Poprzedni temat
Następny temat
Drukuj temat
Strona 5 z 15 1 2 3 4 5 6 7 14 15
Dołączył: Jul 2005
Posty: 2,060
Pooh-Bah
Pooh-Bah
Dołączył: Jul 2005
Posty: 2,060
Lokomotiv Yaroslavl 1 ( 0 1 0 )

Sibir Novosibirsk 2 ( 2 0 0


Are they fuckin kidding with me ....


Przejebalem 40zl na jebanym Yaroslawie i nie wiem czemu ... Ryskie to potrafia...
Zwlaszcza po pijaku

Bonus: Unibet
Dołączył: May 2005
Posty: 9,285
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: May 2005
Posty: 9,285
Quote
chyba to dzis byl ten dzien na przelamanie Podolska <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />
gratki dla Ciebie oleek <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wave.gif" alt="" />
zuwazyles pewne argumenty przemawiajace za tym typem, ktorych ja nie widziałem <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />,
szkoda, ze zabrali mi 1300zł, podobna sume "starcilem" wczoraj przez Usti, przed wczoraj przez Jokerow....
na Jutro sam nic nie typuje. dajcie typy ja to zagram <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" /> piatek to dzien hokeja w koncu <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wink.gif" alt="" />

Dołączył: May 2005
Posty: 9,285
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: May 2005
Posty: 9,285
Quote
Quote
na BA znalazlem jedna ciekawostke otoz w meczu Jaroslav-Novisibirsk trenerzy obu druzyn to Ojciec Yurzinov (Jaroslav) oraz syn Yurzinov (Sibir). Kazda nastepna porazka druzyny Novosibirska to mozliwosc utraty posady przez trenera, w tym aspekcie familijnym <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" /> 1.27 nie wyglada juz tak ciekawie <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" />

<img src="/ubbthreads/images/graemlins/dollarsign.gif" alt="" /> <img src="/ubbthreads/images/graemlins/dollarsign.gif" alt="" /> <img src="/ubbthreads/images/graemlins/dollarsign.gif" alt="" /> <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wave.gif" alt="" /> <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wave.gif" alt="" /> <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wave.gif" alt="" />
jednak sparwadzilo sie <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />

Ruskie pojechaly z familiadą <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" />

Dołączył: Mar 2005
Posty: 576
P
addict
addict
P Offline
Dołączył: Mar 2005
Posty: 576
macie jakies przeciwskazania co do meczu Omska? czysta 1 mysle ze nie podlega dyskusji,wszystko przemawia za druzyna gospodarzy (forma,potencjal a takze cele na ten sezon) ale moze sa jakies ciekawe niusy jak w przypadku "rodzinnego" meczu jaroslawia <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />

Dołączył: Sep 2005
Posty: 2,396
Pooh-Bah
Pooh-Bah
Dołączył: Sep 2005
Posty: 2,396
Własnie żeby się po tem nie okazało że w Omsku mama jest sekretarka w klubie a córka sprząta w Voskriesjensku, bo znow mogą byc jaja

Dołączył: Dec 2004
Posty: 734
O
old hand
old hand
O Offline
Dołączył: Dec 2004
Posty: 734
jutro kolejna kolejak z ruskiego,niestety mecze ciezkie... na siel nie ma co grac <img src="/ubbthreads/images/graemlins/frown.gif" alt="" /> nie wiem moze jeszce raz dam na porazke petersburga tym razem z tverem ale jakos juz nie mam do tego przeczucia, od dlzuszego czasu czaje sie na czerpoviec ale znow gra u siebei i kurs smieszny biorac pod uwage ze to hockey ze podolsk podbudowany, czerepovec jak dobrze zobaczylem we wtorek jedzie na omsk i chyba wtedy przladuje na nich 2 <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" /> jedyne co jeszce mozna zagrac to byc moze cska na 1 i overek Nizniek.- dynamo! nio nic poczkeamy chyab na nastpena kolejke i czaje sie na czerepovec <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />

