Poprzedni temat
Następny temat
Drukuj temat
Strona 2 z 5 1 2 3 4 5
Dołączył: Apr 2006
Posty: 4,168
G
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
G Offline
Dołączył: Apr 2006
Posty: 4,168
Polecam Ci ten sklep: http://www.x-kom.pl/

Super ceny, gigantyczny asortyment, a przy większym zakupie możesz negocjować smile . Ja jak kupowałem ponad rok temu Asusa wynegocjowałem extra 1 GB Ramu smile.

Bonus: Unibet
Dołączył: Apr 2004
Posty: 1,123
old hand
old hand
Dołączył: Apr 2004
Posty: 1,123
Originally Posted by BookerS
kup sobie Toshibe

dzieki stary naprawde mi pomogles, powinienes pracowac jako doradca w marketach piotr i paweł

Dołączył: Aug 2006
Posty: 10,735
A
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
A Offline
Dołączył: Aug 2006
Posty: 10,735
Originally Posted by Kaktus_lbn
Originally Posted by BookerS
kup sobie Toshibe

dzieki stary naprawde mi pomogles, powinienes pracowac jako doradca w marketach piotr i paweł


laugh laugh laugh

a co do tematu to, w zyciu bym drugi raz toshiby nie wzial. chyba ze kogos jara jak ma kozacką nazwe firmy.

Dołączył: Sep 2004
Posty: 26,931
B
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
B Offline
Dołączył: Sep 2004
Posty: 26,931
Originally Posted by Anfalast
a co do tematu to, w zyciu bym drugi raz toshiby nie wzial. chyba ze kogos jara jak ma kozacką nazwe firmy.

a moglbys napisać cos więcej ?

sam mam Toshkę satellite i jestem BARDZO zadowolony.

Dołączył: Mar 2007
Posty: 12,041
A
Knockin' On Heaven's Door
Knockin' On Heaven's Door
A Offline
Dołączył: Mar 2007
Posty: 12,041
Originally Posted by Kaktus_lbn
Originally Posted by BookerS
kup sobie Toshibe

dzieki stary naprawde mi pomogles, powinienes pracowac jako doradca w marketach piotr i paweł

a co tu więcej pisać
mam w dimku 2 Toshiby i jestem bardzo zadowolony i też tak mówię:
"kup Sobie Toshibe" cool

Dołączył: Aug 2006
Posty: 10,735
A
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
A Offline
Dołączył: Aug 2006
Posty: 10,735
ja mam a300, nie dosc ze jest strasznie plastikowy az swiecacy, do tego strasznie sie "palcuje" ma bluetooth do dupy musialem jakies programy po internecie sciagac, mam problemy z wyswietlaczem, nie chce sie wlaczac jesli sie rozladuje komp i wrzucam ładowanie a ta sama sprawa gdy wlacza sie czuwanie. nie wiem czy nie poszedłbym w hp nastepnym razem przynajmniej nie robia dobrych lapkow z pamiecia dedykowaną tylko z osobna graficzną.

Dołączył: Sep 2004
Posty: 27,489
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Sep 2004
Posty: 27,489
Nie wiem, mam Toshibę od 3,5 roku i przez ten czas zero problemów. Może trafiłeś na jakiś felerny model ?

Dołączył: Aug 2006
Posty: 10,735
A
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
A Offline
Dołączył: Aug 2006
Posty: 10,735
znajomy ma dokladnie ten sam model i ma takie same problemy (nie wiem jak tam dla niego wyglad zewnetrzny) mlodsza siostra tez ma toshibe tylko starszy model to pobawilem sie nim troszke i tez komfortu pracy nie czułem. jak ktos lubi sobie kupowac sciereczki i 3 razy dziennie klawiature wycierac no to mysle ze bedzie ok. tak to pacha dla mnie.

Dołączył: Feb 2003
Posty: 21,438
Tenis Trader
Tenis Trader
Dołączył: Feb 2003
Posty: 21,438
I tak właśnie powstają obiegowe opinie. Kupi jeden z drugim laptopa za grosze, a potem jedzie po całej marce.

Anfalast zapewniam Cię, że Toshiba ma więcej notebooków w ofercie niż tą Twoją plastikową zabawkę.

