|
|
Dołączył: Nov 2003
Posty: 11,955
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Nov 2003
Posty: 11,955 |
po 1 wylacz capslocka ........ Piszesz Omsk z Pete 1 a nizej ze omsk przegrywa prawie wszystko ? cos ci sie pomylilo chyba ....
|
|
|
|
|
Dołączył: Sep 2005
Posty: 10,306
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Sep 2005
Posty: 10,306 |
Taak oczywiscie sie pomylilem to Petersburg prawie wszystko przegrywa Sorry
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2004
Posty: 734
old hand
|
|
old hand
Dołączył: Dec 2004
Posty: 734 |
bez tego capsa tez wszyscy widza! kursy masz mega duze <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" /> brameczki w omsku moskwie i podolsku powinny pasc! ja dalej przy swoim ze jaroslaw dzis ladnie pogra na magni <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" /> pierwsze mecze juz za chwile!
|
|
|
|
|
Dołączył: Sep 2005
Posty: 2,396
Pooh-Bah
|
|
Pooh-Bah
Dołączył: Sep 2005
Posty: 2,396 |
w tej kolejce skupiam sie na dwóch spotkaniach 1)Jaroslaw-Tver 1 (1,37 prof) dla mnie 7/10 Jarosław jest po 2 porażkach wyjazdowych (pierwsza 3:2 z Dynamem i wczoraj 3:0 z Magnitogorskiem)i sądzę, że tej klasy team potraktuje bardzo poważnie ten mecz u siebie i zdobędzie 3 pkt. 2) Perm-Magnitogorsk 2 (1,72 prof) Gospodarze raczej nie beda mieli takiej amunicji zeby przeciwstawic sie bedacemu na fali liderowi, który wczoraj raczej gladko uporal sie z silnym przeciez Jaroslawiem. No a Perm to raczej chlopcy do bicia o czym swiadcza ostatnie ich wyniki.
|
|
|
|
|
Dołączył: Sep 2005
Posty: 2,396
Pooh-Bah
|
|
Pooh-Bah
Dołączył: Sep 2005
Posty: 2,396 |
W wiekszości zakladów bukmacherskich u wschodnich sasiadów Magnitogorsk punktuja 1,3. U nas w profie stoi jeszcze 1,56. Takze warto chyba sie skusic na jutrzejszy typ dnia w rosyjskiej lidze.
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2004
Posty: 734
old hand
|
|
old hand
Dołączył: Dec 2004
Posty: 734 |
jak odejmies zpodatek to masz kolo 1,4 !!! moze to dla jednych duzo ale powtarzam w ruskim kursy ponizje 1,5 sie wogole nei rusza! ostanio mieliscie dwa takie omsk i dynamo omsk i to jedne po mekahc siadl! ja teraz posiedze nad jutrzejsza kolejka i moze cos wymysle... a to co gral jaroslaw z magni to byla jednym slowem nedza!!! nigdy wiecej nei zagram na jaroslaw! z dynaeme stworzyli pieken widowisko,ale tez byli slabsi a z magni to ze 10 mialo byc!
|
|
|
|
|
Dołączył: May 2005
Posty: 9,285
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: May 2005
Posty: 9,285 |
Molot Perm - Magnitogorsk
Dlaczego Magnitogorsk nie powinnien ygrac tego meczu?! ano nie znam odpowiedzi na to pytanie i sledzac ostatnie wyniki obu druzyn nasuwa sie tylko jeden rezultat w dzisiejszym meczu, mianowicie czysta "dwójka". Goscie po dwoch zwyciestwach u siebie(Jaroslaw, SPartak) oraz wczesniejszym na Kazaniu nie powinni przerwac tej passy. Perm przegral ostatnie 2 mecze na wyjezdzie ze slabymi Sybirem oraz Novokuzneckiem, wczeniej 2 mecze na wlasnym lodzie-wygrana z Ufa, ktora po dobrym poczatku sezonu wraca do stalej dyspozycji oraz porazka z nie oklamujmy sie slaba Lada.Kursy w Rosji 1.25, w necie ok 1.3, sts i toto-mix-1.4 jeszcze tylko prof trzyma dla mnie 1.56 <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wink.gif" alt="" />
Jesli chodzi o Jaroslaw dzis, to ciezko cokolwiek przewidziec, Tver wcale taki slaby nie jest. Jak pisal wczesniej oleeek, Jaroslaw z Magni zagral tragicznie, wczesniej porazko z Dynamem. Goscie na pewno przyjade z nastawienie obronnym i gra z kontry, ich ostatnio mozno underowe wyniki wskazuje ze nie prowadza zbyt otwartej gry. Za 1.37 na pewno nie zagram Jaroslawia.
