|
|
Dołączył: Sep 2003
Posty: 2,351
Pooh-Bah
|
|
Pooh-Bah
Dołączył: Sep 2003
Posty: 2,351 |
No pomylka bo Betandwin na x2 mial 3,20 x2 to dokladnie lulea+1 na win i na to powinni tez byc 3,20 a oni dali +1,5 i jesczze opcja remis niemozliwa do uzyskania
w praktyce dla grajacych bylo to grania x2 na lulee z jednobramkowym prezentem przed rozpoczeciem spotkania dla lulee
frolunda dzis widze odpuscila mecz, szkoda <img src="/ubbthreads/images/graemlins/frown.gif" alt="" />
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2005
Posty: 1,781
Pooh-Bah
|
|
Pooh-Bah
Dołączył: Jan 2005
Posty: 1,781 |
brawo terrorist....a to ze opcja X nie mozliwa byla do uzyskania to tez o czyms swiadczylo, tak jak wyczulem gdy w prof jest 1.51 a w BaW 1.27 na to samo zdarzenie to cos musialo tu nie grac !!!! I nie gralo...bo wiekszosc co wpada do punktu i obstawia to leci po kursach nieprawdaz???? A jak sie ma troche czasu/ tak jak dzis bo jutro swieto/ to sa dobre przemyslenia rano uzgodnilismy prawie wszyscy ze Linkoping dzis nie wygra....jak jest czas to i sa wyniki ... !!!!!
A frolunda musiala kiedys odpuscic, a to info o braku bramkarza to tez juz o czyms swiadczylo...dzis mozna bylo spokojnie zagrac dubelka: 1X Djurgarden + X2 Lulea...mialem to juz napisane ale sie wycofalem...szkoda
A dla Ciebie terrorist gratki za cenne uwagi o zawodnikach Lulea
|
|
|
|
|
Dołączył: Jun 2005
Posty: 867
old hand
|
|
old hand
Dołączył: Jun 2005
Posty: 867 |
Dzieki panowie za swietne infa. Odposcilem Linköpings. Dzieki Wam nie stracilem 200 PLN, co wiecej wygralem na tenisie 144 PLN. Jeszcze raz wielkie dzieki <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2005
Posty: 1,781
Pooh-Bah
|
|
Pooh-Bah
Dołączył: Jan 2005
Posty: 1,781 |
dla Ciebie Dymek265 tez gratki, bo wczesnie wstales i sie zapytales i dyskusje wywiazales hehee pozdro
|
|
|
|
|
Dołączył: Jun 2005
Posty: 867
old hand
|
|
old hand
Dołączył: Jun 2005
Posty: 867 |
A bo jakos ten Linköpings mnie od niedzieli meczyl. I sobie pomyslem, ze jak wstane z wyra, to napisze na forum co inni sadza na temat tego meczu <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" /> No i jakos dobrnelismy do sedna <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" /> Oby wiecej takich debat, skutecznych polemik, a buki pojda szybcej z torbami niz Wam to sie wydaje <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wave.gif" alt="" />
|
|
|
|
|
Dołączył: Oct 2002
Posty: 7,474
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Oct 2002
Posty: 7,474 |
Dobra koniec tych pochwał, to nie kącik wzajemnej adoracji, jutro też są mecze i zobaczymy czy jutro też napiszecie coś sensownego na ich temat, a wybór większy i mecze wcale niełatwe do typowania, teraz już troche późno na analize ale jutro z rańca napewno nasmaruje zdań kilka, pozdro...
|
|
|
|
|
Dołączył: Oct 2002
Posty: 7,474
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Oct 2002
Posty: 7,474 |
Leksand - HV71 2 6/10 Leksand po kilku lepszych meczach czas aby powrócili do swojego miejsca w szyku, bez kilku graczy podstawowego składu nie dadzą rady mocnemu HV, którwe w razie zwycięstwa wskoczy na fotel lidera, stawka nie za wysoka bo i kurs nieciekawy...
Brynaes - Farjestads 1 4/10 under 5/10 gospodarze wysoko pokonali Linkoepings w ostatniej kolejce co swiadczy, że należy się z nimi liczyć kiedy grają u siebie, Brynaes bez trzech obronców, Fajery bez trzech napastników, niby wygrywa ten kto traci mniej bramek, ale trzeba też coś strzelić <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wink.gif" alt="" />
MoDo - Mora IK 2 2/10 w tym meczu może paść każdy wynik, ale skłaniam się ku zwycięstwu gości gdyż kurs na gospodarzy (nie wygrali od siedmiu spotkań!!) jest zdecydowanie za niski, a Mora to drużyna która lubi sprawiać niespodzianki, MoDo bez swojego najlepszego środkowego Ratislava Pavlikovskiego i jak widać po ostatnich wynikach gra bez niego im nie idzie...
