|
|
Dołączył: Dec 2009
Posty: 2,498
Viva Las Vegas!
|
|
Viva Las Vegas!
Dołączył: Dec 2009
Posty: 2,498 |
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2008
Posty: 4,249
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Dec 2008
Posty: 4,249 |
fake to chyba coś sfałszowanego po angielsku? dobrze mówie? 
|
|
|
|
|
Dołączył: Jun 2001
Posty: 4,102
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jun 2001
Posty: 4,102 |
też nie wiem co tam jest fake.
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2008
Posty: 4,249
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Dec 2008
Posty: 4,249 |
no chyba to że cała akcja była zaaranżowana
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2005
Posty: 6,311
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Nov 2005
Posty: 6,311 |
no chyba to że cała akcja była zaaranżowana  Heh, sypią "izzi", "fold", "handi" na lewo i prawo i nie wiedzą co to "fake" 
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2009
Posty: 2,498
Viva Las Vegas!
|
|
Viva Las Vegas!
Dołączył: Dec 2009
Posty: 2,498 |
ja wiec co znaczy fake, i wiem o co chodziło w tym kontekście, ale nie uważam,żeby w tym filmiku coś było zaaranżowanego
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2009
Posty: 2,498
Viva Las Vegas!
|
|
Viva Las Vegas!
Dołączył: Dec 2009
Posty: 2,498 |
|
|
|
|
|
Dołączył: May 2004
Posty: 27,145
Blade Runner
|
|
Blade Runner
Dołączył: May 2004
Posty: 27,145 |
Policja drogowa w brazylijskim stanie Santa Catarina (na południu kraju) zatrzymała emeryta poruszającego się drogą szybkiego ruchu na wózku inwalidzkim - podała służba prasowa stanowej drogówki. Wiadomość zamieściła agencja RIA Nowosti. Zatrzymany emeryt - inwalida bez nóg i jednej ręki - wyjaśnił policjantom, że postanowił wypróbować nowy wózek z silnikiem własnej konstrukcji. W tym celu wybrał trasę szybkiego ruchu BR-101, na której dopuszczony jest jedynie ruch samochodowy. Świadkowie utrzymują, że wózek inwalidy rozwinął taką prędkość, że wyprzedzał nawet ciężarówki i niektóre samochody osobowe. (wp.pl) 
|
|
|
|
|
Dołączył: Feb 2003
Posty: 21,438
Tenis Trader
|
|
Tenis Trader
Dołączył: Feb 2003
Posty: 21,438 |
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2001
Posty: 3,640
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Dec 2001
Posty: 3,640 |
Mówią o nim, że jest gównianym instruktorem  [ Linked Image]
|
|
|
|
|
Dołączył: May 2004
Posty: 27,145
Blade Runner
|
|
Blade Runner
Dołączył: May 2004
Posty: 27,145 |
Post Ghosta z tematu o MLB natchnął mnie. Oto kilka głupich i dziwnych kontuzji piłkarzy ...
- W 1970 narozrabiał pies, który wtargnął na boisko podczas meczu Brentford z Colchester United. Zwierzak zderzył się z bramkarzem Brentford Chikiem Brodie i spowodował poważną kontuzją kolana, która sprawiła, że musiał on (Brodie, nie pies) zakończyć karierę.
- Również w latach 70. dziwnej kontuzji doznał norweski obrońca Svein Grondalen. Piłkarz uprawiał właśnie jogging kiedy zderzył się z łosiem.
- W grudniu 2004, pomocnik Servette Paulo Dioggo zeskakując z ogrodzenia na którym cieszył się ze zdobytego gola, zaczepił o nie obrączką i urwał górną część palca. Zwijającemu się z bólu piłkarzowi sędzia pokazał żółtą kartkę za przesadne celebrowanie bramki.
- Perry Groves siedząc na ławce Arsenalu tak cieszył się z gola kolegów, że rozbił głowę o zadaszenie. Potrzebna była interwencja lekarzy.
- W 1998 roku Robbie Keane złapał kontuzję kolana sięgając po pilota
- Także ofiarą telewizji padł Rio Ferdinand, który oglądając ją przez kilka godzin trzymał nogi na stole i uszkodził ścięgna w kolanie.
- Brazylijczyk Ramalho został kiedyś przykuty do łóżka na trzy dni po tym jak połknął lekarstwo przepisane na infekcję zęba. Problem polegał na tym, że było one w formie czopków.
- Piłkarz Hajduka Split, Milan Rapaic opuścił kiedyś mecz swojej drużyny bo przypadkowo zranił się w oko swoim paszportem.
- Broniący bramki PSG, Lionel Letizi rozgrywał w domowym zaciszu partyjkę scrabble, kiedy jedna z literek spadła ze stołu. Próbując ją złapać piłkarz doznał kontuzji pleców.
