|
|
Dołączył: Jan 2009
Posty: 3,008
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jan 2009
Posty: 3,008 |
Ale mnie rozpieprza olympiakos ... moje jedyne środki siedzą w ostatnim meczu mojego kuponu - olympiakos - panathinaikos i nie wiadomo cyz zrobią zwroty czy będę musiał do jutra do 20 :00 czekać////
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2009
Posty: 39,683
Krecik
|
|
Krecik
Dołączył: Jan 2009
Posty: 39,683 |
Finlandia 222222-1
Mnóstwo czasu, wszystko się może zdarzyć. Potrzeba jeszcze jednej obym nie żałował, że nie wziąłem jednak Finlandii
|
|
|
|
|
Dołączył: Oct 2007
Posty: 7,291
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Oct 2007
Posty: 7,291 |
Ale mnie rozpieprza olympiakos ... moje jedyne środki siedzą w ostatnim meczu mojego kuponu - olympiakos - panathinaikos i nie wiadomo cyz zrobią zwroty czy będę musiał do jutra do 20 :00 czekać//// bedziesz czekal - bo juzjest znany termin na ktory przelozono - a wiec nikt tego nie anuluje.
|
|
|
|
|
Dołączył: Apr 2010
Posty: 20,173
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Apr 2010
Posty: 20,173 |
pięknie sui, 1.8 pobrane przy stanie 1:3 , będzie kasa,,
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2009
Posty: 3,008
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jan 2009
Posty: 3,008 |
1:4 Szwajcaria ... hahahahaaaa Co jest z Kanadą??
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2009
Posty: 39,683
Krecik
|
|
Krecik
Dołączył: Jan 2009
Posty: 39,683 |
kurde dobrze czułem wszystkie mecze, nawet win Szwajcarów KZ po 5 chciałem grać, Finowie wygrywają, ale wziąłem cholera over i nerwy. Czas ucieka już nieubłagania.
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2008
Posty: 8,001
Spójnia Świdwin
|
|
Spójnia Świdwin
Dołączył: Mar 2008
Posty: 8,001 |
Kanada-Szwajcaria trzymać under 5.5, jeszcze tylko 6 minutek, proszę 
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2008
Posty: 8,001
Spójnia Świdwin
|
|
Spójnia Świdwin
Dołączył: Mar 2008
Posty: 8,001 |
jeszcze tylko 3 minutki, proszęęęęęęęęę bez bramek 
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2008
Posty: 8,001
Spójnia Świdwin
|
|
Spójnia Świdwin
Dołączył: Mar 2008
Posty: 8,001 |
mam nadzieję,że Kanada przy 1-4 nie wycofa bramkarza 
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2009
Posty: 39,683
Krecik
|
|
Krecik
Dołączył: Jan 2009
Posty: 39,683 |
ruchałbym Cię za te bramkę !!!!!!!!!!! TAK !!!! Kocham cię, ufff. MOja piżamka jest już mokra z emocji
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2008
Posty: 8,001
Spójnia Świdwin
|
|
Spójnia Świdwin
Dołączył: Mar 2008
Posty: 8,001 |
|
|
|
|
|
Dołączył: Oct 2005
Posty: 4,824
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Oct 2005
Posty: 4,824 |
ruchałbym Cię za te bramkę !!!!!!!!!!! TAK !!!! Kocham cię, ufff. MOja piżamka jest już mokra z emocji gratz 
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2009
Posty: 39,683
Krecik
|
|
Krecik
Dołączył: Jan 2009
Posty: 39,683 |
to te emocje  no i co Pingwiny kończą, moja peffka tygodnia na 2 kafle  3 godziny oddechu, kolacja i kolejne emocje  A co gorsza jutro już do pracy, oby jednak z uśmiechem wstawał jutro 
|
|
|
|
|
Dołączył: Oct 2005
Posty: 4,824
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Oct 2005
Posty: 4,824 |
podobaja mi sie te mistrzostwa  jutro dzien przerwy?
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2009
Posty: 39,683
Krecik
|
|
Krecik
Dołączył: Jan 2009
Posty: 39,683 |
jutro grupa A i C leci, ale ciężko. Same dogi właściwie do gry, podobnie wszystko wygląda jak dziś Kanada, która mogła sobie pozwolić, do tego mocny rywal.
Słowacy mają ponoć dać paru rezerwowych, ten mecz im niemal nie grzeje, bo Kazachstan nie wygra odpowiednio wysoko. Norwegia może przegrać jedną bramką i nic nie straci, więc jutro jak ruszać to dogi.
|
|
|
|
|
Dołączył: Apr 2006
Posty: 26,275
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Apr 2006
Posty: 26,275 |
pikny dzien w hokeja dzis pikny 
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2009
Posty: 39,683
Krecik
|
|
Krecik
Dołączył: Jan 2009
Posty: 39,683 |
pikny dzien w hokeja dzis pikny  owszem, piękny dzień jak właściwie całe mistrzostwa i pod względem kasy i widowiskowości. Miałem brać KZ na Szwajcarię, a ostatecznie odpuściłem nawet hc +2,5 na Nich  Jutro brakuje meczy z ciśnieniem, ale Czesi ze Szwdami będą daniem głównym, które jednak ciężko ruszać 
|
|
|
|
|
Dołączył: Apr 2006
Posty: 26,275
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Apr 2006
Posty: 26,275 |
pikny dzien w hokeja dzis pikny  owszem, piękny dzień jak właściwie całe mistrzostwa i pod względem kasy i widowiskowości. Miałem brać KZ na Szwajcarię, a ostatecznie odpuściłem nawet hc +2,5 na Nich  Jutro brakuje meczy z ciśnieniem, ale Czesi ze Szwdami będą daniem głównym, które jednak ciężko ruszać  ja dubel Lotwa i Szwajcaria +2,5 baaaardzo mocno  ktos niezdrowy wystawil Szwajcarie +2,5 po 1.65  mam juz pomysly na jutro ale trzeba poczekac na linie , handi jak wystawi toto , na pewno Czechow gdzies wcisne
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2009
Posty: 39,683
Krecik
|
|
Krecik
Dołączył: Jan 2009
Posty: 39,683 |
no mój zestaw znałeś  Ja jestem sobie w stanie wyobrazić jak to się będzie kształtować, ale i tak to ciężko brać, dogi na Francję i Kazachów mają największą racje bytu.
|
|
|
|
|
Dołączył: Apr 2006
Posty: 26,275
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Apr 2006
Posty: 26,275 |
no mój zestaw znałeś  Ja jestem sobie w stanie wyobrazić jak to się będzie kształtować, ale i tak to ciężko brać, dogi na Francję i Kazachów mają największą racje bytu. znalem znalem , ale z Finlandia musiales srac w gacie  zobaczymy jutro , dzis trzeba sie emocjonowac finalem bo zaraz dogrywka Fulham-Atletico 
|
|
|
Link skopiowany do schowka
|
|