|
|
|
|
Dołączył: Jun 2002
Posty: 1,031
old hand
|
|
old hand
Dołączył: Jun 2002
Posty: 1,031 |
na dzis gram Holma, Radcliffe w maratonie (w tym roku najlepszy czas w sezonie, lepszy o 15' od innych ) oraz Memendez oszczepem triple 8/10
|
|
|
|
|
Dołączył: May 2003
Posty: 5,189
1
|
|
1
Dołączył: May 2003
Posty: 5,189 |
Wg mnie jest to bardzo dobry wybór, Rosjanki i Jamajki są poza zasięgiem reszty sztafet a o 3 miejsce będą walczyć Polki i Brytyjki. Nasz skład zostanie trochę zmieniony (układ zmian oraz osobowo), tak jak powiedziałeś m.in. na ostatniej zmianie wystąpi Jesień. Jest spora szansa na medal.
Szkoda że nie mamy już tak dobrej sztafety męskiej jak kiedyś, będziemy pewnie walczyć o 5 miejsce.
Ja na koniec tych bardzo dobrych mistrzostw zastanawiam się nad parą Radcliffe + Holm. Maraton to bardzo wyczerpująca konkurencja ale Radcliffe jest tu zdecydowaną faworytką i ostatnią szansą na jedyny złoty medal dla wielkiej Brytanii. Ogórek też dziś nie zawiedzie, głeboko w to wierzę.
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2003
Posty: 12,888
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Dec 2003
Posty: 12,888 |
wlasnie co do Radcliffe bym sie zastanawial kurs marny a pamietacie jak ostatnio w wielkiej imprezie wypadal - nie dokonczony bieg niepamietam czy to byly mistrzostwa czy olimpiada sorki skleroza mea coulpa <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2003
Posty: 12,888
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Dec 2003
Posty: 12,888 |
sorki ma byc wypadla <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wink.gif" alt="" /> brak edycji postow <img src="/ubbthreads/images/graemlins/Piwko_1.gif" alt="" />
|
|
|
|
|
Dołączył: Aug 2005
Posty: 193
member
|
|
member
Dołączył: Aug 2005
Posty: 193 |
Wszystko zalezy od kursow Po ostatniej olimpiadzie nie mam zaufania do Radcliffe ( choc nie zdziwie sie jezeli wygra bo jest faworytka )
Co do Holma jestem pewien ze ponizej 2,34 - 2,35 nie zejdzie ale zbyt dobrze pamietam konkurs GL w Rzymie gdzie Sokolowski skoczyl 2,38 oraz halowe mistrzostwa Europy gdzie Rybakow rowniez skoczyl 2,38 i Holm musial skakac 2,40 . Wszystko zalezy od kursow i od pogody ( czym gorsza tym nizsze skoki i wieksze szanse na wygraa Holma ) osobiscie dla mnie to zbyt loteryjna konkurencja ale Holm jest niekwestionowanym faworytem
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2004
Posty: 29,182
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jan 2004
Posty: 29,182 |
Jak oceniacie szanse Julii Czyzenko na wygrana w biegu na 1500m ?
Z reguły nie obstawiam LA,ale po obejrzeniu biegów półfinałowych wydaje mi się,że kurs 2,00 na Rosjanke jest wart uwagi.
Co na to fachowcy ?:-)
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2004
Posty: 7,963
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Nov 2004
Posty: 7,963 |
wlasnie co do Radcliffe bym sie zastanawial kurs marny a pamietacie jak ostatnio w wielkiej imprezie wypadal - nie dokonczony bieg niepamietam czy to byly mistrzostwa czy olimpiada sorki skleroza mea coulpa <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" /> wedlug mnie po jej ostatnich wyczynach okresla jej szanse jak 2/10
|
|
|
|
|
Dołączył: Aug 2004
Posty: 3,824
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Aug 2004
Posty: 3,824 |
Konkurs prawdopodobnie bedzie sie rozgrywal na tych wysokosciach : 2.20 2.25 2.29 2.32 2.34 2.36 Pytanie do fachowcow-czy rzeczywiście tak będzie,wtedy można zagrać sure między expekt i unibet-ponad 8%
|
|
|
|
|
Dołączył: Feb 2003
Posty: 1,216
veteran
|
|
veteran
Dołączył: Feb 2003
Posty: 1,216 |
W Atenach Radcliffe przegrała z upałem.
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2003
Posty: 714
old hand
|
|
old hand
Dołączył: Dec 2003
Posty: 714 |
Holm - Under 234.5 cm (including no height) 1.70 expekt Holm - 2.35 or higher 3 unibet
Warto to wykorzystac...
