Poprzedni temat
Następny temat
Drukuj temat
Strona 9 z 13 1 2 7 8 9 10 11 12 13
Dołączył: Jun 2005
Posty: 5,699
a.k.a. "gen.Franco"
a.k.a. "gen.Franco"
Dołączył: Jun 2005
Posty: 5,699
zgadzam sie w 100 % z moim przedmówcą ... wydaje mi się że Koln po ostatnim wysokim zwycięstwie na własnym lodzie dziś też będzie chciał zagrać tak jak najlepiej potrafi i znów dziś wysoko zwycięzy ... spotykają się dwie drużyny ... jedna która zdobyła najwięcej bramek na własnym lodzie z drużyną która ma wyrazne problemy ze zdobywaniem ich na wyjazdach,zdobyła ich najmniej ze wszystkich teamów ...

Pozdrawiam !!!

Bonus: Unibet
Dołączył: Jan 2006
Posty: 1,522
S
veteran
veteran
S Offline
Dołączył: Jan 2006
Posty: 1,522
mysle ze macie racje i koln spokojnie wygra!pokusił bym sie jeszcze na inglostadt ,wkoncu powinni wygrac na wyjezdzie jak przystało na klasowa drużyne oraz na iserlohn u siebie wygrywa ostatnio nawet z duzo wyżej notowanymi wiec powinna sobie poradzic dziś!co sądzicie??pozdro...

Dołączył: Jun 2005
Posty: 5,699
a.k.a. "gen.Franco"
a.k.a. "gen.Franco"
Dołączył: Jun 2005
Posty: 5,699
ja odpuściłbym dziś jednak jeszcze ingolstad ... moge byc w błedzie ale Krefeld popsuł mi już nie jeden kupon ... potrafią u siebie zagrać bardzo dobre spotkanie i to nie ważne kogo mają za rywala ...

Pozdrawiam !!!

Dołączył: Jan 2005
Posty: 1,711
Pooh-Bah
Pooh-Bah
Dołączył: Jan 2005
Posty: 1,711
ja jedyny mecz jaki dziśzagram to over 5,5 w spotkaniu Krefeld Pinguine - ERC Ingolstadt . 2 spotkania między tymi teamami w tym sezonie zakończyły się wynikami 3-6 i 3-4 . Krefeld 7 spotkań z rzędu over 5,5 , Ingolstadt w swoich ostatnich 6 meczach 5 overów. Krefeld Pinguine - ERC Ingolstadt - over 5,5 <img src="/ubbthreads/images/graemlins/whistleblower.gif" alt="" />

Dołączył: Oct 2005
Posty: 2
A
stranger
stranger
A Offline
Dołączył: Oct 2005
Posty: 2
Witam serdecznie . <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" /> <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" /> <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" /> Dalej ktoś uważa , że Ingolstadt nie stracił formy? Według mnie stracili i to duży jej zasób , ale taki jest sport... <img src="/ubbthreads/images/graemlins/confused.gif" alt="" /> <img src="/ubbthreads/images/graemlins/confused.gif" alt="" /> <img src="/ubbthreads/images/graemlins/confused.gif" alt="" /> Pozdro dla grających ! <img src="/ubbthreads/images/graemlins/Piwko_1.gif" alt="" /> <img src="/ubbthreads/images/graemlins/Piwko_1.gif" alt="" />

Dołączył: May 2003
Posty: 1,508
D
veteran
veteran
D Offline
Dołączył: May 2003
Posty: 1,508
[color:"blue"] KOLEJKA NA DZIEŃ 08.01

Norimberg - Hamburg 1.97, 4.43, 2.64
Frankfurt - Hannover 1.90, 4.45, 2.77
Düsseldorf - Eisbaren 2.11, 4.37, 2.44
Mannheim - Kassel 1.50, 4.81, 4.21
Duisburg - Krefeld 2.16, 4.36, 2.39
Augsburg - Iserlohn Roosters 1.94, 4.47, 2.71 [/color]

Dołączył: May 2005
Posty: 97
G
journeyman
journeyman
G Offline
Dołączył: May 2005
Posty: 97
Nürnberg Ice Tigers - Hamburg Freezers (1x) 1,39

