki) trafily z forma, wbrew naszym oczekiwaniom i odebranie zlotka Ruskiej byloby w taki sposob byloby nazbyt unfair. A Jesieniowa zla nie jest, swoje jeszcze zdobedzie, jak jej zapalu starczy <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" />.

Dołączył: May 2003
Posty: 5,189
1
1
Dołączył: May 2003
Posty: 5,189
Quote
Ponoc protest zostal odrzucony i mam nadzieje ze na tym ta sprawa sie zakonczy.

Jak możesz to podaj źródło. Z tego co mi wiadomo do tej pory to to że protest został uwględniony ale ruskie złożyły odwołanie i od tego czasu jest cisza. Napewno zostanie podany oficjalny komunikat po zakończeniu tej sprawy, na chwilę obecną nie ma żadnego oficjalnego stanowiska.

Dołączył: Aug 2005
Posty: 193
U
member
member
U Offline
Dołączył: Aug 2005
Posty: 193
Do jutra chyba wszystko sie wyjasni .

Dołączył: Dec 2003
Posty: 714
B
old hand
old hand
B Offline
Dołączył: Dec 2003
Posty: 714


Na razie posilkuje sie tym co podala gazeta.pl
web page [sport.gazeta.pl]

Bardziej wiarygodny bylby komunikat na oficjalce iaaf dlatego napisalem "ponoc"
Pocieszajacym jest ze na stonie iaaf pieczonkina nadal widnieje na pierwszym miejscu gdy np. przy sztafecie amerykanskiej stoi DQ .Tam jednak sprawa byla bardziej oczywista .
Nic czekamy na oficjalny komunikat.Jestem jednak juz duzo spokojniejszy.

Dołączył: Jun 2003
Posty: 6,411
Dołączył: Jun 2003
Posty: 6,411
cytyje za gazeta.pl ze wspomnianej stronki

- Nie wiedziałam o tym, byłam w szoku kiedy mi powiedziano - mówiła na konferencji prasowej Pieczonkina. - Byłam akurat na kontroli antydopingowej kiedy mi o tym powiedziano. Odetchnęłam z ulgą, kiedy dowiedziałam się, że prostest został odrzucony - powiedziała Rosjanka.

No to chyba jednak rozwiewa watpliwosci, ale no nie wiem. Mam nadzieje ze dymów nie bedzie...i spokojnie odbierzemy pieniazki;]

Dołączył: Dec 2003
Posty: 714
B
old hand
old hand
B Offline
Dołączył: Dec 2003
Posty: 714
Quote
Dużą ofertę na skok wzwyż ma expekt.Jak myslicie czy skoczy 232 lub więcej?Mnie sie wydaje że tak-kurs 1.55
No nie zupelnie..
Z tego co widze to ten zaklad jest na to czy skoczy 232cm ale w pierwszej probie.
Ewentualnie na to ze pierwsza swoja zrzutke w konkursie zaliczy wlasnie na tej wysokosci - Zalezy ktory zaklad miales na mysli.
Jak dla mnie jedno i drugie nie warte grania po takim kursie.

IMO znacznie ciekawsza propozycja jest zaklad na under 235.5 cm Holma w calym konkursie.

Konkurs prawdopodobnie bedzie sie rozgrywal na tych wysokosciach : 2.20 2.25 2.29 2.32 2.34 2.36
Taki jest przynajmniej standard na tego typu imprezach.
Po tym co widzialem w eliminacjach nie zdziwie sie jak na 2.34 bedzie juz pozamiatane.
Jezeli tak bedzie to nastepna wysokoscia jaka zazyczy sobie stefanek bedzie 237cm co byloby jego rekordem na otwartm stadionie.
Nawet gdyby mu przyszlo skakac z rywalami jeszcze na 236cm (Baba? )to i tak jest to juz powazna wysokosc nawet jak dla Szweda.

Stefan Holm -
What will Stefan Holm's result be in High Jump Men final?

Under 235.5 cm (including no height) 1.50 8/10 expekt

Dołączył: Aug 2004
Posty: 556
?
addict
addict
? Offline
Dołączył: Aug 2004
Posty: 556
Holm na V -nie oszukujmy sie jest najlepszy i to udowdni,a znajac szwedzka mentalnosc na pewno sie nie podpali,i dołaczy to bohaterek z konkursu kobiet jak i K.Cluft.:)

Dołączył: Aug 2004
Posty: 3,824
N
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
N Offline
Dołączył: Aug 2004
Posty: 3,824

Co do wys.232 w expie,to faktycznie chodzi o pierwsza probę-zaklad zbyt ryzykowny.Dzięki za sprostowanie-bylem wczoraj wieczorem trochę nieświeży...

Dołączył: Nov 2004
Posty: 7,963
G
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
G Offline
Dołączył: Nov 2004
Posty: 7,963
Quote
Co do wys.232 w expie,to faktycznie chodzi o pierwsza probę-zaklad zbyt ryzykowny.Dzięki za sprostowanie-bylem wczoraj wieczorem trochę nieświeży...
jak sie oswiezysz to naskrob cos na temat ms w pilce recznej <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wink.gif" alt="" /> <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wave.gif" alt="" />

Dołączył: Aug 2005
Posty: 193
U
member
member
U Offline
Dołączył: Aug 2005
Posty: 193
W STS pojawila sie kilka ciekawych propozycji

Rosja - pozostale (4x400m K) 1.15 4.00
Rosjanki sa poza konkurencja
jedyna opcja przegranej to DQ

USA - pozostali (4x400m M) 1.05 6.00
Amerykanie sa poza konkurencja
jedyna opcja przegranej to DQ

no i najbardziej kontrowersyjna propozycja
Polska - do 3.miejsca(4x400m K) 2.00

Rosjanki jak pisalem poza konkurencja
walka o medal srebrny i brazowy
rozegra sie pomiedzy Jamajkami , Brytyjkami i Polkami .

Jamajki moga byc grozne
ale wierze ze sztafeta Polek w skladzie z Jesien
powinna pokonac Brytyjki
( Polki w tym roku maja o 1,5 sekundy lepszy czas
od Brytyjek )

Co sadzicie o Polkach ,
ja chyba zagram

Strona 4 z 6 1 2 3 4 5 6

Moderatorzy  Green Arrow, rafal08 

Link skopiowany do schowka
Kto jest teraz online
4 zarejestrowanych użytkowników (rafal08, alfa, latajaca_holenderka, ElNinho[mmdea]), 2,963 gości, oraz 10 wyszukiwarek.
Key: Admin, Global Mod, Mod
Statystyki forum
Strona główna forum105
Tematy51,283
Posty5,833,848
Użytkownicy24,790
Najwięcej online13,128
Sep 24th, 2025
Powered by UBB.threads™ PHP Forum Software 8.0.1