Poprzedni temat
Następny temat
Drukuj temat
Strona 3 z 6 1 2 3 4 5 6
Dołączył: Mar 2005
Posty: 203
A
enthusiast
enthusiast
A Offline
Dołączył: Mar 2005
Posty: 203
A co sądzicie o parze Blackett - Pskit ? Niestety nie widziałem półfinałów.

Bonus: Unibet
Dołączył: Jul 2002
Posty: 3,489
_
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
_ Offline
Dołączył: Jul 2002
Posty: 3,489
jiro jiro zaniepokoiłeś mnie na maxa opinia o demus --czy mogłbys ja jakos uzasadnic --moim zdaniem demus dzisiaj nie ma szans na nic lepiej niz 3 miejsce --poza zasiegiem jest pieczonkin dzisiaj jak dla mnie oraz glover--nie wiem czy wiesz ale demus smiga dzisiaj na 8 torze a to jakby mały dyskomfort --poza tym glover bedzie miala zająca , wiec na przyklad tutaj dla mnie zdecydowanie sandra

Dołączył: Dec 2003
Posty: 714
B
old hand
old hand
B Offline
Dołączył: Dec 2003
Posty: 714
Kto nie chce grac Pieczonkiny niech nie gra .
Dla mnie nie ma dzis nic pewniejszego .
Jiro czy Demus sie oszczedzala ? Niesadze.
Biega tu w Helsinkach bardzo ciezko.W polfinale dostala fory od Pieczonkiny na pierwszym plotku a mimo to rosjanka doszla ja bez wiekszych problemow juz na wirazu .Jak Rosjanka ja doszla wyraznie widac bylo ze Demus probuje utrzymac tempo Rosjanki ale sil jej starczylo tylko na 5m.
Wystarczy porownac sylwetke sposob biegu na poczatku i na finiszowych metrach .U Pieczonkiny jest to caly czas to samo tempo a Demus przed meta "plywa".Nie ma mowy o oszczedzaniu.
Nie wiem czy ogladales mityng w Oslo gdzie Demus potknela sie na ostatnich metrach o wlasne nogi.To nie byl przypadek .

Teoretycznie najgrozniejsza rywalka Rosjanki powinna byc Glover.Teoretycznie bo nie sadze aby babcia Glover byla w stanie pobiec trzeci bieg na przestrzeni kilku dni w czasie ponizej 54s.

Jesien ? Polka niech sie lepiej martwi jak tu nie przegrac z Chinka.

Pieczonkina V 20/10 1.3 expekt

Nie podejmuje sie wytypowania kolejnosci na miejscach 2-4 .
Zadecyduje dyspozycja dnia.

Dołączył: Feb 2004
Posty: 14,919
P
Live fast, die young
Live fast, die young
P Offline
Dołączył: Feb 2004
Posty: 14,919
Demus moim zdaniem nie trafila z forma na mistrzostwa i tyle. Polka podobno w finale ma pobiec zdecydowanie mocniej, przynjamniej jezeli chodzi o rytm krokowy. Przynjamniej tak mowil jej mezunio. Jezeli rzeczywiscie pobiegnie prawie caly dystans na 15 krokach ma realne szanse na rekord Polski, a co za tym idzie na medal. Pechonkina bosko nie wyglada, ale mysle, ze powinna wygrac. Jeszcze jedno od strony formalnej, wiekszosc z Was jest nastawiona negatywnie do Pechonkiny, twierdzac, ze bierze, ze costam costam. Ale skoro nie wpadla to chyba jest to niesprawiedliwe? Na dzien dzisiejszy "piekna" Julia jest czystsza od Gatlina, ktory co nieco gdzies juz tam zaliczyl.
PS. Sportowcy, ktorzy nie biora nie maja szans na zloty medal <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wink.gif" alt="" />, sprawa tylko, zeby brac z glowa <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wink.gif" alt="" />.

