Poprzedni temat
Następny temat
Drukuj temat
Strona 6 z 78 1 2 4 5 6 7 8 77 78
Finanz #3891341 25/05/2010 17:37
Dołączył: Sep 2009
Posty: 9,775
S
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
S Offline
Dołączył: Sep 2009
Posty: 9,775
co sie dzieje z tym betfairem?ze nic nie mozna robic

Bonus: Unibet
Finanz #3891342 25/05/2010 17:38
Dołączył: May 2005
Posty: 17,991
Sparta Wrocław
Sparta Wrocław
Dołączył: May 2005
Posty: 17,991
Originally Posted by Finanz
Originally Posted by buldog
Originally Posted by andegawen
prosze o konsultacje

laugh zarejestruje pana na przyszły miesiąc laugh

w jakich godz Pan doktor przyjmuje? wink

przez najbliższe dwa tygodnie
od 11:00 - gdzieś do 21:40 aż przerwą mecze smile ale miejsc już nie ma zapraszam do rejestracji

craax #3891343 25/05/2010 17:38
Dołączył: Apr 2010
Posty: 9,662
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Apr 2010
Posty: 9,662
Originally Posted by craax
siemano smile no wpadam tak na 15-20 min bo czasu brak , "obowiazki" hehe

Murray Ty farciaaaarzu !!!!! cos dzisiaj konkretnego ktos zyczliwy ma i sie podzieli ?

co z Grajusem? zalewa go? czy Ojciec Dyrektor zabronil w bukach grac frown

craax #3891344 25/05/2010 17:38
Dołączył: Apr 2006
Posty: 26,275
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Apr 2006
Posty: 26,275
Originally Posted by craax
siemano smile no wpadam tak na 15-20 min bo czasu brak , "obowiazki" hehe

Murray Ty farciaaaarzu !!!!! cos dzisiaj konkretnego ktos zyczliwy ma i sie podzieli ?

dzieki grin bezinteresownosc boks

Dołączył: Apr 2004
Posty: 30,165
O
Na pełnejjj kurrr...
Na pełnejjj kurrr...
O Offline
Dołączył: Apr 2004
Posty: 30,165
witam,

na bf pisze ze modernizacja dzisiaj 9-11

Finanz #3891346 25/05/2010 17:39
Dołączył: Apr 2006
Posty: 26,275
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Apr 2006
Posty: 26,275
Originally Posted by Finanz
Originally Posted by craax
siemano smile no wpadam tak na 15-20 min bo czasu brak , "obowiazki" hehe

Murray Ty farciaaaarzu !!!!! cos dzisiaj konkretnego ktos zyczliwy ma i sie podzieli ?

co z Grajusem? zalewa go? czy Ojciec Dyrektor zabronil w bukach grac frown

nie wiem nie wiem , pewnie zajal sie czyms porzadnym bo sie nie odzywa tongue

Ojro #3891347 25/05/2010 17:39
Dołączył: Apr 2010
Posty: 9,662
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Apr 2010
Posty: 9,662
Originally Posted by Ojro
witam,

na bf pisze ze modernizacja dzisiaj 9-11

tylko nie mów ze zakopalova dajes? smirk

Azazel #3891348 25/05/2010 17:40
Dołączył: Jan 2010
Posty: 525
addict
addict
Dołączył: Jan 2010
Posty: 525
Srebotnik chyba dobrze serwuje to tak latwo Zakopalova z nia nie bedzie miala czy sie myle???

craax #3891350 25/05/2010 17:41
Dołączył: Apr 2010
Posty: 9,662
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Apr 2010
Posty: 9,662
Originally Posted by craax
Originally Posted by Finanz
Originally Posted by craax
siemano smile no wpadam tak na 15-20 min bo czasu brak , "obowiazki" hehe

Murray Ty farciaaaarzu !!!!! cos dzisiaj konkretnego ktos zyczliwy ma i sie podzieli ?

co z Grajusem? zalewa go? czy Ojciec Dyrektor zabronil w bukach grac frown

nie wiem nie wiem , pewnie zajal sie czyms porzadnym bo sie nie odzywa tongue

Boubsona tez ni slychu ni widu, pewnie na wale miedzeszynskim dorabia tongue

Finanz #3891351 25/05/2010 17:42
Dołączył: Apr 2006
Posty: 26,275
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Apr 2006
Posty: 26,275
no widzisz , wykruszylo sie hehe , ja spadam doslownie za 10 min ...

masz cos Finanz z wyzszych kursow ? 2-3 mecze

Finanz #3891352 25/05/2010 17:43
Dołączył: Apr 2004
Posty: 30,165
O
Na pełnejjj kurrr...
Na pełnejjj kurrr...
O Offline
Dołączył: Apr 2004
Posty: 30,165
Originally Posted by Finanz
Originally Posted by Ojro
witam,

na bf pisze ze modernizacja dzisiaj 9-11

tylko nie mów ze zakopalova dajes? smirk
dopiero sie zalogowalem... a co to jakas peffeczka ? zaraz jej analke zrobie i sie potem moze postawi

