|
|
Dołączył: May 2010
Posty: 20,228
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: May 2010
Posty: 20,228 |
Witam Panowie. ARod Ferrer Starace Dasco Kolba Zeballos Bartoli Mahi Gicquel +4.5g Jadymy
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2010
Posty: 525
addict
|
|
addict
Dołączył: Jan 2010
Posty: 525 |
a kiedy tą kostkę skręciła? Bo chyba sobie jaja robisz jeśli to było miesiąc temu ,to już śmiga jak nowo narodzona,w gipsie się trzyma zwykle 2 tygodnie a potem po 3 już można biegać,chociaż to w zwykłych przypadkach u sportowców ten czas trochę jest szybszy jako,że mają kasę na leczenie:) spokojnie Panie wszechwiedzacy cytat: "Carla Suarez Navarro’s ankle injury has been diagnosed as a partial ligament tear, which is expected to keep her out off the court for least three weeks. Suarez Navarro slipped and fell during her second round match at the WTA event in Fes." nie wszechwiedzący ale wkurza mnie to jak tu niektórzy piszą o jakiś pauzach po skręceniu kostki która miała miejsce miesiąc temu i powinna dziś śmigać jak zdrowa ,jedyne czego może jej brakować to treningów ale tu i równie dobrze może wystąpić głód gry,tym bardziej,że Carla to doświadczona zawodniczka,a skręcenie kostki to pikuś,piłkarze czasem po 2-3 tygodniach na boisko wybiegają a mają większe obciążenia dobra przekonamy sie na ile jest sprawna Carla ale po prostu kurs na Govortsova kusi  w takim razie zostaje po wstepnej selekcji: Verdi ponizej 28,5 gemow Zakopalova Gaba 
|
|
|
|
|
Dołączył: Aug 2006
Posty: 7,352
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Aug 2006
Posty: 7,352 |
J. Craybas- raczej nie, babcia Jill to nie jest dobry pomysł Potito?--Ylia nieźle ostatnio pogrywa będzie zacięty mecz overowy.. Marchenko niezły walczak,pamiętam go ze spotkania z Nikosiem i skubany dostawał niezłe lanie ale walczył niesamowicie ,co ważne nie wali wiele UE
|
|
|
|
|
Dołączył: Apr 2010
Posty: 2,547
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Apr 2010
Posty: 2,547 |
Roddicka bym się obawiał masowo
|
|
|
|
|
Dołączył: Apr 2010
Posty: 20,173
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Apr 2010
Posty: 20,173 |
pierwszy kuponik na dziś K. Zakopalowa, Peer 2:0, ako@1,94 #200zeta Srebotnik wygra  a jakieś argumenty za Srebotnik?
|
|
|
|
|
Dołączył: Oct 2003
Posty: 3,839
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Oct 2003
Posty: 3,839 |
mozecie zalogowac do bf??
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2009
Posty: 38,692
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Dec 2009
Posty: 38,692 |
Roddicka bym się obawiał masowo I go wstawiłeś do Swojego pociągu ? Bo widzę, że macha do Nas, z czwartego od końca wagonu.
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2006
Posty: 8,367
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jan 2006
Posty: 8,367 |
mozecie zalogowac do bf?? niestety nie.
|
|
|
|
|
Dołączył: Aug 2004
Posty: 2,019
Pooh-Bah
|
|
Pooh-Bah
Dołączył: Aug 2004
Posty: 2,019 |
elev Sobaszkiewicz 
|
|
|
|
|
Dołączył: Apr 2002
Posty: 1,367
veteran
|
|
veteran
Dołączył: Apr 2002
Posty: 1,367 |
CZINK/PARRA-zvonareva/azarenka 3.6@ Azarenka ma caly czas problemy z dulko praktycznie nie biegala i zostala zdemolowana,watpie zeby miala motywacje do debla,zvonareva to tez przecietna deblistka raczej bardziej skupiona na singlu,wystarczy wyczaic jaka patologie prezentuje obecnie azarenka i wszystko grac na nia i wygrana w kieszeni
|
|
|
|
|
Dołączył: Apr 2010
Posty: 20,173
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Apr 2010
Posty: 20,173 |
CZINK/PARRA-zvonareva/azarenka 3.6@ Azarenka ma caly czas problemy z dulko praktycznie nie biegala i zostala zdemolowana,watpie zeby miala motywacje do debla,zvonareva to tez przecietna deblistka raczej bardziej skupiona na singlu,wystarczy wyczaic jaka patologie prezentuje obecnie azarenka i wszystko grac na nia i wygrana w kieszeni a widziałeś Parre grającą jedną reką pod siatką  , ale typ może być wart gry bo motywacja po stronie Czink/parra
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2009
Posty: 1,227
veteran
|
|
veteran
Dołączył: Nov 2009
Posty: 1,227 |
J. Craybas- raczej nie, babcia Jill to nie jest dobry pomysł Potito?--Ylia nieźle ostatnio pogrywa będzie zacięty mecz overowy.. Marchenko niezły walczak,pamiętam go ze spotkania z Nikosiem i skubany dostawał niezłe lanie ale walczył niesamowicie ,co ważne nie wali wiele UE a niby gdzie on tak dobrze pogrywa....?Trzysetowka ze slabym,po kontuzji Recuderckiem w Nicei ma o tym swiadczyc /?.....absolutnie Starace go zabije....
|
|
|
|
|
Dołączył: Sep 2009
Posty: 9,775
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Sep 2009
Posty: 9,775 |
ja postawilem nastepujace mecze: starace-marchenko 1 zeballos-fischer 1 zakapalova-srebotnik 1 olaru-pivovarova 1 za 40euro moge dostac 160 co myslicie o powyzszych meczach?
|
|
|
|
|
Dołączył: Sep 2009
Posty: 9,775
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Sep 2009
Posty: 9,775 |
myslalem tez o zeballos-fischer 3-0 po 2.2 ale doszedlem do wniosku ze lepiej nie ryzykowac, chociaz co fischer z polska gwiazda panfilem gral pozytywnie nastrajalo
|
|
|
|
|
Dołączył: Apr 2010
Posty: 9,662
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Apr 2010
Posty: 9,662 |
ja postawilem nastepujace mecze: starace-marchenko 1 zeballos-fischer 1 zakapalova-srebotnik 1 olaru-pivovarova 1 za 40euro moge dostac 160 co myslicie o powyzszych meczach? postaw zakopalova za 100 e i tez "dostaniesz" 160
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2006
Posty: 8,367
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jan 2006
Posty: 8,367 |
Betfair 
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2009
Posty: 38,692
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Dec 2009
Posty: 38,692 |
Warty zastanowienia jest debel Ruano/Shaughnessy. Black bez Huber, to inna bajka, a Vesnina... Natomiast Ruano po rozstaniu z Mediną, znalazła chyba partnerkę, niewiele jej ustępującą, jako deblistka. Dotychczasowe wyniki, w jakimś stopniu to potwierdzają. Kurs mi pasuje, więc dlaczego nie...
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2010
Posty: 525
addict
|
|
addict
Dołączył: Jan 2010
Posty: 525 |
a moze zamiast Verdasco ponizej 28,5 dac Henin - Pironkova ( ponizej 18.5) ??????
|
|
|
|
|
Dołączył: Sep 2009
Posty: 3,584
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Sep 2009
Posty: 3,584 |
Craybas + Zakopalova poszlo grubo 
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2009
Posty: 850
old hand
|
|
old hand
Dołączył: Jan 2009
Posty: 850 |
Elo, warto grać na Tanasugarn?
|
|
|
Link skopiowany do schowka
|
|