Timra - Sodertalje 1 5/10 Timra poza ostatnią wpadką z Leksand prezentuje raczej równą formę, Sodertalje w kratkę do tego bez dwóch obrońców Pterilainena i Liimatainena, nie spodziewam się tu żadnej niespodzianki aczkolwiek kurs na Timro troszkę za niski...
|
|
|
|
|
Dołączył: Apr 2005
Posty: 829
old hand
|
|
old hand
Dołączył: Apr 2005
Posty: 829 |
info & kontuzje
SWE Elitserien, Injuries, November 1 - 01.11.2005 Brynäs KUPARINEN Mikko D ** INJURED Brynäs SULKU Sebastian D ** INJURED Long term Brynäs LAVINS Rodrigo D ** INJURED
Färjestad ERKGÄRDS Stefan D - BACK from suspension Färjestad NORDSTRÖM Peter F *** INJURED Färjestad ALANKO RAMI D ** INJURED doubt Färjestad PRESTBERG Pelle F ** INJURED doubt Färjestad LEDIN Per F *** SUSPENDED Färjestad FRÖGREN Jonas D ** SUSPENDED
HV-71 HALVARSSON Johan D * INJURED HV-71 NISKANEN Mika D * INJURED
Leksand HUCKO Patrik D ** INJURED Leksand LOTVONEN Kimmo D ** INJURED Leksand TIILIKAINEN Jukka F * INJURED Leksand ÖSTERBY Magnus D * INJURED Leksand WATT Mike C *** INJURED doubt Leksand STEEN OSCAR C ** INJURED doubt
MoDo ZAJKOWSKI Mikael GK ** INJURED MoDo PAVLIKOVSKI Rastislav C *** INJURED
Mora TRIBUNTSOVS Atvars D *** INJURED doubt Mora ERIKSSON Marcus F * INJURED doubt
Södertälje PETRILÄINEN Pasi D ** INJURED doubt Södertälje LIIMATAINEN Petri D ** SUSPENDED
Timrå STYF Per D ** INJURED Timrå REGIN Peter F * INJURED
<img src="/ubbthreads/images/graemlins/smokin.gif" alt="" />
|
|
|
|
|
Dołączył: May 2005
Posty: 861
old hand
|
|
old hand
Dołączył: May 2005
Posty: 861 |
Co myslicie o Linkopings na dzisiaj chyba po ostatniej wtopie (0-0 z Lulea u siebie) powinni wygrac ze slabiutkim Leksandem. Raczej nie powinni stracic 2 razy rzedu punkty u siebie chodz kurs maly 1.35 to wydaje sie pewny.
|
|
|
|
|
Dołączył: Apr 2005
Posty: 829
old hand
|
|
old hand
Dołączył: Apr 2005
Posty: 829 |
info & kontuzje
SWE Elitserien, Injuries, November 3 - 03.11.2005
Brynäs KUPARINEN Mikko D ** BACK from injury Brynäs LAVINS Rodrigo D ** BACK from injury Brynäs SULKU Sebastian D ** INJURED Long term
Djurgården OTTOSSON Kristofer F ** OUT Djurgården RÖNNQUIST Petter G * INJURED
HV-71 HALVARSSON Johan D * INJURED doubt HV-71 NISKANEN Mika D * INJURED doubt
Frölunda PLÜSS Martin F *** INJURED
Färjestad LEDIN Per F *** BACK from suspension Färjestad FRÖGREN Jonas D ** BACK from suspension Färjestad NORDSTRÖM Peter F *** INJURED Färjestad ALANKO Rami D ** INJURED doubt Färjestad PRESTBERG Pelle F ** INJURED doubt
Leksand STEEN OSCAR C ** BACK from injury Leksand HUCKO Patrik D ** BACK from injury Leksand LOTVONEN Kimmo D ** INJURED Leksand TIILIKAINEN Jukka F * INJURED Leksand ÖSTERBY Magnus D * INJURED Leksand WATT Mike C *** INJURED Leksand ULLMAN Petter D * INJURED Leksand HEDLUND Magnus C *** INJURED
Linköping MÅRTENSSON Tony C *** INJURED doubt
Luleå -
MoDo PAVLIKOVSKI Rastislav C *** BACK from injury MoDo ZAJKOWSKI Mikael GK ** INJURED
Mora TRIBUNTSOVS Atvars D *** BACK from injury Mora ERIKSSON Marcus F * INJURED
Södertälje LIIMATAINEN Petri D ** BACK from suspension Södertälje PETRILÄINEN Pasi D ** INJURED
Timrå REGIN Peter F * BACK from injury Timrå STYF Per D ** INJURED
<img src="/ubbthreads/images/graemlins/smokin.gif" alt="" />
|
|
|
|
|
Dołączył: Apr 2002
Posty: 8,948
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Apr 2002
Posty: 8,948 |
