Poprzedni temat
Następny temat
Drukuj temat
Strona 5 z 6 1 2 3 4 5 6
Dołączył: Jun 2002
Posty: 1,031
N
old hand
old hand
N Offline
Dołączył: Jun 2002
Posty: 1,031
na dzis gram Holma, Radcliffe w maratonie (w tym roku najlepszy czas w sezonie, lepszy o 15' od innych ) oraz Memendez oszczepem triple 8/10

Bonus: Unibet
Dołączył: May 2003
Posty: 5,189
1
1
Dołączył: May 2003
Posty: 5,189
Wg mnie jest to bardzo dobry wybór, Rosjanki i Jamajki są poza zasięgiem reszty sztafet a o 3 miejsce będą walczyć Polki i Brytyjki. Nasz skład zostanie trochę zmieniony (układ zmian oraz osobowo), tak jak powiedziałeś m.in. na ostatniej zmianie wystąpi Jesień. Jest spora szansa na medal.

Szkoda że nie mamy już tak dobrej sztafety męskiej jak kiedyś, będziemy pewnie walczyć o 5 miejsce.

Ja na koniec tych bardzo dobrych mistrzostw zastanawiam się nad parą Radcliffe + Holm. Maraton to bardzo wyczerpująca konkurencja ale Radcliffe jest tu zdecydowaną faworytką i ostatnią szansą na jedyny złoty medal dla wielkiej Brytanii. Ogórek też dziś nie zawiedzie, głeboko w to wierzę.

Dołączył: Dec 2003
Posty: 12,888
F
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
F Offline
Dołączył: Dec 2003
Posty: 12,888
wlasnie co do Radcliffe bym sie zastanawial kurs marny a pamietacie jak ostatnio w wielkiej imprezie wypadal - nie dokonczony bieg niepamietam czy to byly mistrzostwa czy olimpiada sorki skleroza mea coulpa <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />

Dołączył: Dec 2003
Posty: 12,888
F
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
F Offline
Dołączył: Dec 2003
Posty: 12,888
sorki ma byc wypadla <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wink.gif" alt="" /> brak edycji postow <img src="/ubbthreads/images/graemlins/Piwko_1.gif" alt="" />

Dołączył: Aug 2005
Posty: 193
U
member
member
U Offline
Dołączył: Aug 2005
Posty: 193
Wszystko zalezy od kursow
Po ostatniej olimpiadzie nie mam zaufania do Radcliffe
( choc nie zdziwie sie jezeli wygra bo jest faworytka )

Co do Holma jestem pewien ze ponizej 2,34 - 2,35 nie zejdzie ale zbyt dobrze pamietam konkurs GL w Rzymie
gdzie Sokolowski skoczyl 2,38
oraz halowe mistrzostwa Europy
gdzie Rybakow rowniez skoczyl 2,38
i Holm musial skakac 2,40 .
Wszystko zalezy od kursow i od pogody
( czym gorsza tym nizsze skoki i wieksze szanse na wygraa Holma )
osobiscie dla mnie to zbyt loteryjna konkurencja
ale Holm jest niekwestionowanym faworytem

Dołączył: Jan 2004
Posty: 29,182
A
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
A Offline
Dołączył: Jan 2004
Posty: 29,182
Jak oceniacie szanse Julii Czyzenko na wygrana w biegu na 1500m ?

Z reguły nie obstawiam LA,ale po obejrzeniu biegów półfinałowych wydaje mi się,że kurs 2,00 na Rosjanke jest wart uwagi.

Co na to fachowcy ?:-)

Dołączył: Nov 2004
Posty: 7,963
G
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
G Offline
Dołączył: Nov 2004
Posty: 7,963
Quote
wlasnie co do Radcliffe bym sie zastanawial kurs marny a pamietacie jak ostatnio w wielkiej imprezie wypadal - nie dokonczony bieg niepamietam czy to byly mistrzostwa czy olimpiada sorki skleroza mea coulpa <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />
wedlug mnie po jej ostatnich wyczynach okresla jej szanse jak 2/10

Dołączył: Aug 2004
Posty: 3,824
N
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
N Offline
Dołączył: Aug 2004
Posty: 3,824
Konkurs prawdopodobnie bedzie sie rozgrywal na tych wysokosciach : 2.20 2.25 2.29 2.32 2.34 2.36
Pytanie do fachowcow-czy rzeczywiście tak będzie,wtedy można zagrać sure między expekt i unibet-ponad 8%

Dołączył: Feb 2003
Posty: 1,216
Z
veteran
veteran
Z Offline
Dołączył: Feb 2003
Posty: 1,216
W Atenach Radcliffe przegrała z upałem.

Dołączył: Dec 2003
Posty: 714
B
old hand
old hand
B Offline
Dołączył: Dec 2003
Posty: 714
Holm - Under 234.5 cm (including no height) 1.70 expekt
Holm - 2.35 or higher 3 unibet

Warto to wykorzystac...

