|
|
Dołączył: Oct 2002
Posty: 5,431
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Oct 2002
Posty: 5,431 |
Witajcie,
Czekam na terrorista ktory chyba jednak nie za bardzo ma ochote pisac na zimnie newsy z norweskiej prasy...
Dzisiaj dla mnie z uwagi na niezly kurs Valerenga.. 2,45 bardzo intersujacy kurs, w tamtym roku bylby to zdecydowanie pojedynek na szczycie w tym jednak moim zdaniem poziom zdecydowanie sie wyrownal.. Mimo wszystko na pewno jest to mecz kolejki...
Poza tym mocniej na Comet, nie bede sie powtarzal, linia ataku Jantovsky-Wagstrom-Lorentzen robi furrore (i wlasnie co tam pisza w Norwegii o nich <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" /> ) Dzisiaj Lillehammer u korych cenionym przeze mnie zawodnikiem jest Michal Pinc... Mysle ze @1,9 oplaca sie zagrac ten mecz..
3 pozostale mecze dla mnie no bety... I prosze sie nie sugerowac <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />
I terrorist i dwazwierzatka pisali o fatalnej postawie zespolu manglerud/star ale sparta tez do potentatow nie nalezy, to pojedynek 2 najslabszych zespolow w tym sezonie i od takich meczow trzymam sie z daleka.. Kurs 1,25 dla mnie smieszny.. Co do meczu Stavanger-Frisk to mimo wszystko sklanialbym sie do swietnego kursu na gosci w Expie 3,8 natomiast Unibet z kolei ma ciekawa oferte na Trondheim 2,05 i uwazam ze obie te propozycje sa wartosciowe ale tak jak pisalem gram tylko Valerenge i Comet...
Pozdrawiam Dominik
|
|
|
|
|
Dołączył: Sep 2005
Posty: 2,396
Pooh-Bah
|
|
Pooh-Bah
Dołączył: Sep 2005
Posty: 2,396 |
Witam! Dla mnie pojedynek sarpsborga z manglerud to chyba jedyny przypadek kiedy nie obstawiam porażki tych drugich. Po prostu zbyt wielkie ryzyko za niewielki kursik. Kusi Stavanger ale nie mozna zapominać, że Frisk to spece od wyjazdów i ten sezon znow nam to doskonale uwidacznia. Dlatego sie wstrzymam. Pozdrawiam.
|
|
|
|
|
Dołączył: Aug 2003
Posty: 2,154
Pooh-Bah
|
|
Pooh-Bah
Dołączył: Aug 2003
Posty: 2,154 |
Ja osobiscie zastanawialem sie nad Storhamarem x2 1.56 w profie.Poczatkowo porownywalem kursy i np w nordic faworytem byl Storhamar.Dlaeczego?Na 5 ostatnich meczy w Oslo 4 mecze konczyly sie x lub 2 w regulaminowym czasie(w tym 3 po rzad).Po drugie jak rozmawialem z terroristem jakis czas temu to mowil ze w tym sezonie Storhamar a potem dlugo dlugo nic.Po dluzsyzm namysle odpuszcze chyba wogole stawianie tego spotkania bo szczyt i kazdy wynik mozliwy.Comet za to prezentuje sie bardzo dobrze.Wygrane 5:1 nad Friskiem i 3:1 nad Trondheim na wyjazdach oraz bardzo wyrownane mecze z silnymi Stjernen i Vala zakonczone remisami w regulaminowym czasie.Lillehamer nieszczegolnie sie prezentuje,meczarnia z Manglerudem.H2h home z tamtego sezonu 2:1 i 7:2 dla Comet.Ciekawy typ.pozdrawiam
|
|
|
|
|
Dołączył: Oct 2005
Posty: 386
enthusiast
|
|
enthusiast
Dołączył: Oct 2005
Posty: 386 |
Na jutro mecze ja proponuje: Lillehammer - Valerenga 2 Stavanger - Sparta S. 1 Manglerud - Comet 2
|
|
|
|
|
Dołączył: Apr 2005
Posty: 157
member
|
|
member
Dołączył: Apr 2005
Posty: 157 |
witam witam panowie co co sadzicie o meczu Frisk-Stjernen kurs na stjernen jest 2,5 w toto ostatnie 4 spotkania przegrali jedna bramka przy czym strzelali duzoooo!!! maja strzelonych najwiecej bramek w lidze 35 <img src="/ubbthreads/images/graemlins/shocked.gif" alt="" /> to tyle ode mnie jak cos wiecie czego ja niewiem to piszcie ale moim zdaniem czysta 2 te przegrane powinny ich zmotywowac bo druzyne maja dobra a frisk jest sredniaczkiem jak dla mnie <img src="/ubbthreads/images/graemlins/ooo.gif" alt="" />
|
|
|
|
|
Dołączył: Feb 2005
Posty: 10,442
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Feb 2005
Posty: 10,442 |
Dla mnie dzis poki co jedno spotkanie : Stavanger - Sparta typ 1 kurs 1,55
Spotkanie lidera norweskiej ekstraklasy ze Sparta, dla mnie kurs naprawde wyjety troche z kosmosu. Sparta owszem gra dobrze ale tylko u siebie na wyjazdach traci wiele z wartosci , natomiats Stavangerpoki co na fali a osatnie zwycieswto z Frisk dopiero po dogrywce u siebie zmobilizuje ich dzis do latwgeo zwyciestwa w regulamionowym czasie, takie moje zdanie.
