|
|
Dołączył: Mar 2009
Posty: 14,850
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Mar 2009
Posty: 14,850 |
np ktore bo ja ani jednego nie moge znalesc  Dulgheru, Demncja, Benes/Zahl., Li 2-0, Montanes, Wawinka, Murray  kursy nie są porywcze no ale nie wierze ze cos sie tutaj wykolei  Andy też wcale nie taki pewniak,Chela na clayu grać potrafi ,a 5 setów w nogach robi swoje nie wierze ze Murray odpadnie, owszem 5-setówka w jego wykonaniu zrobiła napewno swoje, ale bez przesady Chela nie gra nic rewelacyjnego ostatnio  takie moje zdanie
|
|
|
|
|
Dołączył: Jul 2003
Posty: 26,096
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jul 2003
Posty: 26,096 |
no chyba ze poszukam jakis ujemnych hc, ale trzeba sie temu przygladnac
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2009
Posty: 38,692
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Dec 2009
Posty: 38,692 |
Mam pytanie do fachowców. Jak widzicie Thiemo z GGL, od strony technicznej, bo widzę od wczoraj, robią na niego korekty.
|
|
|
|
|
Dołączył: Aug 2006
Posty: 7,352
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Aug 2006
Posty: 7,352 |
np ktore bo ja ani jednego nie moge znalesc  Dulgheru, Demncja, Benes/Zahl., Li 2-0, Montanes, Wawinka, Murray  kursy nie są porywcze no ale nie wierze ze cos sie tutaj wykolei  Andy też wcale nie taki pewniak,Chela na clayu grać potrafi ,a 5 setów w nogach robi swoje nie wierze ze Murray odpadnie, owszem 5-setówka w jego wykonaniu zrobiła napewno swoje, ale bez przesady Chela nie gra nic rewelacyjnego ostatnio  takie moje zdanie nie mówię,że odpadnie,ale jak mecz się przedłuży na kilka setów to może być różnie,z Ryśkiem to rewelacji nie zagrał,a meczyk oglądałem
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2009
Posty: 14,850
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Mar 2009
Posty: 14,850 |
ja szukam typow z troche wyzszymi kursami niz te ktore daja za Sode, Williams Cebule itd  z wyzszych korci mnie Rochus, Kuza i Mayer L. a niespodzianek upatruje w spotkaniach: Baghdatis - Granollers 2 3.60 Petrova - Szavay 2 2.90 Rezai - Kerber 2 6.20 
|
|
|
|
|
Dołączył: May 2005
Posty: 17,991
Sparta Wrocław
|
|
Sparta Wrocław
Dołączył: May 2005
Posty: 17,991 |
Ja przewiduje ze pierwsze mecze sie odbeda a deszcz spadnie po 15
|
|
|
|
|
Dołączył: Aug 2006
Posty: 7,352
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Aug 2006
Posty: 7,352 |
ja szukam typow z troche wyzszymi kursami niz te ktore daja za Sode, Williams Cebule itd  z wyzszych korci mnie Rochus, Kuza i Mayer L. a niespodzianek upatruje w spotkaniach: Baghdatis - Granollers 2 3.60 Petrova - Szavay 2 2.90 Rezai - Kerber 2 6.20  do 2 się zagadzam ale do Nadii nie ,w tym roku ma dobry sezon a na clayu grać potrafi,Agnes bez formy nawet z Safiną przegrała ostatnio haha
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2003
Posty: 20,790
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Dec 2003
Posty: 20,790 |
over 28.5 sody z dentem kusi 
|
|
|
|
|
Dołączył: Apr 2010
Posty: 7,580
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Apr 2010
Posty: 7,580 |
a co powiecie na taka tasme? Co wywalic ? a co peffka ? Montanes , Petrova, Cibulkova, Williams, Dulgheru, Na Li, Wawrinka I jeszcze jak ktos moze niech mi napisze ktore mecze popoludniu albo da linka do drabinki z godzinami bo na tobet mam wszystkie mecze o jednej godzinie 
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2009
Posty: 14,850
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Mar 2009
Posty: 14,850 |
ja szukam typow z troche wyzszymi kursami niz te ktore daja za Sode, Williams Cebule itd  z wyzszych korci mnie Rochus, Kuza i Mayer L. a niespodzianek upatruje w spotkaniach: Baghdatis - Granollers 2 3.60 Petrova - Szavay 2 2.90 Rezai - Kerber 2 6.20  do 2 się zagadzam ale do Nadii nie ,w tym roku ma dobry sezon a na clayu grać potrafi,Agnes bez formy nawet z Safiną przegrała ostatnio haha Niby tak, lecz Petrova to Ruska i jakby to było bez wałka stawiajac na tą narodowosc 
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2009
Posty: 38,692
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Dec 2009
Posty: 38,692 |
a niespodzianek upatruje w spotkaniach: Baghdatis - Granollers 2 3.60 Petrova - Szavay 2 2.90 Rezai - Kerber 2 6.20  Tylko tych niespodzianek, nie wal grubo, bo jak Ci sprawią niespodziankę, to kasę stracisz.
