Poprzedni temat
Następny temat
Drukuj temat
Strona 6 z 6 1 2 3 4 5 6
Dołączył: Nov 2004
Posty: 7,963
G
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
G Offline
Dołączył: Nov 2004
Posty: 7,963
jak buki potraktuja dyskwalifikacje CHISZCZENKO???czy zaklady z nia beda wazne i czy bedzie kolejnosc jak na mecie czy tez uznaja ze byla ostatnia???

Bonus: Unibet
Dołączył: Mar 2005
Posty: 2,450
Pooh-Bah
Pooh-Bah
Dołączył: Mar 2005
Posty: 2,450
Quote
jak buki potraktuja dyskwalifikacje CHISZCZENKO???czy zaklady z nia beda wazne i czy bedzie kolejnosc jak na mecie czy tez uznaja ze byla ostatnia???

uznaja ze byla ostatnia

Dołączył: May 2003
Posty: 5,189
1
1
Dołączył: May 2003
Posty: 5,189
Szkoda że mistrzostwa już się kończą, po raz kolejny wychodzę świetnie na tej dyscyplinie. Szkoda tylko że my tak słabo wypadliśmy na tych mistrzostwach, te 2 medale to tak naprawdę nic.

Co do BAW to pod sam koniec znowu przekombinowali dając na LIVE 4x400 mężczyzn parę Jamajka kontra Trinidad i Tobago z kursem początkowym 1.60 <img src="/ubbthreads/images/graemlins/grin.gif" alt="" /> na Jamajkę. Później dość szybko malał, ale udało się złapać 1.50 <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wink.gif" alt="" />

Dołączył: Jun 2002
Posty: 1,031
N
old hand
old hand
N Offline
Dołączył: Jun 2002
Posty: 1,031
no faktycznie byly to swietne mistrzostwa i przyniosly duzo profitow <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" /> szkoda tylko ze na ostatni dzien Holm zabral sporo kasy <img src="/ubbthreads/images/graemlins/frown.gif" alt="" /> ale i tak oplacalo sie codziennie od 17 sledzic zawody <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" /> no i nie mowiac o tym ze lekkoatletyka to dla mnie druga dyscyplina po pilce noznej <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" /> <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wave.gif" alt="" /> sporo nerwow o decyzji werdyktu w sprawie Piechonkiny <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" /> ogolnie juz czekam na nastepne mistrzostwa:) bo na pilce ligowej to ciezko sie dorobic a jak se przypomne konkurs wzwyz to mnie smiech bierze <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" /> 2.29 moglo dac zloto hehehe gdzie te pojedynki Partyka - Sotomayor <img src="/ubbthreads/images/graemlins/shocked.gif" alt="" />

Dołączył: Nov 2004
Posty: 7,963
G
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
G Offline
Dołączył: Nov 2004
Posty: 7,963
Quote
Quote
jak buki potraktuja dyskwalifikacje CHISZCZENKO???czy zaklady z nia beda wazne i czy bedzie kolejnosc jak na mecie czy tez uznaja ze byla ostatnia???

uznaja ze byla ostatnia
no ale expekt uznal pojedynek Chizkenko-Jegorowa jako 1
ciekawe jak zrobia naziemne buki <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wink.gif" alt="" />

Dołączył: Nov 2004
Posty: 7,963
G
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
G Offline
Dołączył: Nov 2004
Posty: 7,963
jezeli sie nie myle to wszelkiego rodzaju protesty dyskwalifikacje nie maja wplywu na wyniki osiagniete na mecie-jezeli jest inaczej to mnie poprawcie!!!

Dołączył: Oct 2004
Posty: 3,334
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Oct 2004
Posty: 3,334
Quote
jezeli sie nie myle to wszelkiego rodzaju protesty dyskwalifikacje nie maja wplywu na wyniki osiagniete na mecie-jezeli jest inaczej to mnie poprawcie!!!
Mylisz się każda dyskawlifikacja oznacza że jest zawodnik jest traktowany jako ostatni.
Czyli u naziemnych w każdej parze będzie zakład przegrany.

Dołączył: Nov 2004
Posty: 7,963
G
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
G Offline
Dołączył: Nov 2004
Posty: 7,963
Quote
Quote
jezeli sie nie myle to wszelkiego rodzaju protesty dyskwalifikacje nie maja wplywu na wyniki osiagniete na mecie-jezeli jest inaczej to mnie poprawcie!!!
Mylisz się każda dyskawlifikacja oznacza że jest zawodnik jest traktowany jako ostatni.
Czyli u naziemnych w każdej parze będzie zakład przegrany.
a czym rozni sie regulamin naziemnych od netowych???czyzby az tak sie rozmijaly????

Dołączył: Aug 2001
Posty: 3,531
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Aug 2001
Posty: 3,531
Witam!

