Poprzedni temat
Następny temat
Drukuj temat
Strona 5 z 22 1 2 3 4 5 6 7 21 22
Dołączył: Dec 2009
Posty: 2,498
C
Viva Las Vegas!
Viva Las Vegas!
C Offline
Dołączył: Dec 2009
Posty: 2,498
a co tu jest "fake"?

Bonus: Unibet
Dołączył: Dec 2008
Posty: 4,249
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Dec 2008
Posty: 4,249
fake to chyba coś sfałszowanego po angielsku? dobrze mówie? laugh

Dołączył: Jun 2001
Posty: 4,102
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Jun 2001
Posty: 4,102
też nie wiem co tam jest fake.

Dołączył: Dec 2008
Posty: 4,249
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Dec 2008
Posty: 4,249
no chyba to że cała akcja była zaaranżowana

Dołączył: Nov 2005
Posty: 6,311
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Nov 2005
Posty: 6,311
Originally Posted by royalflush
no chyba to że cała akcja była zaaranżowana
piwo
Heh, sypią "izzi", "fold", "handi" na lewo i prawo i nie wiedzą co to "fake" wink

Dołączył: Dec 2009
Posty: 2,498
C
Viva Las Vegas!
Viva Las Vegas!
C Offline
Dołączył: Dec 2009
Posty: 2,498
ja wiec co znaczy fake, i wiem o co chodziło w tym kontekście,
ale nie uważam,żeby w tym filmiku coś było zaaranżowanego

Dołączył: Dec 2009
Posty: 2,498
C
Viva Las Vegas!
Viva Las Vegas!
C Offline
Dołączył: Dec 2009
Posty: 2,498

Dołączył: May 2004
Posty: 27,145
Blade Runner
Blade Runner
Dołączył: May 2004
Posty: 27,145
Policja drogowa w brazylijskim stanie Santa Catarina (na południu kraju) zatrzymała emeryta poruszającego się drogą szybkiego ruchu na wózku inwalidzkim - podała służba prasowa stanowej drogówki. Wiadomość zamieściła agencja RIA Nowosti.

Zatrzymany emeryt - inwalida bez nóg i jednej ręki - wyjaśnił policjantom, że postanowił wypróbować nowy wózek z silnikiem własnej konstrukcji.

W tym celu wybrał trasę szybkiego ruchu BR-101, na której dopuszczony jest jedynie ruch samochodowy. Świadkowie utrzymują, że wózek inwalidy rozwinął taką prędkość, że wyprzedzał nawet ciężarówki i niektóre samochody osobowe.

(wp.pl)


laugh laugh

Bzyku #3903450 31/05/2010 04:13
Dołączył: Feb 2003
Posty: 21,438
Tenis Trader
Tenis Trader
Dołączył: Feb 2003
Posty: 21,438


miszcz laugh

Goget #3903689 31/05/2010 06:42
Dołączył: Dec 2001
Posty: 3,640
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Dec 2001
Posty: 3,640
Mówią o nim, że jest gównianym instruktorem wink

[Linked Image]

Dołączył: May 2004
Posty: 27,145
Blade Runner
Blade Runner
Dołączył: May 2004
Posty: 27,145
Post Ghosta z tematu o MLB natchnął mnie. Oto kilka głupich i dziwnych kontuzji piłkarzy ...

- W 1970 narozrabiał pies, który wtargnął na boisko podczas meczu Brentford z Colchester United. Zwierzak zderzył się z bramkarzem Brentford Chikiem Brodie i spowodował poważną kontuzją kolana, która sprawiła, że musiał on (Brodie, nie pies) zakończyć karierę.

- Również w latach 70. dziwnej kontuzji doznał norweski obrońca Svein Grondalen. Piłkarz uprawiał właśnie jogging kiedy zderzył się z łosiem.

- W grudniu 2004, pomocnik Servette Paulo Dioggo zeskakując z ogrodzenia na którym cieszył się ze zdobytego gola, zaczepił o nie obrączką i urwał górną część palca. Zwijającemu się z bólu piłkarzowi sędzia pokazał żółtą kartkę za przesadne celebrowanie bramki.

- Perry Groves siedząc na ławce Arsenalu tak cieszył się z gola kolegów, że rozbił głowę o zadaszenie. Potrzebna była interwencja lekarzy.

- W 1998 roku Robbie Keane złapał kontuzję kolana sięgając po pilota

- Także ofiarą telewizji padł Rio Ferdinand, który oglądając ją przez kilka godzin trzymał nogi na stole i uszkodził ścięgna w kolanie.

- Brazylijczyk Ramalho został kiedyś przykuty do łóżka na trzy dni po tym jak połknął lekarstwo przepisane na infekcję zęba. Problem polegał na tym, że było one w formie czopków.

- Piłkarz Hajduka Split, Milan Rapaic opuścił kiedyś mecz swojej drużyny bo przypadkowo zranił się w oko swoim paszportem.

- Broniący bramki PSG, Lionel Letizi rozgrywał w domowym zaciszu partyjkę scrabble, kiedy jedna z literek spadła ze stołu. Próbując ją złapać piłkarz doznał kontuzji pleców.

- Reprezentant Anglii Alan Muellery opuścił międzynarodowy turniej w RPA w 1964 roku na skutek kontuzji pleców, której nabawił się podczas szczotkowania zębów.

