|
|
Dołączył: Sep 2009
Posty: 9,775
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Sep 2009
Posty: 9,775 |
co sie dzieje z tym betfairem?ze nic nie mozna robic
|
|
|
|
|
Dołączył: May 2005
Posty: 17,991
Sparta Wrocław
|
|
Sparta Wrocław
Dołączył: May 2005
Posty: 17,991 |
 zarejestruje pana na przyszły miesiąc  w jakich godz Pan doktor przyjmuje?  przez najbliższe dwa tygodnie od 11:00 - gdzieś do 21:40 aż przerwą mecze  ale miejsc już nie ma zapraszam do rejestracji
|
|
|
|
|
Dołączył: Apr 2010
Posty: 9,662
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Apr 2010
Posty: 9,662 |
siemano  no wpadam tak na 15-20 min bo czasu brak , "obowiazki" hehe Murray Ty farciaaaarzu !!!!! cos dzisiaj konkretnego ktos zyczliwy ma i sie podzieli ? co z Grajusem? zalewa go? czy Ojciec Dyrektor zabronil w bukach grac 
|
|
|
|
|
Dołączył: Apr 2006
Posty: 26,275
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Apr 2006
Posty: 26,275 |
siemano  no wpadam tak na 15-20 min bo czasu brak , "obowiazki" hehe Murray Ty farciaaaarzu !!!!! cos dzisiaj konkretnego ktos zyczliwy ma i sie podzieli ? dzieki  bezinteresownosc 
|
|
|
|
|
Dołączył: Apr 2004
Posty: 30,165
Na pełnejjj kurrr...
|
|
Na pełnejjj kurrr...
Dołączył: Apr 2004
Posty: 30,165 |
witam,
na bf pisze ze modernizacja dzisiaj 9-11
|
|
|
|
|
Dołączył: Apr 2006
Posty: 26,275
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Apr 2006
Posty: 26,275 |
siemano  no wpadam tak na 15-20 min bo czasu brak , "obowiazki" hehe Murray Ty farciaaaarzu !!!!! cos dzisiaj konkretnego ktos zyczliwy ma i sie podzieli ? co z Grajusem? zalewa go? czy Ojciec Dyrektor zabronil w bukach grac  nie wiem nie wiem , pewnie zajal sie czyms porzadnym bo sie nie odzywa 
|
|
|
|
|
Dołączył: Apr 2010
Posty: 9,662
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Apr 2010
Posty: 9,662 |
witam,
na bf pisze ze modernizacja dzisiaj 9-11 tylko nie mów ze zakopalova dajes? 
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2010
Posty: 525
addict
|
|
addict
Dołączył: Jan 2010
Posty: 525 |
Srebotnik chyba dobrze serwuje to tak latwo Zakopalova z nia nie bedzie miala czy sie myle???
|
|
|
|
|
Dołączył: Apr 2010
Posty: 9,662
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Apr 2010
Posty: 9,662 |
siemano  no wpadam tak na 15-20 min bo czasu brak , "obowiazki" hehe Murray Ty farciaaaarzu !!!!! cos dzisiaj konkretnego ktos zyczliwy ma i sie podzieli ? co z Grajusem? zalewa go? czy Ojciec Dyrektor zabronil w bukach grac  nie wiem nie wiem , pewnie zajal sie czyms porzadnym bo sie nie odzywa  Boubsona tez ni slychu ni widu, pewnie na wale miedzeszynskim dorabia 
|
|
|
|
|
Dołączył: Apr 2006
Posty: 26,275
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Apr 2006
Posty: 26,275 |
no widzisz , wykruszylo sie hehe , ja spadam doslownie za 10 min ...
masz cos Finanz z wyzszych kursow ? 2-3 mecze
|
|
|
|
|
Dołączył: Apr 2004
Posty: 30,165
Na pełnejjj kurrr...
|
|
Na pełnejjj kurrr...