Dołączył: Dec 2004
Posty: 734
O
old hand
old hand
O Offline
Dołączył: Dec 2004
Posty: 734
ludzie pomozcie bo zaraz mi sie zagotuje w glowie.... od ruskich tafli, czerepovec mocny w tym sezonie,nie wiem ajk to traktowac,w poniedzielak jada na omsk i chyba tam daja z siebie wsyztko bo to druzyna z czolowki i chyba bardziej cieszy z taka wygrac niz z Podolskiem... tylko ja oni potraktuja jutrzejszy mecz... jutro czerepovec odpuszcza w pon wygrywa? moz ena odwrot sa zbieraczem punktow i walcza o byle jakie winy,oj dluga bedzie noc! jakby kto mial jakies info o meczu to chetnie poczytam!

Dołączył: Dec 2004
Posty: 734
O
old hand
old hand
O Offline
Dołączył: Dec 2004
Posty: 734
ida spac moze sie cos przysni <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wink.gif" alt="" /> nic na sile!

Dołączył: Dec 2004
Posty: 734
O
old hand
old hand
O Offline
Dołączył: Dec 2004
Posty: 734
czyzby ten over byl efektem jakiegos snu? nie wiem ale zaraz z rana musialem to zagrac! widze ze tylko Kevin uwierzyl w sile Podolska <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wink.gif" alt="" />

Dołączył: Dec 2004
Posty: 734
O
old hand
old hand
O Offline
Dołączył: Dec 2004
Posty: 734
poraz kolejny Tver i Podols udowodnily ze nie sa kopciuszkami do bicia... mecz czerepovca jeszce bardziej mnie utwierdzil iz w pon bedzie walka na calego w omsku! Petersburg kolejna porazka na wlasnej tafli... czkemay na nastepna kolejke! dla mnie ten ruski to najwieksze dochody, podstawowa zasada uwazac w ruskim na niskiee kursy gospodarzy <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wink.gif" alt="" />

Dołączył: Sep 2005
Posty: 2,396
Pooh-Bah
Pooh-Bah
Dołączył: Sep 2005
Posty: 2,396
ta zasada to faktycznie jakis punkt zaczepienia ale nie sprawdza się przecież za każdym razem, choć ostatnio sprawdziła się w przypadku mega faworytów już dwa razy. Najpierw Jarolaw(jebana familiada hehehehehe), a wczoraj Czerepowiec.

Dołączył: Dec 2004
Posty: 734
O
old hand
old hand
O Offline
Dołączył: Dec 2004
Posty: 734
w temacie jak zwykle cisza... nie wiem czy juz wszysyc poucieklai od ruskiego hoka czy jak?!?! ja chyba tego nigdy nie puszcze <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" /> ciekawe kiedy przyjdzie kiepski dzien oby nie jutro bo widze kilka ladnych meczykow! Omsk-Czerepowec , Tver-Kazan , Podolsk-Nizniek. , Dynamo M.-Jaroslaw !

Dołączył: Dec 2004
Posty: 734
O
old hand
old hand
O Offline
Dołączył: Dec 2004
Posty: 734
dynamo - jaroslaw meczyk na szczycie tabelki,dokladniej lider przyjezdza na 4 zespol ligi dynamo! Pewnie jutro bedzie ten meczyk pokazywany i bedziemy duzo madrzejsi o forme zespolow! dla mnie istnieja tylko jedno rozwiazanie, jaroslaw tego mecuz nie przegra! jaroslaw bardzo poukladana druzyna,wygrwa z kim chce i keidy chce co widac do tej pory,porazka z sibirem wogole mnie nie dziwi,bo przegrywac co musza! a ze to mecz na szczyscie to pelan mobilizajca w zepsole!dynamo gra strasznie otwarty hok i malo pokladane tyly do tego slaba gra w oslabieniu! jaroslaw powinien wszytkie te ich slabosci wykorzystac! x2 kolo 1,8 lub czysta 2 ostorzniej po kursie kolo 3!

