Poprzedni temat
Następny temat
Drukuj temat
Strona 6 z 15 1 2 4 5 6 7 8 14 15
Dołączył: Sep 2005
Posty: 2,396
Pooh-Bah
Pooh-Bah
Dołączył: Sep 2005
Posty: 2,396
odkodowany ten program?

Bonus: Unibet
Dołączył: Aug 2005
Posty: 886
W
old hand
old hand
W Offline
Dołączył: Aug 2005
Posty: 886
czemu nikt nic nei pisze o magnitogorsku????

Dołączył: Sep 2005
Posty: 31
F
newbie
newbie
F Offline
Dołączył: Sep 2005
Posty: 31
MOje typy z ligi rosyjskiej:
Kazan 2 7/10
Magnitogorsk 8/10 ale czy warto grac za 1,22
zastanawiam sie jeszcze nad:
sibir 1x
ska x2
lokox2
Typy z dobrych zrodeł <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />

Dołączył: Dec 2004
Posty: 734
O
old hand
old hand
O Offline
Dołączył: Dec 2004
Posty: 734
kanal nie jest w zadne sposob zakodowany! dzis pokazuja magnitogorsk oraz pozniej o 17 mecz na spzicy dynamo jaroslaw! co to 1 na metalurg to si ezastanwo czy to mas zoplacalne bo gra cu ruskich po 1,22?!?!?!

Dołączył: Sep 2005
Posty: 2,396
Pooh-Bah
Pooh-Bah
Dołączył: Sep 2005
Posty: 2,396
ok oleek wielkie dzieki za namiary na ruski hokej na satelicie. Dzis sobie obejrze napewno.

Dołączył: Sep 2005
Posty: 221
K
enthusiast
enthusiast
K Offline
Dołączył: Sep 2005
Posty: 221
Omsk dajesz !!!

Dołączył: Dec 2004
Posty: 734
O
old hand
old hand
O Offline
Dołączył: Dec 2004
Posty: 734
nio to dzis znow nie bylo zle <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" /> na 4 meczyki 2 o tych zdecydowanie wyzszych kursach siadly, totalna klapa podols u siebie <img src="/ubbthreads/images/graemlins/frown.gif" alt="" /> trzeba to przeanalizowac, a co do drugiego zlego typu dynama z jaroslwiem to byl to mecz prowadzony wtakim tempie jakby tam bylo kilkanascie 5 do zmian,z bramy do bramy,mecz piekny bylo w nim wsyztko,wynik3-2 ale przewaga dynama zdecydowanie wieksza!moze to ustawaila ta bramka w pierwszych sekundach! a teraz to co siadlo czerepy x2-2,76 , 2-5,5 oraz tver 3,7 !!! pozdrawiam!

Dołączył: Sep 2005
Posty: 33
C
newbie
newbie
C Offline
Dołączył: Sep 2005
Posty: 33
Mecz Dynama z Jarosławiem znakomity (to co lubią tygryski). Myślę, że mecz ustawiła błyskawiczna odpowiedź Dynama na wyrównującą bramkę w 28 s. II tercji. Trochę podcięło to skrzydła Lokomotywie. W środę o 15.25 naszego czasu Łada-Ufa na żywo. Wtorek był piękny: Czerepowic, Twer, Dynamo, Mikulas, Nitra, St.Jernen i remis Jokera - WSZYSTKO WESZŁO!!!!!! <img src="/ubbthreads/images/graemlins/Hurrra.gif" alt="" />
Pozdrawiam
jac

Dołączył: Sep 2005
Posty: 2,396
Pooh-Bah
Pooh-Bah
Dołączył: Sep 2005
Posty: 2,396
jak widzicie mecz Czerepowca w Voskresjensku? Wczoraj gospodarze pokazali jak można przegrać we frajerski sposób, Czerepowiec poradził sobie na wyjeździe w o wiele silniejszym Omsku.Dotykać tego czy dać sobie spokój?