pozdrawiam
cuba
|
|
|
|
|
Dołączył: Oct 2005
Posty: 386
enthusiast
|
|
enthusiast
Dołączył: Oct 2005
Posty: 386 |
Co sadziscie o jutrzejszym meczy Czerepovec- Petersburg?
|
|
|
|
|
Dołączył: Sep 2005
Posty: 2,396
Pooh-Bah
|
|
Pooh-Bah
Dołączył: Sep 2005
Posty: 2,396 |
Molot Perm - Magnitogorsk
Dlaczego Magnitogorsk nie powinnien ygrac tego meczu?! ano nie znam odpowiedzi na to pytanie i sledzac ostatnie wyniki obu druzyn nasuwa sie tylko jeden rezultat w dzisiejszym meczu, mianowicie czysta "dwójka". Goscie po dwoch zwyciestwach u siebie(Jaroslaw, SPartak) oraz wczesniejszym na Kazaniu nie powinni przerwac tej passy. Perm przegral ostatnie 2 mecze na wyjezdzie ze slabymi Sybirem oraz Novokuzneckiem, wczeniej 2 mecze na wlasnym lodzie-wygrana z Ufa, ktora po dobrym poczatku sezonu wraca do stalej dyspozycji oraz porazka z nie oklamujmy sie slaba Lada.Kursy w Rosji 1.25, w necie ok 1.3, sts i toto-mix-1.4 jeszcze tylko prof trzyma dla mnie 1.56 <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wink.gif" alt="" />
Jesli chodzi o Jaroslaw dzis, to ciezko cokolwiek przewidziec, Tver wcale taki slaby nie jest. Jak pisal wczesniej oleeek, Jaroslaw z Magni zagral tragicznie, wczesniej porazko z Dynamem. Goscie na pewno przyjade z nastawienie obronnym i gra z kontry, ich ostatnio mozno underowe wyniki wskazuje ze nie prowadza zbyt otwartej gry. Za 1.37 na pewno nie zagram Jaroslawia.
pozdrawiam
cuba och Cuba dlaczego musiales miec racje co do tego Jaroslawia nieszczesnego <img src="/ubbthreads/images/graemlins/frown.gif" alt="" /> taki ladny kuponik mi rozpierdzielili. Troche za bardzo w nich uwierzylem. no trudno. Pozdro
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2004
Posty: 734
old hand
|
|
old hand
Dołączył: Dec 2004
Posty: 734 |
jutro nie widz einneg rozwiazania jak nie przegrana gosci z petersburga!!! czerepy chwilowy spadek formy! to na tyle wiecej nie pisze.... gram x2 !
