Poprzedni temat
Następny temat
Drukuj temat
Strona 3 z 11 1 2 3 4 5 10 11
Dołączył: Nov 2006
Posty: 3,990
L
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
L Offline
Dołączył: Nov 2006
Posty: 3,990
Tojak jest zima to juz nie jade w lato :D:P
git, dzieki za info wink
a tak z czystej ciekawosci. Orientujesz sie moze w jakich cenach oscyluja alpy francuskie ? na okres 7dni (i co w nich jest, tzn karnet na stoki zawsze najwiecej podbija cene)
Albo wlochy, cokolwiek w sumie.
Okres bez roznicy ale najlepiej to chyba przed sezonem.

Bonus: Unibet
Dołączył: Nov 2006
Posty: 3,990
L
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
L Offline
Dołączył: Nov 2006
Posty: 3,990
A jeszcze cos, poruszylem kwestie all inclusive z znajomym. I teraz tak sie zastanawiamy jakie wydatki nas czekaja poza tym co mamy w AI ? ktos moze powie cos wiecej.
gdzie, na ile dni, ile puscil kasy ekstra, na co.
piwo

Dołączył: Jan 2004
Posty: 29,182
A
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
A Offline
Dołączył: Jan 2004
Posty: 29,182
Originally Posted by kosa1964
A w LOT wygoda dużo większa:

-> możesz wcześniej wybrać sobie miejsce,
-> więcej miejsca na nogi,
-> przekąski podczas lotu.

W Wizzair mozesz wykupic za grosze pierwszeństwo wejscia na pokład, równoznaczne z wyborem miejsca.

Co do przekasek, to LOT oferuje kontynentalne albo ...koszerne, jacy elastyczni.

LOT ma trupy, nie samoloty, a ceny z kosmosu.

Dołączył: Nov 2006
Posty: 3,990
L
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
L Offline
Dołączył: Nov 2006
Posty: 3,990
Ja LOTem latalem raz. I przyznac musze ze bylem zadowolony. Za bilet wwa-heathrow (!) zaplacilem 400zl, a zaznaczyc trzeba ze bukowalem na max 2 tygodnie przed data odlotu wiec nie bylo to zadne 'first minute'. Skoro lot to z glownego terminalu(a) wylot. Jedzonko na pokladzie to pamietam dostalem gorace pierogi grin dobre, zeby nie bylo ze narzekam smile
Ale jak mowie... raz jeden mialem okazje smile

Dołączył: Nov 2006
Posty: 3,518
A
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
A Offline
Dołączył: Nov 2006
Posty: 3,518
ktos był z was w chorwacji w miejscowosci Pula? bo wybieram sie w lipcu smile co warto tam zobaczyc?

Dołączył: Dec 2004
Posty: 8,416
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Dec 2004
Posty: 8,416
Originally Posted by amkwish
Originally Posted by kosa1964
A w LOT wygoda dużo większa:

-> możesz wcześniej wybrać sobie miejsce,
-> więcej miejsca na nogi,
-> przekąski podczas lotu.

W Wizzair mozesz wykupic za grosze pierwszeństwo wejscia na pokład, równoznaczne z wyborem miejsca.

Co do przekasek, to LOT oferuje kontynentalne albo ...koszerne, jacy elastyczni.

LOT ma trupy, nie samoloty, a ceny z kosmosu.
A te trupy to przede wszystkim pachnące jeszcze nowością i chyba najwygodniejsze i najcichsze odrzutowce średniego zasięgu - Embraery, z których 3 sztuki zostały wyprodukowane i dostarczone aż w 2009 roku, a pozostałe są nie starsze niż 5 lat, Benki owszem starsze ale zapamiętajcie raz na zawsze, że to nie wiek, a sposób utrzymania, decyduje o stanie technicznym samolotu.
Natomiast jeśli chodzi o ceny to żeby nie wychodzić zbyt daleko od Twojego podwórka dokładnie pół roku temu odbyłem lot powrotny WAW-BCN-WAW za 300 PLN, a dla odmiany w roku bieżącym lecę z tym cholernie drogim przewoźnikiem do Rzymu za 280 PLN w obie strony, to tylko 2 z dłuższej listy przykładów.