Wczoraj w Helsinkach zakończyły się Mistrzostwa Świata w lekkiej atletyce. Pora na podsumowania i ocenę. Tak jak w każdej dyscyplinie sportu zdarzyły się niespodzianki : Komarenko - skok wzwyż, Varnik w rzucie oszczepem, dyskawlifikacje i braki awansu do ścisłego finału faworytów poszczególnych konkurencji - cóż to jest piękno sportu.
Patrząc z perspektywy naszej reprezentacji to wynik 2 medali trzeba uznać za skoromny, apetyty jak zwykle były większe, ale życie zweryfikowało nasze ambicje. Licząca 45 osób ekipa przywiozła 2 medale to malutko, ale patrząc po wieku i co za tym idzie braku doświadczenia u niektórych to należy uznać te mistrzostwa za udane, bo nasi młodzi sportowcy pokazali, że ambicji im nie brakuje i jeśli będzie im się chciało to możemy w przyszłości mieć z nich pożytek.
Teraz pora na podsumowanie z bukmacherskiego punktu widzenia, nie będę pisał ile wygrałem i ewentualnie tym się chwalił bo od razu odezwą się głosy (chociażby antyubek), że to forum to arena do chwalenia się, ale przyznac trzeba że udane one były. Jeśli ktoś chce i ma ochotę zobaczyć to proszę o priva z chęcią pokażę. Ale do rzeczy - patrząc z naszej perspektywy grających to można było znaleźć wiele promocji u różnych buków, pisane o tym było już wielokrotnie. Jestem skłonny postawić tezę, że lekka atletyka to jedna z najbardziej dochodowych dyscyplin, biąca na głowę wg mnie piłkę nożną ( z której się wyleczyłem już dawno). Dla martwiących się, że mistrzostwa świata są co dwa lata chciałbym przypomnieć, że mistrzostwa europy też są co dwa lata, ale w okresach między mś czyli imprezy dużej rangi możemy grać co roku, olimpiada co 4 lta i do tego co rok są mitingi które też są kopalnią pieniędzy pod warunkiem że jak zawsze ma się szczęcie - rzecz jasna. I dlatego niemartwił bym się zawczasu.

To na tyle moich przemyśleń i czas do pracy nad lekką bo już w piątek 19 sierpnia kolejne zawody Złotej Ligi w Zurichu, a z Mistrzostwami Świata zobaczymy się za 2 lata w Osace - jeśli rzecz jasna dożyjemy.

Pozdrawiam Pawka z Kielc. <img src="/ubbthreads/images/graemlins/Piwko_1.gif" alt="" />

Dołączył: Dec 2003
Posty: 714
B
old hand
old hand
B Offline
Dołączył: Dec 2003
Posty: 714
Quote
Witam!

Wczoraj w Helsinkach zakończyły się Mistrzostwa Świata w lekkiej atletyce. Pora na podsumowania i ocenę. Tak jak w każdej dyscyplinie sportu zdarzyły się niespodzianki : Komarenko - skok wzwyż, Varnik w rzucie oszczepem, dyskawlifikacje i braki awansu do ścisłego finału faworytów poszczególnych konkurencji - cóż to jest piękno sportu.
Patrząc z perspektywy naszej reprezentacji to wynik 2 medali trzeba uznać za skoromny, apetyty jak zwykle były większe, ale życie zweryfikowało nasze ambicje. Licząca 45 osób ekipa przywiozła 2 medale to malutko, ale patrząc po wieku i co za tym idzie braku doświadczenia u niektórych to należy uznać te mistrzostwa za udane, bo nasi młodzi sportowcy pokazali, że ambicji im nie brakuje i jeśli będzie im się chciało to możemy w przyszłości mieć z nich pożytek.
Teraz pora na podsumowanie z bukmacherskiego punktu widzenia, nie będę pisał ile wygrałem i ewentualnie tym się chwalił bo od razu odezwą się głosy (chociażby antyubek), że to forum to arena do chwalenia się, ale przyznac trzeba że udane one były. Jeśli ktoś chce i ma ochotę zobaczyć to proszę o priva z chęcią pokażę. Ale do rzeczy - patrząc z naszej perspektywy grających to można było znaleźć wiele promocji u różnych buków, pisane o tym było już wielokrotnie. Jestem skłonny postawić tezę, że lekka atletyka to jedna z najbardziej dochodowych dyscyplin, biąca na głowę wg mnie piłkę nożną ( z której się wyleczyłem już dawno). Dla martwiących się, że mistrzostwa świata są co dwa lata chciałbym przypomnieć, że mistrzostwa europy też są co dwa lata, ale w okresach między mś czyli imprezy dużej rangi możemy grać co roku, olimpiada co 4 lta i do tego co rok są mitingi które też są kopalnią pieniędzy pod warunkiem że jak zawsze ma się szczęcie - rzecz jasna. I dlatego niemartwił bym się zawczasu.