Dołączył: Aug 2006
Posty: 10,735
A
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
A Offline
Dołączył: Aug 2006
Posty: 10,735
2 lata temu dałem za niego 3000 dla scisłosci i byłem nastawiony ze pobawie sie nim dluzsza mete.

Dołączył: Aug 2005
Posty: 1,288
-
veteran
veteran
- Offline
Dołączył: Aug 2005
Posty: 1,288
Dorzucę swoje 5 groszy smile
Również mam Tośkę, seria A200 (model 1ZB, czy jakoś tak). Już jakieś półtorej roku i złego słowa nie powiem. Niezła wydajnościowo, chodzi całymi dniami. Drobne niedogodności to:
- grzeje się (ciężko trzymać dłuższy czas na kolanach),
- nieprecyzyjne pokrętło głośności (dobrze, że w ogóle jest, a Acerze dziewczyny nie ma takowego w ogóle i szlag mnie trafia że muszę grzebać w ustawieniach danego programu)
- brak hdmi (to już na siłę, bo to starszy sprzęt)
- słyszałem cichsze lapki smile

Kolega Anfalast jak pisze ma tośkę z serii A300. Cóż, mnie osobiście jej wygląd skutecznie zniechęcił do zakupu (fortepianowa, lakierowa czerń, doskonale zbierająca wszelkie odciski palców), ale inne opisane przypadłości z pewnością nie są normalne, jakaś kiepska seria musiała się trafić.

Dołączył: Jan 2005
Posty: 938
K
old hand
old hand
K Offline
Dołączył: Jan 2005
Posty: 938
Zastanawiam się nad kupnem czegoś takiego:

http://www.x-kom.pl/index.php?show_prod=52879

Prosiłbym o opinię lub o jakieś sugestie co do innego modelu nie koniecznie Asusa. Z góry dziękuje za pomoc piwo

Dołączył: Nov 2005
Posty: 6,311
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Nov 2005
Posty: 6,311
Jak już ktoś szuka laptopa to tutaj jest ranking awaryjności: http://gizmodo.com/5406415/laptop-reliability-study-asus-and-toshiba-come-out-on-top

Dołączył: Nov 2006
Posty: 3,990
L
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
L Offline
Dołączył: Nov 2006
Posty: 3,990
ile trzeba wysypac kasy na lapka ktory bedzie w miare bezawaryjny, smigna na nim nowsze gry (moze nie na max ustawieniach ale na takich zeby cieszyc oko i miec przyjemnosc z gry) tj. assasin creed 2 czy COD najnowszy oraz ma dobra matryce i sie nie grzeje nadmiernie ?:P

Dołączył: Aug 2006
Posty: 10,735
A
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
A Offline
Dołączył: Aug 2006
Posty: 10,735
a ze 3,5k

Dołączył: Sep 2005
Posty: 14,202
K
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
K Offline
Dołączył: Sep 2005
Posty: 14,202
Przed kupnem laptopa przeczytalem wiele recenzji pod katem wlasnie karty graficznej, ogolnego wyciszenia podzespolow i trwalosci. No i wiele innych banalikow smile

Wybor padl na Acera 6930G bardzo fajny laptop z niezłym nagłośnieniem smile

Dołączył: Jan 2007
Posty: 12,060
GRILL MASTER
GRILL MASTER
Dołączył: Jan 2007
Posty: 12,060
To jeszcze tutaj się zapytam:
http://allegro.pl/item1028293392_laptop_win7_64b_acer_5738_t4300_4_320_ati4570_gry.html

Jestem już na 90 % zdecydowany na ten model. Poczytałem trochę i chyba jego najsłabszą stroną jest procesor. Komputer ma mi służyć do:
- oglądania filmów, nie wymagam jakiejś super jakości i wielkości ekranu, więc raczej mi to wystarczy
- grania w gry, te najważniejsze to najnowsze odsłony Football Manager i Pro Evolution Soccer, czy te parametry wystarczą do "wygodnego" grania w wyżej wymienione tytuły ?
- lubię mieć włączone "milion rzeczy na raz", a konkretnie to obecny komputer pozwala mi na włączenie np. tylko kasyna, czy na tym modelu będę mógł spokojnie mieć włączone kasyno, przeglądarkę, gg i jakiegoś streama z meczem naraz ?

