Poprzedni temat
Następny temat
Drukuj temat
Strona 4 z 15 1 2 3 4 5 6 14 15
Dołączył: Oct 2004
Posty: 160
S
member
member
S Offline
Dołączył: Oct 2004
Posty: 160
Tez mysle nad Overem w meczu Omska ale.....musze sie powaznie zastanowic

Bonus: Unibet
Dołączył: Jan 2005
Posty: 279
T
enthusiast
enthusiast
T Offline
Dołączył: Jan 2005
Posty: 279
W sniu dzisiejszym zagrałem taki zestawik:
NOVOCUZNIECK - KAZAN 2 1,95
TOGLIATTI - SPARTAK M. 1 1,35
MAGNITOGORSK - SEVERSTAL 1 1,45

BUK: BAW

<img src="/ubbthreads/images/graemlins/Piwko_1.gif" alt="" />

Dołączył: May 2004
Posty: 4,301
J
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
J Offline
Dołączył: May 2004
Posty: 4,301
ja myślę że Novokuznieck może nie przegrać. Kazan niby mocny ale porażka z Ufą wskazuje że nie do wszystkich meczy podchodzą na maksa, właśnie z takimi przeciwnikami słabszymi mogą troche punktów potracić i myślę, że gospodarzy stać na remis a punktów potrzebują. Kazan wygrał już 3 wyjazdowe mecze, może w końcu nie wygrają wyjazdu.
wydaje mi się że Tver może powalczyć o korzystny rezultat z Himikiem (1X), myślę że potencjał obu drużyn jest porównywalny o czym moga świadczyć wyniki.
do tego daje na Togliatti i na Novosibirsk 1X.

pzdr.

Dołączył: Apr 2005
Posty: 7,293
K
Q
Q
K Offline
Dołączył: Apr 2005
Posty: 7,293
[b] może komuś sie przydadza staty ktore prowadze...

oto one

<a href="C:\Moje dokumenty\Piotr\Piotrus\Hokej - Rosja.xls" target="_blank">Rosja hokej...staty</a>

[color:"red"] Ja tez myśle ze Novokuznieck moze nieprzegrac...kazań gra troszke w kratke...

H2H
Novokuzniec-Kazań
0:0 , 1:4

2004: 2:1 , 0:1

pozdrówka

Dołączył: Mar 2004
Posty: 15,586
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Mar 2004
Posty: 15,586
Na dziś standardowo nietypowo (taka jest ta liga) - wybrałem 3 meczyki a że kursy wysokie dałem je do rozpisu 2z3:
Salavat Ufa - Lokomotiv Yaroslavl 1 2.70
MVD Tver - Khimik Voskresensk 1 2.90
Lada Togliatti - Spartak Moscow X2 2.98

Jaroslaw jeszcze nie zaznał goryczy porażki - Ufa najbardziej nieobliczalna drużyna ligi

Chimik zawsze będzie należał do ogona ligi - a MVD poczyna sobie w rozgrywkach całkiem rewelacyjnie - póki są na fali trzeba zdobywać pkt.

Łada - drużyna która zwykle przesypia pierwszą część sezonu - niemniej zawsze lokuje się w czołówce na jego zakończeniu, a Spartak w obecnej formie może spróbować pokusić się o niespodziankę.

Jak będzie zweryfikuje lód?

Pozdrawiam
KRAJAN

Dołączył: Dec 2004
Posty: 734
O
old hand
old hand
O Offline
Dołączył: Dec 2004
Posty: 734
a ja dzis stawiam na Tver,przyszedl czas na na chlopakow naprawde dobry solidny hokej graja... widizalem ich w 3 meczach i nie jets to taki slaby zepsol jak niektorzy mysla!!! juz z omskiem mialo byc win!!! a tak poza to z kolega Krajan w tym samym czais podalismy typy na ten mecz??? moze to jakis znak ;p

Dołączył: Jun 2005
Posty: 5,699
a.k.a. "gen.Franco"
a.k.a. "gen.Franco"
Dołączył: Jun 2005
Posty: 5,699
dziś faktycznie z rosji dwa zwycięstwa gospodarzy i może być całkiem dobra kasa ...
Tver - Khimik 1
Salavat Ufa - Yarosław 1

z tych dwóch meczyków kurs ogólny całkiem , całkiem warto spróbować ...

