Dużą ofertę na skok wzwyż ma expekt.Jak myslicie czy skoczy 232 lub więcej?Mnie sie wydaje że tak-kurs 1.55
No nie zupelnie..
Z tego co widze to ten zaklad jest na to czy skoczy 232cm ale w pierwszej probie.
Ewentualnie na to ze pierwsza swoja zrzutke w konkursie zaliczy wlasnie na tej wysokosci - Zalezy ktory zaklad miales na mysli.
Jak dla mnie jedno i drugie nie warte grania po takim kursie.
IMO znacznie ciekawsza propozycja jest zaklad na under 235.5 cm Holma w calym konkursie.
Konkurs prawdopodobnie bedzie sie rozgrywal na tych wysokosciach : 2.20 2.25 2.29 2.32 2.34 2.36
Taki jest przynajmniej standard na tego typu imprezach.
Po tym co widzialem w eliminacjach nie zdziwie sie jak na 2.34 bedzie juz pozamiatane.
Jezeli tak bedzie to nastepna wysokoscia jaka zazyczy sobie stefanek bedzie 237cm co byloby jego rekordem na otwartm stadionie.
Nawet gdyby mu przyszlo skakac z rywalami jeszcze na 236cm (Baba? )to i tak jest to juz powazna wysokosc nawet jak dla Szweda.
Stefan Holm -
What will Stefan Holm's result be in High Jump Men final?
Under 235.5 cm (including no height) 1.50 8/10 expekt