Dołączył: Dec 2004
Posty: 734
O
old hand
old hand
O Offline
Dołączył: Dec 2004
Posty: 734
ja bym teraz czerepy odpuscil teraz na vorkresjensku i nastpeny u siebei z petersburgiem!z tego co rzucilo mi sie w oczy to jaroslaw jedzie do magnitogorska, wlasnei wczroaj pokazywali mecze z udzialem obu ekip! magni wymeczylo wina ze spartakiem(bardzo mnie rozczarowala gra magni-graja jak panienki) ajarsoalw na dynamie stworzyli wspaniale widowisko! bylo widac ze to juz wyzsza klasa! drugi raz juz nie przegraja z druzyna szpicy tabeli,kursy identyczne jak w meczu z dynamem!czyli x2 1,75 oraz 2 2,96,jest to chyba warte ryzyka:) a brameczi powinnys ie posypac w mecz podolsk - kazan! podoslk znow bez zadnych kalkulacji bedzie walczyl o wina! wczoraj skarcono ich 5 w plecy!

Dołączył: Mar 2005
Posty: 576
P
addict
addict
P Offline
Dołączył: Mar 2005
Posty: 576
dzisiaj over w meczu lady? jak widzicie szanse na strzelenie tych 5 bramek?
kurs 2,20 jest nie do pogardzenia <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />

Dołączył: May 2004
Posty: 4,301
J
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
J Offline
Dołączył: May 2004
Posty: 4,301
ja próbuje over 1.5 w 1 tercji. wczoraj na BaW kurs był 3,2 a teraz widze poleciał na 2,4... chyba popatrzyli w statsy i zauważyli, że Togliatti dość często robi overy w 1 tercji. to już nie jest ta sama drużyna co w zeszłym sezonie, drużyna underowa grające świetnie w obronie i tracąca mało goli. teraz troche gorzej im idzie, słabsze wyniki, sporo straconych bramek... szanse na 2 gole myśle są, a ja nie przejde obojętnie obok overa po takim kursie.

pzdr.

Dołączył: May 2004
Posty: 4,301
J
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
J Offline
Dołączył: May 2004
Posty: 4,301
gram to tylko i wyłącznie ze względu na kurs, bo Ufa pokazała już że wcale nie jest mocna i chyba zbyt wielu bramek w tym meczu nie strzelą. Ufa myśle max. może strzelić 2 bramki przy obecnej dyspozycji Lady, ale raczej Togliati będzie chciało wygrać ten mecz i myśle że może być 3-1, może 4-1... chyba że jakis wałek to wtedy 1-1 lub 2-2 <img src="/ubbthreads/images/graemlins/grin.gif" alt="" /> overa w całym meczu bym jednak nie zagrał choć 2,2 kusi, heh. to jest hokej i może jakieś szmatławce wpadną i sie zrobi nagle over (dlatego ja nie gram underów, choć czasem ładnie siadają, ale zawsze bramkarz może mieć słabszy dzień <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wink.gif" alt="" />). ryzyk fizyk. typuje że w 1 tercji bedzie wynik 2-0 lub 1-1, a w meczu nie wiem.
pisałem w temacie liga fińska, o Joker, ze nie bedą chłopcami do bicia, a tym czasem cieniują jak nigdy. Podobnie myśle o Togliati, że to jednak jakaś "firma" i przygraja w ch w meczu z przeciętną przecież Ufą (1-4 Spartak(d) 0-3 Perm(w)) ekipa Togliatti po dość słabym występie w Moskwie (0-4 CSKA) i wygraniu na Permie będzie chyba chciała wygrać ten mecz. liczę na uczciwość naszych sąsiadów i wygraną gospodarzy. pzdr.