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2005
Posty: 2,109
Pooh-Bah
|
|
Pooh-Bah
Dołączył: Mar 2005
Posty: 2,109 |
oleek i inni a co sadzicie o over w tym meczu w pofie +4.5 za 1.70
|
|
|
|
|
Dołączył: Aug 2005
Posty: 3,735
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Aug 2005
Posty: 3,735 |
5189 CZEREPOWEC-ST.PETERSBURG LB 4,5 2,00 typ 1 co o tym myslicie ? kolejka w rosyjskiej jakas ustawiona chyba wczoraj w hokeju same undery w nodze tez same undery chyba jakis mafiozo poslal tasiemca <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" />
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2004
Posty: 734
old hand
|
|
old hand
Dołączył: Dec 2004
Posty: 734 |
dokaldnie wczoraj to samiutkie undery,ogladalem mecyzk cska z dynamem i powiem ze cska nie chcialo strzelic bramy... dziwny mecz bo dynamo wyraznie po 2 bramce rozluznilo gre! a w mecuz kazan omsk bylo tyle sytuacji i dziwnie nie wpadalo.... jakies fatum! ale dzis powinni sie odblokowac... zagram overka i x2 meczyk pokazuja o 16:30 chyba! czerepy jaka obnizka formy a petersburg chyba nie ma ochoty zamykac tabele! zobaczymy co to dzis bedzie,popisze na quasia w trakcie mecuz i po co sie tam dzialo!
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2004
Posty: 734
old hand
|
|
old hand
Dołączył: Dec 2004
Posty: 734 |
B&W wystawil ruski hok dzis rowneiz na live ???? ulalala... kto to wymusil taka decyzje na dzis???? przeciez bronili sie od tej ligi na live!chyba bedzie dziwny przebieg <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wink.gif" alt="" />
|
|
|
|
|
Dołączył: Feb 2005
Posty: 681
addict
|
|
addict
Dołączył: Feb 2005
Posty: 681 |
Perm - Dynamo M. typ 2 1,4 (sts)
|
|
|
|
|
Dołączył: Jun 2004
Posty: 1,209
veteran
|
|
veteran
Dołączył: Jun 2004
Posty: 1,209 |
Pięknie sprzedajna jest liga rosyjska ładnie przez ten weekend dostałem lanie od buchów to jest poprostu skandal. Nigdy więcej nie ruszam ruskich. Wole NHl bo tam przynajmniej nie sprzedaje się meczy a gra się dla kibiców.
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2004
Posty: 734
old hand
|
|
old hand
Dołączył: Dec 2004
Posty: 734 |
moze i ulozone to dzis bylo ale zgodne z przewidywaniami o dziwo <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />
|
|
|
|
|
Dołączył: Aug 2005
Posty: 23
stranger
|
|
stranger
Dołączył: Aug 2005
Posty: 23 |
Czy ktoś pamieta jaka drużyna na poczatku sezonu 2005/2006 "Ligi Rosyjskiej" byla faworytem firm bukmacherskich do zdobycia mistrzostwa??
Dzieki
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2005
Posty: 196
member
|
|
member
Dołączył: Mar 2005
Posty: 196 |
W zależności od bukmachera różnie to wyglądało.Nigdzie nie było zdecydowanego faworyta, ale wszędzie w ścisłej czołówce wymieniano ekipy Magnitogorska,Dinama,Omska i Kazania(kolejność przypadkowa).
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2004
Posty: 734
old hand
|
|
old hand
Dołączył: Dec 2004
Posty: 734 |
Spartak M.-Tver under 4,5 - spartak to czolowka ligi w rozbijaniu atakow przeciwnika niz atakowac!mecz z ich udzialem nie polecam ogldac!
Jaroslaw-Podolsk over4,5 - wiadommo... jaroslaw za duzo wtopek ostatnio siadzie na podolsk,a vitaz bez kompleksow bedzie chial dorownac... zobaczymy ile bedzie!
Kazan-Voskresensk over4,5 - mocno overove druzyny....
Nizniekamsk-Omsk 2 - podoba mi sie druzyna avangardu przy rownym stnaie na lodzie 5 na 5 moga pojechac obecnie z kazdym nio moze poza dynamem <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wink.gif" alt="" />
Perm-Dynamo M. heheheh mecz dla jednyhc pewka... poszukuje argumentow przeciw! jutro trzeba bedzie posznupac co tam dynamo wyslalo kto bedzie prowadizl u nich gre... co z grabowski itd... dla mnie kurs na 2 odpada,kusi 1 w B&W 8 placa <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />
|
|
|
Link skopiowany do schowka
|
|