|
|
Dołączył: Aug 2005
Posty: 886
old hand
|
|
old hand
Dołączył: Aug 2005
Posty: 886 |
czyzby dzis w norwegii cztery jedyneczki a mianowicie storhamar!!! lilehamerr tronheim stjrnen jak myslicie bo mi sie wydaje ze powinny wejsc jak maselko ...storhmar raczej nie podlega dyskusji tronheim zawsze mocna u isebie a graja tylko z cometami ktorzy musza zaczac zaraz przegrwyac .... lilehmer wiadomo jak nei dzis o chyba nigdy:P no stjernen tutaj kieruj e si egluownie wynikami miedzy tymi druzynami i wydaje mi sie ze powinna byc jeyneczka patrzac na poprzednie sezony a wy jak uwazacie???
|
|
|
|
|
Dołączył: Sep 2003
Posty: 2,351
Pooh-Bah
|
|
Pooh-Bah
Dołączył: Sep 2003
Posty: 2,351 |
Osobiscie uwazam ze 4 jedynki to by bylo za latwe, a liga norweska lubi nas przeciez zaskakiwac, beda 3 jedynki i jedna niespodzianka <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" /> gdzie sadze ze najblizej do niej w Trondheim
|
|
|
|
|
Dołączył: Aug 2005
Posty: 886
old hand
|
|
old hand
Dołączył: Aug 2005
Posty: 886 |
No wiec ja grma storhamar lilehamer trondheim wydaje mi sie ze nei powinno byc problemu z tmi meczami plus liberec i czuje z bedize jutro sie sympatycznei szlo do stsu po odbior kasiory:P:)
|
|
|
|
|
Dołączył: Oct 2002
Posty: 5,431
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Oct 2002
Posty: 5,431 |
Terrorist jest na miejscu "siedzi" wiec w norweskim hokeju swietnie, ale pare slow ode mnie.. 2 spotkania na dzisiaj a mianowicie Storhamar i Stjernen i troszke paradoksalnie ale jako "superpewniaka" widze bardziej tych drugich po wyzszym kursie...
Natomiast na pewno nie rusze Trondheim, Comet wzmocnil sie przez sezonem bardzo znacznie i juz gra w 1 kolejce na nich przeciwko Friskowi @4,2 przyniosla spore profity.. Porazka z Valerenga po dogrywce.. Pokusilem sie takze o zagranie czystej 1 na Comet chociaz powinienem grac z remisem, ale madry typer po szkodzie <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" /> Zdenek Kucirek dobrze poczyna sobie w bramce, atak tez zdecydowanie poprawiony.. Fantastycznie w meczy z Friskiem zagrala 2 linia a zwlaszcza skrzydlowi Peter Lorentzen i Jiri Jantovsky, ktorzy dali o sobie znac takze w meczu z Valerenga...
Ci ktorzy uwazaja dzis TIK za tzw. pewniaka moga sie przejechac, dla mnie no bet
Stjernen 1 @1,85 6/10 Storhamar 1 @1,50 5/10
Pozdrawiam Dominik
|
|
|
|
|
Dołączył: Aug 2005
Posty: 886
old hand
|
|
old hand
Dołączył: Aug 2005
Posty: 886 |
a ja tam gram na trondheim .....i wiem z oni to wygraja bo sa cholernie mocni na wlasnym lodize a comety jak comety beda ogony tabeli i o jakich wy wzmocnieniach mowicei???
|
|
|
|
|
Dołączył: Aug 2005
Posty: 886
old hand
|
|
old hand
Dołączył: Aug 2005
Posty: 886 |
Bo napewno nei byly takei zeby nie wygral z nimi trondheim i to jescze na sowim lodzie....ale top tylko moje zdanie
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2005
Posty: 861
old hand
|
|
old hand
Dołączył: Mar 2005
Posty: 861 |
Gadacie o ty 1 , a co mianowicie z valarenga ,w I kolejce frisk przegralz cometami 1-5, a w II valernga wygrala z cometami po dogrywce.I chyba val powinna sobie poradzic z friskiem .Jak myslisz terrorist??
