Poprzedni temat
Następny temat
Drukuj temat
Strona 8 z 15 1 2 6 7 8 9 10 14 15
Dołączył: Jul 2005
Posty: 1,144
T
old hand
old hand
T Offline
Dołączył: Jul 2005
Posty: 1,144
Czytam to wszystko i czytam, przewijający sie wontek to sprzedajna liga...Nie ma większej bzdury od tego, a Ci co to piszą nie sie lepiej walna w głowę albo do okulisty udadzą bo chyba niczego nie widzą w statystykach, albo ich podejscie do bukmacherwstw wyglada tak; ( wstaje rano patrzę na tabele...ok ten pierwszy ten ostatni...no qrwa nie ma bata wygrac musza bankowo..) No ale to ich sprawa i ich pieniądze tylko po chuj piszą że coś ktos komus sprzedaje....
Od większości z Was mam ta przewage, że mam mozliwośc ogladać te mecze na żywo, i to po kilka w kolejce..i ni jak nie moge powiedzieć, że cosik jest nie tak. Do tego dochodzi czytanie kilku miejsc poświęconych hokejowi, a do piero potem postawieniu kilku złotych na jakiś mecz.
Np. wczorajsze spotkanie Czeperowca...uznane przez wiekszość za "sprzedane" juz od rana było pod obstrzałem typerów hokejowych i otwarcie musze powiedzieć że przynajmiej 45% ludzi nie chciało tego grać wogóle, a pozostała część znajacych sie na rzeczy miało podzielone zdania...
Tylko jakoś u nas ten mecz był "pewniakiem" Czasem sie zastanawiam, czy przypadkiem niektóre osoby tu piszące celowo nie podpuszczaja reszty (nie majacej czasu czy też chęci poszukania zaufanych informacji) na jakiś mecz, a potem cieszących sie z przegranej, jaki maja w tym cel którz to wie.
Wracajac do Czeperowca to wczoraj zagrali słabo w ataku, chociaż przy tak spisujacym sie bramkarzu gosci to może się myle, ale jednak. A Petersburg, cóz przyjechał tam z mysla o obronie i to widać było od poczatku, wykorzystali jedną z nielicznych okazji do strzelenoia bramki i tyle...a nie odrazu "sprzedali"
Liga rosyjska jest ciężka do typowania to fakt, ale to nasze POLSKIE podejście do sprawy po prostu juz zaczyna mnie powoli meczyć i nudzić.
Ludzie opamiętajcie sie...nie zawsze jeśli coś nie wejdzie na kuponie to jest przekręt, czasami to po prostu...ale moge i tak pisać wiele, a i tak wielu tego nie zrozumie, i dzisiaj jeśli np:
TALGIATI... nie wygra...to bedzie przekret
UFA...nie wygra to j/w
czy SPARTAK przegra to oczywiście też "sprzedany mecz"
nie mówiąc juz, że mam duże obawy co do wygranej OMSKA, ale tu akurat wierzę, że ta seria porażek podziała na nich jak płachta na byka.

Bonus: Unibet
Dołączył: Apr 2002
Posty: 8,948
V
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
V Offline
Dołączył: Apr 2002
Posty: 8,948
MOje typy na ta kolejke under/over 4,5:
AK BARS - Khimik over 4,5 6/10
Lada - Metallurg_Nk under 4,5 4/10
Perm - Dinamo over 4,5 3/10
Neftekhimik - Omsk over 4,5 3/10
Spartak - MVD under 4,5 5/10

