|
|
Dołączył: Nov 2006
Posty: 3,990
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Nov 2006
Posty: 3,990 |
Tojak jest zima to juz nie jade w lato :D:P git, dzieki za info a tak z czystej ciekawosci. Orientujesz sie moze w jakich cenach oscyluja alpy francuskie ? na okres 7dni (i co w nich jest, tzn karnet na stoki zawsze najwiecej podbija cene) Albo wlochy, cokolwiek w sumie. Okres bez roznicy ale najlepiej to chyba przed sezonem.
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2006
Posty: 3,990
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Nov 2006
Posty: 3,990 |
A jeszcze cos, poruszylem kwestie all inclusive z znajomym. I teraz tak sie zastanawiamy jakie wydatki nas czekaja poza tym co mamy w AI ? ktos moze powie cos wiecej. gdzie, na ile dni, ile puscil kasy ekstra, na co. 
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2004
Posty: 29,182
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jan 2004
Posty: 29,182 |
A w LOT wygoda dużo większa:
-> możesz wcześniej wybrać sobie miejsce, -> więcej miejsca na nogi, -> przekąski podczas lotu. W Wizzair mozesz wykupic za grosze pierwszeństwo wejscia na pokład, równoznaczne z wyborem miejsca. Co do przekasek, to LOT oferuje kontynentalne albo ...koszerne, jacy elastyczni. LOT ma trupy, nie samoloty, a ceny z kosmosu.
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2006
Posty: 3,990
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Nov 2006
Posty: 3,990 |
Ja LOTem latalem raz. I przyznac musze ze bylem zadowolony. Za bilet wwa-heathrow (!) zaplacilem 400zl, a zaznaczyc trzeba ze bukowalem na max 2 tygodnie przed data odlotu wiec nie bylo to zadne 'first minute'. Skoro lot to z glownego terminalu(a) wylot. Jedzonko na pokladzie to pamietam dostalem gorace pierogi  dobre, zeby nie bylo ze narzekam  Ale jak mowie... raz jeden mialem okazje 
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2006
Posty: 3,518
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Nov 2006
Posty: 3,518 |
ktos był z was w chorwacji w miejscowosci Pula? bo wybieram sie w lipcu  co warto tam zobaczyc?
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2004
Posty: 8,416
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Dec 2004
Posty: 8,416 |
A w LOT wygoda dużo większa:
-> możesz wcześniej wybrać sobie miejsce, -> więcej miejsca na nogi, -> przekąski podczas lotu. W Wizzair mozesz wykupic za grosze pierwszeństwo wejscia na pokład, równoznaczne z wyborem miejsca. Co do przekasek, to LOT oferuje kontynentalne albo ...koszerne, jacy elastyczni. LOT ma trupy, nie samoloty, a ceny z kosmosu. A te trupy to przede wszystkim pachnące jeszcze nowością i chyba najwygodniejsze i najcichsze odrzutowce średniego zasięgu - Embraery, z których 3 sztuki zostały wyprodukowane i dostarczone aż w 2009 roku, a pozostałe są nie starsze niż 5 lat, Benki owszem starsze ale zapamiętajcie raz na zawsze, że to nie wiek, a sposób utrzymania, decyduje o stanie technicznym samolotu. Natomiast jeśli chodzi o ceny to żeby nie wychodzić zbyt daleko od Twojego podwórka dokładnie pół roku temu odbyłem lot powrotny WAW-BCN-WAW za 300 PLN, a dla odmiany w roku bieżącym lecę z tym cholernie drogim przewoźnikiem do Rzymu za 280 PLN w obie strony, to tylko 2 z dłuższej listy przykładów. Nie powielaj mitów, które nie mają nic wspólnego z rzeczywistością.
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2004
Posty: 29,182
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jan 2004
Posty: 29,182 |
Natomiast jeśli chodzi o ceny to żeby nie wychodzić zbyt daleko od Twojego podwórka dokładnie pół roku temu odbyłem lot powrotny WAW-BCN-WAW za 300 PLN, a dla odmiany w roku bieżącym lecę z tym cholernie drogim przewoźnikiem do Rzymu za 280 PLN w obie strony, to tylko 2 z dłuższej listy przykładów.
