|
|
Dołączył: Apr 2002
Posty: 8,948
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Apr 2002
Posty: 8,948 |
Czas powoli przygotowywac sie do rozpoczecia sezonu hokejowego w ligach europejskich. W tym watku piszemy o sprawach dotyczacych 1 Ligi norweskiej. Pomocny link: http://www.hockey.no/Start pierwszej kolejki 9 wrzesien.
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2005
Posty: 196
member
|
|
member
Dołączył: Mar 2005
Posty: 196 |
Może to niewiele ale na początek zawsze coś <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" /> Otóż ze wstępnego rozeznania wynika że głównymi faworytami do mistrzostwa będą ekipy STORHAMAR i VALERENGI.Z kolei na przeciwnym biegunie tabeli od początku sezonu "zadomowić" się powinny ekipy COMET i MANGLERUD. Narazie tylko tak krótko i "sucho", ale temat w najbliższym czasie powinien się ruszyć.
|
|
|
|
|
Dołączył: Sep 2003
Posty: 2,351
Pooh-Bah
|
|
Pooh-Bah
Dołączył: Sep 2003
Posty: 2,351 |
Druzyny powoli zaczynaja przygotowania do sezonu, na razie jestem calkiem zielony, ale bede staral sie lapac jakies informacje, gorzej bedzie z przekazywaniem przynajmniej na razie gdys nie chca mi norwedzy netu zalozyc <img src="/ubbthreads/images/graemlins/frown.gif" alt="" /> czy bezprzewodowy via BlueConnect dziala za granica?
No i przymierzam sie do karnetu na Valerenge, szkoda tylko ze poziom hoka norweskiego znacznie odbiega np od szwedzkiego....:(
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2003
Posty: 1,067
old hand
|
|
old hand
Dołączył: Nov 2003
Posty: 1,067 |
więc czekamy na wieści z norwegii terrorist <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />, co do sezonu to pewnie będzie jak zwykle storhamar i valerenga zaczną ostro i tak będzie do końca... Mam nadzieje że manglerud zagra podobnie jak 3 sezony temu, czyli troszke kaski na nim będzie szło zarobic... pamietam te porazki po 13:0 ze storhamarem, to byly czasy... <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" />
|
|
|
|
|
Dołączył: Sep 2003
Posty: 2,351
Pooh-Bah
|
|
Pooh-Bah
Dołączył: Sep 2003
Posty: 2,351 |
widzialem skroty i opisy z paru spotkan, najbardziej zaciekawila mnie porazka valerengi z lillehammer 1:4.....
wiecej napisze jak na troche dluzej zagoszcze na necie
|
|
|
|
|
Dołączył: Apr 2004
Posty: 19,495
+
|
|
+
Dołączył: Apr 2004
Posty: 19,495 |
[*] Wiem, że takimi rzeczami jak h2h nie nalezy sie zbyt mocno sugerowac.. ale gdy patrze na h2h pomiedzy Valeranga a Sparta Sarpsborg to nie wiem czy sie smiac czy plakac <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wink.gif" alt="" />
30-3-1 na korzysc hokeistow ze stolicy <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" /> (w sezonach 1998-2005)
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2005
Posty: 196
member
|
|
member
Dołączył: Mar 2005
Posty: 196 |
Niby tak kol. Rivaldinho ale jak wiadomo Valerenga niemal każdy sezon rozpoczyna SŁABIUTKO,a po drugie kilka dni temu w meczu sparingowym owa Sparta pokonała w Oslo gospodarzy.A to daje dużo do myślenia... Reasumując radzę ostrożnie albo wogóle omijać mecze w pierwszej koejce. POZDRAWIAM !!!
|
|
|
|
|
Dołączył: Aug 2005
Posty: 3,735
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Aug 2005
Posty: 3,735 |
5064 TRONDHEIM-STAVANGER 1,55 wczoraj 5064 TRONDHEIM-STAVANGER 1,62 dzisiaj
kurs z toto mixa na Trondheim rosnie
|
|
|
|
|
Dołączył: May 2005
Posty: 9,285
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: May 2005
Posty: 9,285 |
5064 TRONDHEIM-STAVANGER 1,55 wczoraj 5064 TRONDHEIM-STAVANGER 1,62 dzisiaj
kurs z toto mixa na Trondheim rosnie Trondheim stracil kilku kluczowych graczy, zanim odbuduja troche zespol minie troszke. Satavaneger zas bez wiekszych zmian. To jest pierwsza kolejka wiec ludzie "probuja' niespodzianek, dlatego taka odpowiedz mixa, ze kurs na gospodarzy rosnie a na gosci maleje,poki co sa to minimalne roznice wiec nie ma zbytniego hurraoptymizmu aby grac gosci.
|
|
|
|
|
Dołączył: Jul 2005
Posty: 1,144
old hand
|
|
old hand
Dołączył: Jul 2005
Posty: 1,144 |
[*] Wiem, że takimi rzeczami jak h2h nie nalezy sie zbyt mocno sugerowac.. ale gdy patrze na h2h pomiedzy Valeranga a Sparta Sarpsborg to nie wiem czy sie smiac czy plakac <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wink.gif" alt="" />
30-3-1 na korzysc hokeistow ze stolicy <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" /> (w sezonach 1998-2005) Valerengen opuściło przed sezonem 10 zawodników z poprzedniego składu. Jednak na ich miejsce sprowadzono 7 nowych, jednak skoncentrowano sie przedewszystkim na obrońcach i bramkarzu. Ogólnie walka o pierwszą czwórke.. Sparta natomiast największą bolaczke ma w grze obronnej i słabym bramkarzu. Wyniki meczy przedsezonowych potwierdzaja to. Jednak w drużynie jest również kilku ciekawych zawodników przednich formacji. Ogólnie rzecz biorąc ten mecz dzisiaj odpuszczę ale raczej nie powinno być niespodzianki, a H2h to potwierdza.....
