Poprzedni temat
Następny temat
Drukuj temat
Strona 3 z 24 1 2 3 4 5 23 24
Dołączył: May 2006
Posty: 21,516
AVE LAZIO
AVE LAZIO
Dołączył: May 2006
Posty: 21,516
Originally Posted by lupus
Originally Posted by Bezdomny
Rodacy wierzyli i kursy w dół laugh
zaufali mu boli

Kto mu zaufal? ooo


teraz milczą Ci co zagrali

Bonus: Unibet
Dołączył: Apr 2005
Posty: 32,699
Porucznik
Porucznik
Dołączył: Apr 2005
Posty: 32,699
Originally Posted by Bezdomny
Originally Posted by Dziabor
tak z ciekawosci spytam jakie kursy mozna bylo zlapac na Silvie?


na Pudziana ponad 2.2 było
więc okolice 1.5
To chyba tylko w BAHu na ofertę patrzyleś ..

Wczoraj około 23 BF:
Silvia 1.58
Pudzian 2.74

Dołączył: May 2006
Posty: 21,516
AVE LAZIO
AVE LAZIO
Dołączył: May 2006
Posty: 21,516
Originally Posted by Platini
Originally Posted by Bezdomny
Originally Posted by Dziabor
tak z ciekawosci spytam jakie kursy mozna bylo zlapac na Silvie?


na Pudziana ponad 2.2 było
więc okolice 1.5
To chyba tylko w BAHu na ofertę patrzyleś ..

Wczoraj około 23 BF:
Silvia 1.58
Pudzian 2.74

ktosik pisał o BAH więc tak napisałem

Dołączył: Jan 2005
Posty: 740
M
old hand
old hand
M Offline
Dołączył: Jan 2005
Posty: 740
Pudzian walczył ze złamaną nogą.

Dołączył: Apr 2005
Posty: 32,699
Porucznik
Porucznik
Dołączył: Apr 2005
Posty: 32,699
wiem wiem, bo posłano posta o spadkach kursów na przykładzie BAHa wink

Ale przecież to chyba gorsze grać po takich kursach niż u ziemniaka.

Co do walki - Akhu zbudził mnie w świetnym momencie za co piwo tongue

Liczyłem, że coś więcej ze strony Pudziana zobaczę.
Jednak jak coś zobaczyć skoro nie ma się doswiadczenia, techniki, kondycji?
Tim w każdym elemencie lepszy. Oceniam na szybko i chłodno bo się na tym sporcie nie znam.
Ale Mariusz chyba ani razu go nie trafił dobrze.
A i też mi się wydaje, że upadek byl już z braku sił bo raczej ciosu piekielnego chwilę wcześniej nie przyjął.

Lepsza chyba byłaby strategia jaką ice18 opisał - atak jak w walce z Najmanem, może coś by się udało trafić a tak z upływem czasu był skazany na porażkę.

Dołączył: Dec 2005
Posty: 14,689
Oszust i... dzida!!!
Oszust i... dzida!!!
Dołączył: Dec 2005
Posty: 14,689
Originally Posted by zielaczek1986
Pudzian walczył ze złamaną nogą.


laugh laugh laugh

Zrobil kilka low kick'ów na poczatku, ktore Silva wysmial laugh i wtpewnie wtedy sie polamal...

Dołączył: Aug 2006
Posty: 10,735
A
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
A Offline
Dołączył: Aug 2006
Posty: 10,735
to teraz, na przełamanie paweł z pierwszej miłości, krzysiek oliwa albo piotr gąsowski.

Dołączył: Dec 2005
Posty: 14,689
Oszust i... dzida!!!
Oszust i... dzida!!!
Dołączył: Dec 2005
Posty: 14,689
Originally Posted by royalflush
A za ten Hymn to powinni tej lasce mikrofon ...nie powiem co z nim zrobić laugh

Troche zaspiewala jak na wystepie w przedszkolu.
Znajac zycie panna przyjechala niedawno z jakiegos Otwocka do USA, gdzie na kasie robila w Cerfie express i juz pewnie gada z akcentem amerykanskim i zapomniala mowic po Polsku...
Standardy laugh.

Dołączył: Mar 2005
Posty: 10,495
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Mar 2005
Posty: 10,495

Tu mozna posluchac, hymnu laugh laugh laugh

Ja wymiekam.

