|
|
Dołączył: Oct 2004
Posty: 160
member
|
|
member
Dołączył: Oct 2004
Posty: 160 |
Tez mysle nad Overem w meczu Omska ale.....musze sie powaznie zastanowic
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2005
Posty: 279
enthusiast
|
|
enthusiast
Dołączył: Jan 2005
Posty: 279 |
W sniu dzisiejszym zagrałem taki zestawik: NOVOCUZNIECK - KAZAN 2 1,95 TOGLIATTI - SPARTAK M. 1 1,35 MAGNITOGORSK - SEVERSTAL 1 1,45
BUK: BAW
<img src="/ubbthreads/images/graemlins/Piwko_1.gif" alt="" />
|
|
|
|
|
Dołączył: May 2004
Posty: 4,301
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: May 2004
Posty: 4,301 |
ja myślę że Novokuznieck może nie przegrać. Kazan niby mocny ale porażka z Ufą wskazuje że nie do wszystkich meczy podchodzą na maksa, właśnie z takimi przeciwnikami słabszymi mogą troche punktów potracić i myślę, że gospodarzy stać na remis a punktów potrzebują. Kazan wygrał już 3 wyjazdowe mecze, może w końcu nie wygrają wyjazdu. wydaje mi się że Tver może powalczyć o korzystny rezultat z Himikiem (1X), myślę że potencjał obu drużyn jest porównywalny o czym moga świadczyć wyniki. do tego daje na Togliatti i na Novosibirsk 1X.
pzdr.
|
|
|
|
|
Dołączył: Apr 2005
Posty: 7,293
Q
|
|
Q
Dołączył: Apr 2005
Posty: 7,293 |
[b] może komuś sie przydadza staty ktore prowadze...
oto one
<a href="C:\Moje dokumenty\Piotr\Piotrus\Hokej - Rosja.xls" target="_blank">Rosja hokej...staty</a>
[color:"red"] Ja tez myśle ze Novokuznieck moze nieprzegrac...kazań gra troszke w kratke...
H2H Novokuzniec-Kazań 0:0 , 1:4
2004: 2:1 , 0:1
pozdrówka
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2004
Posty: 15,586
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Mar 2004
Posty: 15,586 |
Na dziś standardowo nietypowo (taka jest ta liga) - wybrałem 3 meczyki a że kursy wysokie dałem je do rozpisu 2z3: Salavat Ufa - Lokomotiv Yaroslavl 1 2.70 MVD Tver - Khimik Voskresensk 1 2.90 Lada Togliatti - Spartak Moscow X2 2.98
Jaroslaw jeszcze nie zaznał goryczy porażki - Ufa najbardziej nieobliczalna drużyna ligi
Chimik zawsze będzie należał do ogona ligi - a MVD poczyna sobie w rozgrywkach całkiem rewelacyjnie - póki są na fali trzeba zdobywać pkt.
Łada - drużyna która zwykle przesypia pierwszą część sezonu - niemniej zawsze lokuje się w czołówce na jego zakończeniu, a Spartak w obecnej formie może spróbować pokusić się o niespodziankę.
Jak będzie zweryfikuje lód?
Pozdrawiam KRAJAN
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2004
Posty: 734
old hand
|
|
old hand
Dołączył: Dec 2004
Posty: 734 |
a ja dzis stawiam na Tver,przyszedl czas na na chlopakow naprawde dobry solidny hokej graja... widizalem ich w 3 meczach i nie jets to taki slaby zepsol jak niektorzy mysla!!! juz z omskiem mialo byc win!!! a tak poza to z kolega Krajan w tym samym czais podalismy typy na ten mecz??? moze to jakis znak ;p
|
|
|
|
|
Dołączył: Jun 2005
Posty: 5,699
a.k.a. "gen.Franco"
|
|
a.k.a. "gen.Franco"
Dołączył: Jun 2005
Posty: 5,699 |
dziś faktycznie z rosji dwa zwycięstwa gospodarzy i może być całkiem dobra kasa ... Tver - Khimik 1 Salavat Ufa - Yarosław 1
z tych dwóch meczyków kurs ogólny całkiem , całkiem warto spróbować ...