|
|
|
|
|
Dołączył: Sep 2003
Posty: 1,278
veteran
|
|
veteran
Dołączył: Sep 2003
Posty: 1,278 |
Dla mnie dzis poki co jedno spotkanie : Stavanger - Sparta typ 1 kurs 1,55
Spotkanie lidera norweskiej ekstraklasy ze Sparta, dla mnie kurs naprawde wyjety troche z kosmosu. Sparta owszem gra dobrze ale tylko u siebie na wyjazdach traci wiele z wartosci , natomiats Stavangerpoki co na fali a osatnie zwycieswto z Frisk dopiero po dogrywce u siebie zmobilizuje ich dzis do latwgeo zwyciestwa w regulamionowym czasie, takie moje zdanie. tez uwazam ze warto to dac, dodalem takze zwyciestwo Comet na wyjezdzie <img src="/ubbthreads/images/graemlins/Piwko_1.gif" alt="" />
|
|
|
|
|
Dołączył: Jul 2005
Posty: 1,144
old hand
|
|
old hand
Dołączył: Jul 2005
Posty: 1,144 |
Dla mnie dzis poki co jedno spotkanie : Stavanger - Sparta typ 1 kurs 1,55 Niby wszystko jest na tak...tzn na wygrana gospodarzy..tylko ta H2H....STAVANGER nie wygrał ze Spartą od sześciu kolejnych meczy, a w zeszłym sezonie, gdzie sparta zajeła 6-ste a Stawanger 7-dme miejsce w sezonie zasadniczym...Stavanger nie wygrał ani razu... Wiem szukam może kwadratowych jajek, ale po prostu nie mam ochoty potem na Quazi czytać.... Qrwa co ten Stavanger wyprawia...sprzedali mecz...itp... Napewno forma i dotychczasowe osiagniuęcia po stronie gospodarzy, ale pewna niepewność pozostaje...
Spotkanie lidera norweskiej ekstraklasy ze Sparta, dla mnie kurs naprawde wyjety troche z kosmosu. Sparta owszem gra dobrze ale tylko u siebie na wyjazdach traci wiele z wartosci , natomiats Stavangerpoki co na fali a osatnie zwycieswto z Frisk dopiero po dogrywce u siebie zmobilizuje ich dzis do latwgeo zwyciestwa w regulamionowym czasie, takie moje zdanie.
|
|
|
|
|
Dołączył: Jul 2005
Posty: 1,144
old hand
|
|
old hand
Dołączył: Jul 2005
Posty: 1,144 |
Niby wszystko jest na tak...tzn na wygrana gospodarzy..tylko ta H2H....STAVANGER nie wygrał ze Spartą od sześciu kolejnych meczy, a w zeszłym sezonie, gdzie sparta zajeła 6-ste a Stawanger 7-dme miejsce w sezonie zasadniczym...Stavanger nie wygrał ani razu... Wiem szukam może kwadratowych jajek, ale po prostu nie mam ochoty potem na Quazi czytać.... Qrwa co ten Stavanger wyprawia...sprzedali mecz...itp... Napewno forma i dotychczasowe osiagniuęcia po stronie gospodarzy, ale pewna niepewność pozostaje... miało byc tak...czemu tu nie ma edycji??
|
|
|
|
|
Dołączył: Oct 2002
Posty: 5,431
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Oct 2002
Posty: 5,431 |
Trzeciorzed.. niedlugo z quasi znikna takie teksty... ale cicho sza <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" /> tajemnica <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />
Co dzisiaj gramy z naszej chlodnej Norwegii?
Wybralem sobie 3 spotkanie i 3 faworytow.. Stavanger, Comet i Valerenga... Dzisiaj jakos nie mam weny na jakies uzasadnienia..
Uwazam jednak ze 1,55 to zdecydowanie za duzo na Viking i buki kieruja sie chyba wlasnie tym o czym napisal trzeciorzed powyzej h2h... ale w tym meczu nie powinno byc niespodzianki..
