Poprzedni temat
Następny temat
Drukuj temat
Strona 7 z 15 1 2 5 6 7 8 9 14 15
Dołączył: Nov 2003
Posty: 11,955
M
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
M Offline
Dołączył: Nov 2003
Posty: 11,955
po 1 wylacz capslocka ........
Piszesz Omsk z Pete 1 a nizej ze omsk przegrywa prawie wszystko ? cos ci sie pomylilo chyba ....

Bonus: Unibet
Dołączył: Sep 2005
Posty: 10,306
A
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
A Offline
Dołączył: Sep 2005
Posty: 10,306
Taak oczywiscie sie pomylilem to Petersburg prawie wszystko przegrywa Sorry

Dołączył: Dec 2004
Posty: 734
O
old hand
old hand
O Offline
Dołączył: Dec 2004
Posty: 734
bez tego capsa tez wszyscy widza! kursy masz mega duze <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" /> brameczki w omsku moskwie i podolsku powinny pasc! ja dalej przy swoim ze jaroslaw dzis ladnie pogra na magni <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" /> pierwsze mecze juz za chwile!

Dołączył: Sep 2005
Posty: 2,396
Pooh-Bah
Pooh-Bah
Dołączył: Sep 2005
Posty: 2,396
w tej kolejce skupiam sie na dwóch spotkaniach
1)Jaroslaw-Tver 1 (1,37 prof) dla mnie 7/10 Jarosław jest po 2 porażkach wyjazdowych (pierwsza 3:2 z Dynamem i wczoraj 3:0 z Magnitogorskiem)i sądzę, że tej klasy team potraktuje bardzo poważnie ten mecz u siebie i zdobędzie 3 pkt.
2) Perm-Magnitogorsk 2 (1,72 prof) Gospodarze raczej nie beda mieli takiej amunicji zeby przeciwstawic sie bedacemu na fali liderowi, który wczoraj raczej gladko uporal sie z silnym przeciez Jaroslawiem. No a Perm to raczej chlopcy do bicia o czym swiadcza ostatnie ich wyniki.

Dołączył: Sep 2005
Posty: 2,396
Pooh-Bah
Pooh-Bah
Dołączył: Sep 2005
Posty: 2,396
W wiekszości zakladów bukmacherskich u wschodnich sasiadów Magnitogorsk punktuja 1,3. U nas w profie stoi jeszcze 1,56. Takze warto chyba sie skusic na jutrzejszy typ dnia w rosyjskiej lidze.

Dołączył: Dec 2004
Posty: 734
O
old hand
old hand
O Offline
Dołączył: Dec 2004
Posty: 734
jak odejmies zpodatek to masz kolo 1,4 !!! moze to dla jednych duzo ale powtarzam w ruskim kursy ponizje 1,5 sie wogole nei rusza! ostanio mieliscie dwa takie omsk i dynamo omsk i to jedne po mekahc siadl! ja teraz posiedze nad jutrzejsza kolejka i moze cos wymysle... a to co gral jaroslaw z magni to byla jednym slowem nedza!!! nigdy wiecej nei zagram na jaroslaw! z dynaeme stworzyli pieken widowisko,ale tez byli slabsi a z magni to ze 10 mialo byc!

Dołączył: May 2005
Posty: 9,285
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: May 2005
Posty: 9,285
Molot Perm - Magnitogorsk

Dlaczego Magnitogorsk nie powinnien ygrac tego meczu?! ano nie znam odpowiedzi na to pytanie i sledzac ostatnie wyniki obu druzyn nasuwa sie tylko jeden rezultat w dzisiejszym meczu, mianowicie czysta "dwójka". Goscie po dwoch zwyciestwach u siebie(Jaroslaw, SPartak) oraz wczesniejszym na Kazaniu nie powinni przerwac tej passy. Perm przegral ostatnie 2 mecze na wyjezdzie ze slabymi Sybirem oraz Novokuzneckiem, wczeniej 2 mecze na wlasnym lodzie-wygrana z Ufa, ktora po dobrym poczatku sezonu wraca do stalej dyspozycji oraz porazka z nie oklamujmy sie slaba Lada.Kursy w Rosji 1.25, w necie ok 1.3, sts i toto-mix-1.4 jeszcze tylko prof trzyma dla mnie 1.56 <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wink.gif" alt="" />

