Poprzedni temat
Następny temat
Drukuj temat
Strona 2 z 78 1 2 3 4 77 78
Dołączył: Mar 2009
Posty: 14,850
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Mar 2009
Posty: 14,850
Originally Posted by twarog2006
Originally Posted by Robben1987
Originally Posted by Exp
np ktore bo ja ani jednego nie moge znalesc frown

Dulgheru, Demncja, Benes/Zahl., Li 2-0, Montanes, Wawinka, Murray smile

kursy nie są porywcze no ale nie wierze ze cos sie tutaj wykolei smile
Andy też wcale nie taki pewniak,Chela na clayu grać potrafi ,a 5 setów w nogach robi swoje

nie wierze ze Murray odpadnie, owszem 5-setówka w jego wykonaniu zrobiła napewno swoje, ale bez przesady Chela nie gra nic rewelacyjnego ostatnio smile takie moje zdanie

Bonus: Unibet
Exp #3893583 26/05/2010 15:40
Dołączył: Jul 2003
Posty: 26,096
Exp Offline
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Jul 2003
Posty: 26,096
no chyba ze poszukam jakis ujemnych hc, ale trzeba sie temu przygladnac

Dołączył: Dec 2009
Posty: 38,692
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Dec 2009
Posty: 38,692
Mam pytanie do fachowców.
Jak widzicie Thiemo z GGL, od strony technicznej,
bo widzę od wczoraj, robią na niego korekty.

Dołączył: Aug 2006
Posty: 7,352
T
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
T Offline
Dołączył: Aug 2006
Posty: 7,352
Originally Posted by Robben1987
Originally Posted by twarog2006
Originally Posted by Robben1987
Originally Posted by Exp
np ktore bo ja ani jednego nie moge znalesc frown

Dulgheru, Demncja, Benes/Zahl., Li 2-0, Montanes, Wawinka, Murray smile

kursy nie są porywcze no ale nie wierze ze cos sie tutaj wykolei smile
Andy też wcale nie taki pewniak,Chela na clayu grać potrafi ,a 5 setów w nogach robi swoje

nie wierze ze Murray odpadnie, owszem 5-setówka w jego wykonaniu zrobiła napewno swoje, ale bez przesady Chela nie gra nic rewelacyjnego ostatnio smile takie moje zdanie
nie mówię,że odpadnie,ale jak mecz się przedłuży na kilka setów to może być różnie,z Ryśkiem to rewelacji nie zagrał,a meczyk oglądałem

Exp #3893586 26/05/2010 15:43
Dołączył: Mar 2009
Posty: 14,850
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Mar 2009
Posty: 14,850
Originally Posted by Exp
ja szukam typow z troche wyzszymi kursami niz te ktore daja za Sode, Williams Cebule itd smile

z wyzszych korci mnie Rochus, Kuza i Mayer L.

a niespodzianek upatruje w spotkaniach:

Baghdatis - Granollers 2 3.60
Petrova - Szavay 2 2.90
Rezai - Kerber 2 6.20 grin

Dołączył: May 2005
Posty: 17,991
Sparta Wrocław
Sparta Wrocław
Dołączył: May 2005
Posty: 17,991
Ja przewiduje ze pierwsze mecze sie odbeda a deszcz spadnie po 15

Dołączył: Aug 2006
Posty: 7,352
T
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
T Offline
Dołączył: Aug 2006
Posty: 7,352
Originally Posted by Robben1987
Originally Posted by Exp
ja szukam typow z troche wyzszymi kursami niz te ktore daja za Sode, Williams Cebule itd smile

z wyzszych korci mnie Rochus, Kuza i Mayer L.

a niespodzianek upatruje w spotkaniach:

Baghdatis - Granollers 2 3.60
Petrova - Szavay 2 2.90
Rezai - Kerber 2 6.20 grin
do 2 się zagadzam ale do Nadii nie ,w tym roku ma dobry sezon a na clayu grać potrafi,Agnes bez formy nawet z Safiną przegrała ostatnio haha

Dołączył: Dec 2003
Posty: 20,790
J
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
J Offline
Dołączył: Dec 2003
Posty: 20,790
over 28.5 sody z dentem kusi crazy

Dołączył: Apr 2010
Posty: 7,580
A
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
A Offline
Dołączył: Apr 2010
Posty: 7,580
a co powiecie na taka tasme? Co wywalic ? a co peffka ?

