|
|
Dołączył: Jan 2010
Posty: 8,326
no risk no fun
|
|
no risk no fun
Dołączył: Jan 2010
Posty: 8,326 |
Nie bedzie plakal on nie Roker zeby plakac przed calym swiatem.
|
|
|
|
|
Dołączył: May 2009
Posty: 7,829
a.k.a. "coolbet"
|
|
a.k.a. "coolbet"
Dołączył: May 2009
Posty: 7,829 |
Nie bedzie plakal on nie Roker zeby plakac przed calym swiatem. pewnie wiem o ktorej sytuacji mowisz  tylko pokazuje ze jest normalnym wrazliwym czlowiekiem z uczuciami a nie tylko Vamos vamos 
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2007
Posty: 41,087
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Nov 2007
Posty: 41,087 |
No jutro kort rozstrzygnie wszystko  Rafa , choć mam innych ulubieńców wygraj ! 
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2010
Posty: 8,326
no risk no fun
|
|
no risk no fun
Dołączył: Jan 2010
Posty: 8,326 |
Coolbet z checia zagralbym z toba ten mecz 
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2006
Posty: 5,368
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jan 2006
Posty: 5,368 |
szkoda ze ze mną nei zagrasz Amir 
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2010
Posty: 8,326
no risk no fun
|
|
no risk no fun
Dołączył: Jan 2010
Posty: 8,326 |
Nigdy nie mow nigdy ja zawsze podejmuje wyzwanie 
|
|
|
|
|
Dołączył: May 2009
Posty: 7,829
a.k.a. "coolbet"
|
|
a.k.a. "coolbet"
Dołączył: May 2009
Posty: 7,829 |
dzis na Orange Sport Info byl wywiad z Wozniacki przeprowadzony po przylocie na lotnisku....dziennikarz troche to spierniczyl pytaniami dziwnymi ale Caro jakos wybrnela choc momentami patrzyla sie i nie wiedziala o co mu chodzi bo juz przed chwila bylo podobne pytanie  si ju
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2007
Posty: 41,087
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Nov 2007
Posty: 41,087 |
moze turniej mecz.pl na kortach ziemnych ?  Wielki szlem ( chociaż 16 graczy ) wpisowe 2 stówki i let's go ! 
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2010
Posty: 8,326
no risk no fun
|
|
no risk no fun
Dołączył: Jan 2010
Posty: 8,326 |
Ja tam zagram z kazdym nie boje sie zadnego rywala nawet z wiekszym doswiadczeniem i stazem.
|
|
|
|
|
Dołączył: May 2009
Posty: 7,829
a.k.a. "coolbet"
|
|
a.k.a. "coolbet"
Dołączył: May 2009
Posty: 7,829 |
Ja tam zagram z kazdym nie boje sie zadnego rywala nawet z wiekszym doswiadczeniem i stazem. Ty jestes jakims hardcorem  Rafa Lebron Murinho  dobranocka 
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2010
Posty: 8,326
no risk no fun
|
|
no risk no fun
Dołączył: Jan 2010
Posty: 8,326 |
Trzymaj sie 
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2009
Posty: 3,008
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jan 2009
Posty: 3,008 |
Rafa bedzie jutro płakał po przegranym finale [ Linked Image] Sorry ale jeśli ktoś myśli , że fedek ma szanse to albo dopiero zaczęli się interesować się tenisem albo są szaleńcami. Jutro Nadal skompromituje szwajcara. Będzie podobnie jak z verdasco ostatnio w finale lub w finale w fedkiem w paryżu jak ugrał ze 3 gemy fedek. Szwajcar nie ma żadnych szans. 1.33 dają na Nadala , na 2:0 dają 1.83 ...
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2009
Posty: 3,008
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jan 2009
Posty: 3,008 |
No jutro kort rozstrzygnie wszystko  Rafa , choć mam innych ulubieńców wygraj !  Coś wiadomo w związku z zagrzebiem o której jutro , czy nic nie podali ??
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2006
Posty: 5,368
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jan 2006
Posty: 5,368 |
moze turniej mecz.pl na kortach ziemnych ?  Wielki szlem ( chociaż 16 graczy ) wpisowe 2 stówki i let's go !  W szczeicnie mamy piekne ziemne korty i najlepszy challengerka w Polsce . Moglibyscie wpasc i przy okazji bys ie taki turniej zagralo  Zapraszam serdecznie  Byloby super
|
|
|
|
|
Dołączył: Feb 2003
Posty: 21,438
Tenis Trader
|
|
Tenis Trader
Dołączył: Feb 2003
Posty: 21,438 |
Rafa rok temu miał w nogach najdłuższy trzysetowy mecz w Erze Open. I myślał o wycofaniu się z finału, bo mu Djoko rozwalił kolana i trzeba było grać na prochach. Teraz Nadal świeży, w drugim i trzecim secie z Mugro zmiatał mączkę z linii. Nawet serwis jutro nie uratuje Feda, a Raulowi i Krysi polecam usiąść gdzieś wyżej, żeby nie oberwać jakimś home runem Feda 
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2006
Posty: 5,368
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jan 2006
Posty: 5,368 |
wiec ja jestem szalencem  bo widze szanse federera ale jako typer i powazny inwestor(  ) oczywiscie odpuszczam ten mecz.
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2010
Posty: 8,326
no risk no fun
|
|
no risk no fun
Dołączył: Jan 2010
Posty: 8,326 |
wiec ja jestem szalencem  bo widze szanse federera ale jako typer i powazny inwestor(  ) oczywiscie odpuszczam ten mecz. Jezeli jestes powaznym inwestorem to nie chcesz darmowych pieniedzy ?
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2007
Posty: 41,087
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Nov 2007
Posty: 41,087 |
No ja w tenisa grywam sporadycznie , choć coś umiem to pewnie dla wielu byłbym tłem  ale z chęcią w jakimś turnieju bym zagrał . karuzel o 12 jutro start Zagrzebia , choć na live z hali nie licz bo dziś z debla livu nie było .
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2009
Posty: 3,008
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jan 2009
Posty: 3,008 |
No ja w tenisa grywam sporadycznie , choć coś umiem to pewnie dla wielu byłbym tłem  ale z chęcią w jakimś turnieju bym zagrał . karuzel o 12 jutro start Zagrzebia , choć na live z hali nie licz bo dziś z debla livu nie było . Mam nadzieje że Del Bonic wychodzi pierwszy ...
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2008
Posty: 19,128
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Dec 2008
Posty: 19,128 |
Goget, o to mozesz byc spokojny. O tej godzinie beda grac akurat mecz w Maladze 
|
|
|
Link skopiowany do schowka
|
|