Dołączył: May 2004
Posty: 4,301
J
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
J Offline
Dołączył: May 2004
Posty: 4,301
Quote
Togliati, że to jednak jakaś "firma" i przygraja w ch w meczu z przeciętną przecież Ufą

<img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" /> gdzie sie gubiło to "nie"? <img src="/ubbthreads/images/graemlins/grin.gif" alt="" /> może to jakis znak... pomyśle jeszcze nad tą jedynką <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wink.gif" alt="" /> <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" />

Dołączył: Dec 2004
Posty: 734
O
old hand
old hand
O Offline
Dołączył: Dec 2004
Posty: 734
to wam dzis lada psikusa zrobila... jutro duzo meczykow ale wybrac nie moga zbyt wiele... typ na jaroslaw,jesli choc w polowie zagraja jak z dynamem to bedzie wygrana! drugi raz z rzedu wtopka ze szpica?chyba nie... kurs w granicach 3 lub x2 kolo 1,8 zachecajce!magni mecza ostatnio mecze a z lokomotiwem napenwoo nie wymecza! jeszce mnie kusi meczyk podolska z kazanime,jak wiadomo kazan w kratke,overek w tym meczu wydaje mi sie bardoz mozliwy! podolsk w natarciu albo bedzie, kazan kontry powinno wpadac!1 na podolsk tez zaryzykuje! reszty meczow nie ruszam... kursy na dynamo omsk smieszne... a ze to ruski to nie chwyta sie kursow ponizej 1,5 na jedne wynik! pozdrawiam!

Dołączył: Mar 2005
Posty: 576
P
addict
addict
P Offline
Dołączył: Mar 2005
Posty: 576
czyzby jutro moj ulubiony zespol Omsk wykrecil znowu overka <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" /> ?

co do reszty meczy to zgadzam sie odnosnie jaroslava,jak pamietam relacje z ostatniego meczu magni to szalu nie robili i wygrali dosc szczesliwie w koncowce meczu a jaroslav od poczatku gra bardzo solidnie a kurs na X2 wydaje sie bardzo dobry, H2H tez przemawia za takim typem

Dołączył: Sep 2005
Posty: 717
G
old hand
old hand
G Offline
Dołączył: Sep 2005
Posty: 717
dzisiaj warto zagrac na derby Moskwy
Dynamo M - Spartak M - 1 - 1,35
dla mnie tutaj zdecydowanym faworytem jest Dynamo ktore roizpoczelo bardzo dobrze sezon, w pojedynku ze Spartakiem nie ma zadnego odpuszczania, stawiam na Dynamo !

Dołączył: Jun 2005
Posty: 20
K
stranger
stranger
K Offline
Dołączył: Jun 2005
Posty: 20
Dzisiaj gram overek Omska . W ostatnich 3 sezonach miedzy tymi druzynami na 11 meczy padl jeden under a 10 razy byl over . Dzisiaj tez powinien byc over .Pozdrawiam

Dołączył: Dec 2004
Posty: 734
O
old hand
old hand
O Offline
Dołączył: Dec 2004
Posty: 734
nie ulega watpliwosci co do faworyta!jesli dyanmo zagra na 3/4 umiejetnosci to ich zmiecie,tylko ze to ruski i kurs 1,3 chyba nie jest zachecajacy... ale jak kto uwaza!

Dołączył: Sep 2005
Posty: 10,306
A
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
A Offline
Dołączył: Sep 2005
Posty: 10,306
JA DZIS
OMSK Z PETERSBURGIEM 1
OMSK PRZEGRYWA PRAWIE WSZYSTKO
DYNAMO ZE SPARTAKIEM 1
DYNAMO OSTATNIO0 ZAWSZE WYGRYWALO DERBY U SIEBIE
NA KAZAN 2
W KONCU MUSI WROCIC DO GRY A NAJLEPSZY MOMENT TO TERAZ GDY GRA Z BENIAMINKIEM

Strona 6 z 15 1 2 4 5 6 7 8 14 15

Moderatorzy  rafal08 

Link skopiowany do schowka
Kto jest teraz online
3 zarejestrowanych użytkowników (rafal08, aker, burbon), 1,209 gości, oraz 6 wyszukiwarek.
Key: Admin, Global Mod, Mod
Statystyki forum
Strona główna forum105
Tematy51,284
Posty5,834,559
Użytkownicy24,790
Najwięcej online13,128
Sep 24th, 2025
Powered by UBB.threads™ PHP Forum Software 8.0.1