Montanes , Petrova, Cibulkova, Williams, Dulgheru, Na Li, Wawrinka

I jeszcze jak ktos moze niech mi napisze ktore mecze popoludniu albo da linka do drabinki z godzinami bo na tobet mam wszystkie mecze o jednej godzinie frown

Dołączył: Mar 2009
Posty: 14,850
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Mar 2009
Posty: 14,850
Originally Posted by twarog2006
Originally Posted by Robben1987
Originally Posted by Exp
ja szukam typow z troche wyzszymi kursami niz te ktore daja za Sode, Williams Cebule itd smile

z wyzszych korci mnie Rochus, Kuza i Mayer L.

a niespodzianek upatruje w spotkaniach:

Baghdatis - Granollers 2 3.60
Petrova - Szavay 2 2.90
Rezai - Kerber 2 6.20 grin
do 2 się zagadzam ale do Nadii nie ,w tym roku ma dobry sezon a na clayu grać potrafi,Agnes bez formy nawet z Safiną przegrała ostatnio haha

Niby tak, lecz Petrova to Ruska i jakby to było bez wałka stawiajac na tą narodowosc grin

Dołączył: Dec 2009
Posty: 38,692
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Dec 2009
Posty: 38,692
Originally Posted by Robben1987
a niespodzianek upatruje w spotkaniach:

Baghdatis - Granollers 2 3.60
Petrova - Szavay 2 2.90
Rezai - Kerber 2 6.20 grin

Tylko tych niespodzianek, nie wal grubo,
bo jak Ci sprawią niespodziankę,
to kasę stracisz.

Dołączył: May 2005
Posty: 17,991
Sparta Wrocław
Sparta Wrocław
Dołączył: May 2005
Posty: 17,991
Originally Posted by jarko 33
over 28.5 sody z dentem kusi crazy
jak najbardziej smile

Dołączył: Aug 2006
Posty: 7,352
T
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
T Offline
Dołączył: Aug 2006
Posty: 7,352
Originally Posted by jarko 33
over 28.5 sody z dentem kusi crazy
3-0 będzie ale fakt overka mogą zrobić,bo myślę,że w 1 secie będzie walka potem różnie może być

Dołączył: Aug 2006
Posty: 7,352
T
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
T Offline
Dołączył: Aug 2006
Posty: 7,352
handi +6,5 na Kerber laugh

buldog #3893596 26/05/2010 15:49
Dołączył: May 2009
Posty: 7,829
M
a.k.a. "coolbet"
a.k.a. "coolbet"
M Offline
Dołączył: May 2009
Posty: 7,829
Originally Posted by buldog
Ja przewiduje ze pierwsze mecze sie odbeda a deszcz spadnie po 15

konczyles meteorologie ? grin

Dołączył: Mar 2009
Posty: 14,850
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Mar 2009
Posty: 14,850
Originally Posted by AMATORnowicjusz
a co powiecie na taka tasme? Co wywalic ? a co peffka ?

Montanes , Petrova, Cibulkova, Williams, Dulgheru, Na Li, Wawrinka

I jeszcze jak ktos moze niech mi napisze ktore mecze popoludniu albo da linka do drabinki z godzinami bo na tobet mam wszystkie mecze o jednej godzinie frown

wejdz na oficjalna RG i bedziesz mial smile

ja bym wywalił Pietrova i wrzucił tutaj zamiast Niej Murraya i Demencje smile

Dołączył: Jul 2003
Posty: 26,096
Exp Offline
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Jul 2003
Posty: 26,096
chyba wezme Petrova -4.5 wink

Dołączył: Dec 2003
Posty: 20,790
J
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
J Offline
Dołączył: Dec 2003
Posty: 20,790
nawet 27.5 u sody podobnie jak 27.5 u miszy z lacko crazy

akagi #3893600 26/05/2010 15:51
Dołączył: Mar 2009
Posty: 14,850
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Mar 2009
Posty: 14,850
Originally Posted by akagi
Originally Posted by Robben1987
a niespodzianek upatruje w spotkaniach:

Baghdatis - Granollers 2 3.60
Petrova - Szavay 2 2.90
Rezai - Kerber 2 6.20 grin

Tylko tych niespodzianek, nie wal grubo,
bo jak Ci sprawią niespodziankę,
to kasę stracisz.

Narazie to są moje upatrzone spotkania smile Powiem tak najbardziej to jestem przekoanny co do porazki Pietrovej.
Kurs na Kerber 6.20 piechota tez nie chodzi, a mozna spróbowac nie takie cuda sie dzieją w tegorocznym RG, no a Bageta jakos tak poprostu na czuja tongue

Dołączył: Dec 2009
Posty: 38,692
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Dec 2009
Posty: 38,692
Mr.
można prosić o dwa słowa na temat,
Thiemo-GGL ?

Strona 2 z 78 1 2 3 4 77 78

Link skopiowany do schowka
Kto jest teraz online
10 zarejestrowanych użytkowników (Sensei, betowiec, latajaca_holenderka, aker, burbon, alfa, rafal08, Lukasz111, $-man, ElNinho[mmdea]), 3,025 gości, oraz 7 wyszukiwarek.
Key: Admin, Global Mod, Mod
Statystyki forum
Strona główna forum105
Tematy51,283
Posty5,833,748
Użytkownicy24,790
Najwięcej online13,128
Sep 24th, 2025
Powered by UBB.threads™ PHP Forum Software 8.0.1