Jesli chodzi o Jaroslaw dzis, to ciezko cokolwiek przewidziec, Tver wcale taki slaby nie jest. Jak pisal wczesniej oleeek, Jaroslaw z Magni zagral tragicznie, wczesniej porazko z Dynamem. Goscie na pewno przyjade z nastawienie obronnym i gra z kontry, ich ostatnio mozno underowe wyniki wskazuje ze nie prowadza zbyt otwartej gry. Za 1.37 na pewno nie zagram Jaroslawia.

pozdrawiam

cuba

Dołączył: Oct 2005
Posty: 386
enthusiast
enthusiast
Dołączył: Oct 2005
Posty: 386
Co sadziscie o jutrzejszym meczy Czerepovec- Petersburg?

Dołączył: Sep 2005
Posty: 2,396
Pooh-Bah
Pooh-Bah
Dołączył: Sep 2005
Posty: 2,396
Quote
Molot Perm - Magnitogorsk

Dlaczego Magnitogorsk nie powinnien ygrac tego meczu?! ano nie znam odpowiedzi na to pytanie i sledzac ostatnie wyniki obu druzyn nasuwa sie tylko jeden rezultat w dzisiejszym meczu, mianowicie czysta "dwójka". Goscie po dwoch zwyciestwach u siebie(Jaroslaw, SPartak) oraz wczesniejszym na Kazaniu nie powinni przerwac tej passy. Perm przegral ostatnie 2 mecze na wyjezdzie ze slabymi Sybirem oraz Novokuzneckiem, wczeniej 2 mecze na wlasnym lodzie-wygrana z Ufa, ktora po dobrym poczatku sezonu wraca do stalej dyspozycji oraz porazka z nie oklamujmy sie slaba Lada.Kursy w Rosji 1.25, w necie ok 1.3, sts i toto-mix-1.4 jeszcze tylko prof trzyma dla mnie 1.56 <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wink.gif" alt="" />

Jesli chodzi o Jaroslaw dzis, to ciezko cokolwiek przewidziec, Tver wcale taki slaby nie jest. Jak pisal wczesniej oleeek, Jaroslaw z Magni zagral tragicznie, wczesniej porazko z Dynamem. Goscie na pewno przyjade z nastawienie obronnym i gra z kontry, ich ostatnio mozno underowe wyniki wskazuje ze nie prowadza zbyt otwartej gry. Za 1.37 na pewno nie zagram Jaroslawia.

pozdrawiam

cuba


och Cuba dlaczego musiales miec racje co do tego Jaroslawia nieszczesnego <img src="/ubbthreads/images/graemlins/frown.gif" alt="" /> taki ladny kuponik mi rozpierdzielili. Troche za bardzo w nich uwierzylem. no trudno.
Pozdro

Dołączył: Dec 2004
Posty: 734
O
old hand
old hand
O Offline
Dołączył: Dec 2004
Posty: 734
jutro nie widz einneg rozwiazania jak nie przegrana gosci z petersburga!!! czerepy chwilowy spadek formy! to na tyle wiecej nie pisze.... gram x2 !

Dołączył: Mar 2005
Posty: 2,109
T
Pooh-Bah
Pooh-Bah
T Offline
Dołączył: Mar 2005
Posty: 2,109
oleek i inni a co sadzicie o over w tym meczu w pofie +4.5 za 1.70

Dołączył: Aug 2005
Posty: 3,735
K
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
K Offline
Dołączył: Aug 2005
Posty: 3,735
5189 CZEREPOWEC-ST.PETERSBURG LB 4,5 2,00 typ 1 co o tym myslicie ? kolejka w rosyjskiej jakas ustawiona chyba wczoraj w hokeju same undery w nodze tez same undery chyba jakis mafiozo poslal tasiemca <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" />

Dołączył: Dec 2004
Posty: 734
O
old hand
old hand
O Offline
Dołączył: Dec 2004
Posty: 734
dokaldnie wczoraj to samiutkie undery,ogladalem mecyzk cska z dynamem i powiem ze cska nie chcialo strzelic bramy... dziwny mecz bo dynamo wyraznie po 2 bramce rozluznilo gre! a w mecuz kazan omsk bylo tyle sytuacji i dziwnie nie wpadalo.... jakies fatum! ale dzis powinni sie odblokowac... zagram overka i x2 meczyk pokazuja o 16:30 chyba! czerepy jaka obnizka formy a petersburg chyba nie ma ochoty zamykac tabele! zobaczymy co to dzis bedzie,popisze na quasia w trakcie mecuz i po co sie tam dzialo!