Dołączył: Jun 2005
Posty: 20,425
Ana <3
Ana <3
Dołączył: Jun 2005
Posty: 20,425
teraz trzeba docenić wszystkich Wolaków laugh

Dołączył: May 2004
Posty: 27,145
Blade Runner
Blade Runner
Dołączył: May 2004
Posty: 27,145
Originally Posted by sHybki20
Krytykujesz a nie docenisz tego, że odważył się stanąć z Timem w ringu pomimo wielkiej różnicy doświadczenia i umiejętności itd...nie bał się kompromitacji, która niestety miała miejsce


Owszem krytykuję, ale to, że Pudzian robi z siebie "telewizyjną szmatę". Gość który uprawiał konkretny sport, miał wielkie osiągnięcia i wszystko to rozmienia w pizdu. Tylko dla kasy, której przecież mu nie brakuje.

Taniec z gwiazdami - Pudzian. Gdzieś tam śpiewają - Pudzian. Gdzieś tam gotują - Pudzian. Wczoraj podczas pstrykania kanałami widziałem go w jakimś szmatławcu pt. "Camera Cafe". Pcha się przed ekran za wszelką cenę. Tego nie lubię.

Co do tego MMA - ok. Spróbował, ma ku temu warunki fizyczne, nie ma umiejętności. Dobrze, że próbował coś osiągnąć w tym sporcie poprzez walki z coraz lepszymi, a nie zadowalał się obijaniem takich klaunów jak Najman.
Jeśli zawodnik chce coś osiągnąć to musi mierzyć się z lepszymi i najlepszymi. A wczorajszy Sylvia to przebrzmiała legenda. Obtłuszczony rozbity weteran którego leją byle średniacy teraz (np. Ray Mercer - 50 letni dziadek, bokser).
Więc trudno tu jakoś chwalić Pudziana, że podjął szczególne wyzwanie. Wyzwaniem była by walka z kimś z obecnego TOP.

I tutaj stwierdzam fakt, który widzi wielu - łącznie z trenerem Pudziana. On nie ma umiejętności do tego sportu i kariery w nim żadnej nie zrobi. Tak jak Trałka nie zrobi kariery w kadrze. Proste.

Moim zdaniem szkoda żeby się tak kompromitował i upadlał. Amkwish dobrze napisał:
"lezy na deskach z rozlozonymi nogami, jak wydymana qrwa, a przeciwnik robi z nim co chce"

Originally Posted by sHybki20
a teraz z jego wypowiedzi widać, że nabrał pokory do tego sportu i widać nie brak mu wytrwałości w dalszych treningach.


Wypowiedzi to jedno, a to co robi to drugie. On ma praktycznie wszystko do nauczenia się, a trenuje w przerwach między występami w telewizorni.

Dołączył: Jan 2006
Posty: 19,577
I
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
I Offline
Dołączył: Jan 2006
Posty: 19,577
nie wierzcie w te bajki o zlamaniu nogi tu panowie od PR dzialaja by ocieplic jego wizerunek, mial zlamana noge ale walczyl zeby byl zdrowy by wygral ;d

Dołączył: May 2004
Posty: 27,145
Blade Runner
Blade Runner
Dołączył: May 2004
Posty: 27,145
Jeszcze a propos hymnu. Niestety, ale tam jest inna kultura.

Tam przed niemal każdym wydarzeniem sportowym śpiewa się hymn. Do tego a'capella, co często brzmi fatalnie.
A śpiewa publicznie każdy. Jakieś lale z big brotherów, podrzędne śpiewaczki, kastraci, emo nastolatki itp. Fałszują okropnie, wyją itd.

U nas takie coś nie przejdzie (vide Edyta Górniak) bo uznawane jest jako profanację. A tam to jest na porządku dziennym.

Inna kultura, inne obyczaje.

Dołączył: Jan 2006
Posty: 19,577
I
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
I Offline
Dołączył: Jan 2006
Posty: 19,577
pudzian za kase wystapi nawet w cyrku wiec za 100k$ za 2 minuty walki i gdy krzywda mu sie nie stanie bo zanim silva by zaczal go okladac mocnymi ciosami to on sobie podda walke...
pudzian out
;d

Dołączył: May 2005
Posty: 23,351
Olimpijczyk
Olimpijczyk
Dołączył: May 2005
Posty: 23,351
Mam dobra wiadomosc dla tych co stawiali na Pudziana. Wedlug Pani "Sophi" w angielskim supporcie w Betssonie to Pudzianowski wygral.

"You lost the bet, you placed the bet that Tim Sylvia will win but Mariusz Pudzianowski won."