Dołączył: Apr 2004
Posty: 1,865
A
Pooh-Bah
Pooh-Bah
A Offline
Dołączył: Apr 2004
Posty: 1,865
Demus biegała dużo i dobrze... na mityngach. Nie wytrzymała i na mistrzostwach jest według mnie przemęczona. Myślę, że w obecnej sytuacji powinna być zadowolona z każdego medalu i zgadzam się, że raczej będzie bronić brązu niż atakować srebro... Piechonkina teoretycznie powinna wygrać w cuglach, ale faktycznie biega cały czas na maksa. Kiedyś to się już na Niej zemściło, więc dziś po tym kursie wolę nie ruszać Jej zwycięstwa. Ale Glover wygląda całkiem nieźle. Myślę, że można spróbować, że będzie w pierwszej dwójce (kurs w profie 1,8).
Co do Jesień to realnie patrząc powinna być czwarta lub (przy słabszym biegu) piąta. Ale jeśli faktycznie pobiegnie dobrze swoim rytmem, będzie dobrze trafiać w płotki, to kto wie... W płotkach zawsze ktoś może się potknąć, wywrócić (Hayes), Piechonkina może pokazać, że jest arcymistrzynią od przegrywania najważniejszych momentów, Demus może się załamać jeśli zobaczy, że nie może się włączyć do walki z Glover i Piechonkiną... Kto wie... Gdzieś za drobne może pójdzie, żeby mocniej kibicować Polce...

Pozdrawiam

Dołączył: May 2003
Posty: 5,189
1
1
Dołączył: May 2003
Posty: 5,189
Tak Demus napewno nie trafiła z formą na mistrzostwa ale uważam że czas w granicach 53.60 - 53.70 da tu złoty medal a granica 54 sekund to będzie już podium.

Ósmy tor nie wiadmo jak bardzo negatywnie wpłynie na wynik Demus, to jest to czego najbardziej się obawiam - prawdopodbnie może źle rozłożyć siły a napewno jest nieprzyzwyczajona do takiego biegania. Widziałem wywiad z Demus zaraz po biegu. Wyglądała na zmęczoną ale kilkadziesiąt sekund po takim biegu trudno nie być wyczerpanym. Powiedziała że jest zadowolona z drugiego miejsca i awansu do finału, na pytanie odnośnie problemów na finiszu powiedziała że nie było tam żadnego problemu i widząc że ma pewne drugie miejsce nie wysilała się.

Rozum podpowiada taką kolejność : Pieczonkina, Glover, Demus, Jesień. Bardzo liczę że amerykanki sprawią tu niespodziankę a "mistrzyni taktyki" mimo że wydaje się nieosiągalna dla innych kandydatek znowu zawiedzie.

Kursy na to zdarzenie są różne ale np bet365 czy willhill które oferowały 1.08 czy 1.12 zdrowo przesadzają. Podsumowując żadna z zawodniczek nie trafiła na mistrzostwa z formą, niewiadomą pozostaje ile każdej pozostało sił.

Dołączył: Feb 2003
Posty: 1,216
Z
veteran
veteran
Z Offline
Dołączył: Feb 2003
Posty: 1,216
Mokoena-Evila 1 @ 1,7 w Unibet.
Jedyne niebezpieczeństwo to możliwa słabsza psychika Afrykańczyka, ale różnica między nimi powinna być 15-20 cm.
Fin pobił rekord swojego kraju w kwalifikacjach i wątpię, żeby był w stanie skoczyć jeszcze dalej choćby 8,20.
A Mokoena powinien skakać >8,30 o ile nie będzie palił skoków.