Dołączył: Dec 2004
Posty: 734
O
old hand
old hand
O Offline
Dołączył: Dec 2004
Posty: 734
Omsk-Czerepowec oraz Podolsk-Nizniek. dwa meczyki dla ktorych duze znaczenie ma spotkanie czerepow z vitaz w sobote jak wiemy skonczylo sie po3,ale nie wiem jak to sie wsyztko toczylo!!widizalem czerepy w kilku meczach i mile mnie zaskoczyli,a to ze sie czaje na duza niespodzianek wlasnie tej druzyny na wyjezdzie to nie pozostaje mi nic innego jak dac 2 lub x2!remiski wchodzi w gre! kursy dosc zroznicowane na 2 od 3,7 do 5,5! co do podolska to jest to mecz typu na fali jest vitaz!a ze to pierwszy mecz przed wlasna publika po dwoch udnaych wyjazdach to pojda za ciosem!shinik w meczu z dynamo mial inicjatywe przez kilka minut reszta to juz obrona jak najmniesjzej porazki!

Dołączył: Dec 2004
Posty: 734
O
old hand
old hand
O Offline
Dołączył: Dec 2004
Posty: 734
Tver-Kazan to chyba nie wymaga krotkiego opisu poprstu 1, jedna z ulubionych druzyn <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wink.gif" alt="" /> a przeciwko sowim nie gram! jedna jak i druga druzyan nieobliczalna... wydaje mi sie z jutro gospodarze bede gora,ale podporka x tez bedzie dobraym pomyslem! heheh zobaczymy co z tego jutro wyjdzie <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wink.gif" alt="" /> oby to nie byl ten kiepski dzien bo za dobrze idzie!

Dołączył: Apr 2005
Posty: 7,293
K
Q
Q
K Offline
Dołączył: Apr 2005
Posty: 7,293
[b]zapraszam do lektury..statystyk z ligi rosyjskiej...

[color:"red"][wyniki wszystkich spotkań, 1 tercje, under/over..] wystarczy kliknąc...
Rosja - statystyki [wyniki, 1 tercje, under/over] [k3win3k.w.interia.pl]

<a href="k3win3k.w.interia.pl" target="_blank">już w krótce....</a>

Dołączył: Dec 2004
Posty: 560
P
addict
addict
P Offline
Dołączył: Dec 2004
Posty: 560
dobra robota Kewin:P

Dołączył: Sep 2005
Posty: 2,396
Pooh-Bah
Pooh-Bah
Dołączył: Sep 2005
Posty: 2,396
oleek gdzie oglądasz w Tv mecze hokeja rosyjskiego? jest to jakoś ogólnie dostępne?Pozdr

Dołączył: Sep 2005
Posty: 2,396
Pooh-Bah
Pooh-Bah
Dołączył: Sep 2005
Posty: 2,396
ja dziś próbuje Voskresjensk zagrać z Petersburgiem. Gram jedyneczkę po kursie 1,8(prof) Patrząc na passe gości, wydaje mi sie, że gospodarze powinni wykorzystać atut wlasnego lodu i wygrać, bo w koncu gdzie maja łapać punkty.6/10

Dołączył: Sep 2005
Posty: 33
C
newbie
newbie
C Offline
Dołączył: Sep 2005
Posty: 33
Platforma Cyfry, kanał RTR Planeta Sport (268). Też oglądałem Czerepowca w akcji i jestem pod dużym wrażeniem ich gry, dlatego stawiam dziś na mecz w Omsku X2 kurs 2,05. Kazań gra tak jakby brakowało im motywacji na spotkania z teoretycznie słabszymi zespołami, Twer wie o co chodzi na lodzie dlatego 1X kurs 1,95.
Pozdrawiam
jac

Strona 5 z 15 1 2 3 4 5 6 7 14 15

Moderatorzy  rafal08 

Link skopiowany do schowka
Kto jest teraz online
9 zarejestrowanych użytkowników (latajaca_holenderka, rafal08, aker, forty, $-man, kamel, Sensei, alfa, betowiec), 2,476 gości, oraz 7 wyszukiwarek.
Key: Admin, Global Mod, Mod
Statystyki forum
Strona główna forum105
Tematy51,284
Posty5,834,296
Użytkownicy24,790
Najwięcej online13,128
Sep 24th, 2025
Powered by UBB.threads™ PHP Forum Software 8.0.1