|
|
|
|
|
Dołączył: Sep 2003
Posty: 2,351
Pooh-Bah
|
|
Pooh-Bah
Dołączył: Sep 2003
Posty: 2,351 |
No ja konsekwentnie stawiam na porazki Valerengi ewnetuaalnie z podporka, po 20 kolejkach sprawdzam bilans <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" /> dzis w CB frisk +0.5 2,25
|
|
|
|
|
Dołączył: Oct 2002
Posty: 5,431
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Oct 2002
Posty: 5,431 |
Kolego winiacz.. m.in. Jantovsky, Tellstrom, Kucirek, Saxrud... Ale po co ja w ogole produkuje... Piszesz pan gram na Trondheim, ok, ale poprzyj to jakimis argumentami... Chociazby h2h abo co  Nie wiem czy masz jakiekolwiek pojecie o lidze norweskiej czy ot tak sobie piszesz... Mam nadzieje ze to 1. ale intuicja i doswiadczenie podpowiadaja to drugie... Terrorist dobra taktyka... Ja tez zalozylem podobna.. Gra na porazki Valerengi, a poza tym moja ulubiona druzyna stal sie wlasnie Comet Halden <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" /> Czekamy na ciekawe info z Oslo <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wave.gif" alt="" />
|
|
|
|
|
Dołączył: Sep 2003
Posty: 2,351
Pooh-Bah
|
|
Pooh-Bah
Dołączył: Sep 2003
Posty: 2,351 |
Czekamy na ciekawe info z Oslo <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wave.gif" alt="" /> zimno w dupe i pizdzi wiatrem masakrycznie <img src="/ubbthreads/images/graemlins/frown.gif" alt="" />
|
|
|
|
|
Dołączył: May 2005
Posty: 4,203
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: May 2005
Posty: 4,203 |
Mam pytanie do Dominika(Goniek) dlaczego uważasz,że Stjernen na dziś to może być nawet superpewniak w konkursie.Bardzo mnie zaciekawił ten typ i jeśli mogę prosić o więcej info dotyczące tego meczu to byłbym wdzięczny.Kurs bardzo mnie kusi na Stjernen jednak czekam na opinie przede wszystkim Dominika i Terrorista.Z góry dziękuje i Pozdrawiam
|
|
|
|
|
Dołączył: Apr 2004
Posty: 298
enthusiast
|
|
enthusiast
Dołączył: Apr 2004
Posty: 298 |
Jesli ktos moglby przyslac wynik koncowy(!!!)hokeja STORHAMAR-STAVANGER z bramki idei na numer 505-705-071 bylbym wdzieczny(2 zmiana <img src="/ubbthreads/images/graemlins/frown.gif" alt="" />) <img src="/ubbthreads/images/graemlins/Piwko_1.gif" alt="" />
|
|
|
|
|
Dołączył: Oct 2002
Posty: 5,431
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Oct 2002
Posty: 5,431 |
ElNinio: Po pierwsze h2h zdecydowanie na korzysc Stjernen w swojej hali.. Rzeczywiscie Sparta ograla Trondheim w ostatniej kolejce grajac na swoim lodowisku, ale jest to wlasnie druzyna swojego lodu. Sila personalna Stjernen: bracia blizniacy Zubkovie z Koszyc graja bardzo dobrze, obronca Niclas Juntti znakomicie, Savid Hnat, Marcus Selvaag, a ponadto mysle ze sporo wiecej pokaze Martin Kariya z University of Maine... Kurs mi sie podoba... Nie sadze ze bedzie latwo, ale kto nie ryzykuje ten nie ma.. Dzisiaj Stjernen to moj typ dnia i dlatego jest takze superpewniakiem w konkursie...