Dołączył: Aug 2002
Posty: 1,045
old hand
old hand
Dołączył: Aug 2002
Posty: 1,045
z tym ze fin skoczyl juz 8.27 z poczatkiem lipca ..jednak przy wietrze 2.4 i rekord nie zostal zaliczony..wiec typ staje sie tutaj troche mniej pewny

Dołączył: May 2003
Posty: 3,062
Dołączył: May 2003
Posty: 3,062
Z oferty Toto :

dubel
Jamajka - Francja 1 (1,70) - 4x100 kobiet
T.Dibaba - 5000 m win (1,60)

Oglądałem kilka razy wczorajszy bieg eliminacyjny i Jamajki trochę traciły do Francuzek na zmianach. Jeśli dzisiaj choc minimalnie to poprawią, powinny wygrać. Ten bieg będzie powtórką wczorajszego - biegną na tych samych torach, co jest lekkim handi Francji, która goni Jamajkę. Liczę jednak na przemęcznie Arron. Biega tu dość dużo, wczoraj sztafeta i finał 200m.

Natomiast Dibaba już raz pokazała w Helsinkach, że jest w doskonałej dyspozycji i 1,60 na jej zwycięstwo jest chyba lekko zawyżone.

Dołączając się do opinii na temat Demus i Glover, sądzę że jednak jest to no bet. Na pewno ósmy tor Demus nie jest dla niej korzystny, jednak równie niekorzystne może być dla Glover gonienia Pechonkiny. Jeśli się "podpali" i zacznie bic w jej tempie, to różnie może być na finiszu. Takich przykładów na tych mistrzostwach było juz wiele, choćby wczoraj Williamson na 400 m męż.

W STS-ie Kolumbia - Polska 1 (1,60) 4 x 100 kobiet. Nasze już chyba nic nie mogą poprawić - wczorajszy bieg był prawie idealny, a Kolumbijki i tak były trochę lepsze.

pozd

Dołączył: Aug 2005
Posty: 193
U
member
member
U Offline
Dołączył: Aug 2005
Posty: 193
A wiec jednak Polka czwarta
Amerykanki za szybko pobiegly
no trudno,
i tak nie zaluje ze zagralem na Polke <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wink.gif" alt="" />

Dołączył: Jul 2002
Posty: 3,489
_
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
_ Offline
Dołączył: Jul 2002
Posty: 3,489
Quote
Tak Demus napewno nie trafiła z formą na mistrzostwa ale uważam że czas w granicach 53.60 - 53.70 da tu złoty medal a granica 54 sekund to będzie już podium.

Ósmy tor nie wiadmo jak bardzo negatywnie wpłynie na wynik Demus, to jest to czego najbardziej się obawiam - prawdopodbnie może źle rozłożyć siły a napewno jest nieprzyzwyczajona do takiego biegania. Widziałem wywiad z Demus zaraz po biegu. Wyglądała na zmęczoną ale kilkadziesiąt sekund po takim biegu trudno nie być wyczerpanym. Powiedziała że jest zadowolona z drugiego miejsca i awansu do finału, na pytanie odnośnie problemów na finiszu powiedziała że nie było tam żadnego problemu i widząc że ma pewne drugie miejsce nie wysilała się.

Rozum podpowiada taką kolejność : Pieczonkina, Glover, Demus, Jesień. Bardzo liczę że amerykanki sprawią tu niespodziankę a "mistrzyni taktyki" mimo że wydaje się nieosiągalna dla innych kandydatek znowu zawiedzie.

Kursy na to zdarzenie są różne ale np bet365 czy willhill które oferowały 1.08 czy 1.12 zdrowo przesadzają. Podsumowując żadna z zawodniczek nie trafiła na mistrzostwa z formą, niewiadomą pozostaje ile każdej pozostało sił.

jiro gratuluje wyczułes - demus zabrała mi 6000 szkoda na maxa --zepsuła mi kupony miedzy innymi z polkami w kosza i tuksarem heh szkoda
niestety nie skorzystałem z ostrzerzenia i to moj bład dzisiaj ale nic -ważne zeby dzien byl do przodu choc 100 ana to ciagle jest jeszcze szansa

Dołączył: Dec 2004
Posty: 8,416
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Dec 2004
Posty: 8,416
No i prosze jednak Pieczonkina znowu coś wymodziła <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" />

Ale to chyba lepiej jak zdyskwalifikują ją za to nieprzepisowe pokonanie płotka niż jakby miała stracić medal za koksowanie...