Dołączył: Dec 2004
Posty: 734
O
old hand
old hand
O Offline
Dołączył: Dec 2004
Posty: 734
Tver <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wave.gif" alt="" /> 2-1 dobre to dzis bylo panowie!2,9 na drodze nie lezy... jedziemy z tymi ruskimi <img src="/ubbthreads/images/graemlins/ooo.gif" alt="" />

Dołączył: Sep 2005
Posty: 2,396
Pooh-Bah
Pooh-Bah
Dołączył: Sep 2005
Posty: 2,396
Omsk tez dał rade!! Oby tak dalej. Zurich jak widze tez juz wygrywa z Basel 1:0

Dołączył: Dec 2004
Posty: 734
O
old hand
old hand
O Offline
Dołączył: Dec 2004
Posty: 734
na jutro typ,ktory mi chodzi od wczorja po glowie... czyli petersbug-podolsk 2 kurs 5,9 w profku zobacze za ile ot mozna puscic i czy mozan singelka z tego w profku!!! 5 porazke w 5 meczach wygrac cos trzeba bo to hokej i nawet najslabsze cos ugraja,a ten podolsk zas taki slaby nei jest widzilem go w 2 meczach i neizle im to idzie,a petersburg nie zachwyca... w meczu z dynamem to ja nie wiem jak to sie stalo ze bylo tylko 3-2,nie radzili sobie wogole... gra w przewadze to dla petersburga czarna magia,jak jzu cos wpadnie z mega przypadku,nie potrafia zamkanc rywali!!! raz sie zyje!!!!

Dołączył: Sep 2005
Posty: 31
?
newbie
newbie
? Offline
Dołączył: Sep 2005
Posty: 31
pochwalcie się co dzisiaj widzicie w tejże lidze wartego zagrania:)

Dołączył: May 2005
Posty: 9,285
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: May 2005
Posty: 9,285
Petersburg - Podolsk
Nie wiem czy juz przyszedł odpowiedni czas na zwyciestwo Podolska... szczerze watpie w to <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smirk.gif" alt="" />

Kurs Na petersburg nie zachwyca, ale w typowaniu 1x2 nic innego niestety nie widze jak 1
Petersburg po dwoh porazkach na wyjezdzie Z Magnitogorskiem i Dynamem, odpowienio 3-0 i 3-2 na pewno bedzie zmobilizowany aby wygrac u siebie. Dotychczas zwyciezali tylko grajac na wlasnej tafli, ze slabym Novosibirskiem wymeczone 2-1 oraz z Novokuznieckiem 3-0. Jendak na wyjedzie przegrywali z o wiele lepszymy druzynami- Lada, Ufa.
Mysle, ze druzyna juz sie zgrala po przyjsciu wielu nowych zawodnikow i takze dzis pokaze, ze potrafi odnosic pewne zwyciestwa.

Jaroslav - Novosibirsk
Jarolsav bez porazki w lidze, o ile pierwsze 3 zwyciestwa u siebi to nie jest wielki wyczyn to na pewno wygrane na wyjezdzei Z Ladą i Ufą to juz na pewno cos. Byc moze passa Jaroslavia sie skonczy ale nie przewiduje zeby stalo sie to dzis w meczu z jedna jak narazie najslabszych druzyn.

Petersburg - Vitiaz Podolsk 1 1.35
Yaroslavl - Novosibirsk 1 1.27

pozdrawiam

Dołączył: May 2005
Posty: 9,285
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: May 2005
Posty: 9,285
na BA znalazlem jedna ciekawostke otoz w meczu Jaroslav-Novisibirsk trenerzy obu druzyn to Ojciec Yurzinov (Jaroslav) oraz syn Yurzinov (Sibir). Kazda nastepna porazka druzyny Novosibirska to mozliwosc utraty posady przez trenera, w tym aspekcie familijnym <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" /> 1.27 nie wyglada juz tak ciekawie <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" />

Dołączył: Nov 2004
Posty: 7,963
G
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
G Offline
Dołączył: Nov 2004
Posty: 7,963
Quote
na BA znalazlem jedna ciekawostke otoz w meczu Jaroslav-Novisibirsk trenerzy obu druzyn to Ojciec Yurzinov (Jaroslav) oraz syn Yurzinov (Sibir). Kazda nastepna porazka druzyny Novosibirska to mozliwosc utraty posady przez trenera, w tym aspekcie familijnym <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" /> 1.27 nie wyglada juz tak ciekawie <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" />
uuuuuuuuuuuuu to faktycznie istotne tylko kto kogo tam leje ojciec syn czy na odwrot!!! ale cenna informacja!!! <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wink.gif" alt="" />