Dołączył: Sep 2005
Posty: 2,396
Pooh-Bah
Pooh-Bah
Dołączył: Sep 2005
Posty: 2,396
Quote
Czytam to wszystko i czytam, przewijający sie wontek to sprzedajna liga...Nie ma większej bzdury od tego, a Ci co to piszą nie sie lepiej walna w głowę albo do okulisty udadzą bo chyba niczego nie widzą w statystykach, albo ich podejscie do bukmacherwstw wyglada tak; ( wstaje rano patrzę na tabele...ok ten pierwszy ten ostatni...no qrwa nie ma bata wygrac musza bankowo..) No ale to ich sprawa i ich pieniądze tylko po chuj piszą że coś ktos komus sprzedaje....
Od większości z Was mam ta przewage, że mam mozliwośc ogladać te mecze na żywo, i to po kilka w kolejce..i ni jak nie moge powiedzieć, że cosik jest nie tak. Do tego dochodzi czytanie kilku miejsc poświęconych hokejowi, a do piero potem postawieniu kilku złotych na jakiś mecz.
Np. wczorajsze spotkanie Czeperowca...uznane przez wiekszość za "sprzedane" juz od rana było pod obstrzałem typerów hokejowych i otwarcie musze powiedzieć że przynajmiej 45% ludzi nie chciało tego grać wogóle, a pozostała część znajacych sie na rzeczy miało podzielone zdania...
Tylko jakoś u nas ten mecz był "pewniakiem" Czasem sie zastanawiam, czy przypadkiem niektóre osoby tu piszące celowo nie podpuszczaja reszty (nie majacej czasu czy też chęci poszukania zaufanych informacji) na jakiś mecz, a potem cieszących sie z przegranej, jaki maja w tym cel którz to wie.
Wracajac do Czeperowca to wczoraj zagrali słabo w ataku, chociaż przy tak spisujacym sie bramkarzu gosci to może się myle, ale jednak. A Petersburg, cóz przyjechał tam z mysla o obronie i to widać było od poczatku, wykorzystali jedną z nielicznych okazji do strzelenoia bramki i tyle...a nie odrazu "sprzedali"
Liga rosyjska jest ciężka do typowania to fakt, ale to nasze POLSKIE podejście do sprawy po prostu juz zaczyna mnie powoli meczyć i nudzić.
Ludzie opamiętajcie sie...nie zawsze jeśli coś nie wejdzie na kuponie to jest przekręt, czasami to po prostu...ale moge i tak pisać wiele, a i tak wielu tego nie zrozumie, i dzisiaj jeśli np:
TALGIATI... nie wygra...to bedzie przekret
UFA...nie wygra to j/w
czy SPARTAK przegra to oczywiście też "sprzedany mecz"
nie mówiąc juz, że mam duże obawy co do wygranej OMSKA, ale tu akurat wierzę, że ta seria porażek podziała na nich jak płachta na byka.


Zgadzam się w całej rozciągłości na temat wczorajszego meczu Czerepowca. Mój kumpel mieszkający chwilowo w Moskwie widział na własne oczy, że ludzie stawiali x2 i to nie tak znowu malo kasy.
Czerepowiec po prostu nie przekonywał w ostatnim czasie, a przy tak wyrównanym poziomie wystarczy slabsza dyspozycja aby wyrażny faworyt(patrzac na tebele) poniósł porażke.

Dołączył: Dec 2004
Posty: 734
O
old hand
old hand
O Offline
Dołączył: Dec 2004
Posty: 734
Quote
Czytam to wszystko i czytam, przewijający sie wontek to sprzedajna liga...Nie ma większej bzdury od tego, a Ci co to piszą nie sie lepiej walna w głowę albo do okulisty udadzą bo chyba niczego nie widzą w statystykach, albo ich podejscie do bukmacherwstw wyglada tak; ( wstaje rano patrzę na tabele...ok ten pierwszy ten ostatni...no qrwa nie ma bata wygrac musza bankowo..) No ale to ich sprawa i ich pieniądze tylko po chuj piszą że coś ktos komus sprzedaje....
Od większości z Was mam ta przewage, że mam mozliwośc ogladać te mecze na żywo, i to po kilka w kolejce..i ni jak nie moge powiedzieć, że cosik jest nie tak. Do tego dochodzi czytanie kilku miejsc poświęconych hokejowi, a do piero potem postawieniu kilku złotych na jakiś mecz.
Np. wczorajsze spotkanie Czeperowca...uznane przez wiekszość za "sprzedane" juz od rana było pod obstrzałem typerów hokejowych i otwarcie musze powiedzieć że przynajmiej 45% ludzi nie chciało tego grać wogóle, a pozostała część znajacych sie na rzeczy miało podzielone zdania...
Tylko jakoś u nas ten mecz był "pewniakiem" Czasem sie zastanawiam, czy przypadkiem niektóre osoby tu piszące celowo nie podpuszczaja reszty (nie majacej czasu czy też chęci poszukania zaufanych informacji) na jakiś mecz, a potem cieszących sie z przegranej, jaki maja w tym cel którz to wie.
Wracajac do Czeperowca to wczoraj zagrali słabo w ataku, chociaż przy tak spisujacym sie bramkarzu gosci to może się myle, ale jednak. A Petersburg, cóz przyjechał tam z mysla o obronie i to widać było od poczatku, wykorzystali jedną z nielicznych okazji do strzelenoia bramki i tyle...a nie odrazu "sprzedali"
Liga rosyjska jest ciężka do typowania to fakt, ale to nasze POLSKIE podejście do sprawy po prostu juz zaczyna mnie powoli meczyć i nudzić.
Ludzie opamiętajcie sie...nie zawsze jeśli coś nie wejdzie na kuponie to jest przekręt, czasami to po prostu...ale moge i tak pisać wiele, a i tak wielu tego nie zrozumie, i dzisiaj jeśli np:
TALGIATI... nie wygra...to bedzie przekret
UFA...nie wygra to j/w
czy SPARTAK przegra to oczywiście też "sprzedany mecz"
nie mówiąc juz, że mam duże obawy co do wygranej OMSKA, ale tu akurat wierzę, że ta seria porażek podziała na nich jak płachta na byka.