Dołączył: Jul 2003
Posty: 2,764
S
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
S Offline
Dołączył: Jul 2003
Posty: 2,764
4x400 Amerykanki tez zdyskwalifikowane ...

Dołączył: Feb 2004
Posty: 1,022
A
old hand
old hand
A Offline
Dołączył: Feb 2004
Posty: 1,022
Pieczonkina fixedddddddddddd <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" />

Dołączył: Aug 2005
Posty: 193
U
member
member
U Offline
Dołączył: Aug 2005
Posty: 193
Macie cos wiecej na temat Piechonkiny
dla mnie kwestia wygranej lub przegranej

Dołączył: Jun 2002
Posty: 1,031
N
old hand
old hand
N Offline
Dołączył: Jun 2002
Posty: 1,031
qrwa mac ppieczonkina ty pi..... koncze nia kupon na 500zl:(

Dołączył: May 2003
Posty: 5,189
1
1
Dołączył: May 2003
Posty: 5,189
Amerykańska sztafeta 4x400 kobiet została zdyskwalifikowana, jeśli dobrze usłyszałem, za złe ustawienie. Amerykanie potwierdzają że są nawet głupsi niż wszyscy sądzą. Normalnie cud że nie zdążyłem na nie postawić w ostatniej chwli ponieważ BAW zdjął 4x400 kobiet z oferty, 4x100 wygrały tam gdzie postawiłem, ufffff, to jest szczęście.

Pieczonkina, no cóż , tylko tyle -> <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" /> Chociaż jeszcze będzie trochę to trwało, łatwo się nie podda i będzie walczyć jak lew o ten złoty medal. Może wystawią jeszcze kurs na live betting <img src="/ubbthreads/images/graemlins/grin.gif" alt="" />

Dołączył: Dec 2004
Posty: 8,416
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Dec 2004
Posty: 8,416
Oficjalnej decyzji w tej sprawie jeszcze nie ma natomiast sprawa, weług mnie, jest oczywista.

Swoją drogą strasznie to żałosne, jak kochani panowie Jóźwik i Szaranowicz cieszą się z tego typu informacji czy to na temat Pieczonkiny czy to na temat Amerykańskiej sztafety 4x400 i ślina im jednocześnie z pyska cieknie jak się podniecają że dzięki temu Polska ma szansę na medal.

No ale niestety w normalnych okolicznościach to my medalu raczej zdobyć nie potrafimy...

Dołączył: Aug 2005
Posty: 193
U
member
member
U Offline
Dołączył: Aug 2005
Posty: 193
Mistrzyni taktyki i pieknego stylu
osobiscie mi wygrywa Jesien w trojce
wiec kibicuje za rozwiazaniem korzystnym dla Polki.

Dołączył: May 2003
Posty: 5,189
1
1
Dołączył: May 2003
Posty: 5,189
Amerykańska sztefeta kobiet 4x400 zdyskwalifikowana za przekroczenie lini. Poprzednio zostałem wprowadzony w błąd heh

Na oficjalną decyzją w sprawie Pieczonkiny trzeba będzie jeszcze trochę poczekać. Muszą przedyskutować wszystko dokładnie*


* słyszałem że ruskie organizują walizkę która ma pójść pod stołem <img src="/ubbthreads/images/graemlins/grin.gif" alt="" />

Strona 3 z 6 1 2 3 4 5 6

Moderatorzy  Green Arrow, rafal08 

Link skopiowany do schowka
Kto jest teraz online
13 zarejestrowanych użytkowników (rymoholik, forty, rafal08, alfa, Lukasz111, latajaca_holenderka, $-man, betowiec, bukma, aker, Sensei, 11kera11, burbon), 2,523 gości, oraz 6 wyszukiwarek.
Key: Admin, Global Mod, Mod
Statystyki forum
Strona główna forum105
Tematy51,284
Posty5,833,940
Użytkownicy24,790
Najwięcej online13,128
Sep 24th, 2025
Powered by UBB.threads™ PHP Forum Software 8.0.1