Pozdrawiam Dominik
|
|
|
|
|
Dołączył: Sep 2003
Posty: 2,351
Pooh-Bah
|
|
Pooh-Bah
Dołączył: Sep 2003
Posty: 2,351 |
ja tam nie uwazam tego typu za superpewniaka, ale spotkanie ktore od kursu 1,80 w gore jest dla mnie oplacalne do zagrania podobnie jak frolunda za 2,30 w expekt ale za 1,85 w unibet czy 1,95 juz nie
w opisy sie zadne nie bawie bo spieprzam do domu bo zamarzlem, wracam wieczorem na hoka
|
|
|
|
|
Dołączył: Sep 2003
Posty: 2,351
Pooh-Bah
|
|
Pooh-Bah
Dołączył: Sep 2003
Posty: 2,351 |
Dubel a nawet trebel dnia to dla mnie na dzis Storhamar + Lillehammer + Barcelona <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />
|
|
|
|
|
Dołączył: Aug 2005
Posty: 886
old hand
|
|
old hand
Dołączył: Aug 2005
Posty: 886 |
a ja zagrlem storhamar lillehamer liberec....:) z tym ze jak mowi kolega powyzj ja sie apewne na tym nei znam i perwnei jescze gram za 2 zlote wiec mna sie nei sugerujcie
|
|
|
|
|
Dołączył: Oct 2002
Posty: 5,431
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Oct 2002
Posty: 5,431 |
Winiacz ja znam Terrorista, Vonseba Domingosa i pare innych osob i jak oni napisza co graja nawet bez zadnego uzasadnienia to wierze ze to jest przemyslane... Ciebie nie znam, widze ze sporo postow piszesz ale jakichs uzasadnienien niewiele...
Nasza polemika dotyczyla akurat meczu Trondheim - Comet, a nie innych spotkan bo co do innych jestesmy zgodni, gdyz akuratnie mam w grze identyczny trypel jaki przedstawiles powyzej <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" />
A co do tego kto za ile gra, malo mnie to obchodzi bo czlowiek grajacy za 2 zlote moze miec typy poparte znomitymi przemysleniami i nie wsadzaj prosze do moich ust slow ktorych nie wypowiedzialem/napisalem...
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2004
Posty: 282
enthusiast
|
|
enthusiast
Dołączył: Nov 2004
Posty: 282 |
Dubel a nawet trebel dnia to dla mnie na dzis Storhamar + Lillehammer + Barcelona <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" /> mam pytanko własnie odnosnie LILLEHAMER czemu dzis taka pewna 1? Oni słabo zaczeli sezon..nie podwaam tego tylko zadaje pytanie <img src="/ubbthreads/images/graemlins/cool.gif" alt="" />
|
|
|
|
|
Dołączył: May 2005
Posty: 9,285
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: May 2005
Posty: 9,285 |
A ja dzis zagralem wlasnie Valerenge.
Pomimo niezbyt pewnej postawy jak narazie obroncy mistrza norwegii, wydaje mi sie ze Valerenga dzis wygra. H2H miedzy tymi druzynami bardzo wyrownane i zaciete, ale Frisk to juz nie ta sama druzyna jak sezon temu, bedzie im ciezko obronic miejsce w tablei po sezonie zasadniczym z zeszlego roku. Mozna delikatna uwage zwrocic na mecze obydwóch druzyn Z Comet w tym sezonie: Frisk u siebie 1-5, Val na wyjezdzie 2-1 po dogrywce
To jest jedyny mecz jaki dzis zagralem z Norwegii
Przekonamy sie wieczorem
pozdrawiam
cuba
|
|
|
|
|
Dołączył: May 2003
Posty: 4,543
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: May 2003
Posty: 4,543 |
g00niek <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wave.gif" alt="" /> za Stjeren
Jak spotkam Cie na ulicy to bede sie kłaniał do stop <img src="/ubbthreads/images/graemlins/grin.gif" alt="" />
|
|
|
Link skopiowany do schowka
|
|