Dołączył: Apr 2004
Posty: 30,165 |
witam,
na bf pisze ze modernizacja dzisiaj 9-11 tylko nie mów ze zakopalova dajes?  dopiero sie zalogowalem... a co to jakas peffeczka ? zaraz jej analke zrobie i sie potem moze postawi
|
|
|
|
|
Dołączył: Feb 2004
Posty: 539
addict
|
|
addict
Dołączył: Feb 2004
Posty: 539 |
ja zdecydowanie Olaru,2 sezony temu to była wielka nadzieja w Rumunii,na ziemi gra naprawdę dobry tenis [/quote] wrescie ktos kto tez gra ten mecz no wiec na dzis olaru,zakapalova,starace,zeballos [/quote] A ja zdecydowanie daje na Pivovarova:) Olaru bez formy, Pivovarowa w kwalach pokonala calkiem niezłe zawodniczki,a do tego w ich bezpośrednim jedynym spotkaniu gładkie zwycięstow mlodziutkiej Rosjanki [/quote] a kiedy te spotkanie bylo? bo na zadnej stronie nie widzilalem informacji na temat jakiegokolwiek spotkania miedzy nimi? [/quote] 30/2008 CH Petange (LUX) Clay Anastasia Pivovarova Iona-Raluca Olaru 6-1 6-2 1/4 - choc od razu mowie ze nie kieruje sie w obstawianiu h2h. po prostu lubie stawiać na kwalifikantów, a do tego mlodych obiecujących:)
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2006
Posty: 8,367
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jan 2006
Posty: 8,367 |
Ojro mozesz sie zalogowac na BF?
|
|
|
|
|
Dołączył: Apr 2010
Posty: 9,662
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Apr 2010
Posty: 9,662 |
no widzisz , wykruszylo sie hehe , ja spadam doslownie za 10 min ...
masz cos Finanz z wyzszych kursow ? 2-3 mecze na chwile obecna Olivke Sanchez na pozniej chyba ok.17-18 pogrywa
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2009
Posty: 38,692
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Dec 2009
Posty: 38,692 |
co z Grajusem? zalewa go? czy Ojciec Dyrektor zabronil w bukach grac  Boubsona tez ni slychu ni widu, pewnie na wale miedzeszynskim dorabia  [/quote] A Ty finanz, gdzieś na górce mieszkasz, że tak Cię to śmieszy.
|
|
|
|
|
Dołączył: Apr 2004
Posty: 30,165
Na pełnejjj kurrr...
|
|
Na pełnejjj kurrr...
Dołączył: Apr 2004
Posty: 30,165 |
nie, przeciez pisze ze maja modernizacje do 11
|
|
|
|
|
Dołączył: Aug 2006
Posty: 7,352
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Aug 2006
Posty: 7,352 |
Pivovarova w tym sezonie porażki z Anną Korzeniak(jakaś nasza przyszłość tenisa bo pierwszy raz o niej słyszę?), M. Chakhnashvili, Zuzaną Kucovą i K. Mladenovic , co do kwali to miała łatwą drogę bo np. Krajicek to gra tylko na trawie i na ten sezon czeka z utęsknieniem
|
|
|
|
|
Dołączył: Apr 2010
Posty: 9,662
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Apr 2010
Posty: 9,662 |
witam,
na bf pisze ze modernizacja dzisiaj 9-11 tylko nie mów ze zakopalova dajes?  dopiero sie zalogowalem... a co to jakas peffeczka ? zaraz jej analke zrobie i sie potem moze postawi tylko nie za gleboka analke zeby dala rade rakieta ruszac 
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2010
Posty: 525
addict
|
|
addict
Dołączył: Jan 2010
Posty: 525 |
szybko prosze o rade, Verdasco lepsze ponizej 28,5 gema czy handi -8,5
|
|
|
|
|
Dołączył: Apr 2010
Posty: 9,662
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Apr 2010
Posty: 9,662 |
co z Grajusem? zalewa go? czy Ojciec Dyrektor zabronil w bukach grac  Boubsona tez ni slychu ni widu, pewnie na wale miedzeszynskim dorabia  A Ty finanz, gdzieś na górce mieszkasz, że tak Cię to śmieszy. [/quote] Moze i na górce ale bynajmniej nie bawi mnie ta tragedia  , wrecz przeciwnie
|
|
|
Link skopiowany do schowka
|
|