- Reprezentant Anglii Alan Muellery opuścił międzynarodowy turniej w RPA w 1964 roku na skutek kontuzji pleców, której nabawił się podczas szczotkowania zębów.
- Richard Wright z Evertonu rozgrzewał się przed meczem z Chelsea gdy skręcił kostkę na drewnianym znaku ustawionym w bramce. Żeby było zabawniej, znak zakazywał rozgrzewania się w tym miejscu.
- W 1975 roku, bramkarz Manchesteru United krzyczał na swoich kolegów z obrony tak intensywnie, że zwichnął sobie szczękę
... i baseballistów:
- Roger Craig (menadżer NY Giants) - rozciął rękę o zapięcie biustonosza. - Bret Barberie (Marlins) - opuścił mecz po tym, jak przypadkowo wtarł sobie w oczy sos chili. - John Smoltz (Braves) - poparzył klatkę piersiową, prasując koszulę, którą miał na sobie. - Steve Sparks (Brewers) - zwichnął ramię próbując przedrzeć książkę telefoniczną na pół. - Greg Harris (Rangers) - uszkodził nadgarstek "strzelając" z pestek słonecznika na ławce rezerwowych. - Brent Mayne - pewnego dnia przechodząc przez ulicę, zgodnie z przepisami ruchu drogowego, rozejrzał się czy nic nie jedzie. Dzięki temu przeszedł bezpiecznie na drugą stronę, ale jednocześnie, przez kręcenie głową, nabawił się kontuzji pleców.
powered by zczuba.pl
|
|
|
|
|
Dołączył: May 2009
Posty: 144
member
|
|
member
Dołączył: May 2009
Posty: 144 |
[ Linked Image] Kto ogląda pewnie wie o chodzi. 
|
|
|
|
|
Dołączył: May 2004
Posty: 27,145
Blade Runner
|
|
Blade Runner
Dołączył: May 2004
Posty: 27,145 |
Ten z lewej to Bear Grylls?
|
|
|
|
|
Dołączył: May 2009
Posty: 144
member
|
|
member
Dołączył: May 2009
Posty: 144 |
Tak Bzyku 
|
|
|
|
|
Dołączył: May 2009
Posty: 144
member
|
|
member
Dołączył: May 2009
Posty: 144 |
W swoim programie ma trochę inne gusta kulinarne  [ Linked Image]
|
|
|
|
|
Dołączył: May 2004
Posty: 27,145
Blade Runner
|
|
Blade Runner
Dołączył: May 2004
Posty: 27,145 |
No wiem, oglądam. Spytałem tylko bo nie byłem do końca pewien, akurat tak trochę dziwnie wyszedł na zdjęciu 
|
|
|
|
|
Dołączył: Aug 2001
Posty: 20,044
I see dead people
|
|
I see dead people
Dołączył: Aug 2001
Posty: 20,044 |
Post Ghosta z tematu o MLB natchnął mnie. Oto kilka głupich i dziwnych kontuzji piłkarzy ...
- John Smoltz (Braves) - poparzył klatkę piersiową, prasując koszulę, którą miał na sobie.
powered by zczuba.pl Nosz kurva - tak głupi to może być tylko Jankes  
|
|
|
|
|
Dołączył: Aug 2007
Posty: 2,004
Pooh-Bah
|
|
Pooh-Bah
Dołączył: Aug 2007
Posty: 2,004 |
http://www.sport.pl/MS2010/1,97762,7956293,A_gdyby_Polska_zagrala_na_mundialu_.html
Pytanie powinno brzmieć - czy udałoby nam się oddać przynajmniej jeden celny strzał [nie licząc kupionych samobój] ??
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2005
Posty: 6,311
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Nov 2005
Posty: 6,311 |
|
|
|
|
|
Dołączył: Jul 2002
Posty: 9,690
Joker
|
|
Joker
Dołączył: Jul 2002
Posty: 9,690 |
Wojna, dwa okopy: polski i niemiecki, strzaly slychac co chwile ale nikt nie pada. Polacy zebrali sie zeby obmyslic plan jak tu ustrzelic niemca: - sluchajcie, moze bedziemy wolac jakies znane niemieckkie imie, a jak sie wychyli to go jeb? - no ale jakie imie? - to moze Hans? - no ok, powinno sie udac. rozeszli sie i wojaja: -HANS! wychyla sie niemiec: -Jaaa! no to go jeb. znowu: -HANS!! -Jaaa! jeb i jeszcze raz: -HANS! -JAaa! jeb Niemcy sie zebrali: -wystrzelaja nas te polaki, tez musimy zrobic jak oni -no dobra ale znacie jakies znane polskie imie? -hmmm to moze Zdzichu? -ja gut. wolaja: -ZDZICHU!! nic -ZDZICHU!!!! nic -ZDZICHU!!!!!!!!!!!! a z polskiego okopu -ZDZICHU jest w sztabie, to ty HANS? -JAaa! jeb!! 
|
|
|
Link skopiowany do schowka
|
|