Oto moje typy na dzis: Lulea HF - Sodertalje 1 1.73 5,5/10 + kurs , niezly sklad Lulei , niezla gra w domu gdzie zdobywaja gro punktow - niezly powrot nap. Umicevic'a i rozbicie Timry przez Sodertajle HV 71 - Timra IK 1 1.60 6/10 + swietna dyspozycja HV 6-0-2-2-0 w ostatnich 10 meczach, nie takie druzyny tu legly , niezly kurs - niezly bilans Timry 6-0-2-0-2 ale co sie stalo w meczu Sodertajle Modo - Djurgarden IF 1 1.76 5/10 + przeczucie, - swietna gra duetu: Bremberg, Thoresen w Djur Frolunda - Farjestad 1 1.67 6/10 Frolunda bez Plusa a Frajerki bez Pelle'go <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" /> (Prestberga) niestety dzis juz wrocil Ledin na mecz, ale mimo wszystko na Fro = prestizowy mecz Mora IK - Brynas Gavle no bet ale za to under 5,5 1,60 6,5/10 statsy: 12-4 kontra 14-2 odpowiednio u/o 5,5 Linköpings - Leksand 1 1.27 7/10 W Leksand duzo oslabien, do tego Linki podraznione ( 2 mecze ze srednimi teamami bez zwyciestwa) , ale kurs mizerny , handi -1 tez winno wejsc.
|
|
|
|
|
Dołączył: Sep 2003
Posty: 2,351
Pooh-Bah
|
|
Pooh-Bah
Dołączył: Sep 2003
Posty: 2,351 |
zgadzam sie z vonsebem w wiekszosci
moje glowne typy ze szwecji to Lulea za 1,80 i modo za 1,75
do tego upchniete gdzies HV za 1,60 i ale juz symbolicznie frolunda do ktorej wcale nie jestem przekonany a 1,6 jest na skraju oplacalnosci
kursow ponizej 1,4 w szwecji nie gram bo w szwecji nie ma tak mocnych i tak slabych druzyn by cos takiego grac, poza tym takie kursy sa ustawkotworcz
|
|
|
|
|
Dołączył: Apr 2002
Posty: 8,948
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Apr 2002
Posty: 8,948 |
Oto moje typy na dzis: Lulea HF - Sodertalje 1 1.73 5,5/10 <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" /> HV 71 - Timra IK 1 1.60 6/10 <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" /> Modo - Djurgarden IF 1 1.76 5/10 <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" /> Frolunda - Farjestad 1 1.67 6/10 <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" /> Mora IK - Brynas Gavle no bet under 5,5 1,60 6,5/10 <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" /> Linköpings - Leksand 1 1.27 7/10 <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" /> 6 na 6 i tyle w temacie <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />
|
|
|
|
|
Dołączył: Oct 2005
Posty: 493
addict
|
|
addict
Dołączył: Oct 2005
Posty: 493 |
Leksand - Brynas jesli chodzi o ten mecz ciekawi mnie czemu na gosci jest kurs ok. 2.10 czy ma ktos moze jakies info o tym meczu ? bo jesli chodzi o mnie to mysle ze bedzie 2 w tym meczu ostatnie zwyciestwo 4-1 na wyjezdzie z Mora a Leksand ciagle nie zachwyca
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2004
Posty: 178
member
|
|
member
Dołączył: Nov 2004
Posty: 178 |
A dlaczego miałby byc niższy? Leksand nie zachwyca ale trudno powiedzieć by wachwycał Brynas owczem wygrali trzy kolejne mecze ale bez przesady nie jest to wielka drużyna. Leksand u siebie w hali walczy w każdym meczu, 0-3 z HV, 2-3 z Frolundą, 4-4 z Sodertajle i 3-2 z MoDo wstytu tej dość słabej drużynie nie przynoszą. Skoro wygrali z MoDo (lepsze od Brynas) zremisowali z Sodertajle (porównywalne) i przegrali z potentatami ligi ale w rozmiarach całkowicie przyzwoitych (statystyki strzałów bardzo dobre dla Leksand)to dlaczego mają polec ze średnim Brynas, który dodatkowo ma serie 3 zwycięztw a jak na nich to juz dużo. Wydaje mi się, że będzie wyrównany mecz każde rowiązanie możliwe, ja ze zwględu na kurs 2.5 i moim zdaniem całkiem realne szanse Leksand na 2 zwycięztwo z lidze gram gospodarzy za stawkę 7/10
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2003
Posty: 2,462
Pooh-Bah
|
|
Pooh-Bah
Dołączył: Dec 2003
Posty: 2,462 |
wstydu horhe <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wink.gif" alt="" />
Uwazam, ze i Brynas i Modo wywiaza komplet punktow z wyjazdowych spotkan, Brynas swietna wyjazdowa forma do tego dochodzi wysokie morale po ostatnich spotkaniach.