Comet po laniu z Lillehammer wrocil do pionu <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" /> ale Manglerud.. Terrorist pisal ze to najslabsza ekipa od czasow... Manglerud 2 lata temu wiec latwe zwyciestwo gosci.. 1,44 ujdzie..
A Valerenga 1,91 oferuje mi Ladbrokes i biore z pocalowaniem reki.. Jednak ponizej 1,75 raczej bym tego nie zagrale..
Decyzja nalezy do Was...
Pozdrawiam Dominik
|
|
|
|
|
Dołączył: Sep 2005
Posty: 2,396
Pooh-Bah
|
|
Pooh-Bah
Dołączył: Sep 2005
Posty: 2,396 |
Te 3 mecze wydają się byc naprawde przejrzyste. Najbardziej jakoś obawiam się Valarengi, ale może to tylko jakiś nieuzasadniony strach, choc jak pomysle, że Lillehammer zgniotło Cometę na wyjeździe, a Valarenga to nie jest jeszcze maszynka do robienia punktów, to naprawdę troche sie boję.
|
|
|
|
|
Dołączył: May 2004
Posty: 324
enthusiast
|
|
enthusiast
Dołączył: May 2004
Posty: 324 |
ja dzis gram przeciwko Sparcie u siebie wygrna 4-2 z ostatnim Manglerud Star ktore znowu zostalo rozjechne 2-5 u siebie przez wlasnie Stavanger daje jednak do myslenia i wymyslenia ze faworyt jest tylko jeden a kursik dla mnie miodek <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />
|
|
|
|
|
Dołączył: Apr 2005
Posty: 157
member
|
|
member
Dołączył: Apr 2005
Posty: 157 |
witam witam panowie co co sadzicie o meczu Frisk-Stjernen kurs na stjernen jest 2,5 w toto ostatnie 4 spotkania przegrali jedna bramka przy czym strzelali duzoooo!!! maja strzelonych najwiecej bramek w lidze 35 <img src="/ubbthreads/images/graemlins/shocked.gif" alt="" /> to tyle ode mnie jak cos wiecie czego ja niewiem to piszcie ale moim zdaniem czysta 2 te przegrane powinny ich zmotywowac bo druzyne maja dobra a frisk jest sredniaczkiem jak dla mnie <img src="/ubbthreads/images/graemlins/ooo.gif" alt="" /> 2-6 <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wave.gif" alt="" />
|
|
|
|
|
Dołączył: Sep 2003
Posty: 2,351
Pooh-Bah
|
|
Pooh-Bah
Dołączył: Sep 2003
Posty: 2,351 |
Witajcie,
Czekam na terrorista ktory chyba jednak nie za bardzo ma ochote pisac na zimnie newsy z norweskiej prasy...
Dzisiaj dla mnie z uwagi na niezly kurs Valerenga.. 2,45 bardzo intersujacy kurs, w tamtym roku bylby to zdecydowanie pojedynek na szczycie w tym jednak moim zdaniem poziom zdecydowanie sie wyrownal.. Mimo wszystko na pewno jest to mecz kolejki...
Poza tym mocniej na Comet, nie bede sie powtarzal, linia ataku Jantovsky-Wagstrom-Lorentzen robi furrore (i wlasnie co tam pisza w Norwegii o nich <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" /> ) Dzisiaj Lillehammer u korych cenionym przeze mnie zawodnikiem jest Michal Pinc... Mysle ze @1,9 oplaca sie zagrac ten mecz..
3 pozostale mecze dla mnie no bety... I prosze sie nie sugerowac <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />
I terrorist i dwazwierzatka pisali o fatalnej postawie zespolu manglerud/star ale sparta tez do potentatow nie nalezy, to pojedynek 2 najslabszych zespolow w tym sezonie i od takich meczow trzymam sie z daleka.. Kurs 1,25 dla mnie smieszny.. Co do meczu Stavanger-Frisk to mimo wszystko sklanialbym sie do swietnego kursu na gosci w Expie 3,8 natomiast Unibet z kolei ma ciekawa oferte na Trondheim 2,05 i uwazam ze obie te propozycje sa wartosciowe ale tak jak pisalem gram tylko Valerenge i Comet...