ja gralem tylko x2 w tym meczu bo przed emczem wydawalo mi sie to bardzo prawdopodobne,czerepy w dolku a peter powinine pociaganc tloske w gore tabeli! ale to co wczorja widizalem na lodzie to byla czysta kpina.... jak ogldales caly mecz to widizales jak ludize wychodza z hali! pierwsze 2 tercje polegaly na nie zrobienu sobie krzywdy,w sytuacjach nazwijmy to 100% przenosznoa zwykle krazki wysoko nad bramka co sie nie zdarza na tym poziome w tak czesty spospob!!! mnie to cieszy bo type siadl ale czyste to nie bylo <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" /> dlatego granie za niskie kursy w rukim jest samobojstwem... pozdrawiam!

Dołączył: Dec 2004
Posty: 734
O
old hand
old hand
O Offline
Dołączył: Dec 2004
Posty: 734
w moskie nie musze mieszkac... zeby cos takiego wiedziec tak poza <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wink.gif" alt="" /> to jest hokej i naturalnym jest przegrywanie meczow... bo kurrr oni graja co 2,3 na okraglo i nikt by tego nie wytrzymal! zajada sie w sezonie i pozniej co? w 1 rudznie odpadaja.... ruski hok jak kazdy inny walki sie zdarzaja ale wygrane gosci po duzych kursach to rzecz normalna!

Dołączył: Apr 2005
Posty: 319
B
enthusiast
enthusiast
B Offline
Dołączył: Apr 2005
Posty: 319
Witam

Co do spotkania Perm-Dynamo M. - mysle ze postawienie na Perm nie jest duzo wiekszym ryzykiem niz stawianie na Dynamo.
Jasne ze jesli spojrzymy na H2H to Molot dostawal niezle baty, ale jest iskierka... rok temu (akurat 4 pazdzirnika -moze to ich szczesliwy dzien) Molot pokonal Dynamo 3-2. <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />
Jakich jeszcze mozna szukac argumentow? - ano np. takich ze Dynamo po 4 Win moze cos przegrac, tym bardziej ze ostatnie mecze nie nalezaly do tych latwiejszych (2 mecze derbowe a wczesniej z Lokomotivem) i licze na to ze moze troche pary z nich zeszlo.
Kolejny argument to byc moze zlekcewazenie "takich slabeuszy" co mam nadzieje odbije im sie czkawka <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wink.gif" alt="" />
Ja juz wyslalem kupon na Molot po kursie 7 co mysle ze jest warte ryzyka.
Oczywiscie wszystkie argumenty moga wziac w leb przy poowidzmy profesjonalnym podejsciu hokeistow Dynama (ale moze oni tez beda chcieli sobie dorobic <img src="/ubbthreads/images/graemlins/grin.gif" alt="" />).

A tak bardziej ogolnie to zastanawiam sie czy nie warto dzisiaj zagrac wiecej niespodzianek (nie tylko u ruskich) bo mysle ze duzo graczy bedzie obstawiac hokeja - a co na to buki??? <img src="/ubbthreads/images/graemlins/ooo.gif" alt="" />

Pozdrawiam

Dołączył: Jul 2005
Posty: 23
P
stranger
stranger
P Offline
Dołączył: Jul 2005
Posty: 23
Łahahahahahaha po jakiego kija wypisujesz takie dyrdymaly? Potem dzieciaki stawiaja i przegrywaja pieniadze. Moze ty jestes wtyka od buków i wszystkich podpuszczasz. Jak Dynamo dzisiaj przegra to niestety potwierdza sie wszystkie najgorsze opinie o ruskiej lidze.