Nie powielaj mitów, które nie mają nic wspólnego z rzeczywistością. Proponuje dzisiaj wejsc na strone LOT i strone Wizzaira, wybrac dowolny termin, wrzesniowy, pazdziernikowy i porownac ceny. Okazje pomijamy, bo ja wracalem z Warszawy LOTem do Barcelony za 30 euro, ale na dluzsza mete ich ceny sa duzo wyzsze. Takze...nie zaklamuj rzeczywistosci, tworzac nowe mity. Poza tym, mam gdzies promowanie jednej linii i sekowanie drugiej, w moim interesie lezy, by jak najwiecej linii rywalizowalo, dzieki temu zyska zawsze pasazer. Mam zwyczaj, zanim zabukuje bilet korzystac z wyszukiwarki polaczen, zwykle wybieram te najtansze. Mam oczywiscie na mysli cene finalna, z doliczonymi "oplatami ukrytymi". Bardzo rzadko zdarza mi sie wybierac LOT i to nie jest moja wina 
|
|
|
|
|
Dołączył: Oct 2001
Posty: 4,382
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Oct 2001
Posty: 4,382 |
Dziś oferty dla tych, którzy "lubią czuć grunt pod nogami"  Wszystko autokarem, wszystko wyżywienie HB (śniadania i obiadokolacje). Cena kompletna. * Grecja / Chalkidiki / Toroni Hotel: Hotel Flora 3*, wyjazd 06.06, 12 dni, cena 999* Grecja / Wyspa Alonnisos / Rousoum Gialo Hotel: Hotel Oazis 3*, wyjazd 06.06, 12 dni, cena 999* Grecja / Riwiera Olimpijska / Paralia Hotel: Hotel Porto Del Sol 3*, wyjazd 06.06, 12 dni, cena 949* Grecja / Thassos / Skala Potamia Hotel: Hotel Natasa 3*, wyjazd 03.06, 12 dni, cena 899* Bułgaria / Słoneczny Brzeg / Rawda Hotel: Hotel Elwira 3*, wyjazd 03.06, 12 dni, MEGA CENA tylko 599
|
|
|
|
|
Dołączył: Oct 2005
Posty: 783
old hand
|
|
old hand
Dołączył: Oct 2005
Posty: 783 |
ktos był z was w chorwacji w miejscowosci Pula? bo wybieram sie w lipcu  co warto tam zobaczyc? W Puli obowiązkowo rzysmki Amifiteatr. Zbudowany w podobnej architekturze jak rzymski. Polecam jeszcze spacer po porcie i po starówce gdzie zachowane są starożytne ruiny miasta. Na starówce pospaceruj na popularnym wśród mieszkańców i turystów deptaku gdzie kupisz pamiątki, napijesz się Karlovacko czy kawy. Jak już będziesz na Istrze to polecam wycieczkę do włoskiego Triestu.
|
|
|
|
|
Dołączył: Oct 2001
Posty: 4,382
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Oct 2001
Posty: 4,382 |
ktos był z was w chorwacji w miejscowosci Pula? bo wybieram sie w lipcu  co warto tam zobaczyc? Ja nie byłem, zerknij tu: http://www.croatia.hr/pl-PL/Destynacje/Miasto/Pula?ZHNcMjU5LHBcNw%3d%3d
|
|
|
|
|
Dołączył: Oct 2001
Posty: 4,382
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Oct 2001
Posty: 4,382 |
Tojak jest zima to juz nie jade w lato :D:P git, dzieki za info a tak z czystej ciekawosci. Orientujesz sie moze w jakich cenach oscyluja alpy francuskie ? na okres 7dni (i co w nich jest, tzn karnet na stoki zawsze najwiecej podbija cene) Albo wlochy, cokolwiek w sumie. Okres bez roznicy ale najlepiej to chyba przed sezonem. IMO warto przed sezonem, wtedy często skipas w cenie. Ja byłem w ubiegłym roku w Dolimitach włoskich, kosztowało to z wyżywienie (śniadania i obiadokolacje) 399 euro. Pozdrawiam.
