|
|
Dołączył: Apr 2006
Posty: 4,168
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Apr 2006
Posty: 4,168 |
Polecam Ci ten sklep: http://www.x-kom.pl/Super ceny, gigantyczny asortyment, a przy większym zakupie możesz negocjować  . Ja jak kupowałem ponad rok temu Asusa wynegocjowałem extra 1 GB Ramu  .
|
|
|
|
|
Dołączył: Apr 2004
Posty: 1,123
old hand
|
|
old hand
Dołączył: Apr 2004
Posty: 1,123 |
dzieki stary naprawde mi pomogles, powinienes pracowac jako doradca w marketach piotr i paweł
|
|
|
|
|
Dołączył: Aug 2006
Posty: 10,735
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Aug 2006
Posty: 10,735 |
dzieki stary naprawde mi pomogles, powinienes pracowac jako doradca w marketach piotr i paweł  a co do tematu to, w zyciu bym drugi raz toshiby nie wzial. chyba ze kogos jara jak ma kozacką nazwe firmy.
|
|
|
|
|
Dołączył: Sep 2004
Posty: 26,931
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Sep 2004
Posty: 26,931 |
a co do tematu to, w zyciu bym drugi raz toshiby nie wzial. chyba ze kogos jara jak ma kozacką nazwe firmy. a moglbys napisać cos więcej ? sam mam Toshkę satellite i jestem BARDZO zadowolony.
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2007
Posty: 12,041
Knockin' On Heaven's Door
|
|
Knockin' On Heaven's Door
Dołączył: Mar 2007
Posty: 12,041 |
dzieki stary naprawde mi pomogles, powinienes pracowac jako doradca w marketach piotr i paweł a co tu więcej pisać mam w dimku 2 Toshiby i jestem bardzo zadowolony i też tak mówię: "kup Sobie Toshibe" 
|
|
|
|
|
Dołączył: Aug 2006
Posty: 10,735
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Aug 2006
Posty: 10,735 |
ja mam a300, nie dosc ze jest strasznie plastikowy az swiecacy, do tego strasznie sie "palcuje" ma bluetooth do dupy musialem jakies programy po internecie sciagac, mam problemy z wyswietlaczem, nie chce sie wlaczac jesli sie rozladuje komp i wrzucam ładowanie a ta sama sprawa gdy wlacza sie czuwanie. nie wiem czy nie poszedłbym w hp nastepnym razem przynajmniej nie robia dobrych lapkow z pamiecia dedykowaną tylko z osobna graficzną.
|
|
|
|
|
Dołączył: Sep 2004
Posty: 27,489
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Sep 2004
Posty: 27,489 |
Nie wiem, mam Toshibę od 3,5 roku i przez ten czas zero problemów. Może trafiłeś na jakiś felerny model ?
|
|
|
|
|
Dołączył: Aug 2006
Posty: 10,735
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Aug 2006
Posty: 10,735 |
znajomy ma dokladnie ten sam model i ma takie same problemy (nie wiem jak tam dla niego wyglad zewnetrzny) mlodsza siostra tez ma toshibe tylko starszy model to pobawilem sie nim troszke i tez komfortu pracy nie czułem. jak ktos lubi sobie kupowac sciereczki i 3 razy dziennie klawiature wycierac no to mysle ze bedzie ok. tak to pacha dla mnie.
|
|
|
|
|
Dołączył: Feb 2003
Posty: 21,438
Tenis Trader
|
|
Tenis Trader
Dołączył: Feb 2003
Posty: 21,438 |
I tak właśnie powstają obiegowe opinie. Kupi jeden z drugim laptopa za grosze, a potem jedzie po całej marce.
Anfalast zapewniam Cię, że Toshiba ma więcej notebooków w ofercie niż tą Twoją plastikową zabawkę.
|
|
|
|
|
Dołączył: Aug 2006
Posty: 10,735
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Aug 2006
Posty: 10,735 |
2 lata temu dałem za niego 3000 dla scisłosci i byłem nastawiony ze pobawie sie nim dluzsza mete.