Dołączył: Apr 2005
Posty: 319
B
enthusiast
enthusiast
B Offline
Dołączył: Apr 2005
Posty: 319
Oczywiscie ze jestem wtyka od bukow. <img src="/ubbthreads/images/graemlins/stop.gif" alt="" />

Dołączył: Dec 2004
Posty: 734
O
old hand
old hand
O Offline
Dołączył: Dec 2004
Posty: 734
bardoz madry i przemyslany typ jest dzis na perm <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" /> wczorja laplem po kursie 8 <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" /> jeszce posuzakmy info na temt meczu i moze przycisniemy bardziej.... czy Ty tego chlopie nei rozumiesz,ze nikt nie neguje sily dynama,gdy to byl mecz w playoffach to zmiota ich z lodu jak juniorow! a to jest mecz poczatku sezonu o niczym waznym nie decyduje... dynamo na fali wiadomo ostanio same winy,dlatego teraz moga pozmoeniac 5 itd.... powodzenia w graniu ruskiego hoka po takich kursach <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />

Dołączył: Aug 2004
Posty: 556
?
addict
addict
? Offline
Dołączył: Aug 2004
Posty: 556
Witam,nie ukrywam,ze ostatnio niepisze z powodow(braku czasu) lecz czytam i obserwuje zeczywiscie dzisiejsze mecze w Rosji elektryzuja wszystkich-zeczywiscie dzis Dynamo musi chcac nie chcac wygrac-gdyz juz przyzwyczili ludzi do takich meczy i teraz kasa,,idzie na 1x wiec,poza tym pomijajc ze to poczatek poprostu tez trzeba powygrywac,nie bedaw takim dniu,robili,afery,wg mnie-oczywiscie nie gram tego meczu-.ew ilosc goli Powyzej 4,5-a tak wracajac do dziwnych meczyy-wcziraj bylem zdziwiony ze wszystko jak w maslo-czy to znak ze dzis,tawygrama kasa ,na lod pojdzie...Reasumujac udanego dnia-i pamietania ze to jest biznes.:)

Dołączył: Apr 2005
Posty: 7,293
K
Q
Q
K Offline
Dołączył: Apr 2005
Posty: 7,293
Dynamo 4 win z rzędu tak wiec dziś czas na strate punkcików....mimo że PERM jest słabiutki..ale takie wałki często się zadrzają ... przykładem może być wczoraj Farjestad w szwecji..3 win na wyjeździe...zagrali u siebie i w łeb...

dlatego myśle że PERM może dziś nieprzegrać...

polecam równie Jarosław-Podolsk over 4.5 .....

zresztą Ci którzy chca popatrzec na staty z ligi ROSYJSKIEJ i nietylko zapraszam.... Rosja i nietylko [betkewin.w.interia.pl]

Dołączył: Apr 2005
Posty: 319
B
enthusiast
enthusiast
B Offline
Dołączył: Apr 2005
Posty: 319
oleek i kewin - czy wy przypadkiem nie jestescie wtykami od bokow??? <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" /> <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" /> <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" />

Dołączył: Sep 2005
Posty: 2,396
Pooh-Bah
Pooh-Bah
Dołączył: Sep 2005
Posty: 2,396
Dobra wszystko sie niby zgadza, że niskich kursów sie nie powinno w ruskim hokeju grać, ale np Jarosław co ja co ale dzis powinien wygrać, bo nie ma bata zeby po dwoch porażkach i remisie (u siebie w niedziele) nie wygral z ostatnia druzyna. Jesli nie z nimi to z kim? Dzis sie spreza i po prostu wygraja albo nie nazywam sie Michał:)

Dołączył: Apr 2005
Posty: 7,293
K
Q
Q
K Offline
Dołączył: Apr 2005
Posty: 7,293
Quote
oleek i kewin - czy wy przypadkiem nie jestescie wtykami od bokow??? <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" /> <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" /> <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" />


tak jestem wtyczką i kablem.... <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" />

pomyśl logicznie...cały świat dziś gra DYNAMO...kumasz...dlatego dziś niewygrają w rugulaminowym czasie....