Dołączył: Nov 2004
Posty: 7,963
G
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
G Offline
Dołączył: Nov 2004
Posty: 7,963
Quote
Quote
na BA znalazlem jedna ciekawostke otoz w meczu Jaroslav-Novisibirsk trenerzy obu druzyn to Ojciec Yurzinov (Jaroslav) oraz syn Yurzinov (Sibir). Kazda nastepna porazka druzyny Novosibirska to mozliwosc utraty posady przez trenera, w tym aspekcie familijnym <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" /> 1.27 nie wyglada juz tak ciekawie <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" />
uuuuuuuuuuuuu to faktycznie istotne tylko kto kogo tam leje ojciec syn czy na odwrot!!! ale cenna informacja!!! <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wink.gif" alt="" />
weyglada to na informacje roku!!!! jak narazie 0-2 <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wink.gif" alt="" />

Dołączył: Dec 2004
Posty: 23,868
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Dec 2004
Posty: 23,868
Quote
na BA znalazlem jedna ciekawostke otoz w meczu Jaroslav-Novisibirsk trenerzy obu druzyn to Ojciec Yurzinov (Jaroslav) oraz syn Yurzinov (Sibir). Kazda nastepna porazka druzyny Novosibirska to mozliwosc utraty posady przez trenera, w tym aspekcie familijnym <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" /> 1.27 nie wyglada juz tak ciekawie <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" />

<img src="/ubbthreads/images/graemlins/dollarsign.gif" alt="" /> <img src="/ubbthreads/images/graemlins/dollarsign.gif" alt="" /> <img src="/ubbthreads/images/graemlins/dollarsign.gif" alt="" /> <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wave.gif" alt="" /> <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wave.gif" alt="" /> <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wave.gif" alt="" />

Dołączył: Feb 2005
Posty: 1,966
T
Pooh-Bah
Pooh-Bah
T Offline
Dołączył: Feb 2005
Posty: 1,966
Quote
na jutro typ,ktory mi chodzi od wczorja po glowie... czyli petersbug-podolsk 2 kurs 5,9 w profku zobacze za ile ot mozna puscic i czy mozan singelka z tego w profku!!! 5 porazke w 5 meczach wygrac cos trzeba bo to hokej i nawet najslabsze cos ugraja,a ten podolsk zas taki slaby nei jest widzilem go w 2 meczach i neizle im to idzie,a petersburg nie zachwyca... w meczu z dynamem to ja nie wiem jak to sie stalo ze bylo tylko 3-2,nie radzili sobie wogole... gra w przewadze to dla petersburga czarna magia,jak jzu cos wpadnie z mega przypadku,nie potrafia zamkanc rywali!!! raz sie zyje!!!!



Wielkie Gratulacje <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wave.gif" alt="" />

Dołączył: Dec 2004
Posty: 734
O
old hand
old hand
O Offline
Dołączył: Dec 2004
Posty: 734
chyba to dzis byl ten dzien na przelamanie Podolska <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />

Dołączył: Sep 2005
Posty: 221
K
enthusiast
enthusiast
K Offline
Dołączył: Sep 2005
Posty: 221
kurwa mać !! wjebałem w chuj kasy na yaroslav a tu nichuja !!!!!!!!!! <img src="/ubbthreads/images/graemlins/frown.gif" alt="" /> szkoda że nie przeczytałem wcześniejszego postu na temat jebanej familiady !

Dołączył: Sep 2005
Posty: 2,396
Pooh-Bah
Pooh-Bah
Dołączył: Sep 2005
Posty: 2,396
no to syn zlał tatusia, a raczej tatuś podłożył sie synkowi

Strona 4 z 15 1 2 3 4 5 6 14 15

Moderatorzy  rafal08 

Link skopiowany do schowka
Kto jest teraz online
9 zarejestrowanych użytkowników (latajaca_holenderka, $-man, JelineK, rafal08, ANZELMO, Sensei, aker, forty, alfa), 2,529 gości, oraz 7 wyszukiwarek.
Key: Admin, Global Mod, Mod
Statystyki forum
Strona główna forum105
Tematy51,284
Posty5,834,340
Użytkownicy24,790
Najwięcej online13,128
Sep 24th, 2025
Powered by UBB.threads™ PHP Forum Software 8.0.1