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2004
Posty: 734
old hand
|
|
old hand
Dołączył: Dec 2004
Posty: 734 |
Tver <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wave.gif" alt="" /> 2-1 dobre to dzis bylo panowie!2,9 na drodze nie lezy... jedziemy z tymi ruskimi <img src="/ubbthreads/images/graemlins/ooo.gif" alt="" />
|
|
|
|
|
Dołączył: Sep 2005
Posty: 2,396
Pooh-Bah
|
|
Pooh-Bah
Dołączył: Sep 2005
Posty: 2,396 |
Omsk tez dał rade!! Oby tak dalej. Zurich jak widze tez juz wygrywa z Basel 1:0
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2004
Posty: 734
old hand
|
|
old hand
Dołączył: Dec 2004
Posty: 734 |
na jutro typ,ktory mi chodzi od wczorja po glowie... czyli petersbug-podolsk 2 kurs 5,9 w profku zobacze za ile ot mozna puscic i czy mozan singelka z tego w profku!!! 5 porazke w 5 meczach wygrac cos trzeba bo to hokej i nawet najslabsze cos ugraja,a ten podolsk zas taki slaby nei jest widzilem go w 2 meczach i neizle im to idzie,a petersburg nie zachwyca... w meczu z dynamem to ja nie wiem jak to sie stalo ze bylo tylko 3-2,nie radzili sobie wogole... gra w przewadze to dla petersburga czarna magia,jak jzu cos wpadnie z mega przypadku,nie potrafia zamkanc rywali!!! raz sie zyje!!!!
|
|
|
|
|
Dołączył: Sep 2005
Posty: 31
newbie
|
|
newbie
Dołączył: Sep 2005
Posty: 31 |
pochwalcie się co dzisiaj widzicie w tejże lidze wartego zagrania:)
|
|
|
|
|
Dołączył: May 2005
Posty: 9,285
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: May 2005
Posty: 9,285 |
Petersburg - Podolsk Nie wiem czy juz przyszedł odpowiedni czas na zwyciestwo Podolska... szczerze watpie w to <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smirk.gif" alt="" />
Kurs Na petersburg nie zachwyca, ale w typowaniu 1x2 nic innego niestety nie widze jak 1 Petersburg po dwoh porazkach na wyjezdzie Z Magnitogorskiem i Dynamem, odpowienio 3-0 i 3-2 na pewno bedzie zmobilizowany aby wygrac u siebie. Dotychczas zwyciezali tylko grajac na wlasnej tafli, ze slabym Novosibirskiem wymeczone 2-1 oraz z Novokuznieckiem 3-0. Jendak na wyjedzie przegrywali z o wiele lepszymy druzynami- Lada, Ufa. Mysle, ze druzyna juz sie zgrala po przyjsciu wielu nowych zawodnikow i takze dzis pokaze, ze potrafi odnosic pewne zwyciestwa.
Jaroslav - Novosibirsk Jarolsav bez porazki w lidze, o ile pierwsze 3 zwyciestwa u siebi to nie jest wielki wyczyn to na pewno wygrane na wyjezdzei Z Ladą i Ufą to juz na pewno cos. Byc moze passa Jaroslavia sie skonczy ale nie przewiduje zeby stalo sie to dzis w meczu z jedna jak narazie najslabszych druzyn.
