|
|
Dołączył: Oct 2007
Posty: 7,291
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Oct 2007
Posty: 7,291 |
Nadia bardzo fajnie , zmobilizowana niesamowicie ,nie przypala sie, serwis dobry , bedzie dobrze Peer dwa sety i po zawodach , Jelena i Ferrer ewidentnie do gry a Gulbis ma taka forme , ze ho ho  miałem w pamięci spotkanie Nadii z Ivanovic i jej zniechęcenie do gry i szukanie wytłumaczenia wszczędzie. Wczoraj inna zawodniczka. 16 obronionych bp - mega osiągnięcie z tego 10bp obronionych w jednym gemie, a po nim zaczal sie marsz po wygrana w meczu - a wiec moment przelomowy.
|
|
|
|
|
Dołączył: Jul 2007
Posty: 4,430
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jul 2007
Posty: 4,430 |
Petrova dopiero jutro, jeszcze jest czas na rozważanie tego typu.
W Pinnacle - 1.621 na Nadię
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2005
Posty: 5,322
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jan 2005
Posty: 5,322 |
ogladal ktos wczoraj almagrosa z sodą? Hiszpan tak dobrze naparzał czy dla sody woda sodowa uderzyla? Almagro nadzwyczaj dobrze, powiedziałbym nawet jak nie on. Soda słabiutko bez zaangażowania. Na dziś trio: Jankovic, Stosur, Verdasco. odnośnie Almagro to jedna jaskółka wiosny nie czyni  Soda popełnił 36 niewymuszonych w dwóch setach to wiele tłumaczy, wygląda na to, że Monaco uporał się z nadgarstkiem. Mugro troche ostatnio napięty grafik wczoraj w sumie 3 h na korcie wliczając debel ja delikatnie gram Juana 
|
|
|
|
|
Dołączył: Apr 2010
Posty: 9,662
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Apr 2010
Posty: 9,662 |
A co myslicie o Petkovic? Rezai wyniki niezle ostatnio, ale z gra juz troche gorzej - ale nie ogladalem jej w Madrycie jeszcze. Cos mi sie jednak wydaje , ze Petkovic dzis wygra serwisem , jest po prostu bardziej stabilna w grze. jak najbardziej do gry
|
|
|
|
|
Dołączył: Jul 2007
Posty: 3,858
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jul 2007
Posty: 3,858 |
|
|
|
|
|
Dołączył: Oct 2007
Posty: 7,291
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Oct 2007
Posty: 7,291 |
Wczoraj +7.5 wystawili, dzis juz zmadrzeli troche? Isner powinien byc padniety po wczorajszym, tylko ze Nadal wczoraj nawet bp oddawal - mysle ze jednak mozna to probowac - za srednia stawke.
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2007
Posty: 41,087
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Nov 2007
Posty: 41,087 |
mav gdzie ostatni raz widziałeś Rezai ? Jak grała ? -5,5 Nadal z drewnem powienien pokulać bo temu serwis aż tak tu nie siedzi 
|
|
|
|
|
Dołączył: Sep 2009
Posty: 3,584
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Sep 2009
Posty: 3,584 |
Na Li + Almagro + Gulbis dosc grubo  Wawrinka +3,5 + Isner +5,5 + Rezai 
|
|
|
|
|
Dołączył: Jul 2007
Posty: 3,858
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jul 2007
Posty: 3,858 |
Na Li + Almagro + Gulbis dosc grubo  Wawrinka +3,5 + Isner +5,5 + Rezai  Wawrinka przecież on się daje łamać aż miło
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2009
Posty: 38,692
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Dec 2009
Posty: 38,692 |
Czyżby Oli chciał już się przenieść nad Lazurowe Wybrzeże ?
|
|
|
|
|
Dołączył: Sep 2009
Posty: 3,584
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Sep 2009
Posty: 3,584 |
Na Li + Almagro + Gulbis dosc grubo  Wawrinka +3,5 + Isner +5,5 + Rezai  Wawrinka przecież on się daje łamać aż miło Ferdek ostatnio dno a Staszek solidna forma dla mnie wystarcza pozatym nie poszlo to az tak grubo jak ten 1 
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2007
Posty: 41,087
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Nov 2007
Posty: 41,087 |
Dziś gra KAFELNIKOV  Mecz jest do obstawiania więc Rusek na pewno skorzysta  Peer,Stosur,Verdi,Bolek agaki co tam o Rochusie piszczy w trawie ?
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2009
Posty: 38,692
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Dec 2009
Posty: 38,692 |
Ejdem - z tą grubością na Na Li, to nie przesadzaj, wtedy tak grubo nie stracisz.
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2009
Posty: 38,692
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Dec 2009
Posty: 38,692 |
Coś tam piszczy - grajus, jeszcze godzina, czekam i myślę.
|
|
|
|
|
Dołączył: Sep 2009
Posty: 3,584
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Sep 2009
Posty: 3,584 |
Ejdem - z tą grubością na Na Li, to nie przesadzaj, wtedy tak grubo nie stracisz. nic sie nie boj wiem co robie 
|
|
|
|
|
Dołączył: Oct 2007
Posty: 7,291
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Oct 2007
Posty: 7,291 |
Podrzuci ktos linka do protennis do chelkow? wiem ze wczoraj bylo, ale leniwy jestem 
|
|
|
|
|
Dołączył: May 2010
Posty: 1,447
veteran
|
|
veteran
Dołączył: May 2010
Posty: 1,447 |
Bolelli, Daniel M, Sweeting, Dabul, Gasquet , Nestor/Zimonj, Kubot/Marach, Jankovic , Li Na, Monfils , Murray , Cilic  poszla tasma
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2009
Posty: 38,692
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Dec 2009
Posty: 38,692 |
Każdy jest sobie sterem i żeglarzem - Ejdem.
|
|
|
|
|
Dołączył: Feb 2009
Posty: 1,646
Pooh-Bah
|
|
Pooh-Bah
Dołączył: Feb 2009
Posty: 1,646 |
niewiem jak wy ale ja dopiero dzis zobaczylem stronke z madrytu 
|
|
|
Link skopiowany do schowka
|
|