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2003
Posty: 1,067
old hand
|
|
old hand
Dołączył: Nov 2003
Posty: 1,067 |
dla mnie dzis tak na oko manglerud dostenie lanie. to pewne. co do trondheim to widze tutaj jedynke. na www.hockey.no [ hockey.no] sa dostepne mecze przedsezonowe i prezentowali sie calkiem niezle. poza tym u siebie zawsze jechali bardzo dobrze. ale radzilbym na poczatku sezonu przede wszytkim uwaznie obserwowac... daltego ja sobie daruje <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" /> pozdroovka
|
|
|
|
|
Dołączył: Sep 2003
Posty: 2,351
Pooh-Bah
|
|
Pooh-Bah
Dołączył: Sep 2003
Posty: 2,351 |
W ostatnim spotkaniu w Jordal Amfi Valerenga pomino zwyciestwo 4:0 wcale nie przypominala druzyny z zeszlego sezonu, o mistrzostwie w tym sezonie moga zapomniec
sadze ze stawianie na porazki Valerengi powinno byc oplacalne
|
|
|
|
|
Dołączył: Sep 2005
Posty: 13,934
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Sep 2005
Posty: 13,934 |
Cześc Terrorist co sądzisz o Storhamarze czy jest to pewny typ (wiadomo pewniaków nie ma)kursik 1,25 do dołożenia dobry Mieszkasz w Norwegii więc wiesz więcej od nas pozdro
|
|
|
|
|
Dołączył: Aug 2005
Posty: 1,520
veteran
|
|
veteran
Dołączył: Aug 2005
Posty: 1,520 |
A ja uważam że dzisiaj wygra Valerenga pomimo slabej formy w pierwszy meczu.
|
|
|
|
|
Dołączył: Sep 2005
Posty: 2,396
Pooh-Bah
|
|
Pooh-Bah
Dołączył: Sep 2005
Posty: 2,396 |
To byłby za gruby przekręt gdyby Storhamar nie dał dzisiaj rady. Wiem, że to dopiero 2 kolejka i na podstawie jednego rozegranego meczu ligowego nie można nic sądzić, ale ale... Storhamar to drużyna, która co roku plasuje się w ścisłej czołówce, Manglerud Star to tradycyjnie ogon, outsider. Tak bedzie chyba i w tym sezonie.
|
|
|
|
|
Dołączył: Sep 2003
Posty: 2,351
Pooh-Bah
|
|
Pooh-Bah
Dołączył: Sep 2003
Posty: 2,351 |
Ja nie gram Storhamar bo w sieci najwyzej moge zagrac za 1,12 a hokejow ponizej 1,20 nie gram
zagralem handicap +5.5 na manglerud w tym spotkaniu i under 7.5, storhamar bramek nie powinien stracic max 1 a strzelic wiecej niz 6 tez nie powinien
moze i Valerenga dzis wygra, ja gram odwrotnie i nawet jak tego nie trafie, po 20 kolejkach gry przeciwko valerendze o bilans bede spokojny
|
|
|
|
|
Dołączył: Sep 2005
Posty: 13,934
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Sep 2005
Posty: 13,934 |
Poszło Storhamar za 1.25 za 100zł plus kilka innych meczyków miejmy nadzieje że nie będzie niespodzianki <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />
|
|
|
|
|
Dołączył: Sep 2005
Posty: 8
stranger
|
|
stranger
Dołączył: Sep 2005
Posty: 8 |
Ja dałem dzis 3 szpil za 100zl hokej norweskiego pewne wyliczone p*k 100stavanger po 2.12 lillehamer po2.12 i storhamer po 1.27 i mysle ze nie powinno byc z tymi meczmi problemu pozdrawiam <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" />:D:D:D:D:D::D:D:D:
|
|
|
|
|
Dołączył: Sep 2003
Posty: 2,351
Pooh-Bah
|
|
Pooh-Bah
Dołączył: Sep 2003
Posty: 2,351 |
no ja tez jestem dzis ze stavanger <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" /> ale po 1,85 <img src="/ubbthreads/images/graemlins/frown.gif" alt="" />
|
|
|
|
|
Dołączył: Sep 2005
Posty: 2,396
Pooh-Bah
|
|
Pooh-Bah
Dołączył: Sep 2005
Posty: 2,396 |
Jakie szanse na zwycięstwo Lillehamer z Manglerud Star w dzisiejszej kolejce? Wydaje sie, że gospodarze powinni odnieść pierwsze zwycięstwo w tym sezonie. Przeciwnika mają idealnego.
|
|
|
Link skopiowany do schowka
|
|