Statystyki wyraźnie pokazują że w około 78% w pojedynkach między tymi ekipami wygrywa gospodarz. Na 14 meczy 11 razy tak sie zdarzyło. Wydaje mi się że tym razem też tak będzie. Nurnberg u siebie zawsze z nimi wygrywała jak dotychczas. Zdarzały się też wygrane w karnych więc dlatego mecz lepiej podeprzeć (dla lubiących ryzyko polecam czyste 1). Na ten mecz przyjedzie 500 fanów drużyny z Hamburga co tylko polepszy atmosfere spotkania ale nie sądze żeby w jakimś większym stopniu pomogło gościom. Wydaje mi się że na jutro ten typ jest najbardziej pewny z wszystkich.

Last edited by kewin; 08/01/2006 17:21.
Dołączył: Feb 2004
Posty: 7,011
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Feb 2004
Posty: 7,011
gismo zgadzam sie z tym typem jak najbardziej dodaje do tego Frankfurt który dzis spotyka sie z Hannoverem.Przed wczoraj Frankfurt został skarcony przez Hamburg mimo iz prowadził 2-0 zlekceważył przeciwnika i przegrał 2-3.Dzis tego błedu juz nie popełnia i powinni w regulaminowym czasie pokonac dzisiejszych przeciwników.Dodam tylko ze w ciagu 7 lat Frankfurt przegrał tylko raz u siebie z Hannoverem 1-4 a było to w 2000r.Na 15 meczy 13 zwyciestw Franków 1 remis i 1 porazka.Dzis mobilizacja w druzynie z Frankfurtu i jestem skłonny zagrac ich mocno w profie 2.03 9/10.

Dołączył: Nov 2003
Posty: 1,962
T
Pooh-Bah
Pooh-Bah
T Offline
Dołączył: Nov 2003
Posty: 1,962
Post deleted by kewin

Dołączył: May 2005
Posty: 97
G
journeyman
journeyman
G Offline
Dołączył: May 2005
Posty: 97
W 14 ostatnich meczach sie tak zdarzyło, 90% to wszystkie mecze miedzy obiema ekipami. Pozdrawiam

Dołączył: Dec 2004
Posty: 33
D
newbie
newbie
D Offline
Dołączył: Dec 2004
Posty: 33
Wcale nie przekonuje mnie dzisiaj Frankfurt, obym sie mylił, bo masa ludzi to dzisiaj gra i to za grubszą kase, sugerujac sie statystykami. To jednak za mało wg mnie. Buki właśńie na tym zwijają kase

Dołączył: Feb 2004
Posty: 7,011
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Feb 2004
Posty: 7,011
To że duzo ludzi gra Frankfurt to nie znaczy że by go nie grać mnie akurat to nie interesuje czy ludzie to graja czy nie. Wierze dzis w nich ze bez zadnych stresów wygraja z Hannoverem i nie popełnia takiego błedu jak przedwczoraj z Hamburgiem bo co jak co ale w 6 porazke z rzedu nie chce mi sie wierzyć.Do boju LIONS!!!

Dołączył: May 2005
Posty: 97
G
journeyman
journeyman
G Offline
Dołączył: May 2005
Posty: 97
Quote
co jak co ale w 6 porazke z rzedu nie chce mi sie wierzyć.

Ostatnio wygrali z Adler Mannheim 5:2

http://betandwin.enetpulse.com/?g=ih&amp...69&a_id=732 [betandwin.enetpulse.com]

Dołączył: May 2005
Posty: 97
G
journeyman
journeyman
G Offline
Dołączył: May 2005
Posty: 97
Post deleted by kewin

Dołączył: May 2005
Posty: 97
G
journeyman
journeyman
G Offline
Dołączył: May 2005
Posty: 97
Duisburg (0) - Krefeld Pinguine (2)


