Poprzedni temat
Następny temat
Drukuj temat
Strona 2 z 13 1 2 3 4 12 13
Dołączył: Aug 2005
Posty: 571
addict
addict
Dołączył: Aug 2005
Posty: 571
Norymberga również i moim zdaniem wygra w pierwszym spotkaniu pokazali,że są silni,myślałem jeszcze nad Hannoverem,ale śmierdzi mi niespodzianką,pozdro:*

Bonus: Unibet
Dołączył: Aug 2004
Posty: 2,512
R
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
R Offline
Dołączył: Aug 2004
Posty: 2,512
Na dzis tak:

Düsseldorf - Hamburg
Ostatnio dobry mecz Duseldorfu w Mannheim rewelacyjna koncuwka mysle ze i tym razem u siebie powinni to wygrac bo HAmburg nie zachwycal ani w meczach sparingowych ani w 1 kolejce przegranej u siebie z Hannoverem 3:7.

Hannover - Kassel i teraz czy ta wygrana Hannoveru na wyjezdzie byla przypadkiem i slabej dyspozycji HAmburga czy Hannover jest az tak mocny? przychylam sie raczeh do drugiej opcji wkonscu strzelili 7 bramek na wyjezdzie to dlaczego nie maja wczucic kilka u siebie ostatnie 2 spotkania HAnnover niestety przegral u siebie z Kassel(0:3,2:4) dzis powinni sie przelamac.

Iserlohn Roosters- Mannheim niewiem jak inni ale ja tu stawiam 1 Iserlohn ostatnio dobry mecz we Frankfurcie wynoik nie odzwierciedla tego co sie dzialo MAnnheim dramatyczny u siebie i remis ale Iserlohn w zeszlym sezonie wygral 2 razy u siebie(3:0,3:1) i lubil robic niespodzianki tym bardziej ze z takim rywalem jak MAnnkeim oczywiscie nie doradzam zeby to stawiac ale ja stawiam:)

Eisbaren - Krefeld tu nie powinno byc wałka choc niby takie najpewniejsze emcze i zawsze koncza sie dziwnym rezultatem Eisbaren tez potrzebuje czasu zeby sie rozkrecic czy im teraz uda sie wygrac? czuje bardzo ciezki mecz ale jednak postawie na nich.

Podsumowujac:
Dusseldorf-Hamburg 1 1.97
Hannover-Kassel 1 1.67

no i:
Iserlohn-Mannheim 1 2.47

ewentualnie Eisbaren-Krefeld 1 1.51
Pozdrawiam

Dołączył: Aug 2005
Posty: 886
W
old hand
old hand
W Offline
Dołączył: Aug 2005
Posty: 886
ja dizs z niemieckeij zagram chyba tylko eisbaren ktore zagra na wlansym lodowisku z jednym z kandydatow do spadku czyli z druzyna krefeld i powinien bez poblemu wygrac ten mecz:)

Dołączył: Mar 2005
Posty: 196
M
member
member
M Offline
Dołączył: Mar 2005
Posty: 196
Kol. winiacz, jeśli chodzi o drużynę KREFELD to nie wiem na jakiej podstawie uważasz że jest to drużyna do spadku.
Kadrowo prezentują się lepiej niż kilka drużyn DEL a i w sparingach przedsezonowych pokazali że spokojnie powinni się ulokować na koniec sezonu w okolicach 10 miejsca.
To tyle
POZDRAWIAM !!!

Dołączył: Aug 2005
Posty: 3,735
K
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
K Offline
Dołączył: Aug 2005
Posty: 3,735
chce stawiac under/over mam pytanie kto w tej lidze ma najlepszego bramkarza a kto najgorszego ?

Dołączył: Aug 2004
Posty: 19,866
Villain
Villain
Dołączył: Aug 2004
Posty: 19,866
Quote
chce stawiac under/over mam pytanie kto w tej lidze ma najlepszego bramkarza a kto najgorszego ?

poczytaj sobie lepiej cokolwiek, a nie wstawiaj to samo pytanie w każdym z tematów bo robi się to nudne i wkurzające !!

A bardziej na temat to moim zdaniem dzisiaj bardzo ciekawy mecz w Niemczech : [color:"blue"] Kolner - Ingolstadt [/color]

Dziwią mnie trochę kursy i to że faworytem jest Kolner, Ingolstadt nie raz już pokazało, że całkiem dobrze sobie radzi z Kolner. Ostatnimi czasy bilans ich spotkań zdecydowanie po stronie Ingolstadt (również wyjazdowych).
Wiadomo, że liga dopiero startuje i na razie mamy mało danych, ale w pierwszym meczu Ingolstadt pomimo przegranej, walczyli całkiem nieźle.

