Poprzedni temat
Następny temat
Drukuj temat
Strona 4 z 78 1 2 3 4 5 6 77 78
Dołączył: May 2010
Posty: 20,228
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: May 2010
Posty: 20,228
Witam Panowie.

ARod
Ferrer
Starace
Dasco
Kolba
Zeballos
Bartoli

Mahi
Gicquel +4.5g

boks

Jadymy piwo

Bonus: Unibet
Dołączył: Jan 2010
Posty: 525
addict
addict
Dołączył: Jan 2010
Posty: 525
Originally Posted by twarog2006
Originally Posted by daro217
Originally Posted by twarog2006
a kiedy tą kostkę skręciła? Bo chyba sobie jaja robisz jeśli to było miesiąc temu ,to już śmiga jak nowo narodzona,w gipsie się trzyma zwykle 2 tygodnie a potem po 3 już można biegać,chociaż to w zwykłych przypadkach u sportowców ten czas trochę jest szybszy jako,że mają kasę na leczenie:)


spokojnie Panie wszechwiedzacy tongue

cytat:

"Carla Suarez Navarro’s ankle injury has been diagnosed as a partial ligament tear, which is expected to keep her out off the court for least three weeks. Suarez Navarro slipped and fell during her second round match at the WTA event in Fes."
nie wszechwiedzący ale wkurza mnie to jak tu niektórzy piszą o jakiś pauzach po skręceniu kostki która miała miejsce miesiąc temu i powinna dziś śmigać jak zdrowa ,jedyne czego może jej brakować to treningów ale tu i równie dobrze może wystąpić głód gry,tym bardziej,że Carla to doświadczona zawodniczka,a skręcenie kostki to pikuś,piłkarze czasem po 2-3 tygodniach na boisko wybiegają a mają większe obciążenia


dobra przekonamy sie na ile jest sprawna Carla ale po prostu kurs na Govortsova kusi smile

w takim razie zostaje po wstepnej selekcji:

Verdi ponizej 28,5 gemow
Zakopalova
Gaba

boks

Azazel #3891293 25/05/2010 16:49
Dołączył: Aug 2006
Posty: 7,352
T
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
T Offline
Dołączył: Aug 2006
Posty: 7,352
Originally Posted by Azazel77
J. Craybas- raczej nie, babcia Jill to nie jest dobry pomysł
Potito?--Ylia nieźle ostatnio pogrywa będzie zacięty mecz overowy..
Marchenko niezły walczak,pamiętam go ze spotkania z Nikosiem i skubany dostawał niezłe lanie ale walczył niesamowicie ,co ważne nie wali wiele UE

Dołączył: Apr 2010
Posty: 2,547
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Apr 2010
Posty: 2,547
Roddicka bym się obawiał masowo

sHybki #3891296 25/05/2010 16:52
Dołączył: Apr 2010
Posty: 20,173
A
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
A Offline
Dołączył: Apr 2010
Posty: 20,173
Originally Posted by sHybki20
Originally Posted by Azazel77
pierwszy kuponik na dziś K. Zakopalowa, Peer 2:0, ako@1,94 #200zeta

Srebotnik wygra tongue
a jakieś argumenty za Srebotnik?

Azazel #3891297 25/05/2010 16:54
Dołączył: Oct 2003
Posty: 3,839
K
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
K Offline
Dołączył: Oct 2003
Posty: 3,839
mozecie zalogowac do bf??

Dołączył: Dec 2009
Posty: 38,692
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Dec 2009
Posty: 38,692
Originally Posted by andegawen
Roddicka bym się obawiał masowo

I go wstawiłeś do Swojego pociągu ?
Bo widzę, że macha do Nas,
z czwartego od końca wagonu.

Dołączył: Jan 2006
Posty: 8,367
Q
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Q Offline
Dołączył: Jan 2006
Posty: 8,367
Originally Posted by kacperek76
mozecie zalogowac do bf??
niestety nie.

Dołączył: Aug 2004
Posty: 2,019
D
Pooh-Bah
Pooh-Bah
D Offline
Dołączył: Aug 2004
Posty: 2,019
elev Sobaszkiewicz wink

akagi #3891302 25/05/2010 16:58
Dołączył: Apr 2002
Posty: 1,367
Z
veteran
veteran
Z Offline
Dołączył: Apr 2002
Posty: 1,367
CZINK/PARRA-zvonareva/azarenka 3.6@
Azarenka ma caly czas problemy z dulko praktycznie nie biegala i zostala zdemolowana,watpie zeby miala motywacje do debla,zvonareva to tez przecietna deblistka raczej bardziej skupiona na singlu,wystarczy wyczaic jaka patologie prezentuje obecnie azarenka i wszystko grac na nia i wygrana w kieszeni