I na koniec pytanie odnośnie procesora, co daje lepszy procesor w takim zwykłym użytkowaniu ? Czy będę odczuwał jakiś dyskomfort przez to, że ten procek nie jest z tej najwyższej półki ?

Z góry dzięki za pomoc smile

Dołączył: Nov 2006
Posty: 3,990
L
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
L Offline
Dołączył: Nov 2006
Posty: 3,990
3500 ? nie za duzo ?;)
3000 zaplacil kumpel ale rok/poltora temu jak wychodzil assasin creed I, i wtedy gra mu smigala wiec mial w miare najlepsza konfiguracje.

Dołączył: Dec 2006
Posty: 6,133
wieczny student
wieczny student
Dołączył: Dec 2006
Posty: 6,133
Zdecydowałem się na zakup netbooka. Będzie mi potrzebny praktycznie wyłącznie do gry u buków, czyli żeby grać na 2 kompy i pomoc w razie braku prądu. Generalnie to nie znam się na tym sprzęcie. Wystarczy, żeby dało się mieć otwarte ze 3 strony buków, które dosyć sporo ciągną pamięci i np. jakiś stream. Najlpeiej, żeby wszystko chodziło dosyć sprawnie smile
Czy ten jest ok? Czy lepiej coś słabszego, albo droższego? Nie chce mieć netbooka, który będzie zbyt dobry na moje potrzeby tongue
http://allegro.pl/item1055538399_acer_snw7_n270_led_2gb_160gb_wifi_cam_win_7_gratis.html
http://allegro.pl/item1055564951_netbook_acer_ao751_bialy_2gb_250gb_intel_z520_fv.html
http://allegro.pl/item1041084753_hit_asus_eeepc_1001px_czarny_n450_win_xp_9h_pracy.html
http://allegro.pl/item1045742130_msi_wind_u130_n450_2gb_160gb_led_windows_czarny.html
Zakres cenowy to tak do 1100-1200zł

Dołączył: May 2006
Posty: 21,516
AVE LAZIO
AVE LAZIO
Dołączył: May 2006
Posty: 21,516
Originally Posted by podstawek
Zdecydowałem się na zakup netbooka. Będzie mi potrzebny praktycznie wyłącznie do gry u buków, czyli żeby grać na 2 kompy i pomoc w razie braku prądu. Generalnie to nie znam się na tym sprzęcie. Wystarczy, żeby dało się mieć otwarte ze 3 strony buków, które dosyć sporo ciągną pamięci i np. jakiś stream. Najlpeiej, żeby wszystko chodziło dosyć sprawnie smile
Czy ten jest ok? Czy lepiej coś słabszego, albo droższego? Nie chce mieć netbooka, który będzie zbyt dobry na moje potrzeby tongue
http://allegro.pl/item1055538399_acer_snw7_n270_led_2gb_160gb_wifi_cam_win_7_gratis.html
http://allegro.pl/item1055564951_netbook_acer_ao751_bialy_2gb_250gb_intel_z520_fv.html
http://allegro.pl/item1041084753_hit_asus_eeepc_1001px_czarny_n450_win_xp_9h_pracy.html
http://allegro.pl/item1045742130_msi_wind_u130_n450_2gb_160gb_led_windows_czarny.html
Zakres cenowy to tak do 1100-1200zł


ten drugi to tylko 3 m-ce gwarancji to odpada
MSI widzę,że niezłe parametry : spory plus złącze Bluetooth
ale Asus też ok



Strona 2 z 5 1 2 3 4 5

Moderatorzy  Biszop, rafal08 

Link skopiowany do schowka
Kto jest teraz online
8 zarejestrowanych użytkowników (rymoholik, $-man, latajaca_holenderka, Sensei, rafal08, betowiec, aker, alfa), 709 gości, oraz 7 wyszukiwarek.
Key: Admin, Global Mod, Mod
Statystyki forum
Strona główna forum105
Tematy51,285
Posty5,835,033
Użytkownicy24,790
Najwięcej online13,128
Sep 24th, 2025
Powered by UBB.threads™ PHP Forum Software 8.0.1