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2003
Posty: 714
old hand
|
|
old hand
Dołączył: Dec 2003
Posty: 714 |
Holm - Under 234.5 cm (including no height) 1.70 expekt Holm - 2.35 or higher 3 unibet
Warto to wykorzystac... Hehe... chyba przesadzilem ze stawka bo exp mi nie przyjal <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" /> Moze dlatego ze juz wczoraj poszlo sporo kasy na under 235,5
|
|
|
|
|
Dołączył: May 2003
Posty: 5,189
1
|
|
1
Dołączył: May 2003
Posty: 5,189 |
Proponuję pobawić się z BAW na livebetting, dziś chyba jest tam ostra zabawa w biurze <img src="/ubbthreads/images/graemlins/grin.gif" alt="" />.
Na początku dali zakłady na wysokość w skoku wzwyż. Najciekawszą opcją był zakład under 8.37 metrów <img src="/ubbthreads/images/graemlins/grin.gif" alt="" /> za 2.25 ale tego nie grałem ponieważ prawdopodbnie były zwroty. Później poprawili na 'normalne' wysokości wraz ze zmianą kursów i tak np na under 2.37 m. był kurs 3.5 (chyba nawet wyższy ponieważ była przy tym czerwona strzałeczka <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" />), ja złapałem 3.25 a później czyli za kilkanaście sekund dopiero 2.75 mimo że naciskałem jak było 3.25 ale tak szybko malał że nie dało się tego akceptować LOL <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" /> Dla przykłady zakład - powyżej 2.41 był wyceniony 1.95 - na początku <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" />
Za taki kurs mogę ryzykować - będzie z czego kontrować <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wink.gif" alt="" />
|
|
|
|
|
Dołączył: May 2003
Posty: 5,189
1
|
|
1
Dołączył: May 2003
Posty: 5,189 |
Czyli na jedym kuponie under 2.37 za 3.25 na drugim 2.75. W tej chwili już tylko 2.00. A powyżej 2.41 już 6.50 co za niespodzianka <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wink.gif" alt="" />
|
|
|
|
|
Dołączył: May 2002
Posty: 2,961
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: May 2002
Posty: 2,961 |
w Baw under 2.37 (wzwyz) po 2.00. Co o tym myslicie ?
|
|
|
|
|
Dołączył: May 2003
Posty: 5,189
1
|
|
1
Dołączył: May 2003
Posty: 5,189 |
Ja uważam że niezłe i będzie malał. Docelowo 1.30 - 1.40. Ja nadal śmieję się - łapałem to po 3.25 <img src="/ubbthreads/images/graemlins/grin.gif" alt="" />.
|
|
|
|
|
Dołączył: Aug 2005
Posty: 193
member
|
|
member
Dołączył: Aug 2005
Posty: 193 |
Niezle jaja z konkursem skoku wzyz <img src="/ubbthreads/images/graemlins/shocked.gif" alt="" />
|
|
|
|
|
Dołączył: Apr 2004
Posty: 1,865
Pooh-Bah
|
|
Pooh-Bah
Dołączył: Apr 2004
Posty: 1,865 |
Możecie to skasować za jakieś 5 minut, ale po prostu muszę jednym zdaniem skomentować to co się przed chwilą stało w skoku wzwyż...
O żesz jasny gwint !!!
<img src="/ubbthreads/images/graemlins/shocked.gif" alt="" /> <img src="/ubbthreads/images/graemlins/shocked.gif" alt="" /> <img src="/ubbthreads/images/graemlins/shocked.gif" alt="" /> <img src="/ubbthreads/images/graemlins/shocked.gif" alt="" /> <img src="/ubbthreads/images/graemlins/shocked.gif" alt="" />
|
|
|
|
|
Dołączył: Aug 2005
Posty: 193
member
|
|
member
Dołączył: Aug 2005
Posty: 193 |
Zeby 2,32 dawalo zloty medal a 2,29 srebrny szkoda nie wykorzystali tego nasi skoczkowie jeden z rekordem sezonu 2,36 drugi z rekordem sezonu 2,30
|
|
|
|
|
Dołączył: Jul 2002
Posty: 7,412
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jul 2002
Posty: 7,412 |
Ja tez nie wierze to co bylo w tym konkursie...czy oni mieli jakies ciezsze buty czy cos ze tak skakali? :|
Holm popłynął...
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2003
Posty: 714
old hand
|
|
old hand
Dołączył: Dec 2003
Posty: 714 |
No i po mistrzostwach... Wypada tylko zalowac ze ta impreza nie odbywa sie co kwartal bo wtedy o etacie moglbym zapomniec
|
|
|
Link skopiowany do schowka
|
|
|
|