- Richard Wright z Evertonu rozgrzewał się przed meczem z Chelsea gdy skręcił kostkę na drewnianym znaku ustawionym w bramce. Żeby było zabawniej, znak zakazywał rozgrzewania się w tym miejscu.

- W 1975 roku, bramkarz Manchesteru United krzyczał na swoich kolegów z obrony tak intensywnie, że zwichnął sobie szczękę



... i baseballistów:

- Roger Craig (menadżer NY Giants) - rozciął rękę o zapięcie biustonosza.
- Bret Barberie (Marlins) - opuścił mecz po tym, jak przypadkowo wtarł sobie w oczy sos chili.
- John Smoltz (Braves) - poparzył klatkę piersiową, prasując koszulę, którą miał na sobie.
- Steve Sparks (Brewers) - zwichnął ramię próbując przedrzeć książkę telefoniczną na pół.
- Greg Harris (Rangers) - uszkodził nadgarstek "strzelając" z pestek słonecznika na ławce rezerwowych.
- Brent Mayne - pewnego dnia przechodząc przez ulicę, zgodnie z przepisami ruchu drogowego, rozejrzał się czy nic nie jedzie. Dzięki temu przeszedł bezpiecznie na drugą stronę, ale jednocześnie, przez kręcenie głową, nabawił się kontuzji pleców.


powered by zczuba.pl

Bzyku #3904949 31/05/2010 23:36
Dołączył: May 2009
Posty: 144
G
member
member
G Offline
Dołączył: May 2009
Posty: 144
[Linked Image]

Kto ogląda pewnie wie o chodzi. tongue

Dołączył: May 2004
Posty: 27,145
Blade Runner
Blade Runner
Dołączył: May 2004
Posty: 27,145
Ten z lewej to Bear Grylls?

Bzyku #3905037 01/06/2010 00:20
Dołączył: May 2009
Posty: 144
G
member
member
G Offline
Dołączył: May 2009
Posty: 144
Tak Bzyku smile

Dołączył: May 2009
Posty: 144
G
member
member
G Offline
Dołączył: May 2009
Posty: 144
W swoim programie ma trochę inne gusta kulinarne laugh

[Linked Image]

Dołączył: May 2004
Posty: 27,145
Blade Runner
Blade Runner
Dołączył: May 2004
Posty: 27,145
No wiem, oglądam. Spytałem tylko bo nie byłem do końca pewien, akurat tak trochę dziwnie wyszedł na zdjęciu smile

Bzyku #3905163 01/06/2010 01:23
Dołączył: Aug 2001
Posty: 20,044
I see dead people
I see dead people
Dołączył: Aug 2001
Posty: 20,044
Originally Posted by Bzyku
Post Ghosta z tematu o MLB natchnął mnie. Oto kilka głupich i dziwnych kontuzji piłkarzy ...




- John Smoltz (Braves) - poparzył klatkę piersiową, prasując koszulę, którą miał na sobie.


powered by zczuba.pl

Nosz kurva - tak głupi to może być tylko Jankes laugh

piwo

Dołączył: Aug 2007
Posty: 2,004
Pooh-Bah
Pooh-Bah
Dołączył: Aug 2007
Posty: 2,004
http://www.sport.pl/MS2010/1,97762,7956293,A_gdyby_Polska_zagrala_na_mundialu_.html

Pytanie powinno brzmieć - czy udałoby nam się oddać przynajmniej jeden celny strzał [nie licząc kupionych samobój] ??

Dołączył: Nov 2005
Posty: 6,311
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Nov 2005
Posty: 6,311
A propos Gryllsa

[Linked Image] [imgur.com]

Dołączył: Jul 2002
Posty: 9,690
Joker
Joker
Dołączył: Jul 2002
Posty: 9,690
Wojna, dwa okopy: polski i niemiecki, strzaly slychac co chwile ale nikt nie pada. Polacy zebrali sie zeby obmyslic plan jak tu ustrzelic niemca:
- sluchajcie, moze bedziemy wolac jakies znane niemieckkie imie, a jak sie wychyli to go jeb?
- no ale jakie imie?
- to moze Hans?
- no ok, powinno sie udac.
rozeszli sie i wojaja:
-HANS!
wychyla sie niemiec:
-Jaaa!
no to go jeb.
znowu:
-HANS!!
-Jaaa!
jeb
i jeszcze raz:
-HANS!
-JAaa!
jeb
Niemcy sie zebrali:
-wystrzelaja nas te polaki, tez musimy zrobic jak oni
-no dobra ale znacie jakies znane polskie imie?
-hmmm to moze Zdzichu?
-ja gut.
wolaja:
-ZDZICHU!!
nic
-ZDZICHU!!!!
nic
-ZDZICHU!!!!!!!!!!!!
a z polskiego okopu
-ZDZICHU jest w sztabie, to ty HANS?
-JAaa!
jeb!! wink

Strona 5 z 22 1 2 3 4 5 6 7 21 22

Moderatorzy  Biszop, rafal08 

Link skopiowany do schowka
Kto jest teraz online
9 zarejestrowanych użytkowników (Lukasz111, latajaca_holenderka, burbon, rafal08, aker, betowiec, kamel, 11kera11, Sensei), 2,646 gości, oraz 8 wyszukiwarek.
Key: Admin, Global Mod, Mod
Statystyki forum
Strona główna forum105
Tematy51,283
Posty5,833,911
Użytkownicy24,790
Najwięcej online13,128
Sep 24th, 2025
Powered by UBB.threads™ PHP Forum Software 8.0.1