|
|
Dołączył: Sep 2005
Posty: 599
addict
|
|
addict
Dołączył: Sep 2005
Posty: 599 |
https://www.mecz.pl/forum/ubbthreads.php?ubb=showflat&Number=3889058&page=6Przedostatni post Siema GREEN
#1 30 Maj 2010 21:00 Seattle Storm - San Antonio Silverstars typ: 1 kurs: 2.15
#2 30 Maj 2010 22:00 Connecticut Sun - Washington Mystics typ: 1 kurs: 2.25
#3 31 Maj 2010 02:00 Atlanta Dream - Los Angeles Sparks typ: 1 kurs: 2.15
#4 30 maj 2010 19:10 Florida Marlins -1 (Sanchez) - Philadelphia Phillies typ: 1 kurs: 1.95
#5 30 maj 2010 22:05 San Francisco Giants - Arizona Diamondbacks typ: 2 kurs: 1.95 Mam zwrot za Florydę i jest po 19:59 w niedzielę. Więc nie wiem czy mogę, ale jeżeli tak, to podaję typ zastępczy. #4 30 Maj 2010 22:00 Connecticut Sun -1.5 - Washington Mystics typ: 1 kurs: 2.75 Wiem, dziwnie wygląda może różnica kursów, ale na Sun mega wzrosły. Ten typ będzie się liczył czy nie. Bo właściwie nie wiem, niby jak mam zwrot to mogę podać, ale już było po 19:59 więc wolę zapytać tutaj też. masz -100 za ten typ bo nie mogłeś podać zastępczego i tak wygrałeś więc gratuluję awansu
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2009
Posty: 180
member
|
|
member
Dołączył: Jan 2009
Posty: 180 |
Witam. Nie wiem czemu Jimmy podal ze to on awansowal. Jak sie myle w obliczeniach to prosze o poprawe: IV ćwiartka Jimmy - daroksq
daroksg: 1 -100 2 -100 3 +129 4 +160 5 +162 +251 Jimmy 1 +57 2 +240 3 -100 4 zwrot - nie podales typu zastepczego czyli -100 5 +137 +234
Jak sie myle to mnie poprawcie. Pozdrawiam
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2000
Posty: 27,081
"I'll slip an extra shrimp on the barbie for you"
|
|
"I'll slip an extra shrimp on the barbie for you"
Dołączył: Nov 2000
Posty: 27,081 |
Jeśli wyniki poszczególnych kuponów są takie jak podałeś to awansowałeś Ty.
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2009
Posty: 10,315
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jan 2009
Posty: 10,315 |
Już wszystko wyjaśnione, policzyłem sobie po prostu 0 a nie -100 za zwrot. Proszę o usunięcie mojego typu z tematu III runda IV ćwiartka
|
|
|
|
|
Dołączył: Apr 2004
Posty: 30,165
Na pełnejjj kurrr...
|
|
Na pełnejjj kurrr...
Dołączył: Apr 2004
Posty: 30,165 |
Rozumiem ze jesli ktos poda typ np. GKS KAtowice Remis nie ma zakladu , to przy remisie typ liczony jako nie wyslany. I mozna postawic ponownie ?
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2000
Posty: 27,081
"I'll slip an extra shrimp on the barbie for you"
|
|
"I'll slip an extra shrimp on the barbie for you"
Dołączył: Nov 2000
Posty: 27,081 |
Tak jest, nawet trzeba wtedy podać typ zastępczy (ponieważ był 100% zwrot stawki).
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2007
Posty: 1,615
Pooh-Bah
|
|
Pooh-Bah
Dołączył: Mar 2007
Posty: 1,615 |
#2 02 Cze 00:30 Sao Caetano v Nautico Typ: 1 Kurs: 2.0
Mam pytanie skąd przeciwnik wziął ten kurs jak na bet 365 maksymalny był 1.91 a spadł do 1.70 i co z tym zrobimy jak kurs oszukany.
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2007
Posty: 1,615
Pooh-Bah
|
|
Pooh-Bah
Dołączył: Mar 2007
Posty: 1,615 |
Co ty wkeliłeś takiego kursu na bet365 nie było można sprawdzić na livesports.pl możesz sprawdzić sobie w tym linku:http://www.livesports.pl/detail/soccer.php?match=346460&gmt_offset=-7200&tab=1 Ponawiam pytanie co z tym zrobić a ty Radek 89 na przyszłość nie mów że był taki kurs bo go w bet365 nie było a z tego bukmachera bierzemy kursy w tym konkursie.
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2006
Posty: 8,920
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jan 2006
Posty: 8,920 |
To nakieruj sobie kursor na kurs z Bet365 z mojego linka i zobaczysz, że w momencie kiedy Twój przeciwnik podawał ten typ, na "1" kurs wynosił 2.0.
"I na przyszłość": trochę pokory.
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2007
Posty: 1,615
Pooh-Bah
|
|
Pooh-Bah
Dołączył: Mar 2007
Posty: 1,615 |
Masz racje przepraszam nie byłem zalogowany na tej stronie i nie widziałem kursów z bet 365 opierałem sie na livesports.pl mój błąd.
|
|
|
|
|
Dołączył: Feb 2010
Posty: 275
enthusiast
|
|
enthusiast
Dołączył: Feb 2010
Posty: 275 |
Mam pytanie, bo wolę się upewnić, jeżeli mój przeciwnik zagrał na wygraną Stosur, to mój typ na 2:0 Stosur jest ważny czy nie??
Bo przyznaję się, że nie pomyślałem wpisując.
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2007
Posty: 1,615
Pooh-Bah
|
|
Pooh-Bah
Dołączył: Mar 2007
Posty: 1,615 |
Mecz Schiavone-Dementieva traktujemy jako zwrot czy wygraną Schiavone?
|
|
|
|
|
Dołączył: Aug 2001
Posty: 20,044
I see dead people
|
|
I see dead people
Dołączył: Aug 2001
Posty: 20,044 |
|
|
|
|
|
Dołączył: Oct 2003
Posty: 2,849
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Oct 2003
Posty: 2,849 |
Odpowiadając na sugestię 11kera11 w IV ćwiartce: Tak, kurs na powyżej 1.5 kartek w meczu Włochy-Meksyk wynosił 1.75. Będzie można sprawdzić zapewne w wynikach po meczu na stronie bet365. 
|
|
|
|
|
Dołączył: Jun 2004
Posty: 5,552
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jun 2004
Posty: 5,552 |
witam, wysłałem typ po godzinie 19:59 w niedziele, ale wynik był znny przed godziną 12 w podniedziałek... więc ?
|
|
|
|
|
Dołączył: Jun 2005
Posty: 25,342
Łódzki Klub Sportowy
|
|
Łódzki Klub Sportowy
Dołączył: Jun 2005
Posty: 25,342 |
|
|
|
|
|
Dołączył: Oct 2003
Posty: 2,849
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Oct 2003
Posty: 2,849 |
Kiedy organizator założy tematy?  I na przyszłość pytanie, czy może to robić również któryś z adminów? Ponieważ czasem w poniedziałek też można trafić dobry typ.. 
|
|
|
|
|
Dołączył: Aug 2001
Posty: 20,044
I see dead people
|
|
I see dead people
Dołączył: Aug 2001
Posty: 20,044 |
Założy ktoś tematy na 4 rundę? 
|
|
|
|
|
Dołączył: Apr 2004
Posty: 1,804
Pooh-Bah
|
|
Pooh-Bah
Dołączył: Apr 2004
Posty: 1,804 |
...ale czy coś się stanie, gdy założycie sami tematy? 
|
|
|
Link skopiowany do schowka
|
|