Podsumowując : kursy na to spotkanie powinny być wyrównane, a ponieważ Ingolstatd jest w roli Underdoga to biorę śmiało po kursie 3.60 w Expekt. Oczywiście stawka maksymalnie średnia ponieważ to początek sezonu, ale myślę, ża na tym meczu można zarobić.

Pozdrawiam

Dołączył: Nov 2004
Posty: 7,963
G
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
G Offline
Dołączył: Nov 2004
Posty: 7,963
no majac w pamieci szczegolne predyspozycje kelnerow do przegrywania meczy wystepujac w roli faworytow powyzszy typ uznaje za prawidlowy !!!a jeszcze brdziej wydaje mi sie ze przegraja 1 tercje

Dołączył: Dec 2004
Posty: 14,696
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Dec 2004
Posty: 14,696
Quote
Quote
chce stawiac under/over mam pytanie kto w tej lidze ma najlepszego bramkarza a kto najgorszego ?

poczytaj sobie lepiej cokolwiek, a nie wstawiaj to samo pytanie w każdym z tematów bo robi się to nudne i wkurzające !!

A bardziej na temat to moim zdaniem dzisiaj bardzo ciekawy mecz w Niemczech : [color:"blue"] Kolner - Ingolstadt [/color]

Dziwią mnie trochę kursy i to że faworytem jest Kolner, Ingolstadt nie raz już pokazało, że całkiem dobrze sobie radzi z Kolner. Ostatnimi czasy bilans ich spotkań zdecydowanie po stronie Ingolstadt (również wyjazdowych).
Wiadomo, że liga dopiero startuje i na razie mamy mało danych, ale w pierwszym meczu Ingolstadt pomimo przegranej, walczyli całkiem nieźle.

Podsumowując : kursy na to spotkanie powinny być wyrównane, a ponieważ Ingolstatd jest w roli Underdoga to biorę śmiało po kursie 3.60 w Expekt. Oczywiście stawka maksymalnie średnia ponieważ to początek sezonu, ale myślę, ża na tym meczu można zarobić.

Pozdrawiam

Mitul dopiero wrucilem z niemiec ale dlamnie jest kurs zawyrzony na Kolner jak dlamnie to wygraja 4:2 z Ingolstadt ale niewidzalem pierwszych meczy ja dzis tak stawiam <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wave.gif" alt="" />

Dołączył: Sep 2005
Posty: 218
L
enthusiast
enthusiast
L Offline
Dołączył: Sep 2005
Posty: 218
[color:"red"] Frankfurt- Koeln 1 2.05[/color]

Dołączył: Nov 2003
Posty: 1,067
K
old hand
old hand
K Offline
Dołączył: Nov 2003
Posty: 1,067
aha

Dołączył: Jun 2005
Posty: 5,699
a.k.a. "gen.Franco"
a.k.a. "gen.Franco"
Dołączył: Jun 2005
Posty: 5,699
ale co się dzieje z hamburgiem ??? dwie porażki ? czy dziś poradzą sobie z beniaminkiem ???

Dołączył: Nov 2003
Posty: 1,067
K
old hand
old hand
K Offline
Dołączył: Nov 2003
Posty: 1,067
Spokojnie hamburg powinien dzisiaj wygrać, sa mocno zmotywowani. duisburg mial po porstu duzo sczescia w pierwszych neczach. hamburg to mocna druzyna szczegolnie w domu... spokojna 1

Dołączył: Jun 2005
Posty: 5,699
a.k.a. "gen.Franco"
a.k.a. "gen.Franco"
Dołączył: Jun 2005
Posty: 5,699
no właśnie to początek sezonu ... hamburg i tak należy do faworytów ligi jednak niepokoi mnie ich postawa w pierwszych dwóch meczach ...

Dołączył: Aug 2005
Posty: 1,520
P
veteran
veteran
P Offline
Dołączył: Aug 2005
Posty: 1,520
Mam duzy problem mam nadzieje ze pomnozecie mi go rozwiazac <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" /> Ktore z dzisiejszych spotkan jest pewniejsze.
Hamburg - Duisburg czy Nuernberg - Augsburg ??