Dołączył: Dec 2003
Posty: 714
B
old hand
old hand
B Offline
Dołączył: Dec 2003
Posty: 714
Quote
Holm - Under 234.5 cm (including no height) 1.70 expekt
Holm - 2.35 or higher 3 unibet

Warto to wykorzystac...

Hehe... chyba przesadzilem ze stawka bo exp mi nie przyjal <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" />
Moze dlatego ze juz wczoraj poszlo sporo kasy na under 235,5

Dołączył: May 2003
Posty: 5,189
1
1
Dołączył: May 2003
Posty: 5,189
Proponuję pobawić się z BAW na livebetting, dziś chyba jest tam ostra zabawa w biurze <img src="/ubbthreads/images/graemlins/grin.gif" alt="" />.

Na początku dali zakłady na wysokość w skoku wzwyż. Najciekawszą opcją był zakład under 8.37 metrów <img src="/ubbthreads/images/graemlins/grin.gif" alt="" /> za 2.25 ale tego nie grałem ponieważ prawdopodbnie były zwroty. Później poprawili na 'normalne' wysokości wraz ze zmianą kursów i tak np na under 2.37 m. był kurs 3.5 (chyba nawet wyższy ponieważ była przy tym czerwona strzałeczka <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" />), ja złapałem 3.25 a później czyli za kilkanaście sekund dopiero 2.75 mimo że naciskałem jak było 3.25 ale tak szybko malał że nie dało się tego akceptować LOL <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" /> Dla przykłady zakład - powyżej 2.41 był wyceniony 1.95 - na początku <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" />

Za taki kurs mogę ryzykować - będzie z czego kontrować <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wink.gif" alt="" />

Dołączył: May 2003
Posty: 5,189
1
1
Dołączył: May 2003
Posty: 5,189
Czyli na jedym kuponie under 2.37 za 3.25 na drugim 2.75. W tej chwili już tylko 2.00. A powyżej 2.41 już 6.50 co za niespodzianka <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wink.gif" alt="" />

Dołączył: May 2002
Posty: 2,961
B
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
B Offline
Dołączył: May 2002
Posty: 2,961
w Baw under 2.37 (wzwyz) po 2.00. Co o tym myslicie ?

Dołączył: May 2003
Posty: 5,189
1
1
Dołączył: May 2003
Posty: 5,189
Ja uważam że niezłe i będzie malał. Docelowo 1.30 - 1.40. Ja nadal śmieję się - łapałem to po 3.25 <img src="/ubbthreads/images/graemlins/grin.gif" alt="" />.

Dołączył: Aug 2005
Posty: 193
U
member
member
U Offline
Dołączył: Aug 2005
Posty: 193
Niezle jaja z konkursem skoku wzyz <img src="/ubbthreads/images/graemlins/shocked.gif" alt="" />

Dołączył: Apr 2004
Posty: 1,865
A
Pooh-Bah
Pooh-Bah
A Offline
Dołączył: Apr 2004
Posty: 1,865
Możecie to skasować za jakieś 5 minut, ale po prostu muszę jednym zdaniem skomentować to co się przed chwilą stało w skoku wzwyż...

O żesz jasny gwint !!!

<img src="/ubbthreads/images/graemlins/shocked.gif" alt="" /> <img src="/ubbthreads/images/graemlins/shocked.gif" alt="" /> <img src="/ubbthreads/images/graemlins/shocked.gif" alt="" /> <img src="/ubbthreads/images/graemlins/shocked.gif" alt="" /> <img src="/ubbthreads/images/graemlins/shocked.gif" alt="" />

Dołączył: Aug 2005
Posty: 193
U
member
member
U Offline
Dołączył: Aug 2005
Posty: 193
Zeby 2,32 dawalo zloty medal a 2,29 srebrny
szkoda nie wykorzystali tego nasi skoczkowie
jeden z rekordem sezonu 2,36 drugi z rekordem sezonu 2,30

Dołączył: Jul 2002
Posty: 7,412
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Jul 2002
Posty: 7,412
Ja tez nie wierze to co bylo w tym konkursie...czy oni mieli jakies ciezsze buty czy cos ze tak skakali? :|

Holm popłynął...

Dołączył: Dec 2003
Posty: 714
B
old hand
old hand
B Offline
Dołączył: Dec 2003
Posty: 714
No i po mistrzostwach...
Wypada tylko zalowac ze ta impreza nie odbywa sie co kwartal bo wtedy o etacie moglbym zapomniec

Strona 5 z 6 1 2 3 4 5 6

Moderatorzy  Green Arrow, rafal08 

Link skopiowany do schowka
Kto jest teraz online
8 zarejestrowanych użytkowników (Sensei, forty, rafal08, latajaca_holenderka, Lukasz111, alfa, bukma, rymoholik), 2,525 gości, oraz 7 wyszukiwarek.
Key: Admin, Global Mod, Mod
Statystyki forum
Strona główna forum105
Tematy51,284
Posty5,834,306
Użytkownicy24,790
Najwięcej online13,128
Sep 24th, 2025
Powered by UBB.threads™ PHP Forum Software 8.0.1