Nie powielaj mitów, które nie mają nic wspólnego z rzeczywistością.

Dołączył: Jan 2004
Posty: 29,182
A
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
A Offline
Dołączył: Jan 2004
Posty: 29,182
Originally Posted by tomo
Natomiast jeśli chodzi o ceny to żeby nie wychodzić zbyt daleko od Twojego podwórka dokładnie pół roku temu odbyłem lot powrotny WAW-BCN-WAW za 300 PLN, a dla odmiany w roku bieżącym lecę z tym cholernie drogim przewoźnikiem do Rzymu za 280 PLN w obie strony, to tylko 2 z dłuższej listy przykładów.

Nie powielaj mitów, które nie mają nic wspólnego z rzeczywistością.

Proponuje dzisiaj wejsc na strone LOT i strone Wizzaira, wybrac dowolny termin, wrzesniowy, pazdziernikowy i porownac ceny.

Okazje pomijamy, bo ja wracalem z Warszawy LOTem do Barcelony za 30 euro, ale na dluzsza mete ich ceny sa duzo wyzsze.

Takze...nie zaklamuj rzeczywistosci, tworzac nowe mity.

Poza tym, mam gdzies promowanie jednej linii i sekowanie drugiej, w moim interesie lezy, by jak najwiecej linii rywalizowalo, dzieki temu zyska zawsze pasazer.

Mam zwyczaj, zanim zabukuje bilet korzystac z wyszukiwarki polaczen, zwykle wybieram te najtansze.
Mam oczywiscie na mysli cene finalna, z doliczonymi "oplatami ukrytymi".
Bardzo rzadko zdarza mi sie wybierac LOT i to nie jest moja wina smile

Dołączył: Oct 2001
Posty: 4,382
W
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
W Offline
Dołączył: Oct 2001
Posty: 4,382
Dziś oferty dla tych, którzy "lubią czuć grunt pod nogami" smile

Wszystko autokarem, wszystko wyżywienie HB (śniadania i obiadokolacje). Cena kompletna.

* Grecja / Chalkidiki / Toroni
Hotel: Hotel Flora 3*, wyjazd 06.06, 12 dni, cena 999

* Grecja / Wyspa Alonnisos / Rousoum Gialo
Hotel: Hotel Oazis 3*, wyjazd 06.06, 12 dni, cena 999

* Grecja / Riwiera Olimpijska / Paralia
Hotel: Hotel Porto Del Sol 3*, wyjazd 06.06, 12 dni, cena 949

* Grecja / Thassos / Skala Potamia
Hotel: Hotel Natasa 3*, wyjazd 03.06, 12 dni, cena 899

* Bułgaria / Słoneczny Brzeg / Rawda
Hotel: Hotel Elwira 3*, wyjazd 03.06, 12 dni, MEGA CENA tylko 599



Dołączył: Oct 2005
Posty: 783
old hand
old hand
Dołączył: Oct 2005
Posty: 783
Originally Posted by anmar
ktos był z was w chorwacji w miejscowosci Pula? bo wybieram sie w lipcu smile co warto tam zobaczyc?

W Puli obowiązkowo rzysmki Amifiteatr. Zbudowany w podobnej architekturze jak rzymski. Polecam jeszcze spacer po porcie i po starówce gdzie zachowane są starożytne ruiny miasta. Na starówce pospaceruj na popularnym wśród mieszkańców i turystów deptaku gdzie kupisz pamiątki, napijesz się Karlovacko czy kawy.
Jak już będziesz na Istrze to polecam wycieczkę do włoskiego Triestu.

Dołączył: Oct 2001
Posty: 4,382
W
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
W Offline
Dołączył: Oct 2001
Posty: 4,382
Originally Posted by anmar
ktos był z was w chorwacji w miejscowosci Pula? bo wybieram sie w lipcu smile co warto tam zobaczyc?