Dołączył: Sep 2005
Posty: 307
S
enthusiast
enthusiast
S Offline
Dołączył: Sep 2005
Posty: 307
Hej!!! Moim zdaniem pewniejszy jest mecz Nuernbergi!!! - dlaczego bo prezentuje bardzo przyzwoita forme! , Hamburg wreszczie powinien pokazac , ze jest faworytem ligi niemieckiej , czy sie przelamie - najwyzsza pora!!!
Nuernberg- Augsburg typ : 1 !!!
Hamburg - Duisburg typ: 1 !

Dołączył: Jun 2005
Posty: 5,699
a.k.a. "gen.Franco"
a.k.a. "gen.Franco"
Dołączył: Jun 2005
Posty: 5,699
dokładnie to według mnie dwa mecze warte dziś zagrania ... wygrają gospodarze i oby obyło się bez dogrywek ...

Pozdrawiam !!!

Dołączył: Aug 2005
Posty: 1,520
P
veteran
veteran
P Offline
Dołączył: Aug 2005
Posty: 1,520
dzieki za pomoc <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />

Dołączył: Sep 2005
Posty: 307
S
enthusiast
enthusiast
S Offline
Dołączył: Sep 2005
Posty: 307
a co myslicie nad Ingolstadt z Duesseldorfem? hmm? calkiem mily mecz

Dołączył: Apr 2005
Posty: 7,293
K
Q
Q
K Offline
Dołączył: Apr 2005
Posty: 7,293
Quote
Hej!!! Moim zdaniem pewniejszy jest mecz Nuernbergi!!! - dlaczego bo prezentuje bardzo przyzwoita forme! , Hamburg wreszczie powinien pokazac , ze jest faworytem ligi niemieckiej , czy sie przelamie - najwyzsza pora!!!
Nuernberg- Augsburg typ : 1 !!!
Hamburg - Duisburg typ: 1 !

[b][color:"red"] hmmmmm ciezko mowic o formie jezeli grało sie dopiero dwa mecze....to chyba wyjdzie w 6, 7 kolejce..kto złapał forme od poczatku..Nurnberg w 1 kolejce pokonał Mistrza "Eisbaren" 4:2..co nieznaczy ze dzis ma sobie gładko poradzic z Augsburgiem...

ktory w 1 kolejce miał niemal przegrany meczyk z Inglostadem [1:3] i potrafili w ostatnich 5 minutach strzelic 3 bramki...w tym 2 w ostatnich 53 sekundach...pamietam bo miałem undera w tym meczu....a skonczyło sie 3:4...

dzis zagrałem na przełamanie Nurnberg-Augsburg under 5,5

mimo ze H2H mowi inaczej

Nurnberg-Augsburg 7:5 , 9:2 oraz [2003] 6:5 OT 6:3

Augsburg-Nurnberg 1:2 OT , 2:3 oraz [2003] 7:3 2:3

Dołączył: Sep 2005
Posty: 5
S
stranger
stranger
S Offline
Dołączył: Sep 2005
Posty: 5
Czy możecie mi powiedziec co sądzicie o tych typach ?


1 Hamburg.-Frankfurt 1.48 3.75 6 1.08 2.31
1 1.FC Koln-M'gladb. 2.05 3.1 3.3 1.24 1.6
2 Duisburg-Leverkus. 2.9 3 2.3 1.48 1.3
1 Schalke-Hertha B. 1.75 3.4 4.1 1.16 1.86
1 Wolfsburg-Nurnberg 1.71 3.5 4.2 1.15 1.91
1 Bayern-Hannover 1.3 4.65 8 1.04 2.94
2x Mainz.-Stuttgart. 3.1 3 2.2 1.52 1.27
1 Bielefeld-K'laut. 2.15 3.1 3.1 1.27 1.55
1 Brema-Dortmund 1.65 3.5 4.6 1.12 1.99

Strona 2 z 13 1 2 3 4 12 13

Moderatorzy  rafal08 

Link skopiowany do schowka
Kto jest teraz online
9 zarejestrowanych użytkowników (latajaca_holenderka, $-man, JelineK, rafal08, ANZELMO, Sensei, aker, forty, alfa), 2,529 gości, oraz 7 wyszukiwarek.
Key: Admin, Global Mod, Mod
Statystyki forum
Strona główna forum105
Tematy51,284
Posty5,834,340
Użytkownicy24,790
Najwięcej online13,128
Sep 24th, 2025
Powered by UBB.threads™ PHP Forum Software 8.0.1