To na tyle moich przemyśleń i czas do pracy nad lekką bo już w piątek 19 sierpnia kolejne zawody Złotej Ligi w Zurichu, a z Mistrzostwami Świata zobaczymy się za 2 lata w Osace - jeśli rzecz jasna dożyjemy.

Pozdrawiam Pawka z Kielc. <img src="/ubbthreads/images/graemlins/Piwko_1.gif" alt="" />


Hmm...Nie chce byc niegrzeczny ale musze to napisac.
Otoz jestem lekko rozczarowany/zawiedziony Twoja postawa Pawka.
Sledze tematy lekkoatletyczne od dawna i przynajmniej kilka razy natknalem sie na posty w ktorych dawales do zrozumienia ze lekka przynosi Tobie spore profity.
O ile sobie przypominam to rowniez w pierwszym temacie MS
ktorego byles zalozycielem rowniez o tym wspomniales.
Dlatego z niecierpliwoscia czekalem na jakikolwiek typ podany na forum przez Ciebie ale niestety sie niedoczekalem.
Rowniez brakowalo mi postow retooxa ktorego wiedze bardzo sobie cenie .Byc moze nie mial czasu - rozumiem.
W Twoim przypadku podwojna szkoda bo jak sam napisales osiagnales spore profity.
Nie zebym to negowal czy Tobie zazdroscil ale chyba nie o to tu chodzi .
Mysle ze znakomita wiekszosc osiagnela spore profity dzieki wlasnie wspolpracy na tym forum.Moze gdybys byl bardziej aktywny to te mistrzostwa wspominalibysmy jeszcze milej? Kto wie.
Wyobraz sobie jak wygladalby ten temat gdyby nie polskignom,Jiro Jiro i paru innych userow ktorych serdzecznie przy okazji pozdrawiam i dziekuje za owocna wspolprace.

Pozdrawiam

Dołączył: Aug 2004
Posty: 3,824
N
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
N Offline
Dołączył: Aug 2004
Posty: 3,824
Ja tam jestem za Pawką!!
Na początku podał potrzebne strony-kto chcial mogl sam cos poszukać.Gdyby podawal jakies typy,a nie daj Boże coś by nie weszło,to dopiero by sie sypały gromy i pierony...
Ja popłynąlem na skoku wzwyz-zagralem wysoko over w unibecie,a w expekcie byl niski limit-natomiast na live w betawinie nie mogłem wyrownac.No ale tak bywa.Gratulacje dla tych co pokonali buków

Dołączył: Aug 2001
Posty: 3,531
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Aug 2001
Posty: 3,531
Witam !

Dzieki Nawoj za poparcie moich starań o to zeby każdy kto chce mógł znaleźć w internecie potrzebne info. Nie znasz mnie Bynio za bardzo z tego co widzę i niewiesz chyba że nie upubliczniam na forum swoich typów bo przynosi mi to pecha - powiesz dziecinada, przesądy ale tak postanowiłem i koniec. Jeśli ktos chce pogadać ze mna o lekkiej to wie gdzie mnie szukać i nie jest to zbyt trudne, jesli bedziesz chciał pogadac to wal - popytaj innych lub mnie jak do mnie trafić. Co do forum to powiem tak - cenię co inni piszą ale mam swoje zdanie i jesli na cos sie zdecydowałem to nic i nikt nie jest w stanie mnie przekonac chyba że uzyje bombowych argumentów.
Co do tresci moich postów to muszą one byc takie bo jak pisze to z własnego doswiadczenia a nie kogos cytuję lub się wzoruję, było na forum podane tyle typów ale i tak gram swoje. Nie chwale się wygranym kuponem bo niepodaje typów, pisze tylko ogólnie o konkretnych zawodach czy były dla mnie powtarzam dla mnie udane. Jesli widzę że cos mi niepasuje w obrazie czegos to to opisuję. Miałem zal do pogody, ze wypaczyła wg mnie zawody to o tym napisałem i tyle. Powiesz zapewne bo forum jest do podawania typów i tak dalej a i owszem że tak ale jesli ktos chce nikt nikogo do niczego nie zmusza. Pozwól, ze ja bede robił tak dlalej bo po prostu taki mam styl.

Pozdrawiam Pawka z Kielc. <img src="/ubbthreads/images/graemlins/Piwko_1.gif" alt="" />

Strona 6 z 6 1 2 3 4 5 6

Moderatorzy  Green Arrow, rafal08 

Link skopiowany do schowka
Kto jest teraz online
2 zarejestrowanych użytkowników (aker, rafal08), 1,520 gości, oraz 6 wyszukiwarek.
Key: Admin, Global Mod, Mod
Statystyki forum
Strona główna forum105
Tematy51,285
Posty5,834,870
Użytkownicy24,790
Najwięcej online13,128
Sep 24th, 2025
Powered by UBB.threads™ PHP Forum Software 8.0.1