|
|
|
|
|
Dołączył: Oct 2002
Posty: 763
old hand
|
|
old hand
Dołączył: Oct 2002
Posty: 763 |
Proponuje dziś jak zwykle w moim stylu grania under/over 5,5
Leksand-Brynas under 5,5 za 1,6 w BAW 6/10 według mojego skromnego zdania mecz underowy, leksand może liczyć w końcu na jakieś punkty, dlatego też zagra zachowawczo, wiadomo strata bramki/bramek na początku meczu zmniejszy szanse leksand, dlatego uważam,że początek meczu będzie spokojny, jedyne czego się obawaiam to dobra gra Brynas w powerplay'u, ale under. Wynik ok 4-5 bramek.
Drugi mecz underowy:
Mora-Lulea za 5/10 Dla mnie są to mniej więcej równe zespoły. Lulea na wyjeździe traci połowę swojej wartości. Mecz ten w stylu wyczekiwania. Wynik ok.4-5 bramek.
Pozdrawiam,
Pooggoo
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2004
Posty: 178
member
|
|
member
Dołączył: Nov 2004
Posty: 178 |
oczywiście że wstudu, aż sie wstydze, co do Modo zgoda ale w Brynas nie wierze, zobaczymy jak będzie
|
|
|
|
|
Dołączył: Aug 2005
Posty: 886
old hand
|
|
old hand
Dołączył: Aug 2005
Posty: 886 |
Patrzac na jutrzejsza oferta w oczy zucily mi sie dwa meczyki (sa w dizle liga czeska) oraz jeden z ligi szwedzkeij a mianowicie Frolunda - sodrtajle 1
Sodertajle dizisaj odstalo baciorki 1 4 u isebei z mora jutro bede musieli przelknac kolejna gorzka poigulke mimo zmeczenie frondiz dizisjeszym meczm walki z timra nei widze jutro innej mozliwosci niz gladkie zwyciestwo frolundy bo gdy wygraywa sie z ta sama druzyna na wyjezdzie (11-1) na to m,syel ze na wlasnej tafli nei powinno byc problemu ze zwyciestwem wiec jutro tripelek idzie <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" /> i mysle ze rozwiazanei bedzie jego bardoz pozytywne .....a wy co sadzicie???
|
|
|
|
|
Dołączył: Oct 2002
Posty: 763
old hand
|
|
old hand
Dołączył: Oct 2002
Posty: 763 |
dziś undery weszły
terrorist co myslisz o jutrzejszych meczach, oczywiście w aspekcie under/over?
Jak dla mnie to raczej tak, choć mecze trudne do typowania under/over:
Fajerki - HV 71 dla mnie under 5,5 za 1,55 w BAW 5/10
Frolunda-SSK coś czuje over za 2,00 w BAW,ale to juz nie więcej niż 3/10. ten mecz zależy przede wszystkim od nastawienia Frolundy, jeśli zechcą zagrać normalnie, czyli z pełnym zaangażwoaniem, będzie over 5,5
DIF-LHC nie ruszam, może być w każdą strone under/over 5,5, moze over za 1,97 , 2/10
Osobiście tej ligii jutro oprócz Fajerek under 5,5 nie ruszam, chyba ,że Frolunde over dla sportu:)
Pozdrawiam, Pooggoo
|
|
|
Link skopiowany do schowka
|
|