Typ: 2
Kurs: 1,25

Wspaniała atmosfera w ekipie po ostatnim wygranym meczu z liderem niemieckiej DEL ERC Ingolstadt 3:1 przy własnej publiczności. Wspaniałe bramki poprawiły humor niejednemu kibicowi Pingwinów z Krefeld. Bramki strzelali Richard Pavlikovsky oraz dwukrotnie Alexander Selivanov. Robert Müller kapitalnie bronił. Dzisiaj Czarno-żółci spotykają się w Duisburgu aby zmierzyć się z lokalną ekipą. Jednak przyjdzie im zagrać bez swojego kapitana, kanadyjczyka Chris'a Herperger'a, który po trzykrotnym dostaniu 10-minutowych kar automatycznie jest wykluczony na kolejne spotkanie. To jest spora strata Pingwinów ale nie sądze żeby przegrali 2 bramkami. Oba zespoły spotkały się już ze sobą dwu krotnie. Za każdym razem górą byli Czarno-żółci wygrywając u siebie 5:2 a na wyjeździe 4:3. Drużyna z Duisburga jest beniaminkiem niemieckiej DEL, mimo tego iż uważam że utrzymają się w lidze, nie daje im większych szans żeby rozgromili Krefelg. Przychylam się bardzie do remisu bądź nawet wygranej gości.

typ handi 0:2

Last edited by kewin; 08/01/2006 17:18.
Dołączył: Feb 2004
Posty: 7,011
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Feb 2004
Posty: 7,011
Quote
gismo zgadzam sie z tym typem jak najbardziej dodaje do tego Frankfurt który dzis spotyka sie z Hannoverem.Przed wczoraj Frankfurt został skarcony przez Hamburg mimo iz prowadził 2-0 zlekceważył przeciwnika i przegrał 2-3.Dzis tego błedu juz nie popełnia i powinni w regulaminowym czasie pokonac dzisiejszych przeciwników.Dodam tylko ze w ciagu 7 lat Frankfurt przegrał tylko raz u siebie z Hannoverem 1-4 a było to w 2000r.Na 15 meczy 13 zwyciestw Franków 1 remis i 1 porazka.Dzis mobilizacja w druzynie z Frankfurtu i jestem skłonny zagrac ich mocno w profie 2.03 9/10.

Nie zawiedli mnie chłopaki Frankfurt LIONS 5-1 <img src="/ubbthreads/images/graemlins/Hurrra.gif" alt="" />

Dołączył: May 2005
Posty: 97
G
journeyman
journeyman
G Offline
Dołączył: May 2005
Posty: 97
Mnie też nikt nie zawiódwł i kasa sama przyszła <img src="/ubbthreads/images/graemlins/crazy.gif" alt="" />

<img src="/ubbthreads/images/graemlins/wave.gif" alt="" />

Dołączył: Dec 2004
Posty: 33
D
newbie
newbie
D Offline
Dołączył: Dec 2004
Posty: 33
Post deleted by kewin

Dołączył: Dec 2005
Posty: 62
A
journeyman
journeyman
A Offline
Dołączył: Dec 2005
Posty: 62
Mi też wszystko weszło <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" /> <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" /> <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" /> <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" /> Życze dalszych sukcesów <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wave.gif" alt="" /> <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wave.gif" alt="" /> <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wave.gif" alt="" /> Pozdro <img src="/ubbthreads/images/graemlins/Piwko_1.gif" alt="" />

Dołączył: May 2005
Posty: 97
G
journeyman
journeyman
G Offline
Dołączył: May 2005
Posty: 97
Ingolstadt - Frankfurt Lions 1,75 4,50 3,25
Hamburg Freezers - Adler Mannheim 1,95 4,40 2,75
Kassel Huskies - Eisbären Berlin 2,75 4,40 1,95
Kölner Haie - Duisburg 1,40 5,20 5,10

Mnie najbardziej interesuje mecz ERC - Lions i niedługo podam tu moją analize

Strona 9 z 13 1 2 7 8 9 10 11 12 13

Moderatorzy  rafal08 

Link skopiowany do schowka
Kto jest teraz online
6 zarejestrowanych użytkowników (Sensei, forty, poozon, latajaca_holenderka, betowiec, kamel), 3,031 gości, oraz 6 wyszukiwarek.
Key: Admin, Global Mod, Mod
Statystyki forum
Strona główna forum105
Tematy51,283
Posty5,833,826
Użytkownicy24,790
Najwięcej online13,128
Sep 24th, 2025
Powered by UBB.threads™ PHP Forum Software 8.0.1