Ja nie byłem, zerknij tu:

http://www.croatia.hr/pl-PL/Destynacje/Miasto/Pula?ZHNcMjU5LHBcNw%3d%3d

Dołączył: Oct 2001
Posty: 4,382
W
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
W Offline
Dołączył: Oct 2001
Posty: 4,382
Originally Posted by lelu
Tojak jest zima to juz nie jade w lato :D:P
git, dzieki za info wink
a tak z czystej ciekawosci. Orientujesz sie moze w jakich cenach oscyluja alpy francuskie ? na okres 7dni (i co w nich jest, tzn karnet na stoki zawsze najwiecej podbija cene)
Albo wlochy, cokolwiek w sumie.
Okres bez roznicy ale najlepiej to chyba przed sezonem.

IMO warto przed sezonem, wtedy często skipas w cenie.
Ja byłem w ubiegłym roku w Dolimitach włoskich, kosztowało to z wyżywienie (śniadania i obiadokolacje) 399 euro.

Pozdrawiam.

Dołączył: Oct 2001
Posty: 4,382
W
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
W Offline
Dołączył: Oct 2001
Posty: 4,382
Originally Posted by lelu
A jeszcze cos, poruszylem kwestie all inclusive z znajomym. I teraz tak sie zastanawiamy jakie wydatki nas czekaja poza tym co mamy w AI ? ktos moze powie cos wiecej.
gdzie, na ile dni, ile puscil kasy ekstra, na co.
piwo

Jeśli masz All, to masz wszystko co niezbędne do życia smile
IMO warto All, głównie ze względu na picie, bo w ciepłych krajach jeść się po 3 dniach nie chce.. Czasem w All masz też sporty motorowe, SPA, zalezy od oferty..

Kasę warto zabrać oczywiście, choćby na pamiątki wink

Dołączył: Mar 2005
Posty: 128,564
Likes: 11
R
Zbanowany
Zbanowany
R Online: Karty
Dołączył: Mar 2005
Posty: 128,564
Likes: 11
Podoba mi sie ten temat smile Jak ktos skorzysta z jakiejs oferty to mam nadzieje ze podzieli sie wrazeniami

Dołączył: Oct 2001
Posty: 4,382
W
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
W Offline
Dołączył: Oct 2001
Posty: 4,382
Originally Posted by rafal08
Podoba mi sie ten temat smile Jak ktos skorzysta z jakiejs oferty to mam nadzieje ze podzieli sie wrazeniami

A ty czekasz czy nie okaże się FIXem? wink Żałuje, że się nie widzimy, do osób z woj. śląskiego chętnie podjadę z ofertą smile

Dołączył: Mar 2005
Posty: 128,564
Likes: 11
R
Zbanowany
Zbanowany
R Online: Karty
Dołączył: Mar 2005
Posty: 128,564
Likes: 11
Quote
A ty czekasz czy nie okaże się FIXem?

nie mialem tego na mysli

Dołączył: Oct 2001
Posty: 4,382
W
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
W Offline
Dołączył: Oct 2001
Posty: 4,382
Originally Posted by rafal08
Quote
A ty czekasz czy nie okaże się FIXem?

nie mialem tego na mysli

Trzeba było też zacytować to oczko smile Luz piwo

Dołączył: Nov 2000
Posty: 27,081
C
"I'll slip an extra shrimp on the barbie for you"
"I'll slip an extra shrimp on the barbie for you"
C Offline
Dołączył: Nov 2000
Posty: 27,081
Originally Posted by wwwujek
Jeśli masz All, to masz wszystko co niezbędne do życia smile
IMO warto All, głównie ze względu na picie, bo w ciepłych krajach jeść się po 3 dniach nie chce.. Czasem w All masz też sporty motorowe, SPA, zalezy od oferty..

Kasę warto zabrać oczywiście, choćby na pamiątki wink

AI to podstawa, choć nie każdy hotel to oferuje. toast

Polecam Egipt, według mnie nie ma lepszego kraju na spędzenie 1-2 tygodni w słońcu, który byłby w zasięgu 4/5-godzinnego lotu.