|
|
|
|
|
Dołączył: Oct 2001
Posty: 4,382
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Oct 2001
Posty: 4,382 |
A jeszcze cos, poruszylem kwestie all inclusive z znajomym. I teraz tak sie zastanawiamy jakie wydatki nas czekaja poza tym co mamy w AI ? ktos moze powie cos wiecej. gdzie, na ile dni, ile puscil kasy ekstra, na co.  Jeśli masz All, to masz wszystko co niezbędne do życia IMO warto All, głównie ze względu na picie, bo w ciepłych krajach jeść się po 3 dniach nie chce.. Czasem w All masz też sporty motorowe, SPA, zalezy od oferty.. Kasę warto zabrać oczywiście, choćby na pamiątki 
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2005
Posty: 128,564 Likes: 11
Zbanowany
|
|
Zbanowany
Dołączył: Mar 2005
Posty: 128,564 Likes: 11 |
Podoba mi sie ten temat  Jak ktos skorzysta z jakiejs oferty to mam nadzieje ze podzieli sie wrazeniami
|
|
|
|
|
Dołączył: Oct 2001
Posty: 4,382
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Oct 2001
Posty: 4,382 |
Podoba mi sie ten temat  Jak ktos skorzysta z jakiejs oferty to mam nadzieje ze podzieli sie wrazeniami A ty czekasz czy nie okaże się FIXem?  Żałuje, że się nie widzimy, do osób z woj. śląskiego chętnie podjadę z ofertą 
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2005
Posty: 128,564 Likes: 11
Zbanowany
|
|
Zbanowany
Dołączył: Mar 2005
Posty: 128,564 Likes: 11 |
A ty czekasz czy nie okaże się FIXem? nie mialem tego na mysli
|
|
|
|
|
Dołączył: Oct 2001
Posty: 4,382
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Oct 2001
Posty: 4,382 |
A ty czekasz czy nie okaże się FIXem? nie mialem tego na mysli Trzeba było też zacytować to oczko  Luz 
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2000
Posty: 27,081
"I'll slip an extra shrimp on the barbie for you"
|
|
"I'll slip an extra shrimp on the barbie for you"
Dołączył: Nov 2000
Posty: 27,081 |
Jeśli masz All, to masz wszystko co niezbędne do życia IMO warto All, głównie ze względu na picie, bo w ciepłych krajach jeść się po 3 dniach nie chce.. Czasem w All masz też sporty motorowe, SPA, zalezy od oferty.. Kasę warto zabrać oczywiście, choćby na pamiątki  AI to podstawa, choć nie każdy hotel to oferuje.  Polecam Egipt, według mnie nie ma lepszego kraju na spędzenie 1-2 tygodni w słońcu, który byłby w zasięgu 4/5-godzinnego lotu. Byłem już w kilku różnych hotelach, kilkanaście innych też zwiedziłem, tak więc jeśli chodzi o ten kraj to będę w stanie ewentualnie pomóc przy wyborze hotelu.
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2006
Posty: 3,990
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Nov 2006
Posty: 3,990 |
kurde bulgaria za 600zl na dwa tygodnie...  dzieki wwwujek, czekam w takim razie na cos zimowego 
|
|
|
|
|
Dołączył: Oct 2001
Posty: 4,382
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Oct 2001
Posty: 4,382 |
AI to podstawa, choć nie każdy hotel to oferuje.  Polecam Egipt, według mnie nie ma lepszego kraju na spędzenie 1-2 tygodni w słońcu, który byłby w zasięgu 4/5-godzinnego lotu. Byłem już w kilku różnych hotelach, kilkanaście innych też zwiedziłem, tak więc jeśli chodzi o ten kraj to będę w stanie ewentualnie pomóc przy wyborze hotelu. Jestem DOKŁADNIE tego samego zdania.. Nie ma lepszego wypoczynku w promieniu 4 godzin lotu. Po samym przylocie i wylądowaniu, kiedy otworzą się drzwi samolotu, czuć taki upał, że bajka.. Piekna sprawa! No i słońce od maja do października gwarantowane.. Również znam sporo hoteli, mogę cos polecić, zarówno w Hurghadzie jak i w Sharmie. Ba, mam na miejscu w Hurghadzie gościa z busem, który może dowozić w dowolnych godzinach do centrum czy gdziekolwiek  Służę też jeśli chodzi o jakieś praktyczne porady związane z Egiptem, jestem tam co najmniej raz w roku. a to, że ludzie piszą "brud, smród" to naprawdę niepoprawne.. Chyba, że wybierają ofertę za 700zł, hotel 2*, wtedy owszem.. Trzeba też powiedziec, że All inc. w każdym z hoteli nie jest sobie równe. Ale mając doświadczenie można wybrać cos mega fajnego. Pozdrawiam.
|
|
|
|
|
Dołączył: Oct 2001
Posty: 4,382
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Oct 2001
Posty: 4,382 |
Dziś oferty dla tych, którzy "lubią czuć grunt pod nogami"  Wszystko samolotem, wszystko wyżywienie All. Cena kompletna. * Turcja / Kemer / Kiris Hotel: Solim Inn 3*, wyjazd 26.05, 7 dni, cena 801* Tunezja / Sousse / El Kantaoui Hotel: Tergui Club 3*, wyjazd 03.06, 7 dni, cena 999* Grecja / Kreta / Hersonissos Hotel: Pela Maria 2*, wyjazd 26.05, 7 dni, cena 1059* Egipt / Sharm El Sheikh / Sharm El Sheikh Hotel: La Perla 3*, wyjazd 01.06, 7 dni, cena 1078* Turcja / Alanya / Alanya Hotel: Anilgan 3*, wyjazd 02.06, 14 dni, 1439* Egipt / Hurghada / Hurghada Hotel: Desert Inn 3*, wyjazd 30.05, 14 dni, 1439Więcej na www.trendtravel.pl [ trendtravel.pl] Pozdrawiam, Łukasz.
|
|
|
Link skopiowany do schowka
|
|