Petersburg - Vitiaz Podolsk 1 1.35 Yaroslavl - Novosibirsk 1 1.27
pozdrawiam
|
|
|
|
|
Dołączył: May 2005
Posty: 9,285
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: May 2005
Posty: 9,285 |
na BA znalazlem jedna ciekawostke otoz w meczu Jaroslav-Novisibirsk trenerzy obu druzyn to Ojciec Yurzinov (Jaroslav) oraz syn Yurzinov (Sibir). Kazda nastepna porazka druzyny Novosibirska to mozliwosc utraty posady przez trenera, w tym aspekcie familijnym <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" /> 1.27 nie wyglada juz tak ciekawie <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" />
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2004
Posty: 7,963
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Nov 2004
Posty: 7,963 |
na BA znalazlem jedna ciekawostke otoz w meczu Jaroslav-Novisibirsk trenerzy obu druzyn to Ojciec Yurzinov (Jaroslav) oraz syn Yurzinov (Sibir). Kazda nastepna porazka druzyny Novosibirska to mozliwosc utraty posady przez trenera, w tym aspekcie familijnym <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" /> 1.27 nie wyglada juz tak ciekawie <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" /> uuuuuuuuuuuuu to faktycznie istotne tylko kto kogo tam leje ojciec syn czy na odwrot!!! ale cenna informacja!!! <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wink.gif" alt="" />
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2004
Posty: 7,963
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Nov 2004
Posty: 7,963 |
na BA znalazlem jedna ciekawostke otoz w meczu Jaroslav-Novisibirsk trenerzy obu druzyn to Ojciec Yurzinov (Jaroslav) oraz syn Yurzinov (Sibir). Kazda nastepna porazka druzyny Novosibirska to mozliwosc utraty posady przez trenera, w tym aspekcie familijnym <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" /> 1.27 nie wyglada juz tak ciekawie <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" /> uuuuuuuuuuuuu to faktycznie istotne tylko kto kogo tam leje ojciec syn czy na odwrot!!! ale cenna informacja!!! <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wink.gif" alt="" /> weyglada to na informacje roku!!!! jak narazie 0-2 <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wink.gif" alt="" />
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2004
Posty: 23,868
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Dec 2004
Posty: 23,868 |
na BA znalazlem jedna ciekawostke otoz w meczu Jaroslav-Novisibirsk trenerzy obu druzyn to Ojciec Yurzinov (Jaroslav) oraz syn Yurzinov (Sibir). Kazda nastepna porazka druzyny Novosibirska to mozliwosc utraty posady przez trenera, w tym aspekcie familijnym <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" /> 1.27 nie wyglada juz tak ciekawie <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" /> <img src="/ubbthreads/images/graemlins/dollarsign.gif" alt="" /> <img src="/ubbthreads/images/graemlins/dollarsign.gif" alt="" /> <img src="/ubbthreads/images/graemlins/dollarsign.gif" alt="" /> <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wave.gif" alt="" /> <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wave.gif" alt="" /> <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wave.gif" alt="" />
|
|
|
|
|
Dołączył: Feb 2005
Posty: 1,966
Pooh-Bah
|
|
Pooh-Bah
Dołączył: Feb 2005
Posty: 1,966 |
na jutro typ,ktory mi chodzi od wczorja po glowie... czyli petersbug-podolsk 2 kurs 5,9 w profku zobacze za ile ot mozna puscic i czy mozan singelka z tego w profku!!! 5 porazke w 5 meczach wygrac cos trzeba bo to hokej i nawet najslabsze cos ugraja,a ten podolsk zas taki slaby nei jest widzilem go w 2 meczach i neizle im to idzie,a petersburg nie zachwyca... w meczu z dynamem to ja nie wiem jak to sie stalo ze bylo tylko 3-2,nie radzili sobie wogole... gra w przewadze to dla petersburga czarna magia,jak jzu cos wpadnie z mega przypadku,nie potrafia zamkanc rywali!!! raz sie zyje!!!! Wielkie Gratulacje <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wave.gif" alt="" />
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2004
Posty: 734
old hand
|
|
old hand
Dołączył: Dec 2004
Posty: 734 |
chyba to dzis byl ten dzien na przelamanie Podolska <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />
|
|
|
|
|
Dołączył: Sep 2005
Posty: 221
enthusiast
|
|
enthusiast
Dołączył: Sep 2005
Posty: 221 |
kurwa mać !! wjebałem w chuj kasy na yaroslav a tu nichuja !!!!!!!!!! <img src="/ubbthreads/images/graemlins/frown.gif" alt="" /> szkoda że nie przeczytałem wcześniejszego postu na temat jebanej familiady !
|
|
|
|
|
Dołączył: Sep 2005
Posty: 2,396
Pooh-Bah
|
|
Pooh-Bah
Dołączył: Sep 2005
Posty: 2,396 |
no to syn zlał tatusia, a raczej tatuś podłożył sie synkowi
|
|
|
Link skopiowany do schowka
|
|