Byłem już w kilku różnych hotelach, kilkanaście innych też zwiedziłem, tak więc jeśli chodzi o ten kraj to będę w stanie ewentualnie pomóc przy wyborze hotelu.

Dołączył: Nov 2006
Posty: 3,990
L
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
L Offline
Dołączył: Nov 2006
Posty: 3,990
kurde bulgaria za 600zl na dwa tygodnie... blush
dzieki wwwujek, czekam w takim razie na cos zimowego wink

Dołączył: Oct 2001
Posty: 4,382
W
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
W Offline
Dołączył: Oct 2001
Posty: 4,382
Originally Posted by Conrad
AI to podstawa, choć nie każdy hotel to oferuje. toast

Polecam Egipt, według mnie nie ma lepszego kraju na spędzenie 1-2 tygodni w słońcu, który byłby w zasięgu 4/5-godzinnego lotu.

Byłem już w kilku różnych hotelach, kilkanaście innych też zwiedziłem, tak więc jeśli chodzi o ten kraj to będę w stanie ewentualnie pomóc przy wyborze hotelu.

Jestem DOKŁADNIE tego samego zdania.. Nie ma lepszego wypoczynku w promieniu 4 godzin lotu.

Po samym przylocie i wylądowaniu, kiedy otworzą się drzwi samolotu, czuć taki upał, że bajka.. Piekna sprawa! No i słońce od maja do października gwarantowane..

Również znam sporo hoteli, mogę cos polecić, zarówno w Hurghadzie jak i w Sharmie. Ba, mam na miejscu w Hurghadzie gościa z busem, który może dowozić w dowolnych godzinach do centrum czy gdziekolwiek smile Służę też jeśli chodzi o jakieś praktyczne porady związane z Egiptem, jestem tam co najmniej raz w roku.
a to, że ludzie piszą "brud, smród" to naprawdę niepoprawne.. Chyba, że wybierają ofertę za 700zł, hotel 2*, wtedy owszem..

Trzeba też powiedziec, że All inc. w każdym z hoteli nie jest sobie równe. Ale mając doświadczenie można wybrać cos mega fajnego.

Pozdrawiam.

Dołączył: Oct 2001
Posty: 4,382
W
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
W Offline
Dołączył: Oct 2001
Posty: 4,382
Dziś oferty dla tych, którzy "lubią czuć grunt pod nogami" smile

Wszystko samolotem, wszystko wyżywienie All.
Cena kompletna.

* Turcja / Kemer / Kiris
Hotel: Solim Inn 3*, wyjazd 26.05, 7 dni, cena 801

* Tunezja / Sousse / El Kantaoui
Hotel: Tergui Club 3*, wyjazd 03.06, 7 dni, cena 999

* Grecja / Kreta / Hersonissos
Hotel: Pela Maria 2*, wyjazd 26.05, 7 dni, cena 1059

* Egipt / Sharm El Sheikh / Sharm El Sheikh
Hotel: La Perla 3*, wyjazd 01.06, 7 dni, cena 1078


* Turcja / Alanya / Alanya
Hotel: Anilgan 3*, wyjazd 02.06, 14 dni, 1439


* Egipt / Hurghada / Hurghada
Hotel: Desert Inn 3*, wyjazd 30.05, 14 dni, 1439

Więcej na www.trendtravel.pl [trendtravel.pl]

Pozdrawiam, Łukasz.

Strona 3 z 11 1 2 3 4 5 10 11

Moderatorzy  Biszop, rafal08 

Link skopiowany do schowka
Kto jest teraz online
4 zarejestrowanych użytkowników (burbon, rafal08, 11kera11, aker), 2,325 gości, oraz 8 wyszukiwarek.
Key: Admin, Global Mod, Mod
Statystyki forum
Strona główna forum105
Tematy51,284
Posty5,834,196
Użytkownicy24,790
Najwięcej online13,128
Sep 24th, 2025
Powered by UBB.threads™ PHP Forum Software 8.0.1