|
|
|
|
|
Dołączył: Aug 2005
Posty: 1,288
veteran
|
|
veteran
Dołączył: Aug 2005
Posty: 1,288 |
Dorzucę swoje 5 groszy  Również mam Tośkę, seria A200 (model 1ZB, czy jakoś tak). Już jakieś półtorej roku i złego słowa nie powiem. Niezła wydajnościowo, chodzi całymi dniami. Drobne niedogodności to: - grzeje się (ciężko trzymać dłuższy czas na kolanach), - nieprecyzyjne pokrętło głośności (dobrze, że w ogóle jest, a Acerze dziewczyny nie ma takowego w ogóle i szlag mnie trafia że muszę grzebać w ustawieniach danego programu) - brak hdmi (to już na siłę, bo to starszy sprzęt) - słyszałem cichsze lapki  Kolega Anfalast jak pisze ma tośkę z serii A300. Cóż, mnie osobiście jej wygląd skutecznie zniechęcił do zakupu (fortepianowa, lakierowa czerń, doskonale zbierająca wszelkie odciski palców), ale inne opisane przypadłości z pewnością nie są normalne, jakaś kiepska seria musiała się trafić.
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2005
Posty: 938
old hand
|
|
old hand
Dołączył: Jan 2005
Posty: 938 |
Zastanawiam się nad kupnem czegoś takiego: http://www.x-kom.pl/index.php?show_prod=52879 Prosiłbym o opinię lub o jakieś sugestie co do innego modelu nie koniecznie Asusa. Z góry dziękuje za pomoc
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2005
Posty: 6,311
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Nov 2005
Posty: 6,311 |
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2006
Posty: 3,990
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Nov 2006
Posty: 3,990 |
ile trzeba wysypac kasy na lapka ktory bedzie w miare bezawaryjny, smigna na nim nowsze gry (moze nie na max ustawieniach ale na takich zeby cieszyc oko i miec przyjemnosc z gry) tj. assasin creed 2 czy COD najnowszy oraz ma dobra matryce i sie nie grzeje nadmiernie ?:P
|
|
|
|
|
Dołączył: Aug 2006
Posty: 10,735
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Aug 2006
Posty: 10,735 |
|
|
|
|
|
Dołączył: Sep 2005
Posty: 14,202
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Sep 2005
Posty: 14,202 |
Przed kupnem laptopa przeczytalem wiele recenzji pod katem wlasnie karty graficznej, ogolnego wyciszenia podzespolow i trwalosci. No i wiele innych banalikow  Wybor padl na Acera 6930G bardzo fajny laptop z niezłym nagłośnieniem 
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2007
Posty: 12,060
GRILL MASTER
|
|
GRILL MASTER
Dołączył: Jan 2007
Posty: 12,060 |
To jeszcze tutaj się zapytam: http://allegro.pl/item1028293392_laptop_win7_64b_acer_5738_t4300_4_320_ati4570_gry.htmlJestem już na 90 % zdecydowany na ten model. Poczytałem trochę i chyba jego najsłabszą stroną jest procesor. Komputer ma mi służyć do: - oglądania filmów, nie wymagam jakiejś super jakości i wielkości ekranu, więc raczej mi to wystarczy - grania w gry, te najważniejsze to najnowsze odsłony Football Manager i Pro Evolution Soccer, czy te parametry wystarczą do "wygodnego" grania w wyżej wymienione tytuły ? - lubię mieć włączone "milion rzeczy na raz", a konkretnie to obecny komputer pozwala mi na włączenie np. tylko kasyna, czy na tym modelu będę mógł spokojnie mieć włączone kasyno, przeglądarkę, gg i jakiegoś streama z meczem naraz ? I na koniec pytanie odnośnie procesora, co daje lepszy procesor w takim zwykłym użytkowaniu ? Czy będę odczuwał jakiś dyskomfort przez to, że ten procek nie jest z tej najwyższej półki ? Z góry dzięki za pomoc 
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2006
Posty: 3,990
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Nov 2006
Posty: 3,990 |
3500 ? nie za duzo ?;) 3000 zaplacil kumpel ale rok/poltora temu jak wychodzil assasin creed I, i wtedy gra mu smigala wiec mial w miare najlepsza konfiguracje.
|
|
|
|
|
Dołączył: May 2006
Posty: 21,516
AVE LAZIO
|
|
AVE LAZIO
Dołączył: May 2006
Posty: 21,516 |
ten drugi to tylko 3 m-ce gwarancji to odpada MSI widzę,że niezłe parametry : spory plus złącze Bluetooth ale Asus też ok
|
|
|
Link skopiowany do schowka
|
|