Dołączył: Dec 2008
Posty: 4,249
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Dec 2008
Posty: 4,249
za tyle kasy to sam bym na Tysona wyskoczył bez rękawic, pytanie czy bym przeżył laugh

Dołączył: Mar 2004
Posty: 16,479
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Mar 2004
Posty: 16,479
obejrzałem własnie walkę Pudziana na YT no i można ją podsumowac tylko tak .... ŻENADA!!!

Po 1 . porwał się na gościa z ogromnym doświadczeniem !
PO2. sam nie ma ani krzty techniki nie mówiąc już o kondycji !
Po 3 . Od samego początku walki nastawił się na obronę !
Po 4. Gość ma tytuł najsilniejszego człowieka na świecie a nie potrafił podnieść i przewrócić kolesia ważącego 138kg... cos tu jest nie tak .

Niech Pudzianowski przestanie kłapać dziobem a niech weźmie się solidnie za trening jak chce chce się wogólę pokazac z dobrej strony w MMA .Bo na dzień dzisiejszy to nie prezentuje sobą nic kompletnie !!!

Dołączył: Sep 2006
Posty: 4,447
M
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
M Offline
Dołączył: Sep 2006
Posty: 4,447
Trzeba, też pamiętać, że jego kariera jako strongmen dobiega końca, więc zarabia póki może i ma sławę, co dla mnie jest zrozumiałe. Szuka, także swojego nowego miejsca.

Dla mnie przesadził, rzeczywiście był moment, że i w lodówce można było go spotkać. Chyba przeliczył się, z siłami i może za mało czasu spędził na treningu. No i można dodać do tego, że miał za sobą podróż do Ameryki co wpływa na organizm.

Dołączył: Aug 2005
Posty: 28,891
Profesor
Profesor
Dołączył: Aug 2005
Posty: 28,891
Originally Posted by Bzyku
Originally Posted by sHybki20
Krytykujesz a nie docenisz tego, że odważył się stanąć z Timem w ringu pomimo wielkiej różnicy doświadczenia i umiejętności itd...nie bał się kompromitacji, która niestety miała miejsce



Jeśli zawodnik chce coś osiągnąć to musi mierzyć się z lepszymi i najlepszymi.

Co do tego pierwszego ... trzeba być idiotą żeby bez przygotowania, umiejętności itd porywać sie z motyką na słońce, dla mnie to nie przejaw odwagi etc a głupoty ... dla pieniędzy robić z siebie telewizyjnego pajaca

Co do zdania Bzyka - tu od razu przychodzi mi na myśl "Nastek" który kariere judoki zakończył w 2004 i mimo swoich nieprzeciętnych umięjętności bo mógł przecież spokojnie z marszu walczyć w Pride, przygotowywał się rok bo zmierzyć się o razu z czołówką Pride bo napewno A.Emelianenko do niej należy. Walkę niestety przegrał ale był blisko sprawienia niespodzianki. To się nazywa profesjonalizm a nie pierd.olenie Pudziana że "wszystko za co się biore chce robić jak najpeiej" laugh

Jeśli pan Mariusz nie "zmądrzeje" to wróże mu cięzki nokaut jeśli spotka się z kims poważnym z MMA papa

Dołączył: Mar 2004
Posty: 16,479
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Mar 2004
Posty: 16,479
Originally Posted by Stoin
Jeśli pan Mariusz nie "zmądrzeje" to wróże mu cięzki nokaut jeśli spotka się z kims poważnym z MMA papa

Nie musi być to ktoś z czołówki MMA wystarczy "solidny średniak" z doświadczeniem i głową na karku .
To Pudzianowski nawet nie pierdnie przy nim .Te jego śmieszne low-kick bawią mnie ogromnie. Wyglądają strasznie nie poradnie i tak desperacko ,a sprawdziły się tylko na NAJMANIE o daje nam pogląd na ich siłę. SILVA wręcz się uśmiechał po tych kopnięciach smile.
Jeśli dojdzie do walki NASTULA -PUDZIAN a na 90% dojdzie to także widzę bolesną przegraną Pudziana smile

Strona 3 z 24 1 2 3 4 5 23 24

Moderatorzy  Biszop, rafal08 

Link skopiowany do schowka
Kto jest teraz online
11 zarejestrowanych użytkowników (Lukasz111, burbon, latajaca_holenderka, aker, rafal08, betowiec, Akhu, forty, ElNinho[mmdea], 11kera11, kamel), 2,816 gości, oraz 6 wyszukiwarek.
Key: Admin, Global Mod, Mod
Statystyki forum
Strona główna forum105
Tematy51,283
Posty5,833,916
Użytkownicy24,790
Najwięcej online13,128
Sep 24th, 2025
Powered by UBB.threads™ PHP Forum Software 8.0.1