|
|
|
|
|
Dołączył: May 2005
Posty: 17,991
Sparta Wrocław
|
|
Sparta Wrocław
Dołączył: May 2005
Posty: 17,991 |
over 28.5 sody z dentem kusi  jak najbardziej 
|
|
|
|
|
Dołączył: Aug 2006
Posty: 7,352
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Aug 2006
Posty: 7,352 |
over 28.5 sody z dentem kusi  3-0 będzie ale fakt overka mogą zrobić,bo myślę,że w 1 secie będzie walka potem różnie może być
|
|
|
|
|
Dołączył: Aug 2006
Posty: 7,352
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Aug 2006
Posty: 7,352 |
handi +6,5 na Kerber 
|
|
|
|
|
Dołączył: May 2009
Posty: 7,829
a.k.a. "coolbet"
|
|
a.k.a. "coolbet"
Dołączył: May 2009
Posty: 7,829 |
Ja przewiduje ze pierwsze mecze sie odbeda a deszcz spadnie po 15 konczyles meteorologie ? 
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2009
Posty: 14,850
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Mar 2009
Posty: 14,850 |
a co powiecie na taka tasme? Co wywalic ? a co peffka ? Montanes , Petrova, Cibulkova, Williams, Dulgheru, Na Li, Wawrinka I jeszcze jak ktos moze niech mi napisze ktore mecze popoludniu albo da linka do drabinki z godzinami bo na tobet mam wszystkie mecze o jednej godzinie  wejdz na oficjalna RG i bedziesz mial  ja bym wywalił Pietrova i wrzucił tutaj zamiast Niej Murraya i Demencje 
|
|
|
|
|
Dołączył: Jul 2003
Posty: 26,096
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jul 2003
Posty: 26,096 |
chyba wezme Petrova -4.5 
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2003
Posty: 20,790
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Dec 2003
Posty: 20,790 |
nawet 27.5 u sody podobnie jak 27.5 u miszy z lacko 
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2009
Posty: 14,850
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Mar 2009
Posty: 14,850 |
a niespodzianek upatruje w spotkaniach: Baghdatis - Granollers 2 3.60 Petrova - Szavay 2 2.90 Rezai - Kerber 2 6.20  Tylko tych niespodzianek, nie wal grubo, bo jak Ci sprawią niespodziankę, to kasę stracisz. Narazie to są moje upatrzone spotkania  Powiem tak najbardziej to jestem przekoanny co do porazki Pietrovej. Kurs na Kerber 6.20 piechota tez nie chodzi, a mozna spróbowac nie takie cuda sie dzieją w tegorocznym RG, no a Bageta jakos tak poprostu na czuja 
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2009
Posty: 38,692
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Dec 2009
Posty: 38,692 |
Mr. można prosić o dwa słowa na temat, Thiemo-GGL ?
|
|
|
Link skopiowany do schowka
|
|