Jarosłav jak najbardziej "tak" złapali małą zadyszke...ale dziś pewnie wygrają....pozdrawiam

staty Rosyjskiego hokeja [betkewin.w.interia.pl]

Dołączył: Apr 2005
Posty: 319
B
enthusiast
enthusiast
B Offline
Dołączył: Apr 2005
Posty: 319
kewin - chyba nie zrozumiales mojej aluzji, poczytaj kilka postow wczesniej

Pozdrawiam

Dołączył: Aug 2004
Posty: 556
?
addict
addict
? Offline
Dołączył: Aug 2004
Posty: 556
zaraz trzeba zaczac stawiac:)-jakies nowe info?--mnie bardzo kreci ten Perm:)-tzn x,oczywiscie Jaroslaw(tam moze byc byk)ze niby kazdy podejrzewa Moskwe-a LOkomotiwm niby musi,,,heh,ale dam chyba na Omsk z x+Sodert. z x i Tappare z x -i to mysle beda dobre typy:),POZDRO

Dołączył: Sep 2005
Posty: 2,396
Pooh-Bah
Pooh-Bah
Dołączył: Sep 2005
Posty: 2,396
a ja mysle, że bedzie jak najbardziej uczciwie i sportowo lepsze okaże sie Dynamo.Coś czuje, że potwierdza wyborna formę.Może to naiwność ale wierzę, że nie sprzedali dup bukom.

Dołączył: Aug 2004
Posty: 556
?
addict
addict
? Offline
Dołączył: Aug 2004
Posty: 556
Quote
a ja mysle, że bedzie jak najbardziej uczciwie i sportowo lepsze okaże sie Dynamo.Coś czuje, że potwierdza wyborna formę.Może to naiwność ale wierzę, że nie sprzedali dup bukom.
no za niedlugo wszystko bedzie jasne;)-moj pierwszy post ze jednak Dynamo-ale pozniej sniadanko i mysl by moze singla na x zrobic:)

Dołączył: Sep 2005
Posty: 2,396
Pooh-Bah
Pooh-Bah
Dołączył: Sep 2005
Posty: 2,396
Dynamo pokazalo klase! Nie dali sie podkupic i ustawic bukom. Dzieki.

Dołączył: Dec 2004
Posty: 734
O
old hand
old hand
O Offline
Dołączył: Dec 2004
Posty: 734
Quote
Spartak M.-Tver under 4,5 - spartak to czolowka ligi w rozbijaniu atakow przeciwnika niz atakowac!mecz z ich udzialem nie polecam ogldac!

Jaroslaw-Podolsk over4,5 - wiadommo... jaroslaw za duzo wtopek ostatnio siadzie na podolsk,a vitaz bez kompleksow bedzie chial dorownac... zobaczymy ile bedzie!

Kazan-Voskresensk over4,5 - mocno overove druzyny....

Nizniekamsk-Omsk 2 - podoba mi sie druzyna avangardu przy rownym stnaie na lodzie 5 na 5 moga pojechac obecnie z kazdym nio moze poza dynamem <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wink.gif" alt="" />

Perm-Dynamo M. heheheh mecz dla jednyhc pewka... poszukuje argumentow przeciw! jutro trzeba bedzie posznupac co tam dynamo wyslalo kto bedzie prowadizl u nich gre... co z grabowski itd... dla mnie kurs na 2 odpada,kusi 1 w B&W 8 placa <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />

<img src="/ubbthreads/images/graemlins/ooo.gif" alt="" /> <img src="/ubbthreads/images/graemlins/ooo.gif" alt="" /> <img src="/ubbthreads/images/graemlins/ooo.gif" alt="" /> cos mi sie tu nei zgadza???? nio moze molotem perm ale mecz byl wyrownany i wart ryzyka <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" /> pozdrawiam!

Strona 8 z 15 1 2 6 7 8 9 10 14 15

Moderatorzy  rafal08 

Link skopiowany do schowka
Kto jest teraz online
8 zarejestrowanych użytkowników (alfa, $-man, Sensei, betowiec, rafal08, ANZELMO, latajaca_holenderka, Lukasz111), 919 gości, oraz 6 wyszukiwarek.
Key: Admin, Global Mod, Mod
Statystyki forum
Strona główna forum105
Tematy51,285
Posty5,835,151
Użytkownicy24,790
Najwięcej online13,128
Sep 24th, 2025
Powered by UBB.threads™ PHP Forum Software 8.0.1