Dołączył: Dec 2004
Posty: 734
O
old hand
old hand
O Offline
Dołączył: Dec 2004
Posty: 734
B&W wystawil ruski hok dzis rowneiz na live ???? ulalala... kto to wymusil taka decyzje na dzis???? przeciez bronili sie od tej ligi na live!chyba bedzie dziwny przebieg <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wink.gif" alt="" />

Dołączył: Feb 2005
Posty: 681
K
addict
addict
K Offline
Dołączył: Feb 2005
Posty: 681
Perm - Dynamo M. typ 2 1,4 (sts)

Dołączył: Jun 2004
Posty: 1,209
S
veteran
veteran
S Offline
Dołączył: Jun 2004
Posty: 1,209
Pięknie sprzedajna jest liga rosyjska ładnie przez ten weekend dostałem lanie od buchów to jest poprostu skandal.
Nigdy więcej nie ruszam ruskich.
Wole NHl bo tam przynajmniej nie sprzedaje się meczy a gra się dla kibiców.

Dołączył: Dec 2004
Posty: 734
O
old hand
old hand
O Offline
Dołączył: Dec 2004
Posty: 734
moze i ulozone to dzis bylo ale zgodne z przewidywaniami o dziwo <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />

Dołączył: Aug 2005
Posty: 23
A
stranger
stranger
A Offline
Dołączył: Aug 2005
Posty: 23
Czy ktoś pamieta jaka drużyna na poczatku sezonu 2005/2006 "Ligi Rosyjskiej" byla faworytem firm bukmacherskich do zdobycia mistrzostwa??


Dzieki

Dołączył: Mar 2005
Posty: 196
M
member
member
M Offline
Dołączył: Mar 2005
Posty: 196
W zależności od bukmachera różnie to wyglądało.Nigdzie nie było zdecydowanego faworyta, ale wszędzie w ścisłej czołówce wymieniano ekipy Magnitogorska,Dinama,Omska i Kazania(kolejność przypadkowa).

Dołączył: Dec 2004
Posty: 734
O
old hand
old hand
O Offline
Dołączył: Dec 2004
Posty: 734
Spartak M.-Tver under 4,5 - spartak to czolowka ligi w rozbijaniu atakow przeciwnika niz atakowac!mecz z ich udzialem nie polecam ogldac!

Jaroslaw-Podolsk over4,5 - wiadommo... jaroslaw za duzo wtopek ostatnio siadzie na podolsk,a vitaz bez kompleksow bedzie chial dorownac... zobaczymy ile bedzie!

Kazan-Voskresensk over4,5 - mocno overove druzyny....

Nizniekamsk-Omsk 2 - podoba mi sie druzyna avangardu przy rownym stnaie na lodzie 5 na 5 moga pojechac obecnie z kazdym nio moze poza dynamem <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wink.gif" alt="" />

Perm-Dynamo M. heheheh mecz dla jednyhc pewka... poszukuje argumentow przeciw! jutro trzeba bedzie posznupac co tam dynamo wyslalo kto bedzie prowadizl u nich gre... co z grabowski itd... dla mnie kurs na 2 odpada,kusi 1 w B&W 8 placa <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />

Strona 7 z 15 1 2 5 6 7 8 9 14 15

Moderatorzy  rafal08 

Link skopiowany do schowka
Kto jest teraz online
3 zarejestrowanych użytkowników (Sensei, rafal08, latajaca_holenderka), 2,021 gości, oraz 6 wyszukiwarek.
Key: Admin, Global Mod, Mod
Statystyki forum
Strona główna forum105
Tematy51,284
Posty5,834,821
Użytkownicy24,790
Najwięcej online13,128
Sep 24th, 2025
Powered by UBB.threads™ PHP Forum Software 8.0.1