Dołączył: Feb 2004
Posty: 539
G
addict
addict
G Offline
Dołączył: Feb 2004
Posty: 539

ja zdecydowanie Olaru,2 sezony temu to była wielka nadzieja w Rumunii,na ziemi gra naprawdę dobry tenis [/quote]
wrescie ktos kto tez gra ten mecz
no wiec na dzis olaru,zakapalova,starace,zeballos [/quote]
A ja zdecydowanie daje na Pivovarova:) Olaru bez formy, Pivovarowa w kwalach pokonala calkiem niezłe zawodniczki,a do tego w ich bezpośrednim jedynym spotkaniu gładkie zwycięstow mlodziutkiej Rosjanki [/quote]
a kiedy te spotkanie bylo?
bo na zadnej stronie nie widzilalem informacji na temat jakiegokolwiek spotkania miedzy nimi? [/quote]
30/2008 CH Petange (LUX) Clay Anastasia Pivovarova Iona-Raluca Olaru 6-1 6-2 1/4 - choc od razu mowie ze nie kieruje sie w obstawianiu h2h. po prostu lubie stawiać na kwalifikantów, a do tego mlodych obiecujących:)

Dołączył: Jan 2006
Posty: 8,367
Q
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Q Offline
Dołączył: Jan 2006
Posty: 8,367
Ojro mozesz sie zalogowac na BF?

craax #3891355 25/05/2010 17:44
Dołączył: Apr 2010
Posty: 9,662
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Apr 2010
Posty: 9,662
Originally Posted by craax
no widzisz , wykruszylo sie hehe , ja spadam doslownie za 10 min ...

masz cos Finanz z wyzszych kursow ? 2-3 mecze

na chwile obecna Olivke Sanchez na pozniej chyba ok.17-18 pogrywa

Finanz #3891356 25/05/2010 17:45
Dołączył: Dec 2009
Posty: 38,692
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Dec 2009
Posty: 38,692
Originally Posted by Finanz
co z Grajusem? zalewa go? czy Ojciec Dyrektor zabronil w bukach grac frown



Boubsona tez ni slychu ni widu, pewnie na wale miedzeszynskim dorabia tongue [/quote]

A Ty finanz, gdzieś na górce mieszkasz,
że tak Cię to śmieszy.


qenius #3891358 25/05/2010 17:45
Dołączył: Apr 2004
Posty: 30,165
O
Na pełnejjj kurrr...
Na pełnejjj kurrr...
O Offline
Dołączył: Apr 2004
Posty: 30,165
nie, przeciez pisze ze maja modernizacje do 11

Finanz #3891359 25/05/2010 17:45
Dołączył: Aug 2006
Posty: 7,352
T
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
T Offline
Dołączył: Aug 2006
Posty: 7,352
Pivovarova w tym sezonie porażki z Anną Korzeniak(jakaś nasza przyszłość tenisa bo pierwszy raz o niej słyszę?), M. Chakhnashvili, Zuzaną Kucovą i K. Mladenovic , co do kwali to miała łatwą drogę bo np. Krajicek to gra tylko na trawie i na ten sezon czeka z utęsknieniem

Ojro #3891361 25/05/2010 17:45
Dołączył: Apr 2010
Posty: 9,662
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Apr 2010
Posty: 9,662
Originally Posted by Ojro
Originally Posted by Finanz
Originally Posted by Ojro
witam,

na bf pisze ze modernizacja dzisiaj 9-11

tylko nie mów ze zakopalova dajes? smirk
dopiero sie zalogowalem... a co to jakas peffeczka ? zaraz jej analke zrobie i sie potem moze postawi


tylko nie za gleboka analke zeby dala rade rakieta ruszac smile

craax #3891362 25/05/2010 17:46
Dołączył: Jan 2010
Posty: 525
addict
addict
Dołączył: Jan 2010
Posty: 525
szybko prosze o rade, Verdasco lepsze ponizej 28,5 gema czy handi -8,5

akagi #3891364 25/05/2010 17:47
Dołączył: Apr 2010
Posty: 9,662
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Apr 2010
Posty: 9,662
Originally Posted by akagi
Originally Posted by Finanz
co z Grajusem? zalewa go? czy Ojciec Dyrektor zabronil w bukach grac frown



Boubsona tez ni slychu ni widu, pewnie na wale miedzeszynskim dorabia tongue

A Ty finanz, gdzieś na górce mieszkasz,
że tak Cię to śmieszy.

[/quote]

Moze i na górce ale bynajmniej nie bawi mnie ta tragedia frown , wrecz przeciwnie

Strona 6 z 78 1 2 4 5 6 7 8 77 78

Link skopiowany do schowka
Kto jest teraz online
11 zarejestrowanych użytkowników (rymoholik, $-man, alfa, rafal08, burbon, Lukasz111, aker, latajaca_holenderka, Sensei, betowiec, Akhu), 2,838 gości, oraz 6 wyszukiwarek.
Key: Admin, Global Mod, Mod
Statystyki forum
Strona główna forum105
Tematy51,284
Posty5,834,392
Użytkownicy24,790
Najwięcej online13,128
Sep 24th, 2025
Powered by UBB.threads™ PHP Forum Software 8.0.1