Pozdrawiam Dominik po zimnie koljenym zywiolem ktory sie przeciwko mnie przysiagl to system Windows, ktory padl mi w laptopie, wlasnie czekam na plyte z polski, na poniedzialek powinna byc wyniki w norwegii to wczoraj rewelacja <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" /> przedostatnia kolejka zreszta tak samo szwecja rowniez <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" /> dobrze ze po polduniu skoczylem do kafejki, bo dzis byloby tylko plucie w brode Na niedziele wstpenie widze valarenge wygrywajaca z manglerud w handicapie bez problemu 4 czy nawet 5 bramkami
|
|
|
|
|
Dołączył: Sep 2005
Posty: 717
old hand
|
|
old hand
Dołączył: Sep 2005
Posty: 717 |
Bardzo dobry typ oczywiscie to dla mnie pewne i wysokie zwyciestwo Valerengi u siebie z Manglerudem. valerenga nie zaczela najlepiej sezonu, ale Manglerud to juz toitalna porazka, starcili az 45 bramek !! to jes wtyczyn
Mysle ze handicap na Valerenge -3,5 po kursie 1,65 spokojnie do przeskoczenia
|
|
|
|
|
Dołączył: May 2004
Posty: 324
enthusiast
|
|
enthusiast
Dołączył: May 2004
Posty: 324 |
a ja daje Valerenge malo ambitnie jako czysta 1 dla podbicia kursow na kuponie tylko i lazi mi po glowie Trondhaim kurs calkiem przyzwoity w [email]B@W[/email] 1.7
|
|
|
|
|
Dołączył: Sep 2003
Posty: 2,351
Pooh-Bah
|
|
Pooh-Bah
Dołączył: Sep 2003
Posty: 2,351 |
Zarobilem juz tyle ile chcialem na stawianiu przeciwko Valerndze i od osttaniej kolejki jako ze kursy atrakcyjne stawiam na ta druzyne, dzis raczej nie powinni miec problemu z pokonaniem Manglerud 4-5 bramkami gdzie hokej jest na poziomie typowo amatorskim a jedynym dobrym zawodnikiem jest Mathias Trygg Swietny mecz w spotkaniu z Lillehammer zaliczyl napastnik alerengi Kjell Richard Nygaard strzelajac 3 bramki, w dzienniku VG jest aluzja ze moze dlatego ze dzien wczesniej zostal ojcem, zobaczymy jak mu dzis pojdzie <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" /> ja na jego miejscu tak bym sie nie ciszyl....
Stjernen prezentuje najbardziej ofensywny hokej w lidze, ogromna w tym zasluyga przede wszytskim brata Paula Kariyi - Martina, Niclasa Junttiego i Niclasa Rahma, jednak sadze ze dzis w pojedynke z silna obrona Storhamar trudno bedzie im zdobyc wiecej niz 2 bramki, dlatego gram tutaj under no i sprobuje tez 2, bo jednak Sorhamar przewyzsza wszytskie zespoly dosc znacznie a chyba najlepszym zawodnikiem ligii jest w tej chwili ich napastnik Mads Hansen
furrore robi tez Peter Lorentzen z Komet z Halden <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" /> ale sadze ze z czasem jego gwiazda troche przyblaknie
w kazdym razie mopje typy na dzis zobaczymy co z tego wyjdzie <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />
Valarenga -3,5 1,65 7/10 CB Stavanger 2 3/10 1,95 unibet (2,00 baw) storhamar 2,10 CB 3/10
comet under 6,5 1,65 ub 3/10 trondheim under 6.5 1,85 ub 3/10 storhamar under 6.5 1,77 cb (baw 1,85) 3/10 Valerenga over 7,5 1,70 ub 3/10 frisk over 6,5 1,85 CB 3/10
calosc undr/over unibet 3z5 5/10
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2005
Posty: 1,057
old hand
|
|
old hand
Dołączył: Mar 2005
Posty: 1,057 |
Trondheim - Lillehammer
Trondheim ostatni mecz przegralo az 10:0 ze Storhamarem... Świadczy to o strasznej zapaści tego zespołu, zresztą już przed sezonem było to widać. Lillehamer za to radzi sobie bardzo dobrze. Ostatni przegrany mecz z Valerengą tylko 3:4 napawa optymizmem. LIK nie ma nic do stracenia a mecz z Trondheim jest dla nich bardzo ważny.
TYP 2 KURS 3.15 BAW
6/10
Pozdrawiam <img src="/ubbthreads/images/graemlins/cool.gif" alt="" />
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2005
Posty: 196
member
|
|
member
Dołączył: Mar 2005
Posty: 196 |
No to wygląda na to że Valerenga robi nam "wałek".Przed sezonem włożyli im bodajże 9 brameczek a dzisiaj ....... narazie ZERO !! Ciekawe, ciekawe <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />
|
|
|
|
|
Dołączył: Oct 2005
Posty: 493
addict
|
|
addict
Dołączył: Oct 2005
Posty: 493 |
eeeh dla podbicia kursu oczywiscie zagralem Valerange sam niewiem po co to zrobilem za duzo nie podbili a wyglada na to ze pieniedzy wlasnie tylko przez nich nie wezme .....eeeh
|
|
|
Link skopiowany do schowka
|
|