zenekk #3891303 25/05/2010 17:01
Dołączył: Apr 2010
Posty: 20,173
A
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
A Offline
Dołączył: Apr 2010
Posty: 20,173
Originally Posted by zenekk
CZINK/PARRA-zvonareva/azarenka 3.6@
Azarenka ma caly czas problemy z dulko praktycznie nie biegala i zostala zdemolowana,watpie zeby miala motywacje do debla,zvonareva to tez przecietna deblistka raczej bardziej skupiona na singlu,wystarczy wyczaic jaka patologie prezentuje obecnie azarenka i wszystko grac na nia i wygrana w kieszeni
a widziałeś Parre grającą jedną reką pod siatką laugh , ale typ może być wart gry bo motywacja po stronie Czink/parra

Dołączył: Nov 2009
Posty: 1,227
B
veteran
veteran
B Offline
Dołączył: Nov 2009
Posty: 1,227
Originally Posted by twarog2006
Originally Posted by Azazel77
J. Craybas- raczej nie, babcia Jill to nie jest dobry pomysł
Potito?--Ylia nieźle ostatnio pogrywa będzie zacięty mecz overowy..
Marchenko niezły walczak,pamiętam go ze spotkania z Nikosiem i skubany dostawał niezłe lanie ale walczył niesamowicie ,co ważne nie wali wiele UE
a niby gdzie on tak dobrze pogrywa....?Trzysetowka ze slabym,po kontuzji Recuderckiem w Nicei ma o tym swiadczyc /?.....absolutnie Starace go zabije....

Azazel #3891305 25/05/2010 17:04
Dołączył: Sep 2009
Posty: 9,775
S
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
S Offline
Dołączył: Sep 2009
Posty: 9,775
ja postawilem nastepujace mecze:
starace-marchenko 1
zeballos-fischer 1
zakapalova-srebotnik 1
olaru-pivovarova 1
za 40euro moge dostac 160
co myslicie o powyzszych meczach?

Dołączył: Sep 2009
Posty: 9,775
S
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
S Offline
Dołączył: Sep 2009
Posty: 9,775
myslalem tez o zeballos-fischer 3-0 po 2.2 ale doszedlem do wniosku ze lepiej nie ryzykowac, chociaz co fischer z polska gwiazda panfilem gral pozytywnie nastrajalo

Dołączył: Apr 2010
Posty: 9,662
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Apr 2010
Posty: 9,662
Originally Posted by sciesiu
ja postawilem nastepujace mecze:
starace-marchenko 1
zeballos-fischer 1
zakapalova-srebotnik 1
olaru-pivovarova 1
za 40euro moge dostac 160
co myslicie o powyzszych meczach?

postaw zakopalova za 100 e i tez "dostaniesz" 160

Dołączył: Jan 2006
Posty: 8,367
Q
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Q Offline
Dołączył: Jan 2006
Posty: 8,367
Betfair puke

Dołączył: Dec 2009
Posty: 38,692
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Dec 2009
Posty: 38,692
Warty zastanowienia jest debel Ruano/Shaughnessy.
Black bez Huber, to inna bajka,
a Vesnina...
Natomiast Ruano po rozstaniu z Mediną, znalazła chyba partnerkę,
niewiele jej ustępującą, jako deblistka.
Dotychczasowe wyniki, w jakimś stopniu to potwierdzają.
Kurs mi pasuje, więc dlaczego nie...

Dołączył: Jan 2010
Posty: 525
addict
addict
Dołączył: Jan 2010
Posty: 525
a moze zamiast Verdasco ponizej 28,5 dac
Henin - Pironkova ( ponizej 18.5) ??????


Dołączył: Sep 2009
Posty: 3,584
E
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
E Offline
Dołączył: Sep 2009
Posty: 3,584
Craybas + Zakopalova poszlo grubo boks

Dołączył: Jan 2009
Posty: 850
old hand
old hand
Dołączył: Jan 2009
Posty: 850
Elo, warto grać na Tanasugarn?

Strona 4 z 78 1 2 3 4 5 6 77 78

Link skopiowany do schowka
Kto jest teraz online
8 zarejestrowanych użytkowników ($-man, rafal08, aker, burbon, Sensei, latajaca_holenderka, Lukasz111, ANZELMO), 2,437 gości, oraz 6 wyszukiwarek.
Key: Admin, Global Mod, Mod
Statystyki forum
Strona główna forum105
Tematy51,283
Posty5,833,925
Użytkownicy24,790
Najwięcej online13,128
Sep 24th